Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Maradnátok állásban ezek után? fórum

Maradnátok állásban ezek után? (beszélgetős fórum)


27. bekukucs (válaszként erre: 26. - Bekukucs)
2021. júl. 27. 07:55

[link]

Sokszoros céges csalás?

2021. júl. 27. 07:54

jééé

Ugyanezt nyitotta 23.an a noklapjan ..ott is ismerik : 0 valasz

25. Napsugár8 (válaszként erre: 24. - Gabbbicica)
2021. júl. 25. 08:18
Szerintem nincs semmi gubanc a főnökével, csak hónapok óta kitalál újabb meséket, és azon kuncog, milyen válaszokat kap, és meddig bírjuk még cérnával.
24. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 24. 20:25

En nem hinnem, hogy ezt barmekyik vallalkozo vagy ceg meg merné tenni. Az okirathamisitas reszt es hogy alahamisitjak helyetted.


Ezen vergodsz itt minimum 2 honapja. Ha tenyleg igy volt, jelentsd fel oket es keress masik munkat.

23. Amaunet (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 24. 17:54
Akkor jelentsd fel őket!
22. Napsugár8 (válaszként erre: 21. - Bichi)
2021. júl. 24. 16:07

Szerintem meg nagyon is jó helye van. Annyi szabadidővel, hogy még munkaidő alatt is ilyen kitalált sztorikon jár az esze, és ezzel foglalkozik, minthogy a munkáját végezné.

Vagy éppen ezért nem véletlen, hogy le-százalékolták????

21. Bichi (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 24. 15:54

Érdekes, annyira okos vagy, mégis egy hülye, aki a nem is tudom hanyadik fórumot indítja ugyanarról.

Persze biztos van pár ember, aki nem jár a fórumra rendszeresen, neki még új lesz a problémád, de a legtöbbünk már roppan unja, főleg hogy állandóan mindent megmagyarázol, de valójában nem teszel, és nem is akarsz tenni semmit, csak siránkozol, és sajnáltatni próbálod magad, csak éppen senki nem sajnál...

20. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 24. 15:14
Jesszusom, de unalmas már ez a témád! Döntsd már el, hogy mit teszel! Vagy tűröd tovább a jelenlegi munkahelyeden a körülményeket és van munkahelyed, vagy Munkaügyi Bíróság. Ne várd, hogy más döntsön helyetted! Dönteni neked kell! 😀
2021. júl. 24. 14:51

"Pl ha a cég minimálban futtat engem, és a szerződésben meg az van hogy X munkakörben vagyok akkor a nav bizony megkérdi hogy ezzel a munkakörrel kedves munkáltató a mimimálbér hogy fér össze?"


Nem hiszem hogy a NAV-ot ez érdekli. Hány és hány ember dolgozik képzettségénél alacsonyabb munkakörben és munkabérért.


Ha ennyire dühít a dolog, akkor viszont munkaügyi bíróságra menj, az egyoldalú szerződésmódosítás miatt, amelyben neked kell bizonyítani hogy az nem a te aláírásod és az akaratoddal ellentétes.

18. Napsugár8 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 24. 14:40

Velem ne vitázz kedves, én "szakmabeli vagyok" és régi motoros.

Vitázz a munkáltatóddal, vagy jelentsd fel, ha az jobban tetszik, de itt velünk szemben hiába is erősködsz, nekünk nem oszt, nem szoroz, hogyan döntesz.

Írtunk véleményt, ha neked az nem tetszik, tégy saját belátásod szerint.

2021. júl. 24. 14:37
De ha ezeket így mind tudod és ennyire biztos vagy mindenben, minek a fórum?
2021. júl. 24. 14:37

Ha ilyen szemetek voltak veled, abban a percben felmondanék!!

(Nem velük tolsz ki, azt tudod ugye?)

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Napsugár8)
2021. júl. 24. 14:36

"A nav nem kéri a munkáltatótól a munkaszerződést"


ez megint HATALMAS TÉVEDÉS mert KÉRI-HA ÉN BEJELENTEM A CÉGET ők bizony bekérik a szerződést is.

Pl ha a cég minimálban futtat engem, és a szerződésben meg az van hogy X munkakörben vagyok akkor a nav bizony megkérdi hogy ezzel a munkakörrel kedves munkáltató a mimimálbér hogy fér össze?


MOndom HA bejelentést kapnak.

2021. júl. 24. 14:34
Még hányszor írod ezt ki? Nem értek a témához, de abban 100% biztos vagyok hogy a századik fórumindítástól sem fog megoldódni a probléma...
13. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 24. 14:34
Nem bukott meg, mert a nav nem foglalkozik azzal, hogy az adott dolgozónak a szakképzettségi garantált bérminimum, vagy a képzettség nélküli minimálbér jár-e? Majd ha általános ellenőrzést tart, és vizsgálja a dolgokat, akkor esetleg kibukik.
12. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 24. 14:32

A nav nem kéri a munkáltatótól a munkaszerződést, úgyhogy itt Kedves a történeted erősen sántít! A havi bevallás-nyomtatványon jelenti a dolgozónak kifizetett bért, és az utána fizetendő adók, járulékok összegét, amit majd keményen bevasal a munkáltatón.

Mit gondolsz, különben hány millió munkaszerződést őrizgetne a nav?

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Napsugár8)
2021. júl. 24. 14:30

"mint a kötelező minimálbér, különben ezt nem merték volna megtenni"


ez tévedés, mert szakképzettséget igénylő munkakörben vagyok szakképzettséggel így nekem alsó hangon is a GBM járna, nem a minimál. Már megbukott amit mondtál.

10. Pulcsis (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 24. 14:29
Akkor mindent IS tudsz, felesleges ez a fórum :D
9. simple (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 24. 14:28
Akkor? Indíts pert, ami tisztázza, hogy nem te írtad alá.
8. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 24. 14:28

Ezek szerint a béred minimum 30 %-kal magasabb volt, mint a kötelező minimálbér, különben ezt nem merték volna megtenni, pontosan a nav miatt.

Ott lehet őket hagyni, fel lehet mondani, de akkor még a maradék 70 %-ot sem fogod kapni. Miből fogsz élni????

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Pulcsis)
2021. júl. 24. 14:26

"Irány a NAV"


MÁr VOLTAM.


A válaszuk SEJTHETŐ. Ők nem jogosultak annak eldöntésésre egy szerződésen valódi-e az aláírás.

Ők gazdasági hatóság és nem írásszakértők egyesülete.

Ha a cég mutat nekik egy szabályos(nak tűnő) szerződést ők el kell higgyék hogy azon az aláírás valód és a szerződés legitim mert nem jelenthetem se én se ők ki az ellenkezőjét.

Egészen addig amíg egy bíróság egy polgári peres okirathamisítási per eredményeként ennek ellenkezőjét nem mondja.


Na itt tartunk.

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 24. 14:25
Te meg kb egy éve öntöd a nyakunkba ezt a sok cat. Úgyhogy te meg ezt teszed velünk.
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 24. 14:25

Már olvastuk vagy 5 fórumban a problémádat. Kaptál is véleményeket, tanácsokat.


Most mi változott az előző fórumokhoz képest?


Mi nem tudunk dönteni helyetted.

4. Pulcsis (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 24. 14:24

De itt se tudunk mit tenni...

Irány a NAV

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Pulcsis)
2021. júl. 24. 14:20

az élet írja a leszebb meséket, de az ügyfélkapus nav-os adatokon nincs mit magyarázni.


És azon se, hogy itt a kezemben az általam SOHA alá nem írt "új" szerződés másolata egy macskakaparással az aláírásom helyén.

Ezen nincs mint mellédumálni.

2. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 24. 14:16
A Grimm testvérek se tudtak ilyen szép mesét írni... :D
2021. júl. 24. 14:12

Maradnátok állásban ezek után?


Levették a béremet, írtak egy kamu szerződést az új bérről aláírták helyettem (okirathamisítás) és átjelentettek a NAVnál is


Tehát ezeket csinálták velem /ellenem

- levették a bérem egyoldalúan 30%kal

- a szerződésem ezt nem tette volna lehetővé hát írtak egy új szerződést az új bérrel

- és egyből alá is írták helyettem, mikor szóltam én nem vagyok hajlandó aláírni

- ez okirathamisítás

- és átjelentettek az új bérre a NAVnál is és erről se szóltak (ügyfélkapun rájöttem)



„csak” ezeket tették velem az utóbbi 2-3 hónapban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook