Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti maradnátok ebben a kapcsolatban? fórum

Ti maradnátok ebben a kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. okt. 22. 18:26

ahogy nem jár a kedvedben non stop, nem szórakoztat, nem érdekes minden pillanatában, lapát?


hát hajrá. leszel ebben a cipőben te is. :D


de, én várnék, és a valós problémákra koncentrálj.

40. temmp (válaszként erre: 39. - EmmaMorley)
2022. okt. 22. 17:43
Voltam mindket workshopjan. Eltem egyik legjobb befektetesem volt :) Komolyan.
39. EmmaMorley (válaszként erre: 37. - Temmp)
2022. okt. 22. 11:20
Ezt a Dóra Gyulát eddig nem ismertem, de érdekes, köszönöm én is!
38. temmp (válaszként erre: 35. - EmmaMorley)
2022. okt. 19. 20:22

Köszi, megkeresem őket is. Hussey-t már hallgattam én is. Jó ötletei vannak.


Mark Gungor kicsit másképp közelíti meg, de ő is jó.

37. temmp (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 20:20

Magyarul Dóra Gyula videói zseniálisak.

Angolul Alex Cormontnak is van sok jó videója. Francia, de angolul beszél, amolyan iskolás angollal, semmi túl bonyolított körmondat, iskolás kiejtés.

36. EmmaMorley (válaszként erre: 35. - EmmaMorley)
2022. okt. 19. 12:10
Ha beírjátok a YouTube keresőbe, hogy what men find attractive in a woman, vagy hogy how to get him back, how to make him miss you like crazy, akkor sok-sok videót meghallgathattok a férfiak megbolondításával kapcsolatban. A vezérszavak: önbizalom, pozitív kisugárzás, függetlenség, lazaság, kedvesség. 😀
35. EmmaMorley (válaszként erre: 30. - Temmp)
2022. okt. 19. 12:06

Sziasztok,

én inkább angol videókat nézek, őket ajánlom.

Mat Boggs (dating advice)

Stephan Speaks (dating tips)

Matthew Hussey (dating tips)

Anna Bey (classy woman - ez inkább ahhoz ad segítséget, hogyan viselkedik, mit visel egy elegáns nő, de rengeteg segítséget kaptam ahhoz is, hogy kell a férfiakkal viselkedni, hogyan legyél értékes nő a szemükben)

Remélem tudtam segíteni.

34. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 09:50
Az a helyzet szerintem,ha válaszút elé kerülsz,akkor és ott kell jó döntést hozni a megalkuvós helyett.Persze nem az én bundácskám,könnyűnek látom.Megtanulni jól dönteni nem veleszületett tehetség,hanem szerzett erény.Bármikor csiszolható és elsajátítható,nem életkor függő.
33. liliom10 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 09:45

" A távollét a kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja."

Ez a tapasztalat rokoni és baráti körben is.

32. tumbo2 (válaszként erre: 23. - Marta0817)
2022. okt. 19. 09:03

remélem nem házvezetőnőt keres.főleg,ha gyereket is vannak,netán egy kis közös takarítás,főzés is beleférne.nem azt mondom minden nap,de néha-néha.hogyne lenne,de egy nő nem attól rendes,hogy patyolat a lakás,minden este meleg vacsora.a megcsalás,ugyan necces,

a vejem elmosogat,porszívózik, ki is mos. és egyik sem féltékeny,pedig elég sok külön programjuk van,igaz,ami munka.

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Temmp)
2022. okt. 19. 08:47

Tóth Lajost néztem régebben, meg néha néha mikor láttam ilyesmit azt elolvastam vagy megnéztem.

Van valaki akit tudnál ajánlani? :)

Szívesen hallgatnék erről a témáról.

Angolul még tanulok,szóval nem értem még teljesen a nyelvet , de az ajánlást megköszönöm ezen a nyelven is :)

30. temmp (válaszként erre: 28. - EmmaMorley)
2022. okt. 18. 21:27
Kiket hallgatsz? Akar angol, akar magyar.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - EmmaMorley)
2022. okt. 18. 18:51

Nagyon szépen köszönöm a tanácsodat :)

Igen ,néztem már ilyesmi videókat, meg olvastam is a témában ,de sokszor nehéz felhasználnom ezeket a saját életemben, de próbálom :)

Mégegyszer köszönöm :)

28. EmmaMorley (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 18. 18:44
Szia, én azt tanácsolom, hogy ne erőltesd, ne nyaggasd (persze, tudom, hogy ez nem az, de lehet hogy ő annak veszi), hanem add vissza egy időre a szabadságát és foglald el magad. Csinálj programokat a barátnőiddel, sőt, megkockáztatom, hogy menj el nélküle szórakozni (vagy akar csak beülni valahova) és érezd baromi jól magad! Ne aggódj egy percig se, mert ha látja, hogy milyen klasszul el vagy nélküle, merthogy egy-két jó hangulatú fotót a social médiában is posztolhatsz, úgyis észbe kap és helyre billen az agya. Ha meg nem, még ettől sem, akkor meg is van a válasz a kérdésedre, el kell engedni. Vésd az eszedbe, hogy mennyire értékes vagy, ha kell írd ki a fürdőszoba tükörre, és tudd, hogy amit most nyújt az nagyon kevés és te ennél sokkal többet érdemelsz. Ha nem adja meg ő, majd megadja más. Plusz javaslom a YouTube-on férfi randi tanácsadók csatornáinak követését minél előbb. Ha tudsz angolul, akkor még jobb. Tanuld meg a férfiak gondolkodásmódját. Bárcsak annyi információ állt volna rendelkezésre erről akkor, amikor annyi idős voltam mint te.
27. Ervina
2022. okt. 18. 10:25
Egy percig sem maradék.
26. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 17. 23:00
21 évesen? Dehogy maradnék, vagy ha bármi miatt mégis, akkor kikacsintgatnék.
25. Nemer Eszti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 17. 22:02

A kapcsolatod nem olyan, amiben te jól éreznéd magad. Tehát változtatni kell a jelenlegi felálláson. Igen, írtad, hogy próbáltad is. Szerintem adtál elég időt arra, hogy a barátod viselkedésében tapasztalj valami változást.

Ha ezt nem tapasztalod, akkor el kell őt engedned. Ez a véleményem kívülállóként. Egy kívülálló (én is) többnyire az eszére hallgatva mond véleményt. A döntés a tiéd!

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Marta0817)
2022. okt. 17. 20:07

Biztos vagyok benne, hogy létezik :)

Én is sokszor elgondolkozok ezen a férfiakról…

2022. okt. 17. 19:28
A fiam 32 éves és 8 évig hűséges volt az èlettársához! Közben nevelte a csaj gyereket és szakmát adót a kezebe.A fiam jól kereset, kocsi stb... Most depis mert bántja,hogy be csapata ez a nő! Kérdeznek titeket,hogy letezik-e rendes nő? Pl.gondolok ilyenre: főzés, takarítás,hűseg?Mert a fiam már feladta.pedig helyes pasi csak sokat csalódott.Letezik normális nő???
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Liliom10)
2022. okt. 17. 19:19
Igen, csak nehéz kívülállóként gondolkozni ilyenkor. köszönöm a válaszokat és a tanácsokat , elgondolkozok rajtuk. :)
21. fincsi5 (válaszként erre: 11. - Libikóka)
2022. okt. 17. 17:01
Azért még ő is csak 21 éves. Igaz, hogy én ilyen korban már ismertem a férjemet, jártunk is, de olyan nyitott, legalábbis részemről biztos. Lehet, neki is volt valaki az egyetem alatt, nem voltunk állandóan egymás seggében. Ő nem volt bulizós, én meg nem tudtam megülni a fenekemen, állandóan mentem, sok csoportban voltam benne, ide-oda mentem, mikor melyik társasághoz volt kedvem. Volt, hogy hazaértem és ő ott várt. Nem volt mobil, addig anyuval, vagy apuval beszélgetett. Soha nem kérdezte hol voltam,mit csináltam, örültünk egymásnak és kész. Aztán eldöntöttem (volt időm), hogy ő lesz az igazi, és 2 év után össze is házasodtunk.
20. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 17. 16:30

Nálunk kb. 35 év után jött elő, hogy ő már nem nagyon akar ide-oda menni.


Szerintem váljatok el szépen, első szerelemnek jó volt, így mindig jó szívvel gondolhatsz rá.


Mi 5 évig jártunk együtt, és mégis meg tudott néha lepni.

19. liliom10 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 17. 16:23

Jól, éretten gondolkodsz, csak a szíved még erősebb, mint az eszed.

Ha anya lennél, és a lányod lenne a mostani helyedben, azt mondanád neki, hogy maximálisan ő alkalmazkodjon, a srác pedig éljen csak úgy, ahogy neki tetszik ?

Ahogy írtad, nem a szavak az igazán fontosak, hanem a tettek ! A barátod tettei azt mutatják, hogy nem szeret már úgy Téged, ahogy egy nő boldog lehet egy férfivel.

Esetleg mondhatnád neki, hogy tartsatok 2 hónap szünetet, se telefon, se találkozás, semmi kapcsolat. Ha szeret, talán észhez tér, ha nem, ki fog derülni, mi lesz utána.

18. libikóka (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 17. 16:22

Szerintem az áldozat hozatal ,,nagyon komoly szó,,bár szép dolog.

Nektek most nem ez a "dolgotok"

Kisebb kompromisszumok beleférnek ,de az is akkor ha mindketten képesek vagytok rá.

Gondolom lépni neked kell ha változást akarsz a fiúk ebben nem túl jók.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Ágio8405)
2022. okt. 17. 16:14

Igen szerintem is.. viszont más lányról konkrétan hallani sem akar, viszont nem értem ,hogy akkor miért nem tesz értem nagyjából semmit :/

És mindig elmondja hogy nem akarja veszni hagyni ezt az egészet,mert szeret meg velem tervez ,de a tetteiben nem ez mutatkozik és már a szavak nem elegek :( az a baj én sem akarom veszni hagyni, de lehet az lenne a legjobb döntés aztán egyszer talán vissza találunk egymásra érettebb fejjel

16. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 17. 15:12
Kihűlt a részéről. Ennyi idősen én is pont így voltam az akkori kapcsolatban. Ahogy felnőttök, változtok stb. Az ember van hogy már másra vàgyik. Mást akar. Fiatalok vagytok még, ő főleg. Ráadádul a pasik később is érnek.
15. Napsugár8 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 17. 14:55
Nem kell szakítani. Hagyd nyitva a lehetőséget, de kezdd el átalakítani az életedet, nem kizárólag csak ővele tartod a kapcsolatot. Esetenként te is elmégy nélküle a saját baráti köröddel egy-egy programra, vagy moziba, kirándulásra... nem kell rögtön másik párt találni magadnak. Majd kialakul, mi lesz.
14. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 17. 12:39

Tudom, sikerült megragadnom a lényeget. De:

Ő 19 éves, és már 2,5 éve együtt vagytok, előtte 4 év barátság. Tehát már 12,5 éves kora óta tart az ilyen-olyan kapcsolat.

Nem semmi. Egy 19 éves srácnak még buliznia kell, élvezni az életet, nem pedig lekötnie magát.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Libikóka)
2022. okt. 17. 12:27

Igen ez már régebb óta érik, ahogy írtad, csak nem volt ilyen mértékű :/ meg azért az elején könnyebben viseltem :)

Köszönöm a válaszokat :)

Tudom fiatalok vagyunk, csak nehéz döntést hozni :(

Volt már hogy szakítottunk egyszer mert azt éreztük , hogy más irányba haladunk,de 2 napnál tovább nem bírta nagyon, csak az a baj én képes vagyok áldozatokat hozni, ő nem nagyon. A későbbi terveink egyeznek, de valahogy most nem :(

12. PöttyösPanka (válaszként erre: 11. - Libikóka)
2022. okt. 17. 12:21
Ebben a korban egy hónap nagyon sok időnek számít ;)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook