Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már nem szeretem, mit tegyek? fórum

Már nem szeretem, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
19. Dittka24 (válaszként erre: 15. - 6dfcf746ce)
2013. júl. 18. 13:02
Eddig a gyerekeim boldogsága volt előttem és az hogy nekik minden jó legyen!De nem élhetek így....27 éves vagyok csak....
18. Dittka24 (válaszként erre: 14. - Patapucs)
2013. júl. 18. 13:01
Én tudom hogy szeret...csak a problémák felett nem kellene szemet húnyni. Egyedül nem oldhatom,meg a helyzetet!És azt gondolom most már besokaltam,kapott időt.....változtathattunk volna együtt,de akkor ennyi...
2013. júl. 18. 13:00
Harmadik soha nem kerül képbe, ha kettő között minden rendben van.
16. 6dfcf746ce (válaszként erre: 14. - Patapucs)
2013. júl. 18. 12:58
Ezek szerint nem akar tenni semmit. Komoly dilemma. Ami rossz, azon változtatni kell.
2013. júl. 18. 12:57
Hajlandó tenni is a kapcsolat megjavításáért veled közösen, vagy csak egyszerűen "hallani sem akar róla?" Mert, szerintem egy rossz kapcsolatban nem lehet sokáig megmaradni egymás mellett, és biztos, hogy a srácok is megérzik, hogy valami rossz. Viszont, mindenképpen érdemes megpróbálni rendbe hozni a dolgokat, de azért tenni kell, együtt, hogy pontosan mit, azt én sem tudom, de, azt tudom, hogy egy új kapcsolat sem valami égi csoda, azért is dolgozni kell közösen, hogy működjön.
14. patapucs (válaszként erre: 9. - Dittka24)
2013. júl. 18. 12:55

"...Ő pontosan tudja mit gondolok,pontosan tudja hogy ahogy most van,nekem az már nem jó!Mégsem érdekli..."


Ez tipikus strucc politika, nem akar szembe nézni a problémákkal, de ez még nem azt jelenti, hogy nem szeret.

13. patapucs (válaszként erre: 1. - Dittka24)
2013. júl. 18. 12:53

Párterápiára sosem gondoltatok?


Én azt mondom, hogy ha arra jutsz, hogy nem bírsz együtt élni tovább a pároddal, akkor menj a gyerekkel külön.

Semmiképp se a harmadikhoz!!

Ugyanakkor érdemes lenne átgondolni, hogy mi vezetett ahhoz, hogy kezdtél elhidegülni és ha tisztába kerültél magaddal, meg kellene beszélnetek ezt.

Az új pasival közel sem biztos, hogy később is együtt maradtok. Mindig úgy számolj, hogy ha egyedül! maradsz a fiúkkal, akkor is lábon tudj maradni.


A gyerekeket a szétköltözés is nagyon megviselné, az összebútorozás meg méginkább megzakkantaná őket. Idő kell amíg megemésztik az alap helyzetet...

12. afa36800cf (válaszként erre: 1. - Dittka24)
2013. júl. 18. 12:48
A gyerekeknek családra, apára (lehetőleg nem vasárnapira) van szüksége, ez az elsődleges szempont.
11. Dittka24 (válaszként erre: 10. - Bd55e3f068)
2013. júl. 18. 12:47
Kellene,csak ő nem hajlandó semmire!!Neki így jó minden ahogy van.......
10. bd55e3f068 (válaszként erre: 5. - Dittka24)
2013. júl. 18. 12:44
Akkor valokeresetet nem kell irni, de a kozos tulajdonokat illetoen meg kellene egyezni akkor is, nem?
9. Dittka24 (válaszként erre: 6. - 3b1a5ec920)
2013. júl. 18. 12:44

Én tudom,hogy nagyon rossz lenne ha tőle kapnám ugyanezt,de Ő pontosan tudja mit gondolok,pontosan tudja hogy ahogy most van,nekem az már nem jó!Mégsem érdekli,viszont ha szeretek valakit,akkor nekem fontos hogy mit érez és gondol és igen próbálok a helyzeten javítani!De ezen már nem lehet!

A harmadiknak viszont nincs szerepe ebben,ezek a dolgok már akkor is így voltak,mikor ő még sehol nem volt!Nem a szeretőm,barátok vagyunk....

2013. júl. 18. 12:42

Elnézést, de nem lehetne összevonni a napi 10 megszokás-szerelem-váljak-maradjak-szex-nemszex -vanegymásik topikot???


Már 3 oldalas a kedvenc fórumjaid rovatom, és könnyebb lenne csak egyre ráklikkelni, és visszaolvasni:))))


Folyton törlök, bejelölök, törlök bejelölök, visszaolvasok...Nehéz ám az okosok-belekotyogok élete, egy kis megértést!

7. Dittka24 (válaszként erre: 4. - D20c30cb4c)
2013. júl. 18. 12:41
Igen,ők is érzik sajnos....rengeteg a vita!És hiába jobb egyik nap,utána kettő rossz jön!Sajnos nincs aki mellettem állni és fogalmam sincs hogyan induljak neki!Csak azt érzem hogy ez így nagyon nem jó !!!Köszönöm szépen
2013. júl. 18. 12:40

Amennyiben a ferjed volna ilyen helyzetben, mit gondolnal rola? A harmadiknak igenis van szerepe abban, hogy ilyen helyzetbe kerultel.

Netalan megjavitani, ami elromlott???

Mert a masikkal 10 ev utan is hasonlo helyzetbe kerulsz. Arrol nem is beszelve, hogy mas a szeretoi "statusz", meg mas felvallalni egy asszonyt ket gyermekkel. Es nagyot koppanhatsz meg a 3. mellett!!

Gondold vegig szazszor, ezerszer, mielott feldulnad a csalad eletet, mert felelos vagy ertuk!!

2013. júl. 18. 12:39
Nem vagyunk házasok,viszont a gyerekek miatt sem egyszerű és szinte minden közös :/
2013. júl. 18. 12:38

Az őszinteség mindennél többet ér. Persze nehéz változtatni, mindig nehéz, főleg ennyi év után. Viszont, ha már tudod is, hogy jobb ez nem lesz, és nem menthető a kapcsolatotok, akkor lépni kell, mert nyilván a gyerekek is érzik, ha nincs minden rendben.

Mindig azt szokták mondani, hogy a gyerekek miatt nem mennek szét, viszont én tisztán emlékszem gyerekkoromból, hogy nekünk a bátyámmal a sok veszekedés miatt megváltás volt, hogy szétmentek a szüleink. Aztán mindkettőnél végre nyugalom volt.

Kitartást kívánok és erőt!

3. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Dittka24)
2013. júl. 18. 12:38
Megiratsz egy ugyveddel egy valokeresetet korrekt anyagi osztozast tartalmazva. Kozben kitalalod a lakhatast.
2013. júl. 18. 12:37
Én azt mondom, ne hagyd el. Minden kapcsolatban és házasságban is vannak hullámvölgyek, próbáljatok tenni azért, hogy jobb legyen.
2013. júl. 18. 12:33

10 éve vagyunk együtt a párommal!Van két kisfiúnk,saját lakás(ami hiteles),autó stb.Sokat veszekedünk és vitázunk újabban!Úgy érzem kiszerettem belőle,és már csak a megszokás valamint a gyerekek miatt vagyunk együtt!

Pár hónappal ezelőtt,megismertem valakit.Nem miatta van ez az egész,de talán Ő ébresztett arra rá,hogy ebben a kapcsolatban már nem vagyok boldog!Párom hallani sem akar arról hogy elváljunk!Nem akarom hogy azt gondolja,hogy egy harmadik miatt lett vége,mert nem így van.....csak most érett meg a dolog bennem,hogy igenis döntenem kellene és lépni,mert így nem élhetem le az életemet!!!Mit tehetnék????

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook