Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már nem szeretem, mit tegyek? fórum

Már nem szeretem, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. dec. 13. 06:52
el kell hagyni hisz annyi pasi van a foldon......
2013. dec. 12. 15:48

Beszéljétek meg az okokat lehet hogy még tudtok

változtatni ha meg nem el kell hagynotok egymást!

2013. dec. 12. 15:44
Sziasztok, olyan esetleg van itt, aki már férjhez is úgy ment, hogy nem szerette a párját? Csak azért, mert telt az idő, és a gyerekvállalásból sem akart kifutni? Tudjátok, kompromisszumokért cserébe fix valami és gyerekvállalás.
46. grizus
2013. júl. 22. 04:46
Szerintem se élheted le így az életedet. Valószínűleg nem is fogod.
45. ina87 (válaszként erre: 40. - Dittka24)
2013. júl. 19. 12:40
Ha nagyon féltékeny,talán nem is kellene mindent bevalanod mivel aztán kapsz hideget meleget,egyszerübb ha az érzéseidre hagyatkoznál,vanak kegyes fülentések is,ami néha jobb persze te érzed,te ismered a hejzetet.adthatunk tanácsot de ezel szerintem csak jobban huzod az időt mint h kimond vége enyivolt.
2013. júl. 19. 12:29
Viszont mindig felmerül a gyanúja, akkor is ha nem igaz.
43. bd55e3f068 (válaszként erre: 40. - Dittka24)
2013. júl. 19. 12:21
Teljesen felesleges tudnia, foleg ha tenyleg nem a masik pasiert hagyod el. Semmi ertelme az egojaba belerugni egyet bucsuzoul. Ez az informacio egyikotoket sem vinne elobbre, viszont jol elmergesitheti a helyzetet.
2013. júl. 19. 10:19
Egyébként nagyon szépen köszönöm aki eddig hozzászólt,nagyon sokat segítettek :)
2013. júl. 19. 10:19
Az asszonytartásról meg csak annyi a véleményem,hogy eléggé gáz dolog az,hogy valaki elválik a párjától,viszont a pénzére rászorul,a pénzére igényt tart.Eléggé szánalmas........
40. Dittka24 (válaszként erre: 36. - Ina87)
2013. júl. 19. 10:18
Igen első az őszinteség.Amit gondolok a kapcsolatunkról,róla stb azt mindet tudja.Az hogy esetleg szóba jöhet valaki,na erről semmit....igazából bennem van hogy elmondjam,csak erőt illetve bátorságot kellene venni......de ez még nagyon nem megy.Iszonyatosan féltékeny így is,holott a 10 év alatt egyszer sem adtam rá okot.
39. f758a7200f (válaszként erre: 38. - Bd55e3f068)
2013. júl. 19. 09:53

Vagy egyszeruen nem odacarni ahol eszik...


A kitartottsag soha nem erdem es nem kell keszpenznek venni, a kitartottsag a masik ember nemes nagylelkusegebol jon. Plane egy lezart kapcsolat utan:)


Ha ezt a torveny erolteti, jogos, nem lehet ehenhalni hagyni a kitartottat sem, de meg ebben az esetben sem az illeto erdeme, mindossze annyi, hogy ez a torveny azert letezik, hogy ne kozpenzbol kelljen fizetni a segelyeket, ennyi:)


Pl az olaszoknal ez az egesz onnan ered, hogy a kultura erolteti az asszony haztartasbeliseget, tehat a nok mennenek dolgozni csak tulnyomoreszt nem hagyjak oket, persze ez is eltunoben ugye:). Azt a faziskesest kell integralni az asszonytartasnak ami alatt osszeszedi magat munkaugyileg, anyagilag egy valas utan, de rendszerint az olasz nok rovid ideig veszik igenybe mert boldogok is, hogy onalloak lehetnek, szoval egesz mashogy tekintenek erre a penzre mint ugy altalaban a balkaniak.


A balkani felfogas kimerul abban, hogy oke, lenyeg, hogy apu tovabbra is kuldje a zset, igy megint mereszthetem a bulamat...:DDDD

38. bd55e3f068 (válaszként erre: 35. - Krisz42)
2013. júl. 19. 09:28

Tok mindegy, hogy hol es milyen szinvonalra, a kitartott rongy, az kitartott rongy marad, egy masodrangu eloskodo, verszivo.

Persze jovedelmezobb nem onerzeteskedni.

37. f758a7200f (válaszként erre: 34. - Bd55e3f068)
2013. júl. 19. 08:35

Az olaszoknal is van, megszunik amint talal munkat az ex feleseg vagyis onnantol a fizujanak a kiegeszitese lesz megfelelo mertekben (annyival kevesebb lesz, mint amennyit keres), es ha randizik egy masik ffival, akkor abszolut megszunik mert ha nem is elnek egyutt, az mar uj kapcsolat.


Szerintem is nagyon gaz, ha valaha szerettel vkit, utolag leszeded, mert a torveny ezt hagyja, es kozben meg ugy beszelsz rola nagypofaval mint vmi budos dogrol hogy igy az ex meg ugy az ex, kozben meg neki koszonheted, hogy utolag is eltartja a pi.sadat:)))))


Szoval kb ez a velemenyem az asszonytartasrol, igenybevennem akkora aranyban amennyi kiegesziti a fizumat hogy a gyerekek ugyanazt kaphassak mint elotte es ha uj faci van, teljesen igazsagosnak tartom, hogy ilyenkor mar ne kelljen fizetnie:)

36. ina87 (válaszként erre: 1. - Dittka24)
2013. júl. 19. 08:05
Magad is tudod a választ,ha már ugyérzed kész enyivolt hát lépj,anak nincs értelme h tovább huzod a dolgot meg h a párodnak hazudgály szerintem ez egy nagyon rossz dolog mikor a másik félnek hazug érzelmeket mutatc,sajnos környezetemben van hasonlo dolog 10éve vannak együtt de hazugság megcsalás minden van benne és h miért nem mennek szét,hát ez jó kérdés a kivétel h gyerek nincs,szoval ne haboz hanem cselekegy.
35. Krisz42 (válaszként erre: 34. - Bd55e3f068)
2013. júl. 19. 07:48
Itt igen,ott a magyar nők nagyon kiokosodnak:)De ott olyan az életszínvonal,h ki lehet fizetni.Nagyon sok féle nép keveredik,így vmennyire el tudják kerülni,h a nők kiszolgáltatott helyzetbe kerüljenek.
34. bd55e3f068 (válaszként erre: 32. - Krisz42)
2013. júl. 19. 06:43
Itt is ki lehet csikarni asszonytartast, de sztem ultragaz ilyenre acsingozni. Az eletkeptletenek soraba taszitja ez a noket.
33. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 32. - Krisz42)
2013. júl. 18. 20:14

Tetszik a sorrend :D:D

Nalunk is lehetne hasonlo :)

32. Krisz42 (válaszként erre: 31. - Dittka24)
2013. júl. 18. 19:51
Nem szó szerint,csak én jöttem a 2gyerekkel és itthon adtam be a papírokat.Kinn közöltem vele,h vagy kienged vagy ott adom be a válást,de akkor nagyon ráhúzom a vízes lepedőt.Ott az elsők a gyerekek,utána a nők,aztán az állatok és csak utána jönnek a ffiak.Ha nincs gyerek,válás után asszonytartàst akkor is fizetni kell.
31. Dittka24 (válaszként erre: 29. - Krisz42)
2013. júl. 18. 16:42
És mi lett belőle?Lett valami következménye??
30. Dittka24 (válaszként erre: 28. - F758a7200f)
2013. júl. 18. 16:39
Itt azért nem a pénzről és nem az anyagiakról van szó,mert engem jelen pillanatban ez kicsit sem érdekel. Közös amink van,lehetne osztozni ha nagyon szeretne. Az a baj,hogy nagyon féltékeny,ha arról van szó hogy külön váljunk,vagy elég volt a kapcsolatunkból,agresszív lesz.Amúgy nyugodt ember,nincs ezzel baj......csak ha arról van szó hogy elveszít bennünket...De így nem láncolhat magához,mert így max megutáltatja magát!
29. Krisz42 (válaszként erre: 24. - Dittka24)
2013. júl. 18. 16:38
Én Kanadából léptem le két gyerekkel.Én is a règi családi házba mentem vissza,apâmhoz,mert anyukám már nagyon beteg volt,kórházban.Szerintem egy ideig ott islehetnél,biztos megértené.Olyanon meg ne agyalj,h másik kapcsolat rosszabb lesz,nem azért kell egy kapcsolatban maradni,mert jobb nem jut.Én 35évesen is találtam párt 2gyerekkel,akivel 8éve boldogan élek és örülök,h elváltam,mert boldog vagyok és szerelmes.
28. f758a7200f (válaszként erre: 27. - Dittka24)
2013. júl. 18. 16:34

Azert nem olyan konnyu elvenni toled a gyerekeket, nezz csak utana valasos topikokban. Ha kiszolgaltatott helyzetben vagy mert a vagyon nem kozos, akkor nezz utana, hogy milyen munkat talalhatnal, es ne palyazz az o sajat vagyonara, nem fog sztem megutni. Ha pedig kozos a vagyon, te a te reszeddel tok azt csinalsz amit akarsz.


Ami fel szokta mergesiteni a ferfiakat, hogy az asszony lelep de az o penzukkel...

27. Dittka24 (válaszként erre: 26. - Bd55e3f068)
2013. júl. 18. 16:29
Nem kifogásokat keresek,csak félek attól hogy megint megüt,félek a reakciójától.Félek attól hogy még nincs harmadik,de ha lenne,Ő megtenne mindent annak érdekében hogy boldogtalan legyek,illetve hogy í gyerekeket elvegye tőlem.
26. bd55e3f068 (válaszként erre: 23. - Dittka24)
2013. júl. 18. 16:25

Ezert kellene osztozni, ezert kellene jogi tanacsot kerni. Van hova menned tudnal lepni, de kifogasokat keresel.

Ha maradni, es valtoztatni akarsz, az sem baj, de hogy arra is kifogasaid vannak csak, az annal inkabb.

25. 55416fb8e2 (válaszként erre: 23. - Dittka24)
2013. júl. 18. 15:21
az is lehetoseg, hogy apukadhoz mesz egy idore, mig nem talasz mas megoldast. kifogasokat lehet keresni, de valtoztatni csak te tudsz, ha akarsz, mas nem teszi meg helyetted
2013. júl. 18. 13:29
Egyébként neki elég az egy kapcsolathoz,hogy itt a két kisfiú,van ebéd,van tiszta ruha és jó ha van alkalmanként szex.Neki elég ennyi,viszont egy nőnek,ez nagyon kevés!
2013. júl. 18. 13:28
Az a baj,hogy minden pénzünk a házban van......nem tudok sehova menni,hiába szeretnék változtatni!Az anyukám sajnos nem él,az apukámhoz mehetnék,de igazából két gyerekkel senki nyakán nem szeretnék élni!Ha lenne valami lehetőségem,már rég megléptem volna.
22. michelle.r (válaszként erre: 19. - Dittka24)
2013. júl. 18. 13:08

Persze, hogy nem élhetsz így. A gyereknek valóban anyára és apára van szüksége. Kiegyensúlyozott, boldog anyára és apára, akik szeretik egymást és őket.

Egy feszültségekkel terhes együttmaradás inkább mérgezi a gyereket.


Tök mindegy, hogy szeret-e vagy sem, ha nem hajlandó tenni a kapcsolat javításáért, nekem semmiképpen nem kell asszisztálnod hozzá.

De úgy lépj ki a kapcsolatból, hogy te mindent megtettél, ne vidd magaddal a boldogtalanságot a következőbe, mert pont egy ugyanolyanban találod magad.

Nem mindenkivel lehet együtt élni, lehet hogy ő pont egy ilyen. Ha nem akar változtatni az életén, az az ő döntése, az pedig a tied, hogy te mit választasz.

21. 6dfcf746ce (válaszként erre: 19. - Dittka24)
2013. júl. 18. 13:07
Elmondanám, hogy én rossz házasságban voltam gyerek, és nagyon szenvedtem tőle, kihatott az egész életemre. Úgyhogy, azt még meg kell jól vizsgálni, hogy mi is a legjobb a gyerekeknek. Ha pedig nem akar együttműködni veled, akkor nem sok választásod van.
2013. júl. 18. 13:04
A párod valószínűleg dacos önvédelemből zárkózik el a kommunikációtól. Fél szembesülni azzal, hogy a valósnak hitt világából hirtelen kikerül...és hogy mi lesz vele/ veletek ezután. Próbáld meg vele átbeszélni, hátha csak átmenetileg érzed romosnak a kapcsolatod, építsétek újra a világotokat,persze csak ha van értelme, s közben nem szerettél bele a harmadik félbe. Próbálj meg rájönni, mi az a jó amit a harmadik ad, és a párod ne tudna megadni...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook