Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már nem szeret úgy mint régen fórum

Már nem szeret úgy mint régen (beszélgetős fórum)


1 2 3
3. 91d4989ab9 (válaszként erre: 2. - 5bcf1b7c01)
2013. jan. 3. 10:47
fály?:DDD
2013. jan. 3. 10:46
Kár, hogy nem olvashatóbban írsz... Szinte fáj...
2013. jan. 3. 10:43

hmm milyen szép is volt az életem még tavasszal. belépett úő az életembe , őrült szenvedélyel szeretteük egymást. minden csokban lángolt a tűz és remegett a gyomrom a találkozások előtt. . majd 6 honap mulva én németbe költöztem egy évre. a bócsó számomra nem volt fályalmas hisz az uj világ csábitott és biztos voltam abban hogy egy év mulva vagy még hamarbb ujra együtt leszünk. szepteme ota most másodszor találkoztunk. de a sors közbeszolt: neki a lehető legtöbb munkaja most van , és még napok ota ujabbanél ujabb betegségei vannak : de ezek tényleg vannak. elkjön betegen lázasa. a szenvedély már sehol. aztan, szilveszteri veszekedés , jó kis uj év mondhatom. aztán a mondat:

-már nem szeertlek ugy mint régen, ha csak honapokig s*kypon beszélünk mi tartsan a életben a tüzet? a szenvedélyt ?

Igaza van , és én is sig y érzek csakhogy én hiszekk benne hogy amint ujra együtt leszönk ez meváltozik , ő nem tudom miben hisz. bezsélgettünk , ő azt mondta hogy jobbb embert érdemlek mert ő csak kiabal velemm . és csak szenvedünk itt ebben a kapcsolatban.

végulis nem let még vége , azt modta neki nem kell más senki. én el megyek németbe , úő nem vágyik másik npőre, de én attol tartpok rám sem .

nem értem mi van , állitolag e nem szeret már ugy olyan tuzzel mint régen. d most mégs azt mondhja azért nem legyen vége. hajlando várni még rám.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook