Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Régen nagyon szerettem a horror filmeket, de mióta anyuka... fórum

Régen nagyon szerettem a horror filmeket, de mióta anyuka... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. okt. 13. 09:33
Èn együtt nèzem a gyerekkel. 🤣
2022. okt. 13. 08:47
Én csak azokat, amiben gyerekek vannak és sérülnek meg valahogy. Előtte nem volt ezzel bajom. Pl tavaly olvastam King-től Az intézményt és rohadtul megviselt, mert pont az én fiam korabeli kisgyerekeket (is) raboltak el, bántottak benne. Elolvasni elolvasom, de filmben elkerülöm, ha tudom. Minden mást ugyanúgy imádok, jöhet vér, belek, szörnyek, akármi, a műfajt ugyanúgy imádom, megnézek mindent, amit csak tudok, de a gyerekek az nem.
10. brandy85 (válaszként erre: 8. - Bless the child)
2022. okt. 13. 08:39
Szintén zenész😁
2022. okt. 13. 08:07

A vertol frocsogos, jump scare jelenetes unalmas sztorira epulo horrorokat en se

De amikor majd osszefosom magam idegessegemben es nyomaszto az sokkal jobb. Nem kell oda ver meg stb eleg ha a hangulataval general fosatást.

2022. okt. 13. 08:00
Mi thriller és horror fanok vagyunk. Anyaságtól függetlenül
2022. okt. 13. 07:37
Egy időben én sem tudtam. Eszembe se jutott, hogy az anyaság miatt lenne. De van benne valami, mert tényleg azóta változott meg.
6. libikóka (válaszként erre: 5. - Channa*)
2022. okt. 13. 07:29
Most már visszatértem:))Bár W.Smith,,a legnagyobb kedvenc...az összes megvan és elég vadak de volt 2 kötet még a polcon is hátratettem:))
5. Channa* (válaszként erre: 4. - Libikóka)
2022. okt. 13. 07:16
Olvasni tudom...
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 13. 07:01
Igen ,bár sok horrort addig sem néztem,,de az addig imádott S.King, R.Cook, könyveket sem bírtam elolvasni.
2022. okt. 13. 06:59

Én nem az anyukasághoz kötöm az eseményt, de én se nézek már, sőt! Úgy megnézném pl. a Ragyogást, de tudom, hogy annyira kikészítene, hogy inkább nem nézem meg, pedig ez nem is horror igazán...



Inkább megnézem századszorra az első 50 randit:DDDD

2022. okt. 13. 05:55
Ezzel én is így vagyok és szerintem nem vagyunk egyedül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook