Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már nem szeret úgy mint régen fórum

Már nem szeret úgy mint régen (beszélgetős fórum)


1 2 3
63. pakung
2013. jan. 21. 14:22
ja es amilyen hangnemü volt a bucsukevele , most meg tudnam ölni
62. pakung
2013. jan. 21. 14:06
tegnpa felmentem egy tarskeresö oldalra .pffff a felhozatal szanalmas . enniyt erröl
61. pakung
2013. jan. 21. 14:05

eljött az elkerülhetetlen veeg.

a fene vinne el mar engem is . nagoyn ki vagyok. külföldön , tavol mindenkitöl aki elterelhetne a gondolataimat. de most hogy bele gondolok otthon sem lenne ki voigazstaljon. igaz csak 23 eves vagyok de felattam hogy valaha lelek magamnak egy normalis pasit.

nem ertem egyes ilyenkorra mar boldog hazassgban , vagy komoly parkapcsolatban elnek en meg megint egyedul mint a kisujjam , es csak remelem hogy nem igy fogok meghalni. bar mar semmin nem lepödöm meg. en meg plusszba nagoyn ragaszkodo is vagyok , napok ma egesz nap a szivem faj szo szerint . csak bögnek. a munkahelyemen sincs semmi konkret munkam meg vagy egy honapig . ugyhogy lehetosegem van arra hogy een agyaljak a fenebe is

60. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 59. - Pakung)
2013. jan. 4. 23:46

EZT CSAK TI ÉREZHETITEK.

TI TUDHATJÁTOK ,HOGY FORR A LEVEGŐ KÖZTETEK.

HA TE NEM AKARSZ NE SZAKÍTS VELE CSAK AZÉRT,MERT BIZONYOS DOLGOKBAN MI MÁSKÉPP GONDOLJUK,MERT MI NEM TUDHATJUK MI VAN MÉG A DOLGOK MÖGÖTT :).

TÉGY AHOGY ÉRZED!

59. pakung
2013. jan. 4. 18:46

na tenap este itt volt. az ut tükör jég volt rajta friss csuszos ho , és még sűrű hóesés is , ő igy jött le hozzám 15 km et. ara nem foghatom hogy a s*ex miatt jött mert épp a piros napjaim vannak már egy hete. 20km/h val jött , és mikor belépett anyit mondott :

hát nem szeret az aki ilyen körülmények közt is lejön hazzád.

ja és nyári gumi van a kocsin azt tudom :P össze vagyok zavarodva. persze hogy nem volt szakitas , ygenge vagyok ...

58. pakung
2013. jan. 4. 18:44
német ? hát ez nem konkrét munka ikáb ökéntesség , a nyelv az totállnulla volt mikor kimentem ,mostmár megyeget. előbb volt a lehetőség 9 honappal az indulás előtt már mindent le kellett fixalni és utána jött a a arátom. miata nem akartam lemondani mert az csak mérgezte volna a kapcsolatot , hogy kihagyok egy ilyen lehetőséget. aztán meg talán anglia , max bé biszitter eleinte a nyelv miatt aztan ami jön
57. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 2. - 5bcf1b7c01)
2013. jan. 3. 21:11
Igen...Lehet ez volt az ok...jó jó nem viccelek,ez komoly...:-)
2013. jan. 3. 19:24

A németek másabbak:(.

A nővére ott él,és már túl a 40-en nem áll jól kapcsolatok terén,pedig gyönyörű.Ő már megkapta az állampolgárságot,a volt férje nevén él kint.Ott nem annyira nyitottak az emberek,kicsit ellenségesebbek,de élni még ott is jobb mint itt,ha az anyagiakat nézzük.

2013. jan. 3. 19:17

Azt akartam kérdezni,hogy miért Németországban dolgozol?Mennyire megy a nyelv?Angliában jobban pezsegnek az emberek,nem ilyen mufurcok mint MO-on.Ott egy üzletben,bárhol mosolyognak és nem úgy,hogy a foguk közt édesanyánkat dicsérik :D.Teljesen másak az emberek,ott nem olyan vásárolni,mint itthon.

A legjobb barátnőm annyira tudta az angolt,amennyivel leérettségizett.Saját szakállra ment ki, nem közvetítő által,2-3 hónap után talált felszolgálói állást.Míg össze nem jött már szó szerint tejen és kenyeren éltek a sráccal akivel kimentek,a cigit is letette addig..mégis azt mondta,ha idáig eljutott nem adja fel.Tanulta a nyelvet,most egy édes angol pasija van, a srác szülei imádják Encit.Már 5 éve él kint,és azt mondja soha nem jönne vissza,maximum megmutatni egy disznóvágást a barátjának :).

Mivel közvetítő által könnyebb kijutni,az sem rossz,mellette tanulni a nyelvet,feltérképezni a terepet,majd lehet lépni.

54. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 53. - Pakung)
2013. jan. 3. 19:05

Nehéz,de nem tart örökké.

Formálja a személyiségünket,jó egy kicsit sajnálni érte magunkat,átértékelődik tőle minden bennünk.Meg edz,nemesebbé tesz.

Jó dolog talpra állni és megszabadulni a rossztól,hogy ne mérgezzen lassan tovább.

Jobb a bizonytalan mint a biztos rossz,és igaz a mondás,hogy ennél már csak jobb jöhet.Esélyt adsz magadnak így és a jobb férfiaknak.

Rutinból mondom :).Sok ilyenben volt részem,míg az igazira találtam.

Mindenkiben óriási hiányosságok voltak.

Más szempontból szinte eddig is egymás nélkül éltetek,ő itt,te ott.Talán ez könnyíti a dolgot.


Látod,le királynőztek,de én ez az őrülten szerelmes vagyok nem tehetek róla,és ilyen hatalmasak voltak az elvárásaim.Volt,hogy azt mondták túl magasra tettem a mércém,de nekem nem megy úgy egy kapcsolat,ha nem vagyok önmagam,és nem kell érzelemsivár férfi,hogy csak én szeressek.Ha leírnám,néhányuknál mi miatt léptem le,én is találnék kritikusokat.

Mindettől teljesen józan gondolkodású vagyok,nem naív ködös liba.

Aztán csak megadatott a lehetetlen,nem érdekel más mit hisz,a lényeg,hogy mi tudjuk.Ő szereti,hogy ennyire szeretem,sőt ez fogta meg bennem.Nála éreztem azt,hogy levesz a lábamról,pedig veszekedéssel kezdtük.

Tudja,milyen bőgős vagyok ha szerelmes filmet nézek,így karácsonyra Sissi trilógáját kaptam.Mindig megdicséri a főztöm,azt mondja istennő vagy,ezek nélkül nem tudnék élni!Hogy lehetnék boldog más férfivel.Nem tudnék élni egy olyan férfi mellett aki nem így szeret!Hogy is tudtam volna letenni a mércét,hogy szenvedjek valaki mellett,mert mások ezt várják el.Mivel képtelen vagyok megcsalni még egy kretént is,inkább szingliként éltem volna.Összeállni valakivel aki nincs olyan hatással az embere,ami minden téren tökéletes,az az igazi amire azt mondják csak a filmekben van.A filmeket is ihleti valami.

Ki az a nő aki nem azt várja el a férfitől,hogy őrülten szeresse és csodálja.

Minek egy férfi aki csak van.Ha nem csodál,hogy más női far-ok után forgolódjon :)!Azt megcsodálhatja,engem nem!

Ilyen téren régimódi vagyok,ezért szeretem a régi magyar filmeket is és a fekete-fehér filmeket.

Nem tudok és nem is akarok megváltozni.Ki ilyen,ki olyan.Tudom,hogy aki nem szeret nem tudna elviselni.Sikeresen üldözök,kritikus vagyok ezt a párom is mondta már.Ő persze már más,neki teljesen megnyíltam.

53. pakung
2013. jan. 3. 16:31
Áááá ugy sz-ar minden ahogy van. szombaton megyek visza , lehet addig még elszinészkedunk egymásnak lehet ő igy gondolja . eskuszöm foggalmam nincs mit tegyek . igazatok van mindenben mit irtatok hogy jobbat találok , de ettől még amit meg kell teni, és amut utana át kell élni ugyanugy nehéz marad :S
52. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 46. - Szafaripók)
2013. jan. 3. 14:06
:).
51. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 45. - Pakung)
2013. jan. 3. 14:05

A sógornőm képzeld el tizen nem is tudom hány éve vannak együtt,de annyira szereti a sógorom,hogy úgy bánik vele mint egy bárónővel :)!

Meg is értem a felháborodást!

Nekem néha ahhoz kell hozzászokni, mivel a párom sokat dolgozik,egyedül járok vásárolni a picúrral..és ha együtt megyünk,már nyitnám az ajtót rutinból,mimkor leveszi a kezem a kilincsről,hogy ő nyissa ki.Az autóval jártam így,véletlenül úgy nyitottam ki,hogy térden vágtam vele:).Úgy magamhoz öleltem,néha elfelejtkezik az ember.

Magam temperamentumát ismerve,bár nem tudom be kellett álljon az autóval?

Én csak bementem volna :),nyissa ki magának :).De csak magam írtam,szép -nem szép,ha megbántanak én is tudok csökönyös lenni:).

50. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 44. - 3f2a864951)
2013. jan. 3. 13:56

Te lehet ezt így gondolod, de számunkra ez a szerelem.Az a szerelem, amikor úgy néz az emberre,mikor megismerkedtünk és remegett a keze ha ölelt..én is így szeretem.

Engem soha nem vonzott a józan kapcsolat.Milyen dolog az,hogy ennyi erővel akkor csak eldöntöm,hogy őt szeretem.Akkor ha nem kell a csodálat,mire is várjuk el a hűséget?!Ne legyen az, mert a királynőkhöz is hűségesnek kellett lenni?!

Igenis minden nő legyen királynő a szeretett férfi szemében,hisz ők is a mi hercegeink fehér lovon.

Már lassan úgy fogy hangzani mint egy romantikus regény!Tudjuk már mi a szerelem!

49. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 41. - Pakung)
2013. jan. 3. 13:47

Én is olvastam a sz..dolgot,el is hittem,de mostmár értem.

Én sem arra értettem,hogy azért kell elhagyni :),de ha az sem lett volna jó,akkor több ok is szól ellene.

Ne is ezekből indulj ki, csak a saját boldogságod tartsd szem előtt!Én azt vallottam annakidején is,ha többet tudok panaszkodni róla,mint jót mondani, akkor nem igazán vagyok boldog mellette.

Könnyebb lesz neked is.

48. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 37. - Pakung)
2013. jan. 3. 13:41

Semmi baj.Erős leszel!!

Lehet volt részed már neked is olyan kapcsolatban,ahol a pasi úgy akart magához láncolni,hogy az önbizalmad rombolta.

Teljesen megértelek.

Én is ilyen voltam.Meg fogsz edződni,kell egy kis idő amikor ne akarj mély kapcsolatba esni egy férfivel sem.Légy egy kicsit önző.Ne engedd közel magadhoz őket,aki igazán akar az lesz akinek sikerülnie fog a közeledbe kerülni.Elnézést is kérek,mert úgy látszik hajlamos vagyok megfeledkezni,hogy én is ilyen voltam,ezzel talán te is így leszel.

Én csak az én tapasztalataimból tudok kiindulni.Ezért jó,hogy ekkora köben kérdezel,nekem is lehet jobb lett vona,ha valaki elmond mindent és nem a saját hibáimból tanulok.Csaltak már meg,használtak ki,ezekre ekként reagáltam,és egy csodálatos emberre találtam.

Az pedig nem létezik,hogy a szerelem elmúlik!Én ezt vallom,az igazi szerelem soha.Ami elmúlik az a fellángolás,ami után rájössz az az ember nem is olyan mint eleinte hitted.De aki olyan is,mint képzelted..A férfiak ugyanúgy vágynak a szerelemre.Légy boldog,hogy elhagyhatod,mert mellette nem volnál az!


Egy jó német pasi sem lehet rossz parti :).Legyél egy kicsit rossz kislány és megérted a dolgok mkiértjét.Nem fog érdekelni neki kik vannak.Csak az a baj,hogy nincs elég önbizalmad,azt akarod elhitetni magaddal,hogy ha neki lesz más,te nem vagy elég jó!Pedig nem!Nem minden férfi ilyen!Aki csalfa az még a Britney Spears típusú nőt is csalná.Sőt őt is megcsalták :).Ezek nem a mi hibáink.Aki szeret valakit,az lehet szeplős pulyka is akkor is tőle lesz elvarázsolva és nem talál okot ,hogy miért is csalná meg.Van aki a vitákat okolja,de ha szeretsz valakit lehet bármilyen egy vita.

Ne is foglalkozz vele!Ó ha én is ilyenekkel foglalkoztam volna!Nekem még azt is mondta a régi,hogy kinek kellenék.Nem szabad átvegyük az ő stílusukat,nem szabad hozzájuk lesüllyedni,higgy magadban.Sőt mennyi jelentkező akadt a helyére!Rájössz majd később,hogy ő volt kevés hozzád.

Ha az ágyban sem jó akkor pláne örülj.Tudod milyen jókat lehet szerelmeskedni!Ha nem is szeret és abban sem jó,helyette hány olyat találni aki legalább abban jó :).

Amint valaki jól összegyűr eszedbe sem fog jutni ő kikkel van :D!

Lehet ez is az oka a félelmeidnek,nem ő hiányzik,hanem amiket ő átél másokkal és te nem tudtad vele.De ezek az ő hibái!Gondolod más nőknek jó lesz vele a szex :)?Később ezt ő fogja bánni,de sajnálatból soha ne akarj vele lenni.Most még jó neki,de amint megérzi milyet pukkant egy másik nő a paplan alá,és fellebben,hogy neki sem jó vele,magára fog ismerni:).

Ne foglalkozz már vele :).

Nézz romantikus filmeket,sírd ki magad, csiccsents be egy picit,nem ez nem kiút, de 1x-2x jól esik.Nekem jól esett,rám vethetik a követ .Bulizz egy kicsit,de önfeledten és nem az igazit lesve.Úgy mintha te lennél a világon a legjobb nő!Én így fantasztikusan éreztem magam :).Ha össze gabajodsz egy jó fickóval, nem bűn.Szabad vagy,kell,hogy te is tudd milyen egy jó ....,ne másszatok egymás magánéletébe,semmit ne mondj magadról,lépj le szótlanul.Ne akard tudni,hogy neki is csak annyi volt-e.Ha újra szeretnéd,lehet újra igent mond....mindegy is a hülye tanácsokból!Éld az életed,találd meg önmagad!Én senkit nem ítélek el,csak az irigyek ítélik el a gondtalan sze*et,pedig lehet ők tudják a legjobban milyen rossz olyan kapcsolatban élni amiben nekik sosem teljesedik be.Én úgy gondolom aki egyedülálló azt csinál amit akar,de egyedülállóval tegye lehetőleg :).

47. andi6020 (válaszként erre: 45. - Pakung)
2013. jan. 3. 13:37

Teljesen igazad van. Én is dobnám a férjem, ha nekem kellene csukni a kaput.

Valószínűleg ezért csináltatott elektromos kaput. Mert szeret, és fontos neki a kényelmem.

46. szafaripók (válaszként erre: 45. - Pakung)
2013. jan. 3. 13:30
Nálunk mindig az nyitja-csukja a kaput, aki nem vezet! Praktikussági okokból.:)
45. pakung
2013. jan. 3. 12:51

és tudjatok mikor jöttem rá hogy ennek annyi ?

mikor tegnap este hozott haza , mert nala voltam ,. mikor még az udvaron beültem az autóba , ő azt mondta ha lehajtja az utcára majd csukjam be a kaput után .

na tessék : nálam a szeretet arról szól hogy a másiknak jót akarok stb stb : erre ő mert lusta volt a meleg autóból kiszállni a fagyba hat kikuld engem. apróság , amúgy is bennem volt hogy én csukom majd be a kaput . de amikor meg kért rá. akkor tudatosult bennem hogy neki az én kényelmem jóllétem már semmit sem számít egy ilyen apróság kimuatta az önzését velem szemben

44. 3f2a864951 (válaszként erre: 40. - 8b7e22b4a7)
2013. jan. 3. 12:35

"Kell a szerelem,hogy valaki csodáljon és én legyek a minden!"


Ajjaj, micsoda megfogalmazas. Szoval te csodalatot varsz attol, aki szeret. Ez nagyon rossz szo. Regen a faraok vartak el hiveiktol - isteni eredetuket igazolando - a feltetlen csodalatot, hogy hiveik es szolgaik a halalba menjenek ertuk.


Vannak ugyek, amelyek hosoket kivannak, de egyetlen no sem er ennyit, plane, ha ezt hangoztatja.

43. c6973617d3 (válaszként erre: 40. - 8b7e22b4a7)
2013. jan. 3. 12:21
Na tessék kérem, így kell ezt csinálni! :DD
42. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 29. - 2ac8ed4feb)
2013. jan. 3. 12:19

Sőt olymértékűvé bonyolítja,hogy mire rájössz,hogy véget akarsz vetni,nem megy tovább ez a kapcsolat....ott a baba aki 1:örök tusa lehet,cirkusz forrás,hogy kié legyen,ki jobb szülő.Gyönyörűen meg tudja a volt kedves rajta keresztül mérgezni a leendő kapcsolatokat,szegény gyereknek rosszabb lesz a lázadó korszaka,mert ellene oltogathatja valamelyik fél a másik szülő ellen.

Szerintem a párok nem azért vállalnak gyereket,mert nem akarnak együtt lenni,hanem pont ellenkezőleg!

41. pakung
2013. jan. 3. 12:02

Igen valóban az a baj hogy számomra a boldogsághoz hozzá tartozik egy pasi aki szeret. nem tudom miért . és tudom ez hiba . .

sőt az is baj hogy ettől a kapcsolattól olyan sokat vártam , azt hittem hogy megtaláltam azt akit,

de valóban túl sok mindent lenyelek neki : indulatkezelési probléma , önértékelési problémája is van iigy folyton azt hiszi hülyének nézem ... már kezdem is e miatt kicsit

ja és valaki írta hogy ez a pasi akiről írtam hogy nem jó vele a sex ? na a natur sex az jó az orál nem , de emiatt sosem hagynék el valakit

de a lényeg: velem van a baj hogy nem dobtam azonnal

2013. jan. 3. 11:53

Jaj és elfelejtettem.

Ki a fenét érdekel,ha nem szeret már úgy mint rég,majd lesz aki annál is jobban fog!!

Csókolja meg.

T*köm venné magára,hogy nem szeret, számomra nem sok esze van,ha nem látja milyen jó vagyok,neki egy hozzá hasonló való,nem én.A hülyeség nem gyógyítható, nem olyanra vágyok akit meg kell változtatni,hanem aki a hibáival együtt olyan,hogy nekem kell,akinek én viszont így.

Azért írok így,mert a saját nevemben beszélek,nem célom,hogy más is így gondolja.

Én tönkre nem tenném magam és nem adnám fel az álmaim és vágyaim,csak mert régen szép volt vele!Kell a szerelem,hogy valaki csodáljon és én legyek a minden!

Szabad utat adnék a boldogságomnak.

Talán kicsit többször ellibbennék bulizni eleinte,mert ki kell adni a gőzt.Idő kell míg az ember megerősödik és magára talál.Kicsit igyekeznék a munkába feledkezni,és megajándékoznám magam olyan dolgokkal amikkel addig nem :).

Nem más,hanem a saját boldogságom kerülne egy időre előtérbe,aztán jöhetne csak a férfi.

39. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 10. - 5bcf1b7c01)
2013. jan. 3. 11:43

Igen,csak nem ő akarja kimondani.



Egyik barátnőmnek 12 éves kapcsolatában volt hasonló.Ők nem éltek távkapcsolatot.A férfi anya pici fia volt,nagy here létére is,nem mondanám,hogy notórius munkakerülő,de ritkán dogozott 1-2 hónapnál tovább egy helyen.Majd adódott egy tartós,ahol buszsofőr lett és gyárba szállította a munkásokat.

Egyszer volt egy pár hónapos szakításuk,mindkettőjüknek volt más,aztán kibékültek,a barátnőm is szerette a hapsi is,sőt egyszer agresszíven ki is tört,hogy nem engedi őt másnak ....

Pár hónap múlva sem lett semmi olyan mint az elején,elzárkóztak egymás elől,a srác többször kimaradt,a barátnőm majdnem beleőrült, mert ő ebből az időből rájött,hogy neki csak ő kell, a srác pedig úgy tűnik megérezte az élet ízét,könnyen jött nők stb.

Félreérthető sms-ei voltak, telefonhívások....mindig meg tudta magyarázni,és hihetően,hogy valaki rosszat akar neki stb.

Majd a barátnőm 1-2 év után bele roppant, hasonlóakat mondott neki a párja, nem szereti már úgy,de nem akar szakítani sem.Az intimitás is hanyatlott,a férfi nem igazán akarta,nem tudott akcióképessé válni.

Komoly betegség kell ehhez, vagy egy jobb parti,mert ki hallott olyat,hogy egy férfi nem izgul fel ha szexről van szó.


Szóval a lánynak 1,5-2 év ilyen csodás kapcsolat után szeretője lett, sajnos hasonlóan gyökér.Nem választ valami jól.

A párja az utolsó pillanatig is tagadott mindent, és nem akart szakítani,de azt mondta nem szereti,inkább sajnálja.

A barátnőm vetett véget ennek és maradt a szeretővel.

A szerető szereti,de érdekes,hogy annak is volt valakije akit a barátnőmre cserélt, annak a lánynak mindent megvett, a barátnőmmel pedig rettentő fukar,sajnos a pénz miatt sok a vita.

A barátnőmről elmondhatom,hogy soha nem volt anyagias.Ismerem.Én sem, de nekem csak azért bűzlene ez a dolog,mert tudom az előzményeket ,és szó sincs a pénzről,hanem akaratlanul arra asszociál az ember,hogy a másikat jobban szerethette,mert milyen egy ilyenfajta önző szerelem,ahol ennyire skót a férfi a nővel.

*******************

szóval a fórumindító helyében,de csak a magam nevében tudok beszélni, én úgy ott hagynám a srácot mint Szent

t Pál az Oláhokat :D!

Fenét szenvednék egy ilyen töketlen majom miatt és esnék depresszióba,önértékelési problémákba és dehogy lenne miatta kisebbségi komplexusom,ezer másik kínálná tálcán magát és dobná el az agyát csakhogy együtt lehessen velem.Élném az életem és kész elég abból,hogy az élet éljen engem.

Neked kellene magabiztosabbnak lenned és végre önálló nővé válnod,nem egy elveszett kislánynak lenni.A saját életed csak te tudod megváltoztatni,ezt ne mástól várd.Légy önálló és mikor egyedül is rájössz milyen tökéletes minden,akkorra megérsz egy igazi kapcsolatra.Ne légy kapcsolatfüggő mint a barátnőm, mert ő emiatt újból bilibe nyúlt.Nem a férfi kell ahhoz,hogy egyensúlyban legyen az életed,hanem te magad!Ha ez rendben van meg tudod találni azt aki neked kell,aki neked tökéletes,mert meg lesznek a kritikák milyen ne legyen.Nem lesznek ilyen panaszaid,mert akkor már te is így gondolkodsz,ha meghallasz egy hasonló szituációt.

Nem hiszem el,hogy ennyi nő van akikből hiányzik az életösztön!! Ti nem érzitek mi az ami boldoggá tenne titeket?Miért másoktól várjátok a döntést?A saját életetek!

Ezt arra értem,sok hasonló ilyen fórum van.

Nem hiszitek el,hogy hány férfi van a világban,aki még mindig egy normális nőre vágyik,nem csak az az egy van,és nem a kis ****között kell válogatni.

Gyönyörű volt igen az elején,de már nem az.Őrizd meg szép emléknek, egy levest nem lehet sokszor felmelegíteni,mert felposhad.Ezt anyukám mondta.Főzz új levest,ne f*sasd magad a romlottal :).

38. andi6020 (válaszként erre: 32. - E32d76b828)
2013. jan. 3. 11:26
Vegyen egy hörcsögöt. Azért is kell felelősséget vállalni. Gyerek?? Durva....
37. pakung
2013. jan. 3. 11:22

eldöntöttem ,

ma elhívom , fáradt lesz igaz de úgysem marad sokáig , leülünk és megbeszéljük , elbúcsúzunk. nyugodtan , békében . csak az fog fájni kegytelenül mikor ő belehuppan a régi életébe, bulik csajok , úgyis meg fogom tudni . vagy ha nem is tudom majd konkrétan de sejteni fogom és emészt majd a fájdalom , kevés pasim volt. de azokhoz nagyon ragaszkodtam mint ahogyan hozzá is , engem egy szakítás úgy padlóra tud küldeni. és sajnos céltalanná válok egy időre. utálom hogy ilyen vagyok

36. pakung (válaszként erre: 30. - 8b7e22b4a7)
2013. jan. 3. 11:06
nálam most is fekete , és sötét is van a szobába eléggé , plusz a mániám a gyors gépelés , de legalább 4 gépen dolgozok a nap különböző szakába , és különböző billentyűk vannak a kezem alatt :P
35. 91d4989ab9 (válaszként erre: 32. - E32d76b828)
2013. jan. 3. 11:05
de egy gyerek nem trükk, egy szar kapcsolatot sose ment meg egy gyerekcsinálás...csak utána máshogy lesz szar
2013. jan. 3. 11:05
Ha elmúlt a szerelem, nem kell fenntartani a kapcsolatot. Minek? Abból már nem lesz semmi, csak húzzátok a szakítást.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook