Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki tudna ajánlani nekem edzéstervet futásra, már nagyon régen nem futottam, szeretném majd kombinálni más tornákkal fórum

Valaki tudna ajánlani nekem edzéstervet futásra, már nagyon régen nem futottam, szeretném majd kombinálni más tornákkal (beszélgetős fórum)


6. Biga89 (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2011. jún. 15. 21:29
koszonom szepen, ez tetszik
2011. jún. 15. 18:24
Szia! Ajánlom a www.futanet.hu oldalt, ott vannak edzéstervek, attól függően, hogy mik a terveid,mennyit szeretnél majd lefutni távban. Jól használható. :-) Egy ismerősömet az 5km-es terv alapján edzettem. Simán kibírható. :-)
2011. jún. 15. 18:21

tanulmányozd ezt: :))

[link]

(van haladó program is, szerintem gugli megmondja hol, ha megkérdezed:))

2011. jún. 15. 18:15

Szia!

Én pár hete kezdtem el futni eleinte 2*3 percet majd egyre többet. Ma már 30 percet folyamatosan lefutok. Szerintem fontos, hogy végig egyenletesen kocogj, mert különben hamar kifáradsz. Rájöttem arra is, hogy számomra könnyebb ha egyszerre futok le x percet, mert ha közben megállok nehezebb újrakezdeni és sokkal fárasztóbbnak érzem. Minden esetben nyújts előtte és utána is, én 3 napja nem tudtam elmenni futni, mert a legutóbbi után nem nyújtottam és alig bírok azóta mozogni a térhajlatomban lévő izomláz miatt.:-D

2011. jún. 15. 18:06
meg persze szeretnem novelni a kondimat is, h 5 perc utan ne halljak meg..:)
2011. jún. 15. 18:05
Sziasztok. valaki tudna ajanlani nekem edzestervet futasra, mar nagyon regen nem futottam, szeretnem majd kombinalni mas tornakkal,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook