Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már nem a férfiak fizetik a randikat? fórum

Már nem a férfiak fizetik a randikat? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
2022. aug. 12. 03:51

baromwsag.


en otthon vagyok.

2022. aug. 12. 03:50

a szep joknek mindig fizeknek.


hacsak nem eroszakosak es fizetnhi akrnak.

132. Soufflet (válaszként erre: 131. - Soufflet)
2022. aug. 12. 03:48
...biztos nem, ha egy banyarem vagy
131. Soufflet (válaszként erre: 130. - Soufflet)
2022. aug. 12. 03:47
mi epp Delfinnel csereltunk Franciaorszaggal, aki a keresztanyja let Akosnak.
130. Soufflet (válaszként erre: 99. - PöttyösPanka)
2022. aug. 12. 03:45
Az szulweim egy idoben voltak ve3led. csereprogramokon.
129. Soufflet (válaszként erre: 99. - PöttyösPanka)
2022. aug. 12. 03:43
En is ext csinaltam. Meg a Koparkon setaltunk.
2022. aug. 2. 04:05
Van akik kozosen, de van ahol meg regi modon a pasi fuzet
127. Főnix3 (válaszként erre: 126. - Rücskös macska)
2022. júl. 6. 08:53

Igen! Sokan azt gondolják, gondolat olvasó a másik! Ezzel meg nem lehet mit kezdeni! Sajnos sok nő hajlamos erre!

Ez azért van, mert abból indul ki, hogy a nő tudja mit akar egy férfi , akkor ez fordítva is igaz!

Ezt én sem szeretem! Futottam ebbe én is bele, bár a férfiak kis százaléka ilyen!

Én a kommunikáció híve vagyok! A házasságomban nincs olyan, hogy azt hittem veszel nekem csokit! Nem! Megkérem a férjem vegyen csokit! Hja és közös kasszán vagyunk! 😉 Mondjuk csak pár fonttal keres többet!

Még a randinkon mondta ne várjam el tőle, hogy gondolatolvasó legyen! Megnyugtattam, hogy én sem vagyok az!

A másik, amit kijelentett, hogy ne hánytorgassak sérelmeket visszamenőleg, mert erre úgy sem fog emlékezni! Akkor mondtam neki, rendben! A 12 év alatt egyszer sem hánytorgattam! ( én sem szoktam emlékezni szerintem! )

Nem vagyok elkényeztetve! 3 nagy báttyám van és egy öcsém! Egyetlen lány voltam gyerekként! Csak a mamáim dédelgettek! A fiúk a Tiszába dobástól kezdve a földbe döngölésig gyúrtak! Edzettek, nem úgy bántak velem, mint egy kislánnyal! Mikor először átusztam a Tiszán visszaérve eldicsekedtem és az egyik durván segberugott, rohadtul fájt a vizes seggemen! 🤣 Utána nem dicsekedtem, csak úsztam! 😅Később szobafestőként dogoztam! Megtanultam létrával menni, glettelni, zománcozni, falat festeni!(Ebből lett egy új hobbi! 😜) Mert takarítónak sem vettek fel,3 éves ikreim voltak!

Szépségem és a formás testem koszos, festékes ruhában is csábító volt, mert nagyon sokan rám mozdultak, volt aki felírta a falra a telefonszámát! De mivel jó feleség vagyok, természetesen nem csaltam! 🤷🏻‍♀️

Ezt azért meséltem el, mert mind ezek mellett mindig szerettem nőnek érezni magam, hisz olyan keményen dolgozom, gondoskodom a családomról , kiszolgálom őket, ezért cserébe a férjem bánjon velem szépen! És ezzel nincs is gond! A házasságom fantasztikus!


Nem irigyellek! Nehéz lehet a társkeresés! Itt is annyian panaszkodnak! Kitartást! Meg lesz a foltod!

126. rücskös macska (válaszként erre: 125. - Főnix3)
2022. júl. 6. 06:45

na, végre emberibb gondolatok.


s továbbra is vallom, nem jár minden.


amúgy fura, és örülök annak, hogy pár éve mikor még aktívan nyomattam a társkeresés, a nők is rám írtak, nem is kevesen. abból a kettő utolsó... kiadós égés volt számomra, mivel azért rúgtak ki (más más időben és formában) mert az egyiknél nem ugrottam rá úgy kb. az 5. randin, a másik meg nem mondta nyíltan, hogy kevesli a szexet (gyere má) csak állandóan utalgatott rá amit én "nem vettem", és lapát lett. :D

125. Főnix3 (válaszként erre: 124. - Rücskös macska)
2022. júl. 5. 21:10

Ezt mind így nekem toltad ide?😅

Azt megértem , hogy cseszett nehéz rendes társat találni! Biztos én is elkenődnek! A nőknek tudjuk könnyebb, hisz ők döntenek! Ezt is aláírom!

Nem bírod a fajtám? Nem is ismersz!!🤣

Azt gondolod vitatkozom, pedig nem! Én elmondtam hogy én hogy gondolom, nem értek egyet veled, te nem fogadod el az én meglátásom! Ebben a témában nem is fogunk egyezni ! Ezért a randiig velem el sem jutnál még akkor sem, ha a zsánerem lennél !

De hiszem, hogy van hozzád hasonló gondolkodású nő, aki szívesen felezi mindenek az árát!

Én elfogadom, hogy te így gondolkodsz, te meg fogadd el, hogy én egy nő vagyok, akinek minden jár! 😜

124. rücskös macska (válaszként erre: 119. - Főnix3)
2022. júl. 5. 20:23

elvált vagyok, van 2 gyerekem. amióta elváltam, rengeteget randiztam, kávé, fagyi undorom is lett.


sikertelen lennék? nem hiszem, kerülnek a nők? :D nagyon nem. boldogtalan lennék? néha elkenődik a szám.


én a magadfajta nőket nem bírom, akik ha nem találnak fogást, nincs értelmes és logikus válaszuk, azonnal mocskolnak. tiltogatnak, jelentenek.


nem vagy vitapartner, te sem, nincs semmi érv, csak annyi, nő vagyok, nekem minden is jár.


nekem mindegy... :D addig van szerencsénk, míg nem randizunk, mert ha rajtam múlik, fizeted a részed és gyalog mész haza.

123. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 122. - Soufflet)
2022. júl. 5. 14:47

Nem értem a kérdésed.

Nem róla volt szó, hanem kérdezte Főnix, hogy honnan ez a megkeseredettség.. szerintem egyértelmű volt.

122. Soufflet (válaszként erre: 120. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 5. 14:03
Es ez pont rola jutott eszembe?
121. Főnix3 (válaszként erre: 120. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 5. 07:49
Igen! Gondolom ő azt gondolja, hogy minden randin mással voltam, de pl a férjemmel is sokat randiztam! Soha nem fizettem, ahogy nem fizettem a benzinjét, mikor km-t utazott értem minden héten! Ahogy én sem kértem pénzt az ételért vagy hogy ott aludt nálam! Olyan volt, hogy mikor én hívtam el valahova, néha megengedte, hogy én fizessek!
120. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 119. - Főnix3)
2022. júl. 5. 07:39

Úgy hiszem, hogy az ilyen férfiak sosem boldogok. Olyan nő akinek minimális elvárása van, nem áll le velük.

Esetleg csak olyan aki már annyira kétségbeesett, hogy a semminél az ilyen önző, smucig, megkeseredett férfi is jobb. Az olyan nővel viszont ideig óráig boldogok.

119. Főnix3 (válaszként erre: 117. - Rücskös macska)
2022. júl. 5. 00:12

Érdekelne honnan ez a megkeseredés?

Holt tart az életed? Gondolom nem boldog párkapcsolatból osztasz itt engem, meg a többi nőt, aki más véleményen van, mint te?!

118. Főnix3 (válaszként erre: 117. - Rücskös macska)
2022. júl. 5. 00:09

Nem volt 100! Sikeres randijaim alatt azt értem, hogy azt kaptam, amit vártam! Az életem pont úgy alakult, ahogy akartam!

Amikor meg egyedül voltam kiélveztem! De ilyen alakokat , mint te gyorsan leépítettem!

117. rücskös macska (válaszként erre: 116. - Főnix3)
2022. júl. 4. 23:56

"fizessen!"


"Szerencsére a randijaim sikeresek voltak!"



:) olyannyira, hogy itt kell bizonygatnod, hogy mind a 100 sikeres volt. :D



édesjóIstenem.

116. Főnix3 (válaszként erre: 88. - Rücskös macska)
2022. júl. 4. 07:47

Szeretem magam ízig vérig nőnek érezni magam! Ahogy szeretek az oldalamon egy igazi férfit érezni! Utálom, hogy a szerepek felborultak! Korcsosul a világ!

Soha nem használtam ki anyagilag férfit, de igen is, ha elhívott valaki randizni, fizessen! Engedjen előre az ajtón, húzza ki a széket, érezzem, hogy figyelmes, gondoskodó, velem törődik! Ha ez nem így történt , akkor mehetett a levesbe, de ilyen nem volt! Szerencsére a randijaim sikeresek voltak! Aki meg csak szexre kellett, annak megmondtam, hogy hagyjuk el a tiszteletköröket! Tudjuk mit akarunk a másiktól!

115. vigyefene (válaszként erre: 114. - Vigyefene)
2022. júl. 3. 22:13
*egyetlen
114. vigyefene (válaszként erre: 112. - 71ddaa07fa)
2022. júl. 3. 22:12

14-éves koromtól igy van, már így is marad.

Fiatal koromban sokkal kevesebb pénzem volt mint most, de ahhoz volt muszáj alkalmazkodni, ahogy éppen volt.

Tisztában voltak azzal a lányok is, az akarat volt a fontos.

"Akarat a fontos", ami nem változott.

Magyarországon egzetlen nő volt aki nem hagyott fizetni, Canadai, aki azt mondta/hazudta, h kimegy WC-re, de közben a számlát intézte.

113. 934dba4365 (válaszként erre: 112. - 71ddaa07fa)
2022. júl. 3. 22:03
🤦🏼‍♀️
112. 71ddaa07fa (válaszként erre: 108. - Vigyefene)
2022. júl. 3. 21:26
Pedig, ha néhányszor fizetsz, utána tágíthatsz is. :))
111. gyöngy:) (válaszként erre: 108. - Vigyefene)
2022. júl. 3. 21:16

Te egy úriember vagy!

Remélem te nem csak egy üres poharat fizetnél, mint Balkáni Kobra? 😜

110. f6e17c1dbe (válaszként erre: 106. - Főnix3)
2022. júl. 3. 21:03
Ja bocs, így már más ✌
109. f6e17c1dbe (válaszként erre: 105. - Érdekes73)
2022. júl. 3. 21:02
Hozzád google fordító kell 😂
2022. júl. 3. 20:26

Kijelentem azt, hogy régimódi vagyok, és azt gondolom h a randikat a férfiaknak kell fizetni.

Ettől szigorúan nem tágitok.

107. Főnix3 (válaszként erre: 68. - Rücskös macska)
2022. júl. 3. 20:21
Jó Isten! Örülök, hogy soha nem találkoztam hozzád hasonlóval!
106. Főnix3 (válaszként erre: 104. - F6e17c1dbe)
2022. júl. 3. 19:54
Nem! Én királylány vagyok! 😜
105. Érdekes73 (válaszként erre: 104. - F6e17c1dbe)
2022. júl. 3. 19:49
Aki vagyminek gondolja a nőt vagy kilóra venné meg annak egy ideális világban esélye se lesz egy ásványvízre se meghívni. Csak sajnos vannak nők akik szóba állnak a tahókkal is :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook