Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már nem a férfiak fizetik a randikat? fórum

Már nem a férfiak fizetik a randikat? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
104. f6e17c1dbe (válaszként erre: 101. - Érdekes73)
2022. júl. 3. 13:26
Miért érezze, tán' minden egyes nő hercegnő, vagy mi?
103. Soufflet (válaszként erre: 71. - Globus)
2022. júl. 3. 11:24

Mindezzel felnove...

Ha egy pohar vizre hivva valaki, kirorognem.



Mert elobb megyek egy setara, amit mas emlitett.

102. Soufflet (válaszként erre: 71. - Globus)
2022. júl. 3. 11:21

Penztenelul regebben en siman hivtam uj jeloltet vacsorazni hozzam.

Hoxa-fekben ez abszurdum, es jelek vannak, hogy le akarok fekudni vele azonnal.


Nekem nem. A 15-27 eves tarsasagom is logott nalunk egy kicsi lakasban. Csak annyi volt, hogy ne zavard a masikat.

101. Érdekes73 (válaszként erre: 88. - Rücskös macska)
2022. júl. 1. 23:06
Hát szerintem érezd magad megtisztelve ha egy nő akár egy ásványvizet is elfogad tőled. Ha meg szolgáltatásra vágysz akkor kifizeted a megfelelő tarifát , tiszta üzlet.
100. f7f780f355 (válaszként erre: 68. - Rücskös macska)
2022. júl. 1. 14:10
Mondtam hogy jolesik de nemvarom el ennyi. Amugy ja ha csak kefelni akarok akkor eleve nem randizni megyek. Ha meg kapcsolat lesz belole akkor elobb utobb ugyis dugunk nemde? Ha nem akkor meg igy jart most csak azert mert fizetett egy vacsorat nem leszek a noje.
99. PöttyösPanka (válaszként erre: 97. - Fincsi5)
2022. júl. 1. 10:29
Egyetemistaként mind csórók voltunk. De így is szuper randijaink voltak. A Gellért hegyen vagy a Feneketlen tó körül sétáltunk. Belelógattuk a lábunkat a Dunába. Elmentünk BKV hajóval a Római partra. Megnéztünk egy szabadtéri kiállítást, amiből akad bőven Pesten. Barátnőmet falat mászni vitte el a srác első randi gyanánt, mert tudta, hogy szereti. Tényleg csak kreatívnak kell lenni.
98. PöttyösPanka (válaszként erre: 95. - Michelle.r)
2022. júl. 1. 10:23
Igaz. És ez szörnyű így. Plusz azzal egészíteném ki, hogy egyes férfiak fejében ez még kiegészül azzal, hogy és utána szex, hiszen kiperkálta a kaját. Nem jó ez így sehogy sem.
97. fincsi5 (válaszként erre: 40. - Jucika33)
2022. júl. 1. 10:21

Kb. ezt írtam le, csak bekékült és eltűnt. Nem is mentünk addig étterembe, amíg úgy nem döntöttünk, hogy vele szívesen. Ehhez pedig meg kellett ismerni egymást.

Mich. írta az arborétumot. Nagyszerű hely, és sok séta, én legalábbis így tudtam megismerni a srácot. Volt olyan, aki bekapcsolta a zsebrádióját, zene ment. Vele már kanyarítottam is az irányt hazafelé.


Az étteremtől a "hozzád vagy hozzám" már nagyon hamar eljön, aztán csodálkozunk, hogy sok a korai szakítás.


De ez az én gondolatom, de hátha 1-2 embernek irányadó.


Nekem a Kálvária volt a kedvenc helyem, minden sráccal ott kezdtem, és figyeltem, hogy reagál, mikor kezdett szépen besötétedni.

96. michelle.r (válaszként erre: 94. - Globus)
2022. júl. 1. 09:49

Ez pontosan így van.

Meghívlak egy éttereme = én fizetek.

Menjünk együtt ebédelni = mindenki a sajátját fizeti.

95. michelle.r (válaszként erre: 92. - PöttyösPanka)
2022. júl. 1. 09:48

Igen. De valahogy az emberek fejében úgy rögzült, hogy a randi valami étteremben, kávézóan feszengés. Mindenki meséli az élettörténetét, aztán kattog azon, hogy kinek és mikor kellene "visszajelzést" adni, a második randinak mikor van itt az ideje, hányadiktól leszünk egy pár, stb.


Pedig ennél lényegesen lazább és fesztelenebb is lehetne.

94. globus (válaszként erre: 88. - Rücskös macska)
2022. júl. 1. 09:47

Két haver, barátnő között is fennállhat ugyanez a polémia, nem érdemes a fizetési hajlandóságot randira kihegyezni. Ötletgazda dolga a fizetés, meghívó félé. Ha meghívlak ebédre, akkor nem fizettetem ki.

Lehet sétálni költségek nélkül a parkban.

93. michelle.r (válaszként erre: 88. - Rücskös macska)
2022. júl. 1. 09:42
Megértem. Mindenki csak a saját szemüvegét át tudja értelmezni a világot. Te így. Én meg úgy, ahogy leírtam. Nincs vita.
92. PöttyösPanka (válaszként erre: 84. - Michelle.r)
2022. júl. 1. 09:38

De édes vagy 🤗


Amúgy én is pont ezt akartam írni, hogy egyáltalán nem kell egy randinak arról szólnia, hogy beülnek valahova megenni, meginni valamit. Egy vasat sem kell költeni, ha jó a program. Az egyedi, kreatív randikat a nők is sokkal jobban értékelik. De persze ha se pénz, se kreativitás, akkor nehéz labdába rúgni.

91. 71ddaa07fa (válaszként erre: 89. - Rücskös macska)
2022. júl. 1. 09:25

Már azokkal sem. Utolsó randim lassan 20 éve volt. :)

Azaz, pár éve egy volt évfolyamtársam nőmmel beültünk beszélgetni egy pubba, mert történt valami az életében és kíváncsi voltam az igazságra. De ezt nem nevezném randinak, csak egy ,,baráti" beszélgetés zajlott köztünk.

90. 934dba4365 (válaszként erre: 81. - Michelle.r)
2022. júl. 1. 09:22
Így van.
89. rücskös macska (válaszként erre: 87. - 71ddaa07fa)
2022. júl. 1. 09:22
csak csajokkal foglalkozol, kobra? :D
88. rücskös macska (válaszként erre: 84. - Michelle.r)
2022. júl. 1. 09:21

"De ahogy itt olvasom a fórumokban, a randizó férfiak nem ilyen ötletgazdagok." "De akkor a kedves férfi legyen olyan szíves, találjon megfelelő randiprogramot, ne forgassa a szemeit tanácstalanul, hogy hova menjünk."



megint csak az elvárások. :D


a nő dolga ezek szerint csak annyi, hogy napi 3 randit időben, frankón, megszerveztessen magának, jól érezze s szórakoztattassa magát, sétáljon a vörös szőnyegen (persze árnyékban, hűvösben, légkonds bentey-ben) és várja a csodát.



tloll, tloll. :D


igy veszem le.

87. 71ddaa07fa (válaszként erre: 85. - Gyöngy:))
2022. júl. 1. 09:18
De, ha mindenképpen szeretnél egy drága helyre elmenni, egy benzinkútra is szívesen elvinnélek. :)
2022. júl. 1. 09:16
De, ők. Fiatalabbakkal nincs tapasztalatom.
85. gyöngy:) (válaszként erre: 83. - 71ddaa07fa)
2022. júl. 1. 09:16
Ó, én még poharat is tudok vinni, bőven van a stafirungból.😉
84. michelle.r (válaszként erre: 72. - Rücskös macska)
2022. júl. 1. 09:10

Csaxólok, Panka soha nem beszél hülyeségeket 😉


Abban igazad van, hogy egy pohár víz mellett is lehet. De akkor a kedves férfi legyen olyan szíves, találjon megfelelő randiprogramot, ne forgassa a szemeit tanácstalanul, hogy hova menjünk.


Igen, lehet randizni egy ásványvízzel sétálva egy arborétumban, egy szép parkban. De ahogy itt olvasom a fórumokban, a randizó férfiak nem ilyen ötletgazdagok.


Egyébként - bár év nagyon rég nem randizom - de járok férfiakkal éttermekbe, kávézókba, nagyon sokat megtudok a partneremről abból, ahogy rendel, ahogy a személyzettel viselkedik. Ezek általában üzleti partnerek/megbízók és hidd el sokat meg lehet tudni arról, mire számíthatok majd ha valami gond adódik kettőnk között.

83. 71ddaa07fa (válaszként erre: 82. - Gyöngy:))
2022. júl. 1. 09:10
Én azt szeretem, mikor a randipartnerem azt mondja, ha megkérdezem mit kérsz, hogy poharat tisztán. Akkor tuti nem kell mélyen a pénztárcámba nyúlni. :))
82. gyöngy:) (válaszként erre: 79. - 71ddaa07fa)
2022. júl. 1. 09:08

Bolond! 😃 Jót nevettem.😀

Oszt' meghívnál-e valamire vagy mindenképp legyen nálam pénz?

81. michelle.r (válaszként erre: 70. - PöttyösPanka)
2022. júl. 1. 09:03
És valószínűleg nem egy kávé, egy laza vacsora áráért keffent 😎
80. rücskös macska (válaszként erre: 78. - Michelle.r)
2022. júl. 1. 09:02

nehezen megy a másik fél, másik nem álláspontjának elfogadása. nincs érv, taposás van. én vagyok a nő, a tévedhetetlen, ha valami nem oké, rohanok a modhoz.


ugye ez nem alap probléma?


hiába hajtogatja egy két fanatikus, hogy a férfi igy a férfi úgy, valahogy nem úgy működnek már a dolgok, ahogy a nagyságos asszonyok fehér kesztyűkében elképzelik.

79. 71ddaa07fa (válaszként erre: 77. - Gyöngy:))
2022. júl. 1. 08:59
Furcsa szerzet vagy. Az sem felelt meg Neked, mikor én próbáltam meg udvarolni, és az sem, ha egy nő. Nem gondolod, hogy túl válogatós vagy? :))
78. michelle.r (válaszként erre: 46. - Rücskös macska)
2022. júl. 1. 08:58

Talán pont annyira, amennyire neked az ellenkezője.


"nem, egy halom nő űz sportot abból, hogy meghívhatja magát, 4-5 randi, reményt kelt, majd lelép szó nélkül. ráér, időt múlat, a volt pasit felejti."

77. gyöngy:) (válaszként erre: 75. - Régivágású úriember)
2022. júl. 1. 08:52
Már volt nő, aki udvarolgatni akart nekem, meg is ijedtem rendesen.😃😃😃
76. gyöngy:) (válaszként erre: 73. - Rücskös macska)
2022. júl. 1. 08:50
Ne kattanj már rá ennyire erre a " nekem minden is jár" szövegre. Biztos előfordulnak ilyen nők is, ismerd fel ezt a jellemet és kerüld el őket.
75. Régivágású úriember (válaszként erre: 74. - Gyöngy:))
2022. júl. 1. 08:48
Sose késő😁
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook