Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már nem a férfiak fizetik a randikat? fórum

Már nem a férfiak fizetik a randikat? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
14. aszparagusz (válaszként erre: 13. - Kannanana)
2022. jún. 27. 07:54

Így igaz.

Főleg, ha még mindketten tanulnak és egyik sem rendelkezik számottevő saját jövedelemmel.

13. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 27. 07:42

20-as korosztály: általában mindenki felez mindent: utazás, étterem, programok, sokszor tankolás is

Max 1-1 kávé, amit a pasik fizetnek

12. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 27. 07:17
Sosem jutna eszembe nő létemre hogy én fizessek, bár nem vagyok egy mai csirke... Mi erre tanítottuk a fiunkat is, ő a férfi, a mi szemünkben más a nő "feladata. De hogy a tankolás hogy került ebbe a sorba, azt fel sem fogom...
2022. jún. 27. 06:51

Először csak szavazati jogot akartunk, majd bebizonyítani, hogy többre is képesek vagyunk, mint a háztartás és gyereknevelés. Mert nem akartunk tovább "háztartásbeli eltartott" lenni.

Addig a férfiak fizettek éttermekben, egyéb helyeken, hiszen a nőknek nem volt pénzük.

Most már van! És ráadásul az elmúlt évek, évtizedek alatt fordult a világ, és egyre kevesebb fiú gyermek születik, tehát érzékelhetően inkább a nők udvarolnak a férfiaknak.

Csak meg kell nézni a fórum-kiírásokat, hány nő keresi a módját, hogy elnyerje egy-egy férfi szívét!

10. Főnix3 (válaszként erre: 4. - Böce)
2022. jún. 27. 01:20

Vannak akik ezért harcoltak! Az nem az én harcom, csak iszom a levét! 🤷🏻‍♀️

Neked mi a mentséged a válaszaidra?

2022. jún. 27. 01:16

Én ezzel nem azonosulok!

Nem fizettem fickónak, férfinek a randiért! Én nő vagyok! Ha el várta volna kiröhögöm és tovább állok!

Jelzem soha nem éltem vissza a jóindulattal!

2022. jún. 27. 00:13
Sosem fizettem randin. Nő vagyok
7. prokoppeva (válaszként erre: 5. - Böce)
2022. jún. 27. 00:11

"Akkor mit akartok. Ezzel jár."


Ezt ne nekem mondd, nem én kérdeztem, nem én értetlenkedek. Én csak egy lehetséges magyarázatot találtam a fórumnyitó kérdésére.

2022. jún. 26. 23:48
Akkor nekem jókora mázlim van,mert a párom fizet mindent,igy én egyedi megoldást találtam,a nyaralásunkat én fizetem.Igy megnyugvás számomra...
5. Böce (válaszként erre: 2. - Prokoppeva)
2022. jún. 26. 23:43
Egyenjogúság van. Akkor mit akartok. Ezzel jár.
4. Böce (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 26. 23:41
Miéet fizwtnék? Egyenjogúság van, nem?
3. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 26. 23:19
Tankolast? Azt nem az fizeti, akie az auto?
2022. jún. 26. 23:10
Régen valóban így volt, de mostanra a női egyenjogúsági mozgalmak azt sulykolják beléjük, hogy állítólag _sértő_, ha mindig ő fizet, mert ezzel állítólag azt a látszatot kelti, hogy mi, nők, képtelenek vagyunk eltartani magunkat. Ééérted!
2022. jún. 26. 22:27

Nem konkrétan rólam van szó, úgy általánosságban érdekel.

Nem tízezres vacsorákat, hanem egyszerű randit. Fagyi vagy üdítő, vagy tankolás.

Szerintetek hogy mennek most ezek a dolgok?

A ti párotokkal amikor ismerkedtetek, hogyan volt nálatok?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook