Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Már egy éve aktivan keresek munkát...... fórum

Már egy éve aktivan keresek munkát...... (beszélgetős fórum)


1 2
39. Amaunet (válaszként erre: 31. - Asgardi)
2021. márc. 25. 01:04
Ezt szerintem nem nekem szántad.
38. Epresturmix (válaszként erre: 36. - 8d00a82c06)
2021. márc. 24. 21:40
Köszönöm! Talán lesz belőle valami! 🙂
37. Epresturmix (válaszként erre: 35. - Guruljka)
2021. márc. 24. 21:40

Igen igen, bajban voltam , hogy melyik is legyen. 😀


Itt a cégen belül el is tudnék vele helyezkedni.

36. 8d00a82c06 (válaszként erre: 34. - Epresturmix)
2021. márc. 24. 21:37
Szurkolok neked! 🤞
35. Guruljka (válaszként erre: 33. - 8d00a82c06)
2021. márc. 24. 21:20

Abszolút, és neked is való, ahogy ismerlek, Epresturmix.

A néven is agyaltál, aztán milyen jó lett, amikor léptél is. Ugye?

Csináld csak meg azt a targocát, jó lesz az!

34. Epresturmix (válaszként erre: 33. - 8d00a82c06)
2021. márc. 24. 21:08
Van rá és utána is fogok nézni!
33. 8d00a82c06 (válaszként erre: 30. - Epresturmix)
2021. márc. 24. 20:44

Ha van rá keret, tedd le!

Jól keresnek!

32. NomNom (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 20:41
Miért számítana? Mi számít... Hát nem a korod és családi helyzeted az biztos. Abból nem derül ki milyen munkaerő vagy.
31. asgardi (válaszként erre: 29. - Amaunet)
2021. márc. 24. 20:32

Tessék, mint opció.

28. Hsz-ban megint csak hárítasz, kifogást keresel. Ezeket engedd el, mert nem segít!

Az önéletrajzba meg nem kell mindent beleírni... 🤓

30. Epresturmix (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2021. márc. 24. 19:00
Halál komolyan ezen agyalok egy ideje! 😀
29. Amaunet (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 18:52
Azt gondolom, hogy nem kellett volna a vállalkozásodat megszüntetni. MNB vizsgákat tehetsz és a biztosítók mindig keresnek üzletkötőket. A marketingben meg otthon vagy, biztosan tudsz majd eladni.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Asgardi)
2021. márc. 24. 14:46
Igen. Már fél év után nyilvánvaló volt. Nem a fővárosban élek, ami szintén hátráltató tényező, de peremvárosban, viszont itt utiköltséget kell fizetni a munkáltatónak, így előnyben van velem szemben az, aki Bp-i és mondjuk nincs még gyereke. Lehet h ezt kisarkítottam, de nem tudok mire gondolni.
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Birebora)
2021. márc. 24. 14:44
Sales és adminisztratív terület is szóba jöhet, ügyfélszolgálat is. Ebben mind van tapasztalatom. Ezekre meg "sok" vagyok, ezért nem hívnak be.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - NomNom)
2021. márc. 24. 14:41

Nem írom bele az önéletrajzomba sem a koromat, sem azt hogy gyerekem van (pedig nagyon büszke vagyok rá!) , ha megkérdeznék, természetesen elmondanám.

Fejvadász, tanácsadó is anno azt mondta, hogy ne írjam bele, nem kell, nem számít. (hát akkor nem tudom mi számít)

25. NomNom (válaszként erre: 24. - Asgardi)
2021. márc. 24. 12:10

Persze, igazad van.

Sok elutasítás után nehéz lépni vagy egyáltalán megpróbálni más irányban nézelődni, önfejleszteni. A felismerés már tényleg egy jó kiindulási pont.

24. asgardi (válaszként erre: 23. - NomNom)
2021. márc. 24. 11:43

Csak gondolom, ha kisebb a gyerek, akkor úgy vélik, több a gond és hiányzás. Erre írtam, hogy a 11 éves azért elég "nagy".

Én az önsajnálatból és kilátástalanságból szeretném kirángatni a FI-t, mert biztosan ő is tudja belül, hogy a megrekedés a lehető legrosszabb. Fel is ismerte szerintem, hiszem segítséget kért, de lépni helyette nem tudunk.

23. NomNom (válaszként erre: 21. - Asgardi)
2021. márc. 24. 11:28

Ja én nem a tanulásra értettem csak vannak munkahelyek ahol lehet azt gondolják h egyedül neveli akkor majd mindig hiányozni fog vagy hamar.lelép mert beteg, szülői értekezlet van stb.

De mentségnek nem mentség arra h miért ne lehetne tovább képezni magát.

2021. márc. 24. 11:26

Szóval írj le magadról mindent, ami eszedbe jut és hasznos lehet az ötletelésben, akkor talán elkezdhetünk agyalni egyéb alternatíván.


Gondolj a gyerekedre, ne keseregj! Hidd el, fogsz találni állást, csak kicsit engedned kell...

21. asgardi (válaszként erre: 19. - NomNom)
2021. márc. 24. 11:22

11 éves gyerek annyira nem kicsi.

Az sem előny, ha nem szültél (még)... mert akkor meg azért nem vagy potens jelölt, mert gyesre mész, stb. Szerintem ez csak kifogás, ne haragudjatok.

Ekkora gyerek mellett nyugodtan tanulhatott volna a FI, egy év alatt sok dolgot el lehet sajátítani.


Viszont arra a szintre mindenképp el kell jutnia, hogy elengedje (legalább átmenetileg) a vágyálmot, hogy azzal foglalkozzon, amivel akar, mert ez egy éve nem jön össze.... Biztosan jó anyagi helyzetben van, különben nem tehetné meg, hogy otthon ül. Tehet magáért, gyártson B tervet.

Segíteni akkor tudunk, ha felsorolja egyéb kompetenciáit, készségeit, illetve, hogy mire fogékony, mi érdekli(,nyilván abban az irányban könnyebben fog előrelépni, tanulni.)

Ha szinte bármit elvállalna, akkor egy év alatt lett volna állása, bár lehet, "alantasabb munka". Szóval bocsánat, de ez duma. Sajnálom, mert rossz lehet 180 fokos fordulatot venni és nulláról elkezdeni mást, de ha csak a tutujgatást várja, nem fog előrébb lépni.


Ém a helyében elvállalnám az első munkát, ami szembejön, ha kell meló (takarítás, besegítés pékségben, stb...), akár részmunkaidőst is. Közben lehet folyamatosan nézegetni.

Esetleg gondolkodhat azon, hogy nincs-e olyan tudása, amivel mondjuk korrepetálást, felvételi-, vizsgafelkészítést vállalhat? (Nem tudom milyen, mennyi végzettsége, gyakorlata van.)

20. Amaunet (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 11:20

Gondolom azért van ez, mert nem minimálbéren szeretnél elhelyezkedni.

Van tapasztalatod és jogosan megkéred az árát.


A munkáltatók pedig a friss, alakítható munkaerőt szeretik minimálbéren.

19. NomNom (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 10:42
Na nálunk is ilyesmivel foglalkoznak a marketingesek. Szóval ezért furcsa és szomorú h ennyire nem találsz. Az nem lehet, hogy tudjak h egyedül neveled a kisfiadat? Sajnos a mai világban az sem előny sőt...:/
18. NomNom (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 10:41

A férjem és én is gyors ütemben növekvő startupnál (azaz abból már kinőtt mindkét cég) dolgozunk. Mindkettő foglalkozik kutatas-fejlesztessel. Szerintem az ehhez hasonló cégek most is tudnak növekedni, a marketingre így aztán szükség is van.

Ezért kérdeztem, hogy van-e olyan terület ami jobban a speciálisod hiszen a marketing rendkívül tág fogalom.

17. asgardi (válaszként erre: 16. - Asgardi)
2021. márc. 24. 10:23
Az lemaradt, hogy úgy gondolom, ahogy Birebora, de talán egyértelmű. :)
16. asgardi (válaszként erre: 13. - Birebora)
2021. márc. 24. 10:23

Már rég el kellett volna kezdeni képezni magad és nem a jószerencsét várni. Tavasszal két hónapra leálltunk, ugyan én dolgozhattam otthonról közben, de mellette az összes szabad percem azzal töltöttem, hogy másban is jártasságot szerezzek, ha esetleg megszűnne a mmunkahelyem.

Ha egy év alatt nem lett jobb, akkor én nem várnám a csodát a helyedben, hanem nyitnék másfelé.

Nyelvismerettel hogy állsz?

15. Sz123
2021. márc. 24. 10:18

Hasonló a helyzetem, bár más terület. Elvileg a szakmámban virágzik a home office, gyakorlatilag meg mintha lelassult volna a HR, félelmetesen csigatempóban dolgoznak. Ha van is visszajelzés, az is sokára.

Nekem csak a HO jöhet szóba.

14. libikóka (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 09:27
Igen,ez nehezít ,de így még inkább az az út hogy kell találni valamit ,nem arra hajtani ami most, önhibádon kívül elérhetetlen.Nem bántásból írom félre ne érts,de ha meg lennél szorulva,ez a kérdés már fel sem merülne:) Szrencsére nem így vagy gondolom,és ne is várd meg:)
2021. márc. 24. 09:25
Egyetértek azokkal akik egy más szakma elsajátítását javasolják. Ha egy éve nem találsz marketinges területen, akkor váltani kell. Mondjuk egyébként is jobb ha az ember több lábon áll. Sajnos sokan nem engedhetik meg maguknak, hogy válogassanak. Megváltozik a világ a covid miatt, és a jövőnk sem lesz már ugyanaz mint volt.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - NomNom)
2021. márc. 24. 09:18

Milyen területen dolgozol?


Fogalmam sincs mi lehet a gond, erre próbálok rájönni én is. Motivációs levél írásából kábé könyvet adhatnék ki. :(((((((((

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Libikóka)
2021. márc. 24. 09:16
A másik hogy egyedül nevelem a kisfiam, 11 éves, így nem tudok akármit elvállalni (pl két műszak, vagy késő estig tartó munkavégzés)
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - NomNom)
2021. márc. 24. 09:15

Szövegírás, offline és online kommunikáció KKv-nak, blogcikk,PR cikkek írása, némi grafika, weblap

szövegírás, marketing stratégia

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook