Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mandulakivétel fórum

Mandulakivétel (beszélgetős fórum)


2014. jan. 11. 19:18
Másfél hét múlva kiveszik a mandulámat. Most már kezdek izgulni.
2012. okt. 22. 16:51

6 éve amikor az enyémet kapták ki a szobatársamnak gyulladtan műtötték...Egyébként nem 2 hó betegeskedés,3 év kéthavonta gyulladás után ajánlották!Azért jó az ha van...egy ideig.

Szerintem hetek kérdése,de ha ajánlott az orvos úgyis tájékoztat és lehet egyezkedni.

3. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - 4bd4c70f56)
2012. okt. 22. 16:12
Nekem is ez volt, folyton begyulladt:/ Kitűztek egy időpontot, brutális antibiotikummal lehúzták a gyulladást ès akkor vették ki. Azt hiszem betegállományban is tartotak a műtétig, mert ha kinèztem az ablakon, és fújt a szél, már attól újra begyulladt:/
2012. okt. 22. 15:05
Amíg gyulladásban van,addig nem veszik ki!
2012. okt. 22. 14:52

Kérdezni szeretnék azoktól akiknek volt mandulaműtétük.Ha azt mondják , hogy ki kell venni a mandulát akkor mennyi időt kell várni rá kb? 1-2 hét vagy esetleg 1-2 hónap? 2 hónapja folyamatosan baj van a mandulámmal fáj, meg minden olyan mintha két csomó lenne ott,fáj a nyelés stb... Kaptam antibiotikumot és semmit nem javult tőle. (aktil duo 875mg)

Most már ott tartok, hogy annak örülnék ha minnél előbb kivennék mert már nagyon idegesít és kínlódok tőle. Kinek mi a tapasztalata? Írjátok le légyszi.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook