Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mályva tea kapszula! Tapasztalatok? fórum

Mályva tea kapszula! Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2013. márc. 15. 17:49
Miben más amúgy a kapszula? Azt még nem próbáltam ki. De eddig vegyesek a vélemények, legalábbis én olvastam már azt is hogy semmi hatása de volt olyan aki meg szinte már csak a kapszulát szedi. Tanács? Vélemény? :)
12. bözsi52 (válaszként erre: 3. - 6ee0ffb012)
2013. márc. 13. 20:49
Szia.Engem kicsi hajt is,de ha az íze miatt iszod,nekem finom a Mályva,Ginzeng,Zöd tea összetételű tea.Filteres,DM-ben veszem,jobban bírom a terhelést.
2013. márc. 13. 03:36
Én szeretem mindkettőt, jól hajtanak, de való igaz "függőséget" okoz.
2013. márc. 12. 18:34
A tea nagyon jó a kapszulát mellőzöm,nekem görcsöket csinált és elég agresszív volt.:)Szerintem tényleg fogyókúrás,mert kileheli tőle az ember, még a lelkét is.
2013. márc. 12. 18:16

Sziasztok!


Én csak a teát iszom (zöld doboz), sokszor volt hogy meghajtott, de a hasam nem fájt tőle sosem.. nem görcsöltem :) Nekem is azért kell mert nagyon nagyon nagyon lassú az anyagcserém... ettem rá zabot meg rostos dolgokat de minimális volt a javulás :/ többen ezt a teát tanácsolták :) Szeretem!

Viszont ahogy itt lenn is írja Számkivetett, nem szabad hogy nagyon hozzászokjon a szervezeted mert akkor egy idő után tényleg nem fogsz enélkül wc-re menni. Fontos hogy a használati utasításban leírtak alapján egy 20 napos kúra után tarts szünetet. Illetve igazából elég hetente 2x vagy 3x inni lefekvés előtt egy bögrével! :) Ha először iszol ilyen teát célszerű olyankor tesztelni ha másnap nem mész sehová.. Sokaknál okozhat hasmenést. Akkor el kell gondolkozni hogy gyengébbre főzd a teát vagy kevesebbet igyál stb :) A saját szervezetedhez igazítsd! :) Sok sikert hozzá! Tényleg jó!

Fogyás tekintetében elképzelhető hogy segít. Ha például vegyünk egy extrém rossz emésztéssel rendelkező egyént aki az emésztése lassúsága miatt nem tud fogyni vagy csak minimális mértékben. Ha ezt a teát issza hosszú távon biztos vagyok benne hogy egy pár kiló kb 3 lemegy róla idővel! :)

8. Kamillka (válaszként erre: 1. - Ada5caa62e)
2013. márc. 11. 11:45
En a kapszula nelkulit szoktam venni, mert a bogyo nem sokat er- legalabbis nekem. Jo volt a tea, viszont a hasam nagyon fajt tole reggelente foleg az elejen, de kesobb ez mar elmaradt.
7. 4284b4457a (válaszként erre: 5. - 6ee0ffb012)
2013. márc. 11. 11:32
De vigyázz vele, mert a szervezeted megszokja és ha elhagyod, akkor nélküle nem fog menni... :(
6. ada5caa62e (válaszként erre: 5. - 6ee0ffb012)
2013. márc. 11. 11:31
Én is kellemesen csalódtam az ízébe,azt hittem ihatatlan lesz mint általában a többi ilyen tisztító teának:)
5. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 4. - Ada5caa62e)
2013. márc. 11. 11:24
Az a legjobb állítólag.Én nem megyek tőle többet wc-re,mint ahogy sokan írják itt,hogy hajt...Nekem csak azért kell,mert igen rostszegényen étkezem és hát... :) De az íze miatt is iszom,mert magában is olyan kellemes.
4. ada5caa62e (válaszként erre: 3. - 6ee0ffb012)
2013. márc. 11. 11:21
Én is a zöld dobozosat vettem :-)
2013. márc. 11. 11:20
Imádom,finom és jó is.Bár hogy mitől fogyókúrás azt nem tudom.Sztem semmitől,de a lényeg,hogy nagyon finom.Én a zöld dobozosat iszom.
2013. márc. 11. 11:18
*tea
2013. márc. 11. 11:18

Múlthéten találkoztam vele a Dm-ben(te és kapszula is van benne) ..Gondoltam kipróbálom, ha már diétán vagyok egy ideje!

Rákerestem a neten és azt írják,h napi 2 csésze tea mellé 1-2 darab kapszulát be lehet venni?!

Valaki alkalmazta már?Valóban így van?

Szívesen hallanék tapasztalatokat és, hogy mikor melyiket itta, használt?


Válaszokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook