Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magzati kapcsolatanalízis- próbáltátok-e? fórum

Magzati kapcsolatanalízis- próbáltátok-e? (tudásbázis kérdés)


10. kryssz
2008. nov. 11. 05:47
Én a Hidas Györgynél voltam -egyszer, de nem volt szimpatikus a bácsika, így nem mentem többször! A Dorottyával tudok egyetérteni, beszélgess sokat a picivel, hisz mindent ért, érez! Ilyenkor még minden tudat alatti érzék, ösztön jobban működik szerintem! Nagyon bölcsk! Talán még nálunk is bölcsebek! :-)
2008. nov. 8. 22:22
Sziasztok! Nagyon jó volt a hozzászólásokat olvasni :). Én is köldökzsinóroztam a babámmal, a végén lévő "feladatokat" végeztem, relaxáltam, zenéltünk. Én azt kértem a babámtól, hogy ne a férjem névnapján és ne éjszaka szülessen (nagyon szorongtam az éjszakai szüléstől). Meg is hallgatott, mert a férjem névnapját követő délutánon érkezett. Macs, szorítok, hogy szentestére otthon legyetek :). Raffaiékhoz gondolkoztatok, hogy menjetek?
8. anyuca66 (válaszként erre: 6. - Macs77)
2008. nov. 8. 15:57
Dorottyának bevált, beszéld meg vele.
7. anyuca66 (válaszként erre: 4. - Juccogo)
2008. nov. 8. 15:54

20 éves az enyém. Akkor ha mondják nem tudom hiszek-e ilyesmibe. " Meg kell erre is érni" ...

Ha boldog vagy, ha szomorú...

2008. nov. 7. 19:49

Van egy könyv, "Lelki köldökzsinór" a címe, abban vannak ilyen történetek, nagyon érdekes!

Én is sokat beszélgetek a babámmal, ui pont dec 24-re vok kiírva, és szeretném, ha icipicivel korábban megszületne és Szenteste már itthon lenne. Hát... majd meglátom, beválik-e...

2008. nov. 7. 15:23

Én nagyon sokat beszéltem a babókával,mindet megosztottam vele(most 2 hónapos),hallgattunk Vivaldi:4 évszak,populáris zenét is...De a legkomolyabb hogy idén augustus 26.-ára voltunk kiírva de én már hetekkl előtte megbeszéltem vele ha megakar minket lepni akkor a 10.évfordulónkra jöjjön.És láss csodát augusztus 23.-án meglepett minket 23:28 perckor körübelűl akkor mikor 10 évvel ezelőtt elcsattant az első csók Ő akkor érkezett hozzánk :-))!!!

Azóta is nap mint nap tapasztalom hogy minden eggyes szavunkat érti,2 naposan mosolygott azon amit mondtam neki.Úgy gondolom hogy nem feltétlen kell hozzá gügyörészni sem pocaklakóként sem idekinn!Persze előfordúl hogy brümmögök neki,de ugyan úgy beszélek vele mint egy felnőtt emberrel csak most több arcmimikát használok...!

Hallottam olyat is (bár tapasztalatokat nem) hogy van kimondottan egy magzati készségfejlesztő amit a pocira kell rögzíteni és olyan hangfrekvenciákat bocsát ki amitől a baba "hiper-szuper okos lesz",hhááááttt no komment,szerintem ezt megoldja az anya hangja mert a magzat odabenn az anya hangját hallja a legjoban,ezért szerintem erre nincs igazán szükség(amúgy meg kb.50ezer ft)Én esküszöm a zenére.Bármikor ha énekelek neki vigyorog és figyel!!!

2008. nov. 7. 13:08
Köszönöm a válaszod:). Hogy érted azt, hogy mindent megéreznek? Ezért nem próbálnád, vagy ez egy érv mellette?
2008. nov. 7. 10:45
Nem próbáltam. Szerintem mindent megéreznek.
2008. nov. 7. 10:39
Sziasztok! Az érdekelne, hogy mit tudtok a magzati kapcsolatanalízisről, mi a véleményetek róla, illetve próbáltátok-e?
2008. nov. 7. 10:38
Magzati kapcsolatanalízis- próbáltátok-e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook