Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mágneses Biorezonancia - Leszokni a dohányzásról. Mik a tapasztalatok? fórum

Mágneses Biorezonancia - Leszokni a dohányzásról. Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2006. ápr. 10. 06:54

Én tapasztalatból beszélek:) Voltam.

Ez a módszer is csak akkor működik, ha elhatározás és akaraterőd is van mellette. Én elmentem a kezelésre. Aznap írtózatosan rosszul voltam, nagyon kellett volna a cigi. De nem gyújtottam rá. Majd három napig bírtam. És rágyújtottam. Igazából nikotin éhségem nem volt, csak mindig ott bizsergett a fejembe, mi lenne, ha rágyújtanék. Nagyon hiányzott lelkileg.Szóval rágyújtottam egyre és onnantól nem volt megállás. Egy hónap leforgása alatt megint egy dobozt szívtam. Tényleg csak akkor menj el, ha edöntötted magadban a dolgot, mert másképpen úgy jársz, mint én. Ne várj csodát, ez nem csoda a nikotinéhségedet veszi el és kész, de neked kell, még mellé a le azokni akarásod is. Anélkül a kezelés önmagában kevés.

2006. ápr. 9. 14:40

5 hónapja nem gyújtottam rá!!!!;)

És én sem használtam semmiféle segédeszközt!


Amig, belül nem érzed, hogy menni fog,te is akarod,teljesen fölösleges erőltetni..


Többször próbálkoztam már előtte, pár nap..hetek...max 1-2 hónap volt eddig a tegtöbb...de végig kinszenvedés volt,sóvárgás a cigi után!! Na ha igyérzed még nem vagy felkészülve rá!!! Gondolkodni se gondolkodj rajta!

Plána ha úgyfogod fel, hogy .."na még erről is le kell mondanom.,...akkor mit élvezek az életben!!!"


Sok sikert mindenkinek! Ne költsetek fölöslegesen el rentgeteg pénzt mindeféle ilyenfajta segitségre...kidobott pénz!!!

Erősek vagytok ti is!! Megtudjátok csinálni magatoktól!!!


Pusza :)

8. ilda (válaszként erre: 6. - Kisgé)
2006. ápr. 8. 21:00

szintén: ELHATÁROZÁS !

már 4.hónapja nem cigizek és nem vettem igénybe semmilyen segéd eszközt, csak elhatároztam, hogy egészségesebben élek .

7. trixy72 (válaszként erre: 6. - Kisgé)
2006. ápr. 7. 17:11

Tudom, tudom !

Na de mostmár mindent vonjak meg magamtól ?

Nincs pasi, nincs kaja, nincs pia....


Szegény ééééén ! :((

6. kisgé (válaszként erre: 5. - Trixy72)
2006. ápr. 7. 15:20
Egy biztos módszer van: ELHATÁROZÁS!:))))
5. trixy72 (válaszként erre: 2. - Manon)
2006. ápr. 7. 14:07

Köszönöm szépen !


Azért kérdeztem, mert tavaly április 20 - án voltam az elsőn, akkor szeptember elejéig füstmentes voltam.

Aztán újra rágyújottam :((

A második pedig annyit ért, mint halottnak a csók ! Csak én vagyok ilyen béna ??? :(((

2006. ápr. 7. 13:44
nekem több kollégám is leszokott ezzel a módszerrel. (persze azért elhatározás kell hozzá, de állítólag nikotinéhségük nem volt)
2006. ápr. 7. 13:44
ja de nem ma, mert ő már elment, csak én gályázom itt azért a kevés pénzért!
2006. ápr. 7. 13:42

Szia!

tapasztalatom nekem ugyan egyenlő a 0-val, de a főnököm nagyon benne van a témában! Ha van valami konkrét dolog amit szeretnél tudni megkérdezem neked!

2006. ápr. 7. 13:03
Mágneses Biorezonancia - Leszokni a dohányzásról. Kinek van tapasztalata ?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook