Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mágneses Biorezonancia - Leszokni a dohányzásról. Mik a tapasztalatok? fórum

Mágneses Biorezonancia - Leszokni a dohányzásról. Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
70. bari03
2008. szept. 21. 17:11

Egyébként nekem az biztosan segítene, ha a kezelés után otthon maradhatnék kb. 2 hétre. Mert így csak a konyhát kellene elkerülnöm. (A konyha a kijelölt dohányzóhely a lakásban.)

Kevesebb olyan helyzetbe kerülnék , ahol megkívánnám a cigit.

Holnap megyek a bónuszra. Jelentkezem :)

69. bari03 (válaszként erre: 67. - Blue Moon)
2008. szept. 21. 17:06
:))))
68. bari03 (válaszként erre: 63. - Blue Moon)
2008. szept. 21. 17:05

Igen, emlékszem, hogy Te is így álltál hozzá :) Nagyon remélem, hogy nekem is beválik :)

Nincsen ilyen ember. Megszokták anyuék, barátok időközönként kérdezni, hogy "nem dohányzol egy kicsit sokat?", erre mindig azt válaszolom, hogy "de,igen" és ennyi. Persze anyuék néha mondják , hogy jó lenne , ha nem cigiznék, de mivel ők is dohányoznak, nem igazán megyünk bele a beszélgetésbe. Bagoly mondja verébnek esete.

Szóval külső hatás, inger, motiváció nincsen.

2008. szept. 19. 11:30
néha azért jól esne egy mamutfenyőt elszívni....
66. Blue Moon (válaszként erre: 62. - Nem szkeptikus!)
2008. szept. 18. 11:35
bölcs döntés ;-))
2008. szept. 18. 11:34
7.000 ft 1 kezelés kell...én is itt voltam :-)
2008. szept. 18. 11:33

Megadok egy címet...pesten van...aki esetleg meg tudja közelíteni, hajrá :

IV.kerület, Újpest, Szakorvosi Rendelőintézet,

Görgey Artúr u. 38-40.

4. emelet 404 szoba

a bejelntkezés hetébenmár tudnak fogadni

hétfőtől szombatig 9-20 óráig, tel:0670 2719867

63. Blue Moon (válaszként erre: 61. - Bari03)
2008. szept. 18. 11:27

"negatívan sem állok hozzá. Olyan sehogyansenem. Szóval lesz , ami lesz."

Én is ígym entem oda...és látod sikerült...:-)

Van e a környezetedben olyan számodra nagyon fontos ember aki megkért arra, hogy ne bagózz???

Én anyu és a párom kedvéért zoktam le, mint említettem..a pénz a 3.-helyen szerepelt...utána én és az egészségem...

2008. szept. 18. 09:42
47 éves vagyok, még soha nem fórumoztam! Olvasva a hozzászólásokat bennem az erősödik, hogy ha valaki olyan régen (én 30 éve) dohányzik és le akar szokni biztos, hogy mankó nélkül nem megy. A férjem tavaly infarktust kapott neki ez volt a "mankó", azóta nem dohányzik. Három gyerekünk van egyik sem cigizik hál istennek. Úgy gondolom megpróbálom én is a biorezonanciát már csak a családi béke miatt is. Már kiutálnak a lakásból, én én is utálom, hogy minden büdös a cigimtől.
61. bari03 (válaszként erre: 57. - Blue Moon)
2008. szept. 17. 17:19

Tuuuudooooom :S :(((

Hétfőn megyek a bónusz kezelésre. Tudom, hogy pozitívan kellene hozzá állnom, de vhogy nem megy. Bár negatívan sem állok hozzá. Olyan sehogyansenem. Szóval lesz , ami lesz.

Fura , mert szerintem nekem bőven van motivációm, bár nem ennyire komoly egyik sem , mint az asztmás példa. Alább leírtam már, de röviden: pénz-pénz-pénz, egészség ill. nem egészség, büdösség. Magamnak csináltam egy kis listát a nem dohányzás pozitív előnyeiről (jó hosszú lett:) ), de még ez sem segített. :(

60. Blue Moon (válaszként erre: 59. - Ae12cc5be5)
2008. szept. 16. 14:33
A gondolat nem hülye, sajnos igazad is lehet, és én sem mondtam, hogy az a bizonyos erősebb motiváció az pozitív lesz...benne van a pakliban mindkét oldal....
59. ae12cc5be5 (válaszként erre: 56. - Blue Moon)
2008. szept. 15. 19:27

Érdekes, mert a nővéremnek és nekem is ugyanazok voltak a kellemetlen mellékhatások.

Köszi, nagyon várom azt a pozitív motivációt, mert negatív nem kell: most kicsit rossz érzés fogott el, mert eszembe jutott, hogy valaki azt írta (talán pont ezen a fórumon), hogy akkor tette le, amikor a fia fulladt az asthma miatt, ő pedig bűntudatot érzett. Nem is tudom, miért írom ezt le, tudom, nem ilyen motivációra gondoltál, de rossz érzés fogott el, és ezt most ki kellett írni magamból. Ilyen hülye gondolatokat is csak én tudok kreálni?!

58. Blue Moon (válaszként erre: 57. - Blue Moon)
2008. szept. 15. 11:33
:-(((
57. Blue Moon (válaszként erre: 55. - Bari03)
2008. szept. 15. 11:33
barííííí.......
56. Blue Moon (válaszként erre: 52. - Ae12cc5be5)
2008. szept. 15. 11:20
nem emléxem ilyesmire....de lehet, csak nem annak tudtam be....nem baj, lesz még rá alkalmad, hogy letedd, csak kell valami erősebb motváció...jönni fog hidd el :-)
55. bari03
2008. szept. 14. 22:27
sajnos nem bírtam :((( elmegyek a bónusz kezelésre...hátha az...de nem tudom
2008. szept. 12. 18:26
Ma 4 éve,hogy nem gyújtottam rá! Hála a biorezonanciának! :)
53. bari03 (válaszként erre: 51. - Blue Moon)
2008. szept. 12. 18:05

Igen, igen túl vagyok rajta. :) Köszönöm az érdeklődést :)

Bocsánat, hogy nem írtam, de annyira fáradt és álmos voltam utána, nem volt erőm írni.

Jó nagyot röhögtem, mert miközben olvastam az előbb, amit írtál, pont csokit ettem...eszem:) ...leraktam...most csak szemezek vele :)))

Ideges, feszült, éhes vagyok. Holnap kimegyek a piacra veszek zöldségeket, hogy azokat rágcsáljam. :) Persze jobban esik a csoki, de tényleg nem szeretnék elhízni. Max. 2 kiló-t engedélyeztem a szervezetemnek :)))

Vannak pillanatok amikor jól viselem, van amikor nagyon nem. De ha összehasonlítom a mostani rezonanciás első nap cigi nélküliséget, azzal amikor magamtól raktam le , ez a jobb :)) Nem is kérdés! Eddig Kb. fele annyira visel meg, mint múltkor. Ha ez a tendencia megmarad, Nekem már megérte ! :))))

Nekem azt mondták, hogy az első 3 napban óránként 1 pohár víz, majd 2 héten keresztül napi 3 liter. Mindig beállítom a telefonomat, hogy 1 óra múlva jelezzen és akkor iszom egy nagy pohár vizet. Nem is olyan nehéz ennyit inni :))) Emellett a kezelés óta, amúgy is iszonyatosan szomjas vagyok :)))

Azt gondolom, hogy igenis kell az ember is, hogy le szeretne szokni. A gép segítség, hogy kiürüljenek a méreganyagok. De hogy ne nyúlj akkor a cigihez, amikor reklám van a film közben, vagy kaja után (ez bitang nehéz!), vagy kávé közben, stb, szóval azokban a pillanatokban, amikor mindig rágyújtottál, ehhez az ember kell.

52. ae12cc5be5 (válaszként erre: 51. - Blue Moon)
2008. szept. 12. 18:00

Hello!


Neked nem volt olyan tapasztalatod, hogy éjjel nem tudtál aludni, vagy csak felületesen?

Én össze-vissza forgolódtam napokig, és volt még kellemetlenebb hatása is, katasztrófa volt, én megmondom őszintén, ezért feladtam.

51. Blue Moon (válaszként erre: 48. - Bari03)
2008. szept. 12. 15:43

Ha jól gondolom már túl vagy rajta...nos? Hogy bírod?

Igen ideges voltam napokig...de legyőzhető...súlygyarpaodásom nem lett mert odafigyeltem az étkezésre...amit tenni kell csak annyi, hogy nem kezdesz el nassolni...a többi maradhat a régiben...

várom a fejleményeket...

miért félek attól, hogy csüt volt a rezonanciád...ma péntek délután van és még nem írtad be, hogy azóta nem gyújtottál rá....hmm...

50. bari03 (válaszként erre: 49. - Akác56)
2008. szept. 10. 16:19

Sajnálom, hogy nem sikerült. Mennyi idő múlva gyújtottál rá?


Sokat kérdezősködtem ismerősök körében is. Mindenkinek más-más a tapasztalata. Van aki lerakta és azóta sem gyújtott rá. Van, aki lerakta, de napok-hetek-hónapok múlva visszaesett. És van , akire egyáltalán nem volt hatással és szinte egyből rágyújtott.

Így, hogy még nem voltam, szerintem azért fontos az elhatározás is. Többet tudok, majd holnap :)

2008. szept. 9. 17:18
Én nem tudtam tőle leszokni!
48. bari03 (válaszként erre: 45. - Blue Moon)
2008. szept. 9. 17:01

Sikerült találnom egy olyan helyet, ahol az összeg 6.000.- és adnak kedvezményt, ha a neten jelentkezel :)


Neked is 3 órával előtte kellett elszívnod azt a cigit félig, amit ők beraknak a gépbe? Nekem azt mondták, hogy ezt csináljam + vinnem kell magam 1 szűz szálat is.


És ideges, feszült nem is voltál utána? Amikor leraktam 2 hétre, azon elbőgtem magam, ha leesett az asztalról a ceruza...


Súly gyarapodásra számítsak? Úgy állok hozzá , hogy max. 2 kiló jöhet, több nem! :) Arra gondoltam, hogy ha szükséges, akkor répát és zöldséget rágcsálok majd.

47. bari03 (válaszként erre: 44. - Blue Moon)
2008. szept. 9. 16:50

Szia!


Nagyon köszönöm a választ! :) Úgy érzem mindent megtudtam, amire szükségem van. :) És erőt ad, amit írtál :) Én is kb. 17 évesen kezdtem el. Szakközépben, hogy ne lógjak ki a sorból és hogy vagány legyek...no comment. Pár évig csak kb. fél doboz volt az adagom, de úgy 5 éve napi 1-et szívok el. A legfontosabb ok, hogy lerakjam az az , hogy sokszor vagyok rosszul a cigitől, de még így is rágyújtok. 26 évesen úgy köhögök, krákogok, mint aki 40 éve dohányzik. A fejem is sokszor fáj. És még sorolhatnám. Így van, egyetértek, ott van az ára. Havi kb. 15.000.- megy el rá. Engem is zavar, hogy a hajam cigi szagú, a ruhám is, a leheletem stb...mindenem. Aztán ott van még az is, hogy nem akkor szeretném lerakni a cigit, amikor a terhességi tesztem pozitívat mutat. Bár ez a közeljövőben nem várható, de ez is számít szerintem.

Én sem szoktam meginni a napi kötelező mennyiséget, de majd ráveszem magam erre a 4 literre :)

Mindig is körömrágó voltam, (az dúrván, húsig rágó). Azt is abbahagytam , ezt is abba fogom. Tudom, nem ugyanaz mindenben a kettő, de mindkettő pótcselekvés.

Holnapután, csütörtökön megyek, délután 4-re. Izgatott vagyok nagyon! :) Drukkolj! :)

Mindenképpen írok, hogy mi volt


üdv

2008. szept. 9. 15:42
1 dbkezelés kell nem több
2008. szept. 9. 15:42
nem olcsó..7 vagy 10 ezer forint helyenként változó
44. Blue Moon (válaszként erre: 43. - Bari03)
2008. szept. 9. 15:38
17 évesen kezdtem kb cigizni...mikor úgy döntöttem abbahagyom, napi 1 doboznál jártam, olykor még többet is elszívtam. Sajnos odáig nem jutottam el, hogy magam miatt tegyem le...számomra Anyukám és a párom aki 10 éve passzív dohányosz szegény mellettem...szóval az ő befolyásukra...ami ebből engem érint, nos, elég drága a cigi, a napi 425 ft-om sem akart kiugrani a zsebemből...mivel tudtam azt, hogy akaratgyenge ember vagyok, meg sem próbáltam segítség nélkül letenni a cigit...hallottam kollegától erről a mágneses birezonanciáról...azt gondoltam, ha ez az izé engem le tud szedni minden erölködésem nélkül a cigiről...akkor legyen ...de ha nem , és nekem kell dolgoznom és szenvednem magamért akkor nem érdekel...szívom tovább...tehát minden minden felelődéget a szerkezetre hárítottam..és elmentem ..elszívtam az utolsó szál cigimet, és a csikket odaadtam a dokinak aki belehelyezte a gépbe. A csuklóra illetve a pocakomat bedrótozta, s 20 percen keresztült rezonált, persze mindenből semmit nem érezve...közben beszélgettünk...letelt az idő, és hazamentem. Amikor kiléptem a rendelőből már tudtam, hogy letettem a cigarettát. Kikötés volt, hogy 4 napig napi 4 liter víz KÖTELEZŐ!!!!Anélkül NEM sikerülhet!!! Alap-aranyszabály!!! A veséken át a bvizelettel távozik a máreg, ki kell ürülnie 3 nap alatt egyébként a kezelés ereje elszáll és a benntmaradt méreg újabb cigire invitál!Ez volt a legnehezebb, amúgy sem vagyok egy nagy ivó, a napi szükséges folyadékmennyiséget sem ittam meg soha hát akkor most 4 kitert??? Legyűrtem..mintha gyógyszer lenne és az életem függne tőle...megittam, és jártam lelkiismeretesen csurgatni...kifelé kifelé méreg! :-) Olyan érzés mintha soha nem cigiztem volna mert elfelejtettem az ízét...a nikotint meg nem kívántam mert az a gépezet feladata volt, hogy a sejtjeimmel elfelejtesse...ez a lényege...és sikerült...a mozdulat sem kell..semmi! Azóta élvezem az illatokat az ízeket, élvezem hogy magam is illatos vagyok és tiszta :-) A cigit nemtettem le csak abbahagytam mindíg ezt mondom...nem kerülöm el a dohányosokat, mindkét partot ismerem...ide is oda is tartozom, s ha akrom változtatom a színemet mint egy kaméleon...mert tudom ott egy gép ami mindíg kihúz a vízből ha elgyengülök...de nem tehetem, azért nem mert akok nekem fontosak, ígéretet tettem, s nem csinálhatok segget a számból! Hát ennyi a történetem, rágyújthatnék de nem teszem :-))) 2008 junius 10 óta nem szívom! Mindenkinek sok sikert, és kitartást! Szigorúan komolyszándékúaknak...kalandorok kímáljétek a mágneses rezonanciát:-)
43. bari03
2008. szept. 8. 20:33

Sziasztok! Úgy tervezem, hogy a héten elmegyek biorezonanciára. Emiatt kerestem a neten olyan honlapot, ahol erről szól a diskurzus :)

5 éve dohányzom, napi 1 dobozt. Ha viszont társasággal is találkozom , akkor az plusz szálakat is jelent.

Kb. 2 hónapja próbáltam a gyógyszert. Nagyon rosszul voltam tőle mentálisan is és fizikálisan is. Abba hagytam 2 nap után. Pár hétre rá leraktam magamtól. 2 hét múlva visszaszoktam a kiinduló mennyiségre.

Az Én ismerőseimnek is vegyesek az érzelmei. Van akinek sikerült és van akinek nem.


Blue Moon! Mesélj! Hány napja nem cigizel? Elég volt 1 alkalom? Hogy bírod? stb, stb :)))

2008. szept. 2. 10:42
nekem bejött ;-)
41. be52089f0e (válaszként erre: 40. - Herengtimea)
2008. ápr. 8. 10:57
Pontosan. Ha nincs akaratereje, ha nem akar leszokni, akkor a világ összes leszokást elősegítő módszerét kipróbálhatja, úgy is rágyújt pár nap/hét után.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook