Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mágneses Biorezonancia - Leszokni a dohányzásról. Mik a tapasztalatok? fórum

Mágneses Biorezonancia - Leszokni a dohányzásról. Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
40. herengtimea (válaszként erre: 37. - Be52089f0e)
2008. ápr. 8. 09:19
Hát buszke lehetsz a férjedre,mert én állítom,hogy nem a mágneses b.segítségével szokott le hanem saját magátol.0lyan nagy akaratereje volt,hogy végig tudta csinálni.
39. be52089f0e (válaszként erre: 38. - 3016cdaf47)
2008. ápr. 7. 14:53

Szia!

Szerintem itt a kulcs szó, hogy "igazi cigire". Valamikor (kb 8 éve)én is dohányoztam, bár nagyon kezdő voltam. 2-3 nap alatt szívtam el doboznyit. De a mai napig jó lenne az a mozdulat.

Lehet, hogy a neked is inkább a mozdulat hiányzik, mint maga a nikotin.

38. 3016cdaf47 (válaszként erre: 37. - Be52089f0e)
2008. ápr. 7. 14:26

... és akkor hogy van az, hogy az elektromos cigi használatával már 19. napja nem gyújtottam rá igazi cigire? Egyáltalán nem viselt meg az igazi hiánya, nem vagyok ideges, ugyanolyanok a napjaim, mint korábban!

A fejem nem változott, de nem én vagyok az egyedüli, akinek semmit sem ért - a testvéremmel együtt voltunk a mágneses kezelésen, neki ugyanez a véleménye - és még több ismerősöm is úgy nyilatkozott, mint én!

2008. ápr. 7. 14:11

Az párom 4 éve szokott le a dohányzásról a mágneses biorezonancia segítségével. Neki a nagybátyja ajánlotta, aki azóta szintén nem dohányzik.

Az ő elmondásuk alapján azt tudom írni, hogy a nikotin egyáltalán nem hiányzott nekik. Az első pár nap nagyon idegesen telt. A férjem volt, hogy el is sírta magát, egyszerűen nem tudott magával mit kezdeni. De ez csak pár napig tartott. Azóta ki nem állhatja a cigifüstött. Megjegyzést tesz mindenkire, aki büdös a cigitől.

De természetesen ők is csak azt tudják mondani, hogy először a fejben kell eldölni. Ha nem akarsz leszokni, akkor nem is fogsz.

36. 3016cdaf47 (válaszként erre: 35. - Herengtimea)
2008. ápr. 7. 13:54
Nekem se használt! Annak ellenére jó drága!
35. herengtimea (válaszként erre: 5. - Trixy72)
2008. ápr. 1. 16:04
Enis voltam nem ér semmit!
2007. nov. 1. 13:50

Én is voltam anno, de nekem az idegességen kívül más tüneteim is voltak, és nem csak nekem, hanem egy barátnőmnek és a nővéremnak is, akik nem velem voltak, de hasonlókat mondtak.

Egyrészt a méregtelenítés miatt olyan volt, mintha minden nap babot ettél volna, lehet, hogy ez most röhejes, de mondjuk egy munkahelyen nagyon kínos, ha állandóan WC-re rohangálsz, vagy begörcsölsz.

A másik az volt, hogy éjjel kipattant a szemem, és csak forgolodtam, de álmos nem voltam. Ők is pont ezt mondták.

Na én ezt nem bírtam, meg persze könnyebb volt feladni és végre rágyújtani, de tőletek kérdem, akik nem adtátok fel:

Nektek is voltak ilyen tünetek? És kb. mennyi ideig?

33. max2000 (válaszként erre: 31. - Ildi0325)
2007. okt. 19. 16:01
Én is voltam ezen a cigileszoktatón! Kb egy hétig bírtam, mivel kávézom, utána rá kellett, hogy gyújtsak. Nekem nem használt. Pedig én csak 6-8 szál cigit szívok a leggyengébbet.
2007. okt. 19. 15:56

Sziasztok!

Tegnap vettem meg az ezüstkolloidot, mivel begyulladt az inyem. Fogalmam sincs, hogy hogyan kell szedni, de az üveg kupakjával ittam belőle délelőtt és délután. Illetve gargalizáltam a fájós inyemet. Valakitől azt is hallottam, hogy javítja a hallást. De hogyan kell használni abban az esetben. Ki tudja??? Erre szeretnék választ kapni.

2007. aug. 17. 09:43
Édesapám 40 éve dohányzott, elment egy ilyen kezelésre, azóta nem gyújtott rá. Egyáltalán nem kívánja azóta, sőt mostmár zavarja a cigifüst.
2007. aug. 14. 12:23
férjem 32 éves,fogalmam sincs miótta dohányzott,azt mondta nem emlékszik...szerintem 10éves kora körül tuti kipróbálta...kb azótta...január 2án elment egy biorezonanciás kezelésre,azótta nem gyujtott rá,pedig nagyon erős dohányos volt addig...szóval én csak ajánlani tudom
2007. aug. 14. 12:07
Én már több hónapja próbálkozom a leszokással, már több mint egy éve nikotinrágó, mondván ez inkább meggátol, mint a tapasz. Nem jött be, olyan undor és hányinger fogott el tőle, hogy nem bírtam kettőnél többet. Utána jött az elszántság, csupán a párom dohányzott mellettem, így az sem sikerült. Most csalódtam a tapaszban is, mellette simán elszívtam a rendes adagom felét is, vagyis még több nikotin jutott a szervezetembe. Nem akarom abbahagyni, imádom, szeretem 8 és fél éve szívom és megőrülnék nélküle. DE MUSZÁLY lenne abbahagynom. Valaki segítsen könyörgöm. Néha tényleg elszánom magam, zavar büdös, de mivel a párom rágyújt és engem is kínál, plusz összevagyunk zárva, így nem birom megállni. Úgy érzem, ha ő nem dohányozna, akkor én is le tudnék állni. Hogyan szoktassam le őt és persze magamat?
2007. júl. 30. 14:46

Én már voltam ilyen biorezonencia kezelésen. Először is elmondanám, hogy az ,emberek különbözőek, van aki egyetlen slukk után függő lesz, és van, aki soha.

Ha nem gyújtottam rá x ideig, erősen köhögtem, ideges voltam, fájt a fejem, etc. A kezelés számomra is nevetségesnek tűnt, csak két fémlapot raktak rám, mindez 7 ezerért, de utána azt tapasztaltam, hogy azon kívül, hogy még az első nap ideges voltam, semmilyen más elvonási tünetem NEM VOLT. Tehát, véleményem szerint nem átverés, és nagyon megéri.

2007. ápr. 5. 21:58
Nekem egy természetgyógyász segített leszokni a dohányzásról. Nem is hittem , hogy ennyire könnyen fog menni. Fel szedtem pár kilót, de már le is ment. Most májusban lesz 3 éve, hogy abba hagytam. Soha nem éreztem azt, hogy rá szeretnék gyújtani.
26. kk76
2007. márc. 5. 20:06

ez csak a hiten alapul. én nem hittem akkor se benne, mert elég nevetséges közönséges rca kábelen valamit is kapni. engem a 6000ft jobban visszatartott, de nem is az összeg, mert az cigiből hamar összejön, hanem ha már kiadtam érte akkor azért se gyújtok rá. csak akaraterő kérdése. mindenkinek van, csak nem mindenki akarja igazán.

én másfél éve szoktam le, azóta egy slukk se, pedig előtte 15 évig szívtam napi min 1 dobozzal. ráadásul le se akartam szokni, csak a haverom mondta hogy megy, és mondom én is elkisérem. ő azóta is dohányzik.

25. Gáspi
2007. jan. 20. 17:00
AKARATERŐ,ELHATÁROZÁS nem kell más.3 éve szoktam le a cigiről.Egy- két hónapig nehéz ügy,de már egyáltalán eszembe sem jut.Előtte 28 évig dohányoztam.
24. Bazsó
2007. jan. 20. 09:06
Az én párom is igy szokott le,már 2 éve nem dohányzik.
2006. dec. 10. 20:41
Baratom es anyuja is volt ilyenen. Anyos birta volna,nagy volt a lendulet,de parom magat adta, este mar cigizett. Aztan anyukajat is magaval huzta,mindig piszkalta,miert szenved, ugyan gyujtson mar ra! Szerintem is gagyi amit csinalnak,meg draga is.De az ara vegulis ezerszer visszajonne. Bar megelnem h leszoknanak a bagorol.Alandoan fustolnek :(
2006. nov. 29. 11:53
Szerintem is hozzáállás kérdése. A páromat úgy kellett eltuszkolni, természetesen nem hatott. A barátnőm is volt, neki teljesen jó volt. Tehát ha hiszel benne, akkor tutira menni fog!
21. mti
2006. okt. 8. 08:40

Páromnak sikerült . Én nem hittem benne, csak hókusz-pókusznak tartottam, de ő bízott benne és ez volt a lényeg. Egy kis lelki segítséget kapott vele. Ennek fél éve, remélem nem fog már soha rágyújtani.

De egy ismerősöm a kezelés után csupán kíváncsiságból, hogy tényleg rosszul leszek-e, rágyújtott, azóta is szívja.

Én nem voltam nagy dohányos, csak néhány szálat szívtam naponta, nekem kitartást adott a párom leszokása, én sem gyújtottam rá azóta, szégyelltem volna.

2006. szept. 13. 09:53
Apukám volt. Mérges is lett mert azt mondta, hogy nem is volt rendesen összekötve a gép. Szerinte a csikk amit félig kellett elszívni, és betették abba az átláccó valamibe nem is volt kapcsolatba a gép többi részével. Természetesen nem szokott le. Szerintem ez az egész elhatározás kérdése.
19. Acibag
2006. szept. 10. 07:42
A párom és én voltunk "leszokni", plusz az ismerősök közül még hárman. Szóval öt emberből egy dohányzik. A maradék négy több mint másfél éve nem dohányzik. Nekünk bejött, pedig fenntartásokkal mentünk el, meg szerintem tök gagyi volt az egész.
2006. júl. 27. 12:19
Vannak tapasztalataim. Sok ismerősöm és mi is elmentünk. De egy nagy hülyeség az egész. Volt olyan aki már aznap este rágyújtott. Feledleges pénzkidobás!
17. Vandis
2006. júl. 24. 20:06

Csak elhatározás. Nálunk 3 családtag ment el ilyen kezelésre. Abból kettő egy év után lassan visszaszokott, de csak azért mert "a többiek ott cigiztek körülöttem", "csak reggeli és ebéd előtt"... stb... stb...

ELHATÁROZÁS, és aki mást mondd, annak egyszerűen nincs akaratereje, vagy nem is akar leszokni.

2006. jún. 11. 13:59
Ideig-óráig használt egy ismerősömnek, de tényleg csak addig, amíg ő maga sem akart dohányozni. Aztán visszaszokott, először kisebb mennyiségre, de később elérte újra az eredetit (napi 2 doboz).
15. bea533 (válaszként erre: 6. - Kisgé)
2006. jún. 8. 22:48
igazad van teljesen hogy egy modszer van és az nem kerül semibesem az peddig az ELHTÁROZÁS.,,,,,,és végez vinni.
14. nefis
2006. máj. 30. 15:09

Nem szeretnék senkit kiábrándítani, de nekem úgy sikerült leszoknom, hogy nem akartam rágyújtani... a családomban többen is elmentek erre a kezelésre, de senkinek nem használt nálunk, sőt, volt olyan, aki jobban rákattant (már majdnem napi 40 szálat szívott a kezelés után!!!) Szóval inkább kiartás, elhatározás éa akaraterőt mindenkinek, aki ebben a cipőben jár és le akarja tenni a cigit...

Ez biztos módszer!

Eddig csak ezt láttam, hogy bevált a környezetemben:)!

13. őkinE
2006. máj. 26. 23:20

Én és a párom egy hónapja voltunk ilyen kezelésen és nagyon könnyen letettük. Egyáltalán nem gondolok rá és nem gondoltam volna hogy ez ilyen könnyen megy.

A párom 10 évig szívta, én 5 évig.

Nem hiányzik és nem is akarok újra rászokni.

Szóval, nem mindenkinek megy ez olyan rosszúl:)))

Kitartás;\

2006. máj. 16. 14:34

Mi ez, csajok?

Az én párom is cigiz... ett? ik? Ki tudja? Most akar leszokni. Hogy mennyire elszánt, nem tudom, kicsit én is rágom a fülét miatta. Nála a napi adag a 20 szál volt kb. Tegnap cigi nélkül ment el itthonról, azt mondta, iszonyatosan szenvedett, kért egy szálat valakitől napközben, annyi volt a napi adagja. Hogy ma hogy bírja, még nem tudom. Felajánlottam, hogy veszek neki valami tapaszt, vagy valami ehhez való akármit, de azt mondta, ne tegyem. Hát... ő tudja. Csak sajnálom, persze a cél nemes.

2006. máj. 9. 18:50

Voltam, tavaly okt.12-én. AZÓTA NEM CIGIZEK!!!

Sőt, a férjemet is elcitáltam januárban és ő sem cigizik.

Amikor kijöttem,arra gondoltam: nem történt semmi, akár rá is gyújthatnék. De nem! És azóta sem. 20 évig szívtam, kb. napi 1 doboz nőciset,drágát. Most a pénzt ruhákra költöm!Havi szinten kb. 25 ezer , nem kevés. plusz a férjem a másik fele. Sokkal jobb így! Nagy akaraterőt kíván a lemondás, de megéri!!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook