Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magányos Anyukák, barátnő nélkül... Hogyan tovább? fórum

Magányos Anyukák, barátnő nélkül... Hogyan tovább? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. júl. 29. 10:32
jaajj Te!!
12. 10cc61fb5a (válaszként erre: 10. - Spigi28)
2017. júl. 28. 22:31
Férjednek sincsenek barátai? Az ő párjaik között nincs senki, akivel eljárhatnál csakúgy csajos bulira is?
11. 10cc61fb5a (válaszként erre: 10. - Spigi28)
2017. júl. 28. 22:28
És a szomszédok? Közülük sincs senki, akivel hasonló korú gyereketek van, esetleg így szóba elegyedhettek?
10. Spigi28 (válaszként erre: 8. - 10cc61fb5a)
2017. júl. 28. 21:46

Ezek közül nem jártam/járok sehova. Játszótérre megyünk néha, de van nagy kertünk ahol van füves rész és betonos, van hinta,homokozó tud mindent csinálni amit szeretne és igazából nem lelkesedik a fiam a játszótérért, itthon játszik vele az egész család...

Az oviban bízok én is, de még csak most kezdte nemrég, most meg ugye nyári szünet van....

9. Spigi28 (válaszként erre: 4. - Chateigne)
2017. júl. 28. 21:42
Most kezdte az ovit néhány hónapja.
2017. júl. 28. 20:40

Miért vagytok ilyen helyzetben? Nem jártok sehova? Terhesjóga, fitness terem, baba-mama klub, játszótér...? Oviból nem szövődtek barátságok? Ez nekem annyira fura. Az egész baráti köröm átalakult mióta gyerekem van. Eleinte a házból ismerkedtünk, aztán a bölcsiből, majd az oviból.

Anno a terhes tornáról volt 1-2 ember akivel összejártunk, aztán annak ismertem meg a barátnőit, majd így tovább, míg eljutottam a mostani jóbarátaimhoz. Annyira jók, hogy együtt járunk nyaralni, együtt vagyunk hétvégenként, szülinapozunk, névnapozunk, 'csakúgy' iszunk. :D

7. gajdzsin (válaszként erre: 1. - Spigi28)
2017. júl. 28. 18:45
Szia! Én is ilyen helyzetben vagyok, ha gondolod írj nyugodtan!
6. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Spigi28)
2017. júl. 28. 18:28

Nalam has.(volt) a helyzet. Videkre koltoztem Pestrol, a baratnok pedig "lemorzsolodtak" Tobben kulfoldon vannak szinten, aztan van, aki szinten babazik, mellette dolgozik, de olyan is, akinek nem lett gyerkoce es emiatt nem is ugyanazok a temaink, na meg a szemelyes talalkozas hianya koptat a kotodesen.

Szerencsem volt, mert az utcankban rengeteg a kismama es a kisgyermekes, de nem is tolakodtam, csak egyre tobbet jartunk ossze a kicsik miatt es mondhatom, hgy barinok lettunk :) Iden mar egyutt is nyaraltunk :)

Szval, csak legyel nyitott a tobbi sztem jon magatol!

2017. júl. 28. 17:27

Sziasztok!

Én is hasonló cipőben járok.Ikreim vannak,négy évesek.Meg van egy 10 éves nevelt lányom.

2017. júl. 28. 17:00
Nekem alakultak baratsagok babaklubbol, terhestornabol, bolcsibol, persze nem olyanok mint a gimisek fosulisok, de egy fagyi vagy torna ilyesmi az mindenkepp. Vagy egy jo beszelgetes, esti beules... szerintem a gyerek kapcsan vam azert lehetoseg, csak nyitottnak kell lenni. Mennyi idos a pici?
2017. júl. 28. 16:03

Detto

Ha van kedved beszélgetni, írj privátba nyugodtan!!!

2017. júl. 28. 16:01
(barátság terén érzem magamat magányosnak...vannak szüleim, van férjem, gyerekem, tesóm...)
2017. júl. 28. 16:00

Iskolás éveim alatt és még utána egy pár évig mindig voltak barátnőim, akikkel összejártunk hétvégente, nyaranta 1-1 kertiparty.

Mostanra egyedül maradtam.

Az egyik legjobb barátnőm elköltözött Németországba, évente 1 hetet tölt itthon, a másik Franciaországba költözött, ők is csak karácsonykor szoktak hazajönni 1 hétre.

Gimnázium után lett egy nagyon jó barátnőm, de mostanra ő is elköltözött, Szlovákiába. Mindenki külföldön van, csak én maradtam.


Nyilván vannak akikkel beszélgetek utcán, oviban (gyerekre várva), boltban.

De hiányzik valaki, akivel néha összeülnénk dumcsizni, vagy elmennénk havonta egyszer fagyizni (csak példa), együtt járnánk tornára...vagy ilyesmi.


Hogy lehet 30 évesen barátnőt találni?

Biztos sokan vannak így, de hogyan tovább?

Odacsapodni egy rég kialakult baráti társasághoz nem jó, kivülálló maradnék a régiek között,nem?

Na de mégsem szólíthatok le egy egyedül sétáló anyukát, hogy "szimpi vagy, nincs kedved beszélgetni?"

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook