Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magányos anyukák. fórum

Magányos anyukák. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. febr. 18. 12:00
Jó nektek hogy szerettek ott lakni én nem.A férjrmnek ittvan minden haverja én meg ittvagyok eggymagamba az a szerencsém hogy jók a szomszédok.Meg van eggy barátnőm.A sógoraim és sógornőim van eggy pár ügyet sem vetnek ránk.Nem tudnak bevenni a családba.Nem vagyunk összeveszve de össze sem járunk perig pár utca választ el minket csak.Úgyhogy hozzánk sem nagyon jön senki.De mostmár jo az ut és azért válaszoltam ijen sokára mert már megjártam a várost 2-szer.Jóvolt eggy kicsit kimozdulni.Még a kedvem is jobblett.
2010. febr. 18. 07:40
Bocs,hogy ennyi hibával írok,de a fiam itt ugrál az ölemben és nem nagyon lehet tőle írni:)
2010. febr. 18. 07:39
a párom sem rég dolgozik itt,konkrétam 3 hete.De már szóltak neki előre,hogy itt így szokás a szabit kiadni.Szoktunk níaralni menni,bár most 2 éve szinte folyamatosan "nyaralunk" ugyanis csongrád megyéből költöztünk ide nem messze a Balcsihoz.A gyerekeim mindig azt mondják olyan mintha eljöttünk volna nyaralni,csak nem megyünk haza.Szóval szeretünk itt lakni,csak minden barát ott maradt 300 km-re innen.Így hozzánk nem jön senki,mindig egyedül vagyunk.
75. Marica2007 (válaszként erre: 74. - Tündy74)
2010. febr. 18. 07:22
Nemrég dolgozik ennél a cégnél ugyhogy nemtudom hogy az Augusztus hogy fog telni de belföldet is szokott csinálni néha úgyhogy nemvalószinű hogy ithol fog lenni.De ti legalább tudtok tervezni mehettek nyaralni.Szoktatok?Mostanába nagyon rosszul alszok van hogy egéssz éjszaka a gép mögött ülök.Nappal meg hulla vagyok.
2010. febr. 18. 07:08

Hű,jó korán keltél!:)

Kis gyerek mellett nehéz bulizni járni.Nehéz ez a kamionos-né élet.Mi is a tavaszt várjuk már,mert szörnyű,hogy bevagyunk szorulva ide a lakásba.Ha jóidő lesz akkor az idő is jobban telik,lehet csavarogni,kint játszani napozgatni:)Az én párom azt mondta nem dolgoznak egész augusztusban mert olyankor az olaszok is szabin vannak.

73. Marica2007 (válaszként erre: 72. - Tündy74)
2010. febr. 18. 06:06
Szia én Lajosmizsei vagyok és van egy 29 hónapos kisfiam.Egéssz héten egyedül vagyok egy barátnőm van akivel napi kapcsolatba vagyunk neki 4 gyereke van,de a régi úgynevezett barátok elmaradtak.Előtte elég bulizós voltam ha tehettem mentem de most nem az az első és akinek nincs gyereke az nagyon másképp gondolkozik.A téli napok elég nehezen telnek már nagyon várom a jóidőt.
2010. febr. 17. 21:57

Szia Marica!

Ezek szerint íte tényleg rosszabb helyzetben vagy.

legalább az én párom az itthoni idejét 100%-ban velünk tölti.

Én szinte minden nap belesek ide,írj nyugodtan ha van kedved.Te hol laksz?

2010. febr. 17. 20:41
Sziasztok.Látom nem csak én szenvedek ebbe hogy a férjem csak hétvégén jön haza.Ő is Olaszba jár.Nállunk még talán rosszabb a hejzet mivel meg kell osztanom a hétvégét a haverjaival igy ránk igazán kevés ideje marad.Örülök hogy megtaláltam ezt az oldalt és titeket remélem sűrűbben jártok erre és tudunk majd beszélgetni.
2010. febr. 12. 13:23

Szia! Nem tudom van e lehetőség jelző emailre,de én még egyszer sem kaptam.Lehet,hogy csak beállítás kérdése,de én sem vagyok itt a hoxán profi.

Köszi a kisfiamnak szóló jókivánságot.Úgy néz ki apa hazaér éjjel,így holnap együtt ünnepelhetünk:)

69. rizoli (válaszként erre: 68. - Tündy74)
2010. febr. 12. 12:50

:) Enyém is mindig Olaszba jár :)Boldog szülinapot a Picikédnek !! Remélem sikerűl együtt ünnepelnetek,csak úgy az igazi .:)

**

Elég új vagyok itt ,véletlen nem tudod van-e olyan lehetőség,hogy jelzést kapok ha válaszolnak az üzenetemre? Most is csak eszembe jutott benézni és már 2 napja írtál...

Jó lenne néha beszélgetni "sorstársakkal" :)

2010. febr. 10. 22:48
Én is mindig a hétvégéket várom:)Most meg főleg,mert szombaton lesz a kicsi 1 éves.Remélem kap a párom viszfuvart és együtt ünnepelhetünk:)A Te párod merre jár fuvarba?Az enyém álltalában az Olaszokhoz megy.
67. rizoli (válaszként erre: 66. - Tündy74)
2010. febr. 10. 19:04

Szia !

Egy éve lakunk itt,előtte Pesten éltünk,csakhát itt vannak a szülők ,a mamák a gyerekeknek...

9 éves a fiam,5 és 3 évesek a lányaim :)

Már egy éve olyan munkája van a páromnak hogy hétvégenként együtt lehetünk.Az egy hét meg ha nehezen is de eltelik :)

Éééés nemsokára megint itt a hétvége!!! Huráááá :)))

2010. febr. 10. 08:02

Szia Rizoli!

Persze,hogy csatlakozhatsz.Sajnálom,hogy te is olyan messze vagy.

Az uniózás az szörnyű lehet,az én párom legalább hétvégenként,vagy két hetenként itthon van.Mekkorák a gyerekeid?

65. rizoli
2010. febr. 9. 23:30

Sziasztok!

Csatlakozhatok én is? :)

Bács-kiskun megyében lakom.Az én Párom is kamionos.3 gyerkőccel vagyok itthon, elég sokat egyedűl.Most hétvégenként teljes a család , de volt hogy 2 hónaig sem láttam az uniózás miatt.

Jó ötlet ez a topik.:)

2010. febr. 9. 07:46

Sza Virág!

Én Zalaszegváron lakom,sajnos elég messze Kaposvártól.Pedig idősebb (36) anyuka vagyok:)

2010. febr. 9. 00:09
Sziasztok,Kaposváron magányos idősebb anyukák vannak,merre vagytok?
2010. febr. 4. 10:34
hali! ma még sehol senki? :(
2010. febr. 3. 12:00
én is de hátha mégis ránktalál valaki..... :))))
2010. febr. 3. 11:20

Szép napot csajok!

Ma írt a párom sms-t,hogy hétvégére valószínű hazajön:)

Csak ne lenne még olyan soká az a hétvége!

Jó hogy így egymásra találtunk,mindenkinek örülök,csak sajnálom,hogy nincs környékbeli.

2010. febr. 3. 10:54
na csajszykám van hozzád hasonló pl: Tündy74.:)
58. realbrigitte (válaszként erre: 31. - Tündy74)
2010. febr. 3. 10:53

gratula nektek!

de jó nagy család!:)

2010. febr. 3. 10:27
sziasztok lányok látom van aki megtalálta a párját legalábbis úgy néz ki,jól vagytok?
56. Médy-25 (válaszként erre: 55. - Tündy74)
2010. febr. 3. 10:09
Hát ez az :s! Élvezné az ember a másikat,és már mennie is kell! Jön meg megy!
2010. febr. 2. 20:46
Olyan igazságtalan,hogy a két hét alig akar eltelni az az egy hét meg úgy elröppen:(
54. Médy-25 (válaszként erre: 53. - Tündy74)
2010. febr. 2. 20:31
Hát most igen..most vált munkát egy másik céghez megy át,mert ez nem jó itt neki..megértem..és támogatom is benne,hisz most a megélhetés a fontosabb,és itt most nagyon nem úgy tűnik,hogy a főnökének is ez a gondolata..sajnos! De most ahova akar menni,az négykézbe a sógorommal,és két hét távol és egy hét itthon :s! Csak kibírom valahogy majd..megint egyedül! :s
2010. febr. 2. 19:10
De sajnálom,hogy Te is ilyen messze vagy!Én még annak is örülök,hogy a párom a hétvégéket itthon tölti,nem tudom mi lenne velem ha pl.uniózna.A Te párod otthon van hétvégén veletek?
52. Médy-25 (válaszként erre: 51. - Tündy74)
2010. febr. 2. 18:56

Szia! :)

Mi tatabányaiak vagyunk! Igen én tudom,hogy milyen ez! :s

Hát nálunk inkább egy álom volt kiskoraóta,de hát tudta,hogy mennyit fog keresni vele...és viszont ha most feladná,akkor ugorna a lakás,a kocsi..stb. Nem éppen lennék jó helyzetbe..ebből kiszálni azért nem is szoktak egyes kamionosok! Hát igen..nem könnyű! Egy nő ilyenkor tudja meg csak,hogy mennyire magányosnak lehet lenni,még ha van egy gyerek akkor is! :(...hiába foglalja le magát vele..az sajnos nem minden :(!

2010. febr. 2. 15:23

Szia Médy!

Örülök neked!Azt hiszem Te érzed át leginkább a helyzetem.Egyedül a gyerekkel egész héten.

Nálunk főként az anyagiak miatt megy a párom,de ő is szereti ezt a munkát...Ti merre laktok?

2010. febr. 2. 15:11

Sziasztok csajok!

Csatlakoznék a "klubhoz" :D!

Az én párom is kamionos,és elég keveset van itthon! Néha sok hogy ilyen távol van sokszor,mert nagyon egyedül érzem magam! Jó... van egy kisfiúnk is,aki már annyira nem is kicsi,mert augusztusba lesz négy éves,de akkor is úgy érzem sokszor,hogy egyedül vagyok! Én szeretem a nyüzsgést magam körül,és alig várom,hogy anyum jöjjön hozzánk vagy anyósom vagy valaki..telefonálgatok mind egy hülye :(! Mi sem nagyon megyünk a lakásból ki sehova csak ha nagyon muszály,mert nincs hova meg kivel..itt amilyen anyukák vannak hát abból köszönöm nem kérek! Mindegyik csak azt akarja,hogy amit ő mond az legyen,amit én az nem lényeg..hát naaa..ilyen anyuka nekem nem kell! Vagy megegyezünk vagy nem..! Tehát már legalább egy vagy másfél éve,hogy nem találkozom ezekkel az anyukákkal..nem vagyunk haragba,csak nem keresem őket már..mert persze én voltam aki kereste őket,mert ők engem nem..lehet velem van a baj..de nem hinném! Sokszor úgy vagyok,hogy a páromnak is mondanám,hogy ne kamionozzon,legyen mindennap velünk itthon este legalább,mert úgy érzem befordulok ettől az egésztől! De..azért nem is mondom neki,mert ez volt mindíg is az álma,és nem vagyok romboló..majd rájön magától,ha ott lesz az ideje! Néha neki is sok,és mondja is..de egyes anyukák akinek kamionos a párja az tudja jól,hogy nehéz lemondani a jórol (értsük anyagiakban is),mert ha egyszer ez felborul akkor nehezebb lesz..na de ez most nem is itt lényeg! Magányos vagyok én is sokszor,és azért is írtam ide :(

49. 64d640aa58 (válaszként erre: 48. - A360345bdd)
2010. febr. 2. 14:01

Hát igen, Ramboról ennyit:))

oké dumcsizunk, aztán majd találkozunk:))

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook