Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ma olvastam, éppen most... fórum

Ma olvastam, éppen most... (beszélgetős fórum)


2011. máj. 27. 09:44
Régen sem volt vezetékes viz meg villany,még is felnőttek valahogyan a szüleink,nagyszüleink.Itt valami más gebasz lehet! :(
7. 53dfddad18 (válaszként erre: 6. - Hte23)
2011. máj. 26. 15:35
Nyilvánvaló, hogy a bulvárlap forgatja ki az esetet, túlzásokba esve, más részleteket meg elhallgatva.
2011. máj. 26. 14:08

Nem veszem készpénznek, csakhogy az ilyen tipusu problémák elég közelről érintenek... és pár dolgot erről a fajta bürokrációrol tudok.....

És ez az eset sajnos nagyon is elképzelhető.

5. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Hte23)
2011. máj. 26. 14:03
Nem kell mindent kézpénznek venni amit egy ilyen szennylapban leírnak.
2011. máj. 26. 13:25

Azt a #&@&#@&;&@##&@. Nem igaz, hogy az önkormányzat nem tudna segíteni! Ha már bekötnék a vizet és áramot hazavihetnék őket, vagy mivel tanya talán ez nem lehetséges. De hogy egy kis lakást nem tudnak adni....

ÁÁ felhúztam magam.

2011. máj. 26. 13:25
Szerintem ismét túllépték hatáskörüket a gyámügyesek. Ahol kéne, ott meg nem mernek szimatolni...
2. SF
2011. máj. 26. 13:19
Ezen én is kiakadtam. A mocsokba mehetnek gyerekek, de a villany és folyóvíz hiánya micsoda nagy dolog már!
2011. máj. 26. 13:17

Nézzétek meg a linket, utána irjátok le a véleményeteket.

Kiváncsi vagyok arra, ki hogyan vélekedik.

Engem megrázott az eset.

Ők akarják őket, szeretnék nevelni, megtesznek a lehetőségeikhez képest mindent.

És mégsem müködik...


Aki meg nem is gondoskodik a gyerekeiről szándékosan vagy önhibájából, onnan ki sem emelik a gyereket/gyerekeket vagy ha igen, akkor visszahelyezik és sok esetben visszakerülnek a rendszerbe....



[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook