Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ma elkezdem! fórum

Ma elkezdem! (beszélgetős fórum)


1 2 3
17. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 15. - Jaenettee)
2011. máj. 2. 14:38
Szia... azért 75 kg nem a világ vége!!! Ne legyél így nekikeseredve, gondolj arra, hogy mások 90 kg-ról indultak, és simán el tudták érni a karcsúságot... neked is össze fog jönni! Jó, hogy időt nem tűztél ki, a lényeg, hogy lefelé menjenek a kg-ok... A legjobbak ezek a diéták: kalóriaszámlálás, GI-diéta, Norbi, Súlykontroll, weight watchers, testkontroll - ezek mind életmódként élhetőek... jó még az ADF-diéta is, csak ott bírni kell, hogy minden másnap 500 kalória a max... viszont másnaponként meg lehet enni. Hasra van egy nagyon szupi és könnyű gyakszisor, írd be a google-ba, hogy "egy különleges hasizomedzés", és az első találat lesz az...
16. szednut (válaszként erre: 15. - Jaenettee)
2011. máj. 2. 14:34
Szia! Én is pont így érzek. Ez az utálom a testem érzés nagyon rossz, ráadásul nálam ez párosul az imádom az édességet érzéssel is. Úgyhogy állandó a bűntudat, ez nem jó...
2011. máj. 2. 14:25

Sziasztok!

Én is ma kezdem a fogyókúrámat. Nagyon magam alatt vagyok, és már napról napra egyre jobban utálom a testemet. Bevallom lusta vagyok egy kicsit, és persze a kitartásom a béka popsija alatt van. Utálom magam.

Volt már alkalom, hogy egy hétig tök jól csináltam, és nem láttam eredményét, és abba is hagyta, pedig tudtam, hogy 1 hét alatt nem lesz változás.

Sajnos edzőterembe nem tudok járni, mert a munkám nagyon sok időt vesz igénybe, és anyagilag is elég húzós (szerintem) ezért otthon próbálok egy edzéstervet összeállítani.

Jelenleg 160cm és 75kg vagyok a célom az 50kg. Időt nem tűztem ki, csak kg-t. Nagyon remélem, hogy sikerülni fog. szívesen olvasom a tapasztalatokat és tanácsokat is nagyon szívesen fogadok.

A legproblémásabb területem a pocakom, mivel ülő munkát végzek.

2011. máj. 2. 07:53

sziasztok, én is jövök:) Ma kezdem Level-diétával, 72 kg vagyok és 173 cm, a végcél 63, szóval 9 kg-ot kéne ledobni:( A Levellel szeretném az első 5-öt, aztán fehérje+zöldség életmód (eddig azzal ment le 6 kg). Balea, ezek közül lehet valami a gond:

- méregtelenítened kéne előtte (gyümölcsnap, rizsnap, krumplinap stb.)

- sok adalékanyagos kaja van az étrendedben - megoldás egy pár hét természetes étrend

- keveset iszol (és a sok kávé is gátolhatja a fogyást)

- többet és többször kéne enned (anyagcsere-gyorsítás- ehhez jó még a Jódaqua is)

- a mozgással izmosodsz, ezért nem látszik úgy a súlycsökkenés - a diéta első 2 hetében nem nagyon szabad erősíteni

- vitaminhiányod van - multivitamin, króm jó szolgálatot tehet.

Más ötletem nincs:)

13. Gretaa (válaszként erre: 12. - Balea34)
2011. máj. 2. 00:42

Egy szobabicaj ha a fogyást nézzük,akkor jobb mint a rendes bicaj. Nagyon árban lehet már kapni ,nekem is van és nagyon szeretem.

Igen,azt mondják cigi abbahagyása után hízik tőle az ember,de szerintem nem minden esetben.

Viszont akár egy orvos véleményét is kikérdezheted,hogy miért nem tudtál eddig fogyni.

12. Balea34 (válaszként erre: 11. - Gretaa)
2011. máj. 2. 00:37

Rendes bicajon naponta legalább 5-7 km-t tekerek, mire a két nagyobb gyereket leszállítom oviba, suliba, bevásárolok, majd délután értük megyek.


De jó ötlet, már nézegettem a neten, nem túl drága egy szobabicaj, lehet beruhárok rá.


És mi lesz, ha leteszem a cigit? Még ennél is kövérebb leszek? (Nem sokat szívok, napi 10 szál, de félek letenni, mert félek, hogy eszem majd helyette)

11. Gretaa (válaszként erre: 10. - Balea34)
2011. máj. 2. 00:26

Így értem.

Esetleg még szobabicajozni is tudnál,az helyben van és az is nagyon jó.

10. Balea34 (válaszként erre: 8. - Gretaa)
2011. máj. 2. 00:25
Futnék én, de a nap 24 órájában rám marad a három gyerek. Így olyan sportot kellett találnom, amit mellettük, az Ő közreműködésükkel tudok csinálni.
9. Balea34 (válaszként erre: 7. - 44d5abb30c)
2011. máj. 2. 00:23

Vagy lehet, hogy ilyenek a génjeim.

Édességet több éve nem ettem. Már attól is hízok, ha megsütök egy sütit.

Soha nem eszem belőle.


Nem is kívánom az édességet, sem a csokit, sem a sütit. Elég csak elkészítenem, már attól is hízom.

8. Gretaa (válaszként erre: 5. - Balea34)
2011. máj. 2. 00:21
Akkor ne csak tornázz,hanem fuss az nagyon jó a fogyáshoz.
7. 44d5abb30c (válaszként erre: 5. - Balea34)
2011. máj. 2. 00:20
Akkor lehet, hogy valami más a gond, talán meg kéne nézetned magad orvossal. Azért ennek elégnek kéne lennie!:S
6. Balea34 (válaszként erre: 4. - 44d5abb30c)
2011. máj. 2. 00:16
Én zumbázok (azt a gyerekekkel is tudom csinálni), jó nagyon, megmozgat. Ezt legalább élvezem a fogyókúrában.
5. Balea34 (válaszként erre: 3. - Fille)
2011. máj. 2. 00:15
Koplalok, fél adagokat eszem már két hónapja reggel, délben, délután gyümölcs, zöldség, tornázom is, és semmi eredmény.
2011. máj. 2. 00:15

Itt vagyok, én is ma kezdem!:DDD

Többszöri visszaesés után most remélhetőleg új lendülettel.. Én is pont most nyitottam egy fórumot, ahol egy kezdő futós edzéstervhez kerestem sporttársakat. Ma kezdjük!

Már ha aludtam és felkeltem, utána!:DD

2011. máj. 2. 00:12

ne koplalj! csak egy jó tanács :)

sok sikert egyébként! (én is egy hónapja fogyózok, koplalás nélkül, és szépülök :))

2. Gretaa (válaszként erre: 1. - Balea34)
2011. máj. 2. 00:12

Szia!


Én nem pont mától fogyózok 1-2 hete 6 kilót szeretnék leadni.

Sokat kell mozogni és akkor menni fog,sok sikert hozzá! :)

2011. máj. 2. 00:10

Igazából nem ma kezdem el, már egy hónapja koplalok, több-kevesebb sikerrel.



De mától még ennél is komolyabban veszem.



Várok mindenkit, aki mától kezd fogyózni.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook