Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » MCHAT kérdőív fórum

MCHAT kérdőív (beszélgetős fórum)


7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Alnisa)
2022. okt. 28. 11:16
Draga kincs.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Alnisa)
2022. okt. 28. 11:16

Tudom h abszencia epilepszia is a semmibe bambulas. De van bambulas es bambulas kozt is kulonbseg. Van gyerek neurologus ismerosunk es megkerdeztem tegnap. Ez a fajta epi 3 eves kortol kezdodhet, de a leggyakrabban 6 es 12 eves kor kozt van, es SEMMIRE nem reagal az elbambulas alatt, nem lehet kizokkenteni vegkepp. Ez nagyon evidens es eszreveheto, ha tudja az anyuka mire kell figyelni. Aki nemhallott meg ilyenrol nyilvan eszre se venne. Keruljon minket messzirol ez. Azt kivanom.


Masik, hat nincs ember aki ne nezne a semmibe. :)

5. Alnisa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 28. 07:59
A nővérem fia se járkál céltalanul és nem kicsit aspergeres. Ahogy idősödik, egyre erősödnek a tünetek, már ha aszpergeres.
4. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 28. 07:57
Semmibe bámulás egy betegség jele. Nem véletlen a kérdés.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2022. okt. 27. 17:34

Hat mondjuk en minden nap bambulok... Fozes kozben, teregetesnel... Nezek a semmibe es jol esik. De nincs semmi bajom. A kisfiam mikor hogy. Van nap h nem. Van nap h gyakran. Plane, mikor nem aludta ki magat nappal.


A csaladunkban van aszpergeres kiscsaj, es a biztonsag kedveert kitoltottem. Ez az egy kerdes torte a fejem. Mert hat szokott... De nem jarkal mondjuk ossze vissza, vagy celtalanul.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 27. 15:59

Szia!


Gondolom, ha ez ritka dolog, gondolom baj nem lehet belőle.

Persze, hogy mindenki bambul időnként, csak az nem mindegy mennyit.

Miért kellett kitöltened? Te, vagy valaki autista viselkedést vél felfedezni a gyermeketekben?

2022. okt. 27. 14:45

Sziasztok, kitoltottem ithon az MCHAT kerdoivet, a gyermekem 19 hos, es az utolso kerdes elgondolkodtatott. H szokott e nezni a semmibe vagy jarkalni celtalanul? Es azt akarom toletek kerdezni, hogy ez a nezes a semmibe... Ez nost olyan nagy baj? Persze, hogy szokott, hiszen gondolkodik. En is szoktam meg szerintem minden ember a foldon.


Mikor nez a semmibe, vagy h megzavarom epp, vagy szolok neki figyel, vagy csak ugy unalombol. Most akkor ez pontnak szamit?


Koszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook