Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


3144. Ildia
2015. okt. 9. 14:01
Egyebkent nagyon erdekes volt a tegnapi nap,negyed 11-kor derult ki,hogy delre mehetunk.Osszekaptuk magunkat,de a parommal pont azt beszeltuk,hogy igy volt a jo.Nem agyaltunk meg egy napot.Minden rendben volt es a nyalkahartyam is 13mm,ugyhogy orultem neki.Most meg fekszem,jol vagyok,neha egy enyhe kis szurkakodast erzek.De nem mindig.Maniakusan ismetelgetem mabamban a magam gyartotta imat,de szerintem ezzel nem vagyok egyedul.En sem vagyok a nyugalom szobra,de mindenesetre probalok olyan pozitiv maradnii,mint eddig voltam.
3143. nadalma (válaszként erre: 3142. - Alexa79)
2015. okt. 9. 13:16
Így legyen! :) <3
3142. alexa79 (válaszként erre: 3141. - Nadalma)
2015. okt. 9. 12:53
Köszi nadalma meg probálok nem parázni mai naptol elég nyugodt vagyok biztos vagyok benne hogy jo hirekel jövök bizok benne nagyon hogy sikerül mert sikerülni is fog!!!!!!.
3141. nadalma
2015. okt. 9. 12:05
Lányok, átérzem minden egyes szavatokat, tiszta ideg voltam, amíg a tesztre vártam, amikor meg pozitív lett, onnantól meg azért paráztam, hogy el ne menjen... Egy biztos, hogy nem csak a nyugalom szobrainak sikerül, hanem annak is, sikerülhet, aki végigtipródta, mint én. :) Most vagyok a 24. héten, és mindig van min aggódni. Nagyon szurkolok most nektek, Alexa, Zsanita, hétfőig kitartás, várjuk a jó híreket!
3140. alexa79 (válaszként erre: 3139. - Ildia)
2015. okt. 8. 18:54
Szurkolok neked jogy minden rendben legyen
3139. Ildia
2015. okt. 8. 18:40

Ma nekem is megvolt a transzfer.Itt vannak velem a Kicsikeim.Nagyon jo erzes.

A tobbieknek azt uzenem,hogy szerintem jobb tudni a biztosat,mint tonkre tenni magunkat az ideggel,ami melleslg a babaknak sem jo.

3138. alexa79
2015. okt. 8. 13:39
Hát lányok én egyre jobban izgulok a bétfötöl legszivebben el se mennék.nagyon remélem hogy sikerül !!!! A párom biztos benne hogy sikerült ilyen biztosnak még nem láttam.én is hiszem hogy sikerült de nagyon félek.
3137. alexa79 (válaszként erre: 3136. - Zsanita76)
2015. okt. 8. 09:55
Azért szurkolok neked nagyon sikerüljön.én nem fogok tesztelni nekem az orvos hétföre mondta hogy menyek vérvételre már én is félek nagyon töle én is ugy vagyok vele hogy én se akarom tudni. Én teljesen nem érzek semmit már megint néha éreztem a petevezetékeimet meg hogy szurkálodik de már az se érzem. Azért nagyon drukkolok neked.bizok benne hogy sikerül,és sikerülnie is kell neki!!!!!!!.mindenkinek.
3136. Zsanita76 (válaszként erre: 3135. - Alexa79)
2015. okt. 8. 07:45
Aranyos vagy, de nem megyek ma sem, nem akarom megtudni még!
3135. alexa79
2015. okt. 7. 20:36
Zsanita gondolok rád holnap nagyon drukkolok neked holnap hogy jo hireket kapja .remélem sikerülni fog.sikerülni kell neki!!!!!!!!
3134. alexa79 (válaszként erre: 3133. - Figura ede)
2015. okt. 7. 16:30
Sikerülnie is kell!!!
3133. figura ede (válaszként erre: 3132. - Alexa79)
2015. okt. 7. 16:03
Semmi baj sikerül!
3132. alexa79
2015. okt. 7. 15:20
Én lányok most teljesen nem érzek semmit nem ugy mint éjszaka akkor azt hittem meg jönn reggelre ,most a párom biztos benne hogy sikerült én is nagyon bizok benne hogy sikerül.
3131. Veronika0101 (válaszként erre: 3125. - Zsanita76)
2015. okt. 7. 13:31

Sziasztok lányok!

Zsanita nem vagy gyenge! Ha belevágtál ebbe, erős vagy! :) A hasfájás igenis jelenthet jót. Tényleg nem lehet tudni, ezért nem szabad elkeseredni. Olvastam olyan hozzászólást valamelyik fórumon, hogy konkrétan görcsölt a lány hasa, amikor az embrike beágyazódott, mert ugye ez nem egy-két nap, hanem sok. Csakis akkor "szabad" elkeseredni, ha igazoltan nem sikerült, ami a vérvételből derül ki, vagy ha egyértelműen megjött. Addig csak arra szabad gondolni, hogy sikerült, sikerülnie kell!

MOst rólunk. :) Kint vagyunk Cserhországban. Ma voltunk a klinikán. :) Csütörtökön egy 9x6 és egy 6x4 mm-es "valamit" találtak a méhemben UH-n. Teljes elkeseredés, hogy hiába jövünk, nem lesz beülti. BÚjtam a netet, hogy mi a túró lehet ez, hiszen május végén volt laparom és hiszterom, és akkor rendben volt minden. TAláltam olyat, hogy ciszta is lehet a méhnyálkahártyában és írta egy lány, hogy terhes lett és a progi miatt múlt el a 7 cm-es cisztája. Na, erre én elkezdtem progit használni, hátha (szerencsére volt otthon). REménykedtem, hogy talán visszahúzódott az a két izé, de sokat nem tettem volna fel arra, hogy megtörténik, és mégis. :D Az ellenőrző UH-n a doki először nem is látott semmit (én sem), aztán nagyítva két nagyon pici valami látszott, de azt mondta, az semmi és hétfőn kapok egy bogyót. :) Azért csak egyet, mert hátha esetleg az az izé visszajön és nehogy két embrió bánja ezt. Szóval, most nagyon boldog vagyok, és ugyan nem száz százalékosan, de hittem, hogy elmúlhat, és el is múlt. :)És az uram is bízott. :) És mégsem bogyótlanul megyünk haza. A többi bogyóért pedig visszajövünk ahányszor kell. :) Muszáj bízni és csinálni, amit kell és ameddig kell! :)

Kitartás mindannyiunknak!

Nagy ölelés!

V:)

Ui: Bocsi az extra hosszúságért. :)

3130. alexa79
2015. okt. 7. 09:57
Zsanita76 szurkolok neked hogy minden rendben legyen.drukkolok nagyon neked és remémelem jo hireket kapsz.
3129. figura ede (válaszként erre: 3128. - Gzizus)
2015. okt. 7. 09:46
Lányok van aki érez van aki nem!El tudom képzelni mi a szorongás tárgya mert benne voltunk!Akinek nincs tünet az várta akinek meg mensis volt az meg attól félt!No para kiderül hamarosan!Kikapcsolódni akkor hamarabb megy az idő!Minden jót!
3128. gzizus (válaszként erre: 3125. - Zsanita76)
2015. okt. 7. 07:29
Én pedig azon parázom, hogy nem érzek semmit és a hétfő még nekem is olyan messze van! De lesz ami lesz én vasárnap voltam a mélyponton, akkor éreztem, hogy nem sikerült, azóta jobb mert a munka eltereli a figyelmem!
3127. alexa79
2015. okt. 7. 00:05
Hát lányok én is kezdem fel adni a remény hogy sikerül,nekem mindig akkor szokot fájni a mellem mikor meg fog jönni és a hasam is görcsöl mikor meg fog jönni.kezdem feladni hogy valaha is lesz babánk.sajnos olyan mesze van hétfö akkor leszek a menszes 29 napján nagyon félek hogy nem birom ki adig.
3126. alexa79 (válaszként erre: 3123. - Veronika0101)
2015. okt. 6. 15:35
Zsanita ne csügedjél én is voltam fökeg vasárnap éjszaka hogy nagyon fájtak a petevezétekeim és sirva hivtam fel az intézetet és mondták hogy ne agodjak mert ez természetes.én hétvége otta sokat járok pisilni is szinte negyed oránkét.hidd el nem lesz semmi gond bizál benne hogy sikerülni fog. Én is ebbe bizok igen is sikerülni fog és sikerülni is kell neki én is félek mert nekem hétfön kell menem vérvételre.beszélj hozzájuk meg simogas öket és higy benne hogy ott vannak.
3125. Zsanita76 (válaszként erre: 3123. - Veronika0101)
2015. okt. 6. 15:34
K9öszönöm a biztatást,és nagyon sajnálom, hogy mindannyiszor át kellett élned neked is ezeket az érzéseket. Lehet, gyenge vagyok, de úgy érzem nem megy ez nekem lelkileg. Van két gyönyörű fiam, spontán két perc alatt. Nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzetemmel. Leginkább ez a mensiszerű hasfájás aggaszt. Ez semmi jót nem jelenthet, hisz fájni ugye nem kellene?! Bocsi, de ha leírom, egyben kiírom magamból ezeket a gondolatokat!
3124. alexa79 (válaszként erre: 3120. - Ildia)
2015. okt. 6. 15:22
Gratulálok hozzá és nagyon szépen fognak fejlödni pozitivan áljál hozzá és segiteni fog .szoritok neked hogy minden rendben lesz beültetéskor szoritok neked nagyon.
3123. Veronika0101 (válaszként erre: 3121. - Zsanita76)
2015. okt. 6. 14:55
Zsanita, ne csüggedj egészen addig, míg meg nem jön, vagy a vérvétel negatív eredményt mutat! Nagyon sokaknak sikerült a lombik úgy, hogy gyakorlatilag semmit sem éreztek. Van akinek végig van tünete, van akinek "eltűnik" és van, akinek semmi tünete nincs. Nyugi! :) Tudom, könnyű ezt mondani. :( Nekem 3 sikertelen lombikom volt. Ismerem az érzést. :(
3122. Veronika0101 (válaszként erre: 3120. - Ildia)
2015. okt. 6. 14:51
Gratulálok! Növögessenek csak a lombikban és folyt.köv. a pocakban az igazi helyükön! :)
3121. Zsanita76 (válaszként erre: 3120. - Ildia)
2015. okt. 6. 12:13
De jó hírek, gratulálok nagyon! Drukkolok nagyon a picikéknek! Sajnos én most elcsüggedtem. Hétvégén fájt a cicim, aludtam egész nap, úgy éreztem sikerült. Ma sírok reggeltől fogva, fájdogál a pocim, de nem érzem a cicifájást. Szerintem meg fog jönni hamarosan. Vérvétel csütörtökön lesz.
3120. Ildia
2015. okt. 6. 11:08
Lányok,jó hírekkel jövök.2 petesejtet tudtak leszívni és mind a kettő meg is termékenyült,egyenlőre ott vigyáznak rájuk a lombikokban. Csütörtökön,vagy pénteken kapjuk vissza őket,onnantól én növesztem őket a pocakomban. :-))))
3119. alexa79 (válaszként erre: 3118. - Gzizus)
2015. okt. 5. 10:27
Az biztos hogy nagyon nehéz én ásokat gondolok rájuk meg sokat beszélgetek hozájuk meg persze sokat is simogatom öket .és szerintem a pozitiv gondolkodás sokat számit nekemis 12 kell mennem vérvételre.már várom nagyon sikerülnie kell !!!!!!
3118. gzizus (válaszként erre: 3110. - Alexa79)
2015. okt. 5. 07:29
Totál így vagyok én is. Az beültetés napján gondoltam "Ó könnyen el fog menni az idő majd lefoglalom magam" Tegnap én is azt éreztem, hogy nem sikerült, máshogyan éreztem magam mint szombaton, nem tudom megmagyarázni, de azzal vigasztalom magam, hogy ha már kellene éreznem valamint akkor minden korai terhességet mindenki érezne és senki nem lepődne meg mikor nem jön meg a vérzése, szóval ezzel biztatgatom magam, de még nagyon messze van a 12-e amikor megcsináltatom a labort
3117. alexa79
2015. okt. 5. 06:02
Sziasztok lányok képzeljétek hogy egész éjel piheni nem birtam mert anyira szurkálodot jobb oldalt alul a jasamnál remélem nem lesz semmi gond bettem be egy magnebe6 attol egy kicsit jobb volt. Még most vagyok et után a mai nap az 5 napon.a mai nap cdak piheni fogok szerintem.
3116. alexa79 (válaszként erre: 3115. - Figura ede)
2015. okt. 4. 13:52
Kikel tartanom más választásom nincs fde már várom a percet az biztos.meg azt is tudom hogy pozitivan kell hozzá álni mert máskép nem megy .eddig nagyon jo alakultak a dolgok és bizom benne hogy sikerülni fog.
3115. figura ede (válaszként erre: 3114. - Alexa79)
2015. okt. 4. 09:16
Ugyan ebben voltam ismerős a szitu!Lassan megy az idő de nem is tudtam eldönteni mi lenne a jobb ha menne vagy még ne tudjam meg sikerült e!Kitartás persze tudom könnyű mondani!De el fog telni ez a kis izgalmi állapot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook