Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikbébik-császármetszéssel, spontán baba-természetes szüléssel fórum

Lombikbébik-császármetszéssel, spontán baba-természetes szüléssel (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombikbébik-császármetszéssel, spontán baba-természetes szüléssel

2009. okt. 10. 12:14
Én lombikos ikreket spontán szültem
2009. ápr. 25. 22:43
En is csatlakoznek az elottem levokhoz. Legy buszke magadra, remek emberek vagytok. Nekem is csaszarral szuletett a kisfiam es nagyon szeretnem a kovetkezo gyermekemet termeszetes uton megszulni-Te ehhez adtal hitet.
2009. ápr. 25. 20:36

Gratulálok a babához, sok türelmet a gyerköcökhöz.

Ne Te szégyeld magad, hogy nem tudtál adni az orvosnak pénz, szégyelje ő magát, hogy elvárta.

2009. ápr. 25. 18:54

Szia! szeretnék én is gratulálni, pár könnycseppet ejtettél a szemeimbe, annyira megható volt számomra. Én is babát várok az elsöt, és a cikkedet teljesen áttudtam élni.

Az a lényeg hogy legyen elég erőd hiszen a világon a legboldogabb emberek egyike közé tartozól...gratulálok

2009. ápr. 25. 18:22
Csak gratulálni tudok,és sok sok szeretetet nektek!
2009. ápr. 25. 18:18

Gratulálok a "kis családhoz":0) !

Ahogy elolvastam a cikked,egyből az jutott eszembe hogy talán .....sőt, nekem is sikerűlni fog a második babánkat spontán megszűlni(már ott voltama kitolási szakasznál és gondok adódtak :0(.Nem akarok császárt még egyszer........így hitet adtál nekem......

Jó egészséget nektek!

2009. ápr. 25. 17:03
Olvasva a sok születéstörténetet, arra a következtetésre jutottam, hogy talán az én történetem is érdekes lehet. Két szülésem volt, amiből három gyermekem van, mégis öt gyermeket nevelek. Mindkét szülésem más volt, mégis örökké emlékezetesek maradnak.

Ugrás a teljes írásra: Lombikbébik-császármetszéssel, spontán baba-természetes szüléssel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook