Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben fórum

Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben (beszélgetős fórum)


556. 42233ef8c1 (válaszként erre: 555. - Zsóka1980)
2016. márc. 30. 10:57

Sziasztok! :-)

Hogy vagytok?

Zsóka, mi volt az ultrahangon? Megvan az időpont? :-)

Edit drukkolok, hogy spontán sikerüljön!! :-)

Panka, hogy vagy? Mi lett végül a teszt eredménye?

Én pénteken fogok tesztelni. De nem élem bele magam, mert elkezdett fájni a hasam, olyan mindjárt megjön érzés…

555. Zsóka1980 (válaszként erre: 554. - E-dit22)
2016. márc. 29. 16:34

Köszi! :)


Fel a fejel! Nekem szerdán kell visszamennem ultrahangra akkor derül ki, hogy mikor lesz a peteleszívás!

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hány darab petém lesz alkalmas a beültetésre!

554. E-dit22
2016. márc. 27. 15:59

na, nekem meg is jött, úgyhogy indul az új ciklus, ez van. Most 2 ciklus spontán lesz.


Hogy vagytok, csajok?


Boldog húsvétot nektek!

553. E-dit22 (válaszként erre: 552. - Pankaa)
2016. márc. 25. 14:43
igen, olvastam, majd nem abban az egy hónapban akarunk menni :D
552. pankaa (válaszként erre: 551. - E-dit22)
2016. márc. 25. 14:16
Vérvételem még sosem volt, mindig csak a tesztre hagyatkoztunk, ahogy most is. Olyan szép egy csíkom volt reggel, hogy csak na... A mensim meg már itt kopogtat az ajtóban, csak a gyógyszerek próbálják visszatartani... becsületből még végignyomom vasárnapig a kúrát de utána elhagyom a gyógyókat meg a gélt is... Akkor Ti is pihentek... nyárral óvatosan mert egy hónapra mindig bezár az intézet, úgyhogy erre nem árt majd figyelni/nünk :)
551. E-dit22 (válaszként erre: 549. - Pankaa)
2016. márc. 25. 13:45
nálad tuti nincs baba? vagy még esélyes, hogy ott bújkál? :) néznek hcg-t vérből? vagy csak a tesztre hagyatkozol?
550. E-dit22 (válaszként erre: 549. - Pankaa)
2016. márc. 25. 13:39
Mehetnénk, de nem fogunk, nem tudom megoldani, hogy fél napokra eljöjjek a munkahelyemről, majd talán nyáron. Most spontán próbálkozások jönnek, hátha mégis sikerül úgy.
549. pankaa (válaszként erre: 547. - E-dit22)
2016. márc. 25. 11:14
köszi a választ. Sajnálom... nekem szombaton volt beültim, ezért kérdeztem háta együtt voltunk fenn. Ma amúgy én is teszteltem de semmi... nekünk sajna ilyenkor 3 hónapos pihenő van. Ti következő hónapban mehettek újra?
548. E-dit22 (válaszként erre: 546. - 42233ef8c1)
2016. márc. 25. 10:08
én nem szedem tovább, csontnega a teszt és tüneteim sincsenek, kivéve a ciciduzzanat, de gondolom az a progi csökkenéstől, hiába szedem a Duphastont. Én ezt a ciklust már lezártam. Szerintem feleslegesen szedném még 2 napig.
547. E-dit22 (válaszként erre: 544. - Pankaa)
2016. márc. 25. 10:06
inszeminációm volt pont 2 hete, 11-én.
2016. márc. 25. 09:46

Edit, nagyon sajnálom!:-( De gondolj arra, hogy mindjárt itt az új hónap új lehetőséggel!! Drukkolok nagyon!! Sikerülni fog, más lehetőségünk nincs!! :-)

Nekem csak ugyanaz a tünetem van, mint ami a múlt hónapban: a 4. dpo-tól feszülnek a cicik.

Azt mondták Neked, hogy már ma abbahagyhatod a Duphastont? Azért kérdezem, mert a múlt hónapban azt tanácsolták a 14. dpo-n, hogy még ne adjam fel a reményt, plusz két napig szednem kellett és újra tesztelni.


Szép Húsvétot és jó pihenést kívánok Nektek a hosszú hétvégére, Lányok! :-)

545. Zsóka1980 (válaszként erre: 543. - E-dit22)
2016. márc. 25. 09:08
Nagyon sajnálom Edit! :( De nem elkeseredni majd a következő hónap a Tiétek lesz!! :) Szorítok!
544. pankaa (válaszként erre: 543. - E-dit22)
2016. márc. 25. 09:01
Szió, megkérdezhetem Neked mikor volt a beültetés?
543. E-dit22 (válaszként erre: 542. - 42233ef8c1)
2016. márc. 25. 07:06

Nega lett, abbahagyom a Duphastont és indulhat az új ciklus. Ez van. Ez nem a mi hónapunk volt...

neked vannak tüneteid?

542. 42233ef8c1 (válaszként erre: 541. - E-dit22)
2016. márc. 24. 15:20

Szia Edit! Drukkolok nagyon, még bármi lehet!! :) Írj majd!! :)

Nekem a tesztig meg van egy hetem. :)

541. E-dit22
2016. márc. 24. 13:19

Holnap reggel tesztelek, 14. dpo lesz :)

sok esélyt nem adok, tünet semmi, kivéve, hogy mára megduzzadtak a cicik.

540. E-dit22 (válaszként erre: 539. - Mekkelekne)
2016. márc. 24. 13:17
Szerintem hívd fel őket.
2016. márc. 23. 00:37
Sziasztok! Aki inszem miatt 3*2 utrot szedett,az átküldené nekem priviben a menetrendet,hogy hogy kell lecsökkenteni majd elhagyni? Kaptam egy papirterröl tölük,de égen földön nem találom. A nödokim meg furán mondja... Köszönöm szépen
538. 42233ef8c1 (válaszként erre: 537. - Zsóka1980)
2016. márc. 22. 16:56

De jó! :) Én is bevállalnám az ikreket. Sőt, kifejezetten örülnék neki. :)

Hajrá!! Drukkolok Nektek! :)

2016. márc. 22. 15:59

Szió!


Na ná, hogy bevállalnánk az ikreket!! Csak már legyenek gyerekek körülöttünk! Bár azért biztos kicsit sokkolna, ha elsőre kettőt kapnánk! Na majd meglátjuk mi lesz! :) Én a gyógyszerekre jól reagálok semmi mellékhatás!! Hála az égnek! A szurikat is jól viselem Regina! Most kaptam meg a többi gyógyszert amit szednem kell, hétfőn megyek vissza ultrahangra

Nagyon Drukkolok Nektek Csajok!! :)

536. E-dit22
2016. márc. 21. 16:15
én nem nála voltam, csak azért érdekelt :)
535. E-dit22 (válaszként erre: 533. - 42233ef8c1)
2016. márc. 21. 16:14
köszi!
534. E-dit22 (válaszként erre: 532. - 42233ef8c1)
2016. márc. 21. 16:14

nekem most a munkám miatt nem lenne jó, ha nega lenne a teszt :D nem tudnám megoldani, hogy 3-4-szer fél napokra eljöjjek áprilisban.

De még nem tudom, lehet megoldjuk. A munkahelyemen nem tudják a babatervezést.

Nekem amióta próbálkozunk előjöttek mensi előtti tünetek, nekem is volt, hogy fájt, megduzzadt a mellem, de teljesen változó, hogy melyik ciklusban van ilyen tünet és melyikben nincs. Most épp semmi. Ha jól emlékszem amikor Duphastont szedtem egyáltalán nem volt ilyen tünetem, ez a 3. ciklusom vele.

Majd írj milyen volt a kineziológusnál :)

533. 42233ef8c1 (válaszként erre: 531. - E-dit22)
2016. márc. 21. 13:59
A kineziológus Villing Zsuzsanna
532. 42233ef8c1 (válaszként erre: 531. - E-dit22)
2016. márc. 21. 13:42

Igen, így valóban hosszabb volt abban a ciklusban a luteális szakasz. Miután abbahagytam, két napra rá jött meg, de semmi különöset nem tapasztaltam, ugyanolyan volt a mensi, mint általában.

Nem tudom miért ezt írják fel, másféle progeszteron gyógyszerrel kapcsban nincs tapasztalatom, eddig még nem kellett szednem.

Csak annyit tehetek, hogy bízom Sipos dokiban, nagyon lelkiismeretes és jó szakember, sokakat hozzásegített már a Csodához! :)

Nekem csak annyi mellékhatás volt, hogy a 4. dpo-tól nagyon érzékenyek lettek és fájtak a melleim. Ma is kezdem érezni. Nem tudom, hogy ez a Duphastontól van e.


Az ismerősöm aki ajánlotta a kineziológust, neki bevált.:) Megadom magamnak ezt az esélyt is, hátha… :)


Edit, ha esetleg negatív lenne a teszt (bár bízom benne, hogy sikerülni fog! :)), hogy tervezed, bevállalsz még egy inszemet vagy kihagysz egy ciklust?

531. E-dit22 (válaszként erre: 530. - 42233ef8c1)
2016. márc. 21. 13:10

De akkor nagyon hosszú lesz a luteális szakasz, ez normális? Én már egyszer ezt eljátszottam, hogy csak 14. napon hagytam abba a Duphastont és még rá 3 napra jött csak meg a mensi elég csúnyán :( így 17 nap lett a luteálisom :(

én valahogy abban hiszek, hogy ha baba van, akkor már a 10-12. dpo környékén ki kell mutatnia a tesztnek, legalábbis nagyon sok helyen ezt olvasom.

Most akkor ha nega akkor is szedni kell tovább még 2 napig? Nekem ezt nem mondták. Pénteken lesz a 14. dpo. Ha péntek reggel nega a teszt felhívom őket.

Azt nem tudjátok miért a Duphastont szeretik a Forgácsban? Most hasonlítgattam és az Utrogestan sokkal olcsóbbra jön ki és azt mondják az modernebb progeszteron is és még jobban is felszívódik a hüvelyen át történő alkalmazás miatt. Szerintetek át lehet majd térni az Utrora a Forgácsban vagy mindenképp a Duphastont fogják felírni?

És a másik: azt mondták az intézetben, hogyha pozit tesztelek, akkor a 2. csütörtökön menjek, de nekem addigra elfogy a Duphastonom. Valószínűleg hamarabb kell majd mennem, de gondolom szóljak nekik. Vagy irassak fel mással?

Nektek vannak a gyógyszereknek mellékhatásai?

Nekem sem most a Duphastontól, sem a Clostitól nem volt semmi. Tiszta kakukktojásnak érzem magam, mert mindenhol azt olvasom, hogy mellékhatásai lettek.

Kihez mész kineziológushoz? Én voltam egynél az ősszel pár alkalommal, de nem segített :( pedig én nagyon hiszek az ilyen dolgokban, agykontroll tanfolyamot is végeztem, de közben rájöttem, hogy attól, mert elmentem hozzá párszor, kopogtatott, elmondtunk pár pozitív mondatot és adott bach virágcseppeket, attól nem fog változni semmi. Az én agyamban kell átállítani a dolgokat, azt pedig csak úgy lehet, ha minél többet meditálok, relaxálok és beleépítem a pozitív gondolatokat a saját elmémbe, nem egy kineziológusnál töltött pár óra alatt változik meg az életem. Persze van, akinek bejön és már egy alkalom után úgy érzi, hogy itt most minden megváltozott, de ez elég ritka eset szerintem.

530. 42233ef8c1 (válaszként erre: 529. - E-dit22)
2016. márc. 21. 10:52

Sziasztok!


Zsóka, köszi szépen a bíztatást!!

Szívből kívánom, hogy sikerüljön Nektek is!!:)


Zsóka, hogy vagy, hogy bírod a szurikat?


Edit, pénteken volt az inszemem. Nem tartottunk szünetet a kettő között. Azt mondták, ha minden rendben (nem keletkezett ciszta, stb…) akkor folytatható a következő ciklusban a kezelés.

Nekem sincs egyelőre semmilyen tünetem.

Ha esetleg negatív lenne a teszt, már csütörtökön abbahagyod a Duphastont? Miért?

Nekem az inszem után 14 nappal kellett tesztelnem, akkor mondták, hogy hívjam fel őket az eredménnyel, ami sajnos negatív lett. Azt javasolták, hogy még ne hagyjam abba a gyógyszert, mert van akinek csak később mutatja ki, két nap múlva is kellett csinálnom egy tesztelést, utána mondták, hogy most már abbahagyhatom a Duphastont.


Egy ismerősöm javasolta, menjek el kineziológushoz. A jövő hétre kaptam is időpontot. Kíváncsi vagyok, mit mond majd! :)


Írjatok a fejleményekről, addig is kitartás! :)

529. E-dit22 (válaszként erre: 525. - 42233ef8c1)
2016. márc. 21. 09:22

melyik nap volt az inszemed?


én már a 10. dpo-n járok, de semmi tünet. Csütörtökön fogok tesztelni. Ha nega abbahagyom a Duphastont.

528. E-dit22
2016. márc. 21. 09:21

Drukolok mindkettőtöknek, előbb-utóbb össze fog jönni! :)


Zsóka, akkor ezek szerint ti bevállalnátok az ikreket is? Bátor dolog :)

527. E-dit22 (válaszként erre: 525. - 42233ef8c1)
2016. márc. 21. 09:19

Szia, Regina!


én is így voltam vele! Bárcsak kiderült volna, hogy van valami probléma, amire ha kapunk gyógyszert lehet javítani rajta és utána jöhet spontán a baba.

Ti kihagytatok a két inszem között ciklust?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook