Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik után, spontán babásan!! fórum

Lombik után, spontán babásan!! (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jan. 3. 12:47
Én sem babásodok még :) MÉG :)))))
52. Banita76 (válaszként erre: 49. - Geridina)
2011. dec. 31. 23:15
Nagyon sajnálom, hogy negatív! :( Én nagyon bíztam benne, hogy veled is megtörténik a csoda. De hátha, majd legközelebb!!!
2011. dec. 31. 17:59
Köszi, aranyos vagy, de nem megyek még dokihoz, megvárom mi lesz. Fordítva sajnos nem szokott tévedni a teszt.
2011. dec. 31. 16:50
Jajjj, pedig én nagyon hittem..... :(:(:( Sajnálom,DE tény, valami nem stimmel. És ez a valami akár még mindig lehet Baba is!!! Volt akinek a teszt negatív volt és ott volt a gyerek. Mivel ennyi késés nem normális, gondolom mész dokihoz és majd kiderül!!!! Azért én még nagyon drukkolok!!!!!!!
2011. dec. 31. 16:45

Sziasztok.

Jöttem elmondani, hogy a csodákat sajnos nem nekem találták ki.

Szép kis évzárás lett volna, ha pozitív a teszt, de sajnos nem lett az. Igaz, hogy délután, és rengeteg pisilés után néztem, de 16 nap késés után a délutáni vizeletnek is ki kellett volna mutatnia.

Most romokban vagyok

48. geridina (válaszként erre: 47. - Banita76)
2011. dec. 31. 09:13

Köszönöm szépen, rám fér. Ma lesz a nagy nap.

Semmi tünetem nincs

47. Banita76 (válaszként erre: 44. - Geridina)
2011. dec. 31. 09:03
Szia! Hasonló volt nálunk is a helyzet, én 2009. szilveszterén tartottam a negyvenvalahanyadik napon, és én se nagyon bíztam a dologban, de január első munkanapján megvettem a tesztet és pozitív lett. Drukkolok Neked!
46. geridina (válaszként erre: 45. - 67c772efc3)
2011. dec. 30. 14:31

a próféta szóljon belőled. És legyen igazad.

Köszi

45. 67c772efc3 (válaszként erre: 44. - Geridina)
2011. dec. 30. 14:03
Sok sok alkoholmentes sörözős napokat kívánok :)
44. geridina (válaszként erre: 43. - 67c772efc3)
2011. dec. 30. 12:49
az a helyzet, hogy mindig ráfogom valamire. MInelk teszteljek, ha orvosilag úgyis lehetetlen, nem? Így vagyok vele. Gondoltam, ha nem jön meg, majd januárban veszek tesztet, de most úgy döntöttem, hogy holnap megcsinálom, mert szilveszterkor akkor már nem ihatok. Ha meg nem vagyok terhes, akkor mehet a buli. Bár szívesebben innék alkoholmentes sört
2011. dec. 30. 12:15
Jajjj, de jó lenne! És hogy bírtad eddig?!?!?! Én már 5 nap késés után teszteltem volna, de talán 2-3 nap után is......
42. geridina (válaszként erre: 41. - 67c772efc3)
2011. dec. 30. 12:12

Hát, nem nagyon bízom benne. Holnap kiderül:) Köszi, aranyos vagy, hogy drukkolsz nekem.

Nem tudatosan próbálkozunk. Tulajdonképpen a lombik óta folyamatosan úgy vagyunk vele, hogy sajnos még egy lombikra nincs pénzünk, és hátha összejön spontán. A védekezés persze ingyen van:) azért a kis remény minden alkalommal ott van bennem, hogy hátha.

41. 67c772efc3 (válaszként erre: 40. - Geridina)
2011. dec. 30. 12:05
fúúúúúúúúúúúúú, nagyon jól hangzik. :) drukkolok és majd gyere mesélj.Próbálkoztok tuzdatosan? Te egészséges voltál a lombik alatt?
40. geridina (válaszként erre: 33. - Karaibeata)
2011. dec. 30. 10:40
Sziasztok. Erőt adott a hozzászólásod. Kislányom 8 éve a harmadik lombik próbálkozás után született meg. Az orvosok szerint a férjemnek tuti csak lombikkal lehet még egy gyereke, és most egy picit merek nagyot álmodni, mert a 49. napon vagyok és nem jött még meg. Holnap veszek tesztet. Bár sok reményem nincs sajnos:(
39. 67c772efc3 (válaszként erre: 38. - 4561)
2011. dec. 21. 21:09
És nálatok mi volt a gond, ami miatt inszem és lombik kellett? Egyébként gratulálok és drukkolok :)
38. 4561
2011. dec. 21. 15:35

Sziasztok!

A 5 sikertelen inszemináció, majd 3 lombik, ebből a 3. lombik terhességgel zárult, csak nagyon korán nem fejlődött tovább és meg kellett szakítani, majd rá 3. hónapra spontán kismami lettem, mentünk volna a fagyasztott bébikért. :-)

A kisfiam 1 éves volt decemberben, most már szeretnénk tesót, örömmel olvasom a lenti pozitív történeteket!

37. Banita76 (válaszként erre: 36. - 67c772efc3)
2011. dec. 21. 14:34
Sok sikert kívánok Nektek! Én a 33. szülinapomon a torta elfújásakor kívántam, azt, hogy a 34. szülinapomat már jó lenne négyesben ünnepelni. És a szülinapom előtt 2 hónappal meg is született a második babánk. :)
2011. dec. 20. 21:24
Olyan jó ezeket a történeteket olvasni, nálunk is minimális apa gond van, hátha :) Remélem! :) Szeretném! Azért odafigyelünk a félidőre, de már nem akkora a görcs. Főleg, hogyha választhatnánk, nem most gondolkoznánk a tesón, hanem egy év múlva. De ha kopogtatna a gólya......... Hmmmm..... Ezt kívánom majd a fa alatt :)
35. Banita76 (válaszként erre: 33. - Andi-nyuszi)
2011. dec. 20. 14:47
Szia! Nekünk a nagyobbik lányunk lombikbaba, a második próbálkozás lett sikeres. Amikor a kislányom 5 éves lett, akkor lettem spontán terhes a második babával. A történetet megírtam itt a Hoxán egy cikkben, a címe: Lombikbaba után spontán terhesség. Olvasd el, ha van kedved.
2011. dec. 20. 13:01

Sziasztok!

3 sikertelen lombik után spontán lettem terhes első gyermekemmel. Azóta kistestvérke is született, szintén spontán körülmények között fogant. :-)Annak idején kevés spermaszám miatt ítéltettünk lombikra és 0 % esélyt adtak lombik nélkül a teherbeesésre.

2011. dec. 20. 07:43

Szia!Nekünk szerencsénk volt. Milkó lombikos volt. 6 hónapos volt, amikor nem jött meg a vérzésem. Csináltam egy tesztet, mielőtt orvoshoz fordulok, mert bár "tudtam", hogy felesleges, azt is tudtam, hogy ez lesz az orvos első kérdése. Aztán levegőt sem kaptam, amikor a pozitív eredményt megláttam.

Az uramnak két különböző orvostól volt papírja, hogy neki bizony nem lesz, csak lombikos babája.

Nekünk ez a történetünk.

2010. jan. 5. 16:53
Sziasztok! Mi is 8 évet vártunk a fiamra. Az első lombik hála sikerült. Aztán 8 hónapos volt a kicsi fiam amikor terhes maradtam!!!!!!! Sajnos nem tarthattuk meg. A szívem szakadt meg érte! Aztán elkezdtem gyógyszert szedni. Az egyik hónapom úgy alakult hogy nem kezdtem el szedni a gyógyszert. Mondanom sem kell azonnal terhes maradtam........! De ő sajnos eltávozott még mielőtt dönthettünk volna róla. Hát ennyit szerettem volna.
2010. jan. 3. 19:28
Hát az orvosok sem istenek!! A természet ellen meg nem lehet mindig tenni. És csodák pedig igenis vannak!! Gratula!!
30. tinabeby (válaszként erre: 29. - Trixi4)
2009. dec. 16. 06:07

Szia!


Gratulálok, neked és persze a hugodnak is! Nem semmi hogy rögtön 3 babájuk is lesz. A 16. héten még mindig rosszul vagy? Én is ott tartok de én már csak nagyon ritkán vagyok szarul. Most inkább csak azon aggodom ha nem mocorog a kisfiam annyit amenyit szokott. De mindig behozza a lemaradást, tegnap például amikor már aludni szerettem volna! :) Vigyázzatok mindketten magatokra! Puszi

29. Trixi4
2009. dec. 15. 11:22

Sziasztok lányok! Én még soha nem írtam hozzászólást,de most szeretnék egy kis csodát bátorításul én is leírni. Én most 16. hétben járok és küzdök a rosszulléttel, igaz nekem a teherbeeséssel nem volt gondom. De a húgoméknak évekig tartó próbálkozásuk ellenére sem jött a baba.

A második insz. sikerült 7 hónapra születtek meg az ikrek. Az orvosok azt tanácsolták nekik, hogy még egyszer ne próbálkozzanak lombikkal mert annyira reménytelen. Hat hónaposak voltak az ikrek amikor a hugi spontán teherbe esett. Ennyit az orvostudományról!?

28. Pici04
2009. dec. 13. 21:31

Latom kestem.

Csak most ment el nemreg a (meg) ferjem.

27. Pici04 (válaszként erre: 24. - Tinabeby)
2009. dec. 13. 21:30

Szia!

Igen en is külföldön elek,csak en Nemetorszagban.Messze a Csaladtol....

Igyekszem kuralni magam,de csak homeos bogyokat kaptam,meg paracetamolt szükseg esetere.

26. 82f65e3480 (válaszként erre: 23. - Tinabeby)
2009. dec. 13. 18:35

Szép nevet választottatok.

Már annyira várom az uh.-ot, hogy el sem tudom mondani, de csak eltelik az idő már :)

25. tinabeby (válaszként erre: 16. - D160c9f3b0)
2009. dec. 13. 17:52

Szioka!

Ne keseredj el ha nem lehet lombikod, mégha az orvos azt is mondja. Nekünk a második inszem után azt mondták, hogy csak a lombikkal lehet babánk. Végig is vittük a négy támogatott lombikot amiböl sajnos nem lett semmi. Mikor pihenöre szántam magam akkor lettem babás. A sok okos orvosi lelet ellenére, itt fickándozik a kisfiam a pocakomban. Szívböl kívánom, hogy mihamarabb veled is megessen ez a csoda. De szerintem a sok idegeskedés a melohelyeden sem éppen az ideális. Figyelj arra hogy boldog legyél a börödben, a kiegyensulyozott élet sokat számit, szerintem. Nem akarlak okositani de nálam bevált. Sok, sok pozitiv energiát küldök neked! Puszi

24. tinabeby (válaszként erre: 20. - Pici04)
2009. dec. 13. 17:39

Hello!


Örömmel hallom, hogy a nagyfiad már jobban van! Probáld magad kikurálni, mihamarabb. Köszönöm a gratuláciot a kis pöcsösöm nevében is, és a nagycsajszi is köszöni a jókívánságot! Te is valahol külföldön élsz? Mert hiányoznak az ékezeteid ebböl gyanitom.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook