Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik és Iqos fórum

Lombik és Iqos (beszélgetős fórum)


15. Channa* (válaszként erre: 11. - Charlize)
2023. jan. 10. 17:01

Sokan terhesen egy csomó mindentől megundorodnak, van ismerősöm, aki a cigitől és kávétól, azaz le is tette simán terhesen.


Hátha lesz olyan szerencsés a FI, hogy ő is ezektől undorodik majd.


Én nem dohányoztam terhesség előtt és még kávét sem ittam, gondolom ezért is, én a gulyás levest választottam undorom tárgyának. Azóta sem bírom a szagát sem, ha ilyet kell főznöm, akkor forog a gyomrom végig....

14. Channa* (válaszként erre: 13. - Sirga)
2023. jan. 10. 16:57

Én még sosem szoktam le.

A terhességem előtt nem dohányoztam. Miután a gyerekem megszületett, eltelt még néhány év, mire bulidohányos lettem, azaz csak akkor dohányoztam, ha nagy társaságban voltam, aztán nem is tudom hány év múlva kezdtem majdnem rendesen dohányozni, de voltam már vagy 30 éves is, azaz tuti, hogy voltam ennyi, mert a barátnőm 28 évesen szült és már volt 2 éves a gyereke, amikor valamiért elkezdtünk dohányozni. Ez a szülésem után úgy 9-10 év múlva volt.


A férjem és a fiam ilyen. Ha valamit eldöntenek fejben, akkor az úgy is van. Kosok, bár a barátnőm is;)

13. Sirga (válaszként erre: 8. - Channa*)
2023. jan. 10. 16:02

Anyám majd' 40 évig dohányzott. Kivéve, míg terhes volt. (Végül egy komoly műtét miatt 9 napig volt intenzív osztályon, ott értelemszerűen nem gyújtott rá, és úgy gondolta: utána már minek? :) )

A Párom kb. 8-szor szokott le. Legutóbb 20 éve. Azóta nem gyújtott rá.

Szóval, döntés kérdése, de azt hiszem, Ti szerencsések - vagy kitartóak - vagytok, hogy mindenkinek elsőre sikerült. :)

Bocs az offért!

12. nilem023 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 10. 11:14

Nagy elhatározás kell ahhoz hogy egy rossz szokásról az ember le tudjon mondani. Azt hiszem a gyerek elég nagy erőt tud ehhez adni sokaknak.

Kívánom hogy mielőbb el tud érni azt hogy ne nyúlj ezért a vacakért és legyen baba.

11. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 10. 10:32

Ha most nem tudsz leszokni arról a mérgező vacakról, akkor pont terhesség alatt fog menni? Vagy végig akarod szívogatni a terhességed alatt is?


Alig van esélye szegény gyereknek összejönni, de mi lesz vele onnan? Mire kiderül, hogy van, egy csomó fontos fejlődési szakaszokon keresztülment már, te meg akkor állnál neki leszokni, ami vagy sikerül, vagy nem.

2023. jan. 10. 09:27

Mindenféle bajotok van, még genetikai is, de gyereket akartok, és lombik kell.

Nálad a központi kérdés az, hogy azt a büdös és mérgező szart szívogathatod-e, azaz más ilyen paraméterekkel sikerre jutott-e a bűzrúd megtartása mellett.


Bakker, tényleg van kérdésed???

9. andi6020 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 10. 08:10
Akinek pont ezek az eü problémái voltak mint neked, és iqosoztak?
2023. jan. 10. 08:08

Én amikor terhes lettem fiatalon és teljesen egészségesen, nem dohányoztam, így nem kellett letennem.

A barátnőm már bulidohányos volt, ő simán letette, amikor arra gyanakodott, hogy terhes.


A férjem és a fiam sosem volt terhes, de a férjem 16 évvel ezelőtt azt mondta, hogy többet nem dohányzik és ez így van azóta is.


A fiam Iqost szívott, és elszívta az utolsót és azt mondta, hogy többet nem vesz, és így is van azóta is.

2023. jan. 10. 07:55
Szóval továbbra is várom a választ ha volt így valaki az eredeti kérdésre. Köszönöm
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Channa*)
2023. jan. 10. 07:54
Nem nem arról van szó. És próbálom letenni. Újévi fogadalom ez volt. Aztán este már nem bírtam újév napján.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 10. 07:53

Milyen választ szeretnél olvasni?

Nyilván nem azt, hogy tedd le a cigit, mert azt megtennéd magad is ha akarnád, ennyi bajjal, 2 év sikertele próbálkozással.

4. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 10. 06:58

Sok bajotok van. Nem tudom hány évesek vagytok, de én a helyetekben az amúgy is halmozott problémákat csökkenteném, azaz ne szívd ezt se.


Ne fokozatosan csökkentsd le, hanem ne vegyél cigit és kész.

3. Channa* (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2023. jan. 10. 06:56
Ha jól értem, akkor itt nem arról van szó, hogy taszító e vagy sem.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 10. 06:45

Én ezt nem tudom megérteni,akik annyira a cigihez vannak láncolva.Én annó sokat cigiztem,egyik nap letettem,immáron 8éve és azóta sem nyúltam hozzá.Sőt bánom utòlag,hogy ilyen baromságra pocsékoltam annó a pénzem,sőt büdös is...visszagondolva hát egy borzadály az a nő amelyik dohányzik.Bocsi..

Azt tudom csak tanácsolni,hogy egyszerre tedd le és ennyi,nem pedig olyan hülyeségbe kezdeni,hogy fokozatosan csökkenteni,annak sosem lesz vége🙈úgyhogy nézd reálisan,szerintem taszító az a nő amelyik bűzlik a cigiszagtól,mondhat bárki bármit...

2023. jan. 9. 23:14

Sziasztok! Kérlek ne szóljatok le!

12 évig szívtam rendes cigit. 8 hónapja Iqost szívok. Egyre kevesebbet szívom azt is mert nehéz lerakni. 2 éve szeretnénk babát. Páromnak cukor, magasvérnyomás, alulműködik a pajzsmirigy ez mind kezelve van neki.


Nekem 2 heterozygota mutáció. Erre szedek asa protectet, clexane pedig majd a leszívás napjától. Nk funkció magas arra kaptam szteroidot máj a stimuláció napjától szedem.

Immunológus írta fel. Nőgyógyászatilag rendben vagyok.


A kérdésem az lenne hogy lehetséges a sikeres ivf így Iqos mellett. Persze igyekszem letenni nem akarok ártani. Kinek hogyan sikerült letenni? Rövid protokoll lesz 3 hét múlva kezdem a stimut.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook