Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lóg a mellem! fórum

Lóg a mellem! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. okt. 8. 14:16
ooo jaj!
75. Mirandas (válaszként erre: 73. - Cony4)
2012. szept. 12. 08:16
Igaz!
74. Mirandas (válaszként erre: 51. - 88e6205d8e)
2012. szept. 12. 08:15
Én ismerek ilyen nöt többet is a közvetlen környezetemben, aki a melleit megcsináltatta. Azt gondolták megoldás lesz. Nem lett az. Aki nem tudja elfogadni magát, vagy rossz a párkapcsolta az késöbb majd másra vetíti a frusztrációját... Részemrõl mindenkinek szíve joga átszabatni magát, manapság divat.. õ dolga. Na és persze pénzkérdés, de belülrõl ugyan az a személy marad. Azt nem tudja levetkõzni.
73. cony4
2010. szept. 4. 12:18
Szerintem 2 részre osztaható a dolog.Van aki azért csináltassa meg a cicijeit, mert a párjának nem tetszik úgy ahogy van.Na hát ha valaki csak ezért, hát az meg is érdemli, feküdjön csak kés alá, és szenvedjen.De van aki azért, mert saját magával nincs megelégedve, és valjuk be őszintén, tényleg vannak olyan cicik, amik szülés után a végtelenségig nyúltak, és hát ez miért kellene hogy tetszen a gazdájának? mikor előtte szép és formás volt!!!!Akinek ez a problémája az miért ne javíthatna ezen kicsit, ha a pénztárcája megengedi???!!!
2010. szept. 4. 11:12

nekem a vőlegényem évekkel ezelőtt gyönyörű,műcicis táncosnőkkel kavart,és előttem is egy óriási,feszesmellű ciciája volt....aztán meglátott egyszer egy bevásárlóközpontba,és le se vette rólam a szemét. után találkoztunk egy szórakozóhelyen is,és telefonszámot cseréltünk( pedig csodamellű csodanői voltak,nem is egy!!:) ) és mégis levettem a lábáról a 75 a-s cicikkel,apróka termetemmel...összejöttünk,dobta a "ciciket" és eljegyzett,nemsokára esküvőőő.:)

persze engem is bánt h NEKEM kicsik a cicijeim...de Ő mindig megnyugtat h nei ez tetszik,imádja,és imádja minden porcikám.. ha a műcicikről dumálok,egyből elhallgattat,hogy ne idegesitsem..:)


összegezve: kit érdekel h kinek mien a cicije..? ha szép vagy,ha jó az alakot,a cici nyom a legkevesebbet!! inkáb a popsi...:) amugy meg mindegyiknek van előnye hátránya....de van egy barátom,aki kifejezetten a lógós ciciket kedveli,ő pl nem is a nőcik arcát és alakját nézi,hanem legyen naagy lógós cicije:) ahány ember annyi vélemény!:)

71. 88e6205d8e (válaszként erre: 70. - E1bda839cd)
2010. szept. 4. 10:20

Persze... én is így gondoltam :)

Neked is szép napot!

70. e1bda839cd (válaszként erre: 69. - 88e6205d8e)
2010. szept. 4. 10:14
Ne magyarázkodj! Légy, aki vagy ezentúl is, és akinek nem tetszik......:) Mert tényleg nem vagyunk egyformák. Szép napot!
69. 88e6205d8e (válaszként erre: 66. - 84fdab68c4)
2010. szept. 4. 10:10

Szia!

Azért köszi, hogy elolvastad a majd 2000 hozzászólásomat és ezután vontad le ezt a következtetést...igazán nem kellett volna fáradni emiatt :D

Na de az biztos nem szít vitát aki valótlan dolgokat állít mindenféle rálátás nélkül. Vagy netán van 20-30 szilikoncicis ismerősöd és mindnek szar a párkapcsolata(?) mert akkor elfogadom és nem kötök ebbe bele.

A fórumindítót megbántottam, sajnálom is...de sajnos egy fórumon előfordul ahol nem látod, hallod a másikat. De talán ha megint kicsit körülnéztél volna mielőtt írsz, rájössz hogy én nem ilyen ember vagyok... mindegy.

Kicsit el vagy tévedve, mert én nem az az ember vagyok, aki minden fórumba beleírogat egy kicsit és vitákat szít... a 2000 hozzászólásom 95%-a a mellplasztikás fórumon van, mert ott segítek a lányoknak...

És azt hiszem ez egy fórum, ahol akár vitatkozni is lehet bizonyos témákon...hisz nem vagyunk egy véleményen mindenben... viszont én csak olyan témákhoz szólok hozzá amiben van valami tapasztalatom.

Köszi a leminősítést!

Tündi

68. 8ba6c5fcf8 (válaszként erre: 66. - 84fdab68c4)
2010. szept. 4. 10:10
Őszintén szólva ahogy olvastam a hozzászólásait én is úgy érzem, hogy elég katonás stílusba adta elő magát. Ez nekem se jön be, nagyon nem! Aki így nyilatkozik az ne csodálkozzon, ha nem tárt karokkal fogadják a hozzászólásait! :)
67. zseska (válaszként erre: 66. - 84fdab68c4)
2010. szept. 3. 22:25
nincs igazad,légyszíves fogd vissza magad! Tündi egy nagyon jó lelkű lány,nincs jogod ilyet írni! félreértés történt ma,de ezt nem veled kell megbeszélni,hanem nekik kellett volna,csak mindketten megbántva érezték magukat! te olvastad azokat amikről írsz??
66. 84fdab68c4 (válaszként erre: 63. - 88e6205d8e)
2010. szept. 3. 22:02
Amúgy tündi86 a veszekedést te szítod, mert egyből mindent magadra veszel. Más fórumon is mindenkit kiosztasz, butának tartasz. Attól, mert valakinek más a véleménye még nem buta! Nem tudom, miért kell utálkozni.
65. 84fdab68c4 (válaszként erre: 1. - 6b10d58428)
2010. szept. 3. 21:44

Hú, letámadtak sokan :) , de a lényeg akkor is az, hogy tudd: szép vagy, és akinek nem tetszel így ahogy vagy, az nem méltó sem a szeretetedre, sem a szerelmedre!

Nem tudom, miért vagy a melleiddel elégedetlen, talán olyan párod volt, aki minden külső adottságodban hibát talált. Hidd el, nekem is volt ilyen barátom, aki kiélezte minden kicsi apró kis "rendellenességemet". Vagyis, miért vastag a combom, lehetne vékonyabb stb. Aztán rájöttem, hogy a sráccal van a baj. Egyrészt nem szeretett, másrészt neki voltak komplexusai!

Szerintem ha olyan férfit találnál, aki imádja minden porcikádat, másképpen éreznél a melleid iránt is! Biztosan rátalálsz majd a megfelelő férfira, ne aggódj!

A mellműtétről még annyit, hogy van hátulütője, nemcsak az esztétikai oldalt kell nézni. Ez egy műtét, kockázattal jár és őszintén, kinek hiányzik a kórház, mikor annyi betegség van már, örülni kell, ha nem fekszünk kés alá!

Senkit nem akartam megbántani, erről szó nem volt. Ha néhol nyersen is fogalmaztam, csak azért történt, mert nem akartam magyarázkodni, ezer sort írni!

Mégegyszer leírom, nem szándékoztam bántani senkit, nem voltam arrogáns és nem ítéltem el senkit. Jaj.:)

64. 8ba6c5fcf8 (válaszként erre: 1. - 6b10d58428)
2010. szept. 3. 21:29

Hidd el nem ez a legfontosabb!

Egy illatos, selymes bőr egy hosszú forró csók simán van olyan izgató, mint egy tökéletes mell. Ha ez vigasztal én sem vagyok tökéletes, de ettől még szerettek sokan!

2010. szept. 3. 11:14

És neked is kellemes napot!Azért remélem sikerült segítenem kicsit.

Majd legközelebb jobban szétválasztom a hozzászólásomat...mert látom ezt így nehéz volt kiválogatni.

62. 88e6205d8e (válaszként erre: 61. - 88e6205d8e)
2010. szept. 3. 11:09
He nem vetted volna észre melletted álltam ki, és próbáltam segíteni de jól van akkor csinálj amit akarsz.
61. 88e6205d8e (válaszként erre: 59. - 6b10d58428)
2010. szept. 3. 11:06
Hát te nem vagy semmi!:D remélem nem nyitsz többet egy fórumot se, ha ennyire figyelsz...téged válaszra se érdemes méltatni ezek szerint.
60. Zoa1 (válaszként erre: 50. - Robko)
2010. szept. 3. 11:05
igen az enyém nagyon rövid... márcsak azért is mert nő vagyok okostojás :-)
59. 6b10d58428 (válaszként erre: 58. - 88e6205d8e)
2010. szept. 3. 11:02
Kellemes napot, örültem, hogy itt voltál!
58. 88e6205d8e (válaszként erre: 57. - 6b10d58428)
2010. szept. 3. 10:57
Olvasd végig a fórumot és rájössz hogy kinek mi szól. Ha már te nyitottad a fórumot...akkor legalább olvasd el rendesen a válaszokat amiket kapsz.
57. 6b10d58428 (válaszként erre: 54. - 88e6205d8e)
2010. szept. 3. 10:56
Onnan vettem, hogy nem válaszként írtad egy hozzászóláshoz és onnan, hogy én indítottam a témát. Olyan haragosnak tűntél csak ennyi.
56. 11e0b7a6bc (válaszként erre: 50. - Robko)
2010. szept. 3. 10:48
Nem, szerencsére nekem még ilyen problémám nem volt. Bár nekem is volt régebben komplexusom ezzel kapcsolatban, de azt már régen levetkőztem.
2010. szept. 3. 10:42
Ezt úgy mindenre írtam, az eddigi összes hozzászólásra...csak nem fogom mindenkinek külön címezgetni... mindenki kiveszi belőle amire úgy gondolja hogy rá vonatkozik, és ennyi :D úgyis mindenki érzi hogy mi az ami rá vonatkozik és mi nem.
54. 88e6205d8e (válaszként erre: 52. - 6b10d58428)
2010. szept. 3. 10:41
Nem tudom miért gondolod hogy neked szól...semmi nem utal rá.
53. mogyi (válaszként erre: 52. - 6b10d58428)
2010. szept. 3. 10:40
Az a rész a 19. hozzászólásra reagálás!
52. 6b10d58428 (válaszként erre: 51. - 88e6205d8e)
2010. szept. 3. 10:33

"pl hogy hamar tönkremegy a kapcsolatuk mert nincsenek harmóniába magukkal. Hát Te nagyon el vagy tévedve. . . mégis honnan vetted ezt? Az újságból olvastad?. . . már ne is haragudj de ha te a celebek életével és a pletykalapokkal azonosítod az átlag embert akkor nincs is min vitatkozni! Gondolkozzál már!"

Ezt nem tudom kinek szántad, de gondolom nem nekem, mert én sehol nem írtam ilyet és valamit nagyon félreértettél, ha ez nekem szól!

2010. szept. 3. 10:22

Hát a fórumindító kérdésére nagyon egyszerű választ lehetne adni.

Te ne másnak akarj megfelelni, csakis saját magadnak!

Ha nem tudod magad elfogadni úgy ahogy vagy...változtass rajta(akár plasztikai műtéttel is)...ne hallgass ebben a témában senki másra hisz más nem éli/élte át amit te, és hogy adhatna ebben más tanácsot? Talán belelát a lelkedbe? NEM!

Nem vagyunk egyformák... van aki el tudja fogadni magát úgy ahogy van és van aki nem...ezt csak el kellene fogadni emberek! És nem elítélni azt aki más hogy gondolkodik!

Nem tudom honnan veszik a bátorságot egyesek, hogy hülyeséget állítsanak a műmellű nőkről...pl hogy hamar tönkremegy a kapcsolatuk mert nincsenek harmóniába magukkal. Hát Te nagyon el vagy tévedve... mégis honnan vetted ezt? Az újságból olvastad?...már ne is haragudj de ha te a celebek életével és a pletykalapokkal azonosítod az átlag embert akkor nincs is min vitatkozni! Gondolkozzál már! Ha nincs szilikon melled akkor hogy vélekedhetsz ilyen témában? Hát nagyon okos vagy nem mondom!

Képzeld el, hogy pont az a lényege az ilyen jellegű műtéteknek, hogy az ember lelkét helyretegye és javítson az önbecsülésén, a lelki egyensúlyán. És ha egy nő boldog és elégedett, akkor boldog párkapcsolatban él.

Biztos az a jó megoldás, ha egy nő elégedetlen és ezzel soksok évig küzd? Hát nem hinném...túl rövid ez az élet ahhoz hogy otthon üldögéljek egy sarokban és bánkódjak valamin is. Ha valami nem oké, azon javítani kell! És ha ez egy plasztikai műtéttel valósul meg akkor azzal.

Aki nem élte át az ilyesmit az miért okoskodik?

Valószínűleg ti csak tévében és újságban láttatok még ilyet. Persze, hát az a való élet...és ezt ti el is hiszitek.

Ha valaki átélte vagy ismer olyan embert aki átesett ezen a folyamaton...a sarokban üléstől a műtéten át a visszaszerzett önbizalomig és lelki egyensúlyig...az azt hiszem máshogy látja az ilyesmit. Csak hát itt kevés olyan ember van, és pont a másik tábor okoskodik de kegyetlenül mindenféle tapasztalat nélkül.

50. robko (válaszként erre: 47. - Zoa1)
2010. szept. 3. 10:15
rövid a fütyid? told meg 2 orára a nyelvedel...eddig bejött:)
49. 6b10d58428 (válaszként erre: 41. - 11e0b7a6bc)
2010. szept. 3. 10:05
:)
48. zseska (válaszként erre: 47. - Zoa1)
2010. szept. 3. 09:29
egyetértek :)
47. Zoa1 (válaszként erre: 46. - 5e48d37001)
2010. szept. 3. 09:04

miért lenne ribi?

egy kapcsolathoz nem elég a szerelem, ha nem működik a szex akkor semmit sem ér. És bizony van aki legnagyobb akarat ellenére sem tud élvezni egy 10 centis fütyit.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook