Levelek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Levelek

2016. aug. 1. 00:26
Sziaa! Tudom, nagyon régen írtad ezt le, de örömmel olvastam. Gondolom azóta már nem vagy koleszos ,de pont ez érdekelne most engem :D. Ott hogy oldottad meg pl. az ebédet? Mert én is most attértem egy újabb,jobb életmódra a nyáron es nem is szeretném abbahagyni.. egyre jobban erzem magam...de félek kicsit a kolesztól...mert én az elmúlt években ott engedtem el nagyon magam..es itthon tudok is főzni de ott nincs sütő...ha nalad se volt akkor te hogy oldottad meg? Elore dobozoltal? Mert en mar eskuszom egy csomo mindent kitalaltam de kellenenek tanacsok ezzel kapcsolatban...ha írsz, koszi a valaszt.. :))
2011. ápr. 7. 23:07
Bocsi a helyesírási hibákért..szlovák suliba jártam :) de igyekszem :) egészséges hehe :)
2011. ápr. 7. 23:06
én hasonlo modszerrel fogyttam le 30 kg-t,de én már 4 tol nem eszek..csak csibe én aztmondom a legjobb és jo kis salátával :) A futás az nagyon hasznos dolog..nagyon jo zsírégeto az biztos..jo Rubint Réka..alakreform..20 perc elég és már is kozelebb vagy a célhoz ..Jo konnyebnek lenni és boldognak hidjétek el..és a sok jo dicséret..nah a lekunknek gyogymod :) Imádom az egézsséges életmodot..még van rajtam pici felesleg..de alakuloban..remélem ugyan ilyen sikertorténettel dicsekedhetem majd nektek .. az akarat és am kitartása lényeg !! :)
2011. márc. 18. 21:52
gratulálok! JÓ NEKED HOGY EZT MIND BE TUDOD TARTANI!!!
2011. márc. 12. 18:58

Sziasztok!!


érdekes kis cikk....


Én erre azt tudom mondani hogyha meg kivánod a süt9t vagy bármifélét,ne mond azt magadnak hogy huu na most ezt meg ezt nem eszem mert ,,félek,, hogy elhizok, persze vannak mértékek de nem az édességel kell iylet csinálni :D elöbb utobb ugy is tulsokat eszel belöle az az ,,tul édesedsz,, én ha sok édeséget eszek mindig azt mondom hogy ,,tul édesedtem,, :D de nem vagyok elhizva sem :D


én 24 éves sárc vagyok,és sose voltam elhizva :D persze sajna nagyon felment némelyik édeség ára de néha megszoktam venni :) én nem szoktam tesizni itthon :)


lehet hogy hasznos de elég volt nekem a suliban tesizni :D


teljesen lusta azért én se vok :D ha tul lusta lenék kise mozdulnék az ágybol :D


ha szeretsz ismerkedni irj rám bátran :P


irj és üdv és pusz: hamyka

2011. márc. 11. 10:47
Nagyon inspiráló mindkét cikked! Gratula! :)
1. juc.
2011. márc. 10. 16:08
Az előző cikkemnek köszönhetően rengeteg levelet kaptam, ezek legtöbbjére válaszoltam, amiből néhány szösszenetet összegyűjtöttem, mérlegelve, hogy a leírtak mennyire lennének hasznosak mindenkinek. Remélem valóban segítséget nyújtanak, és jobban körvonalazzák az általam sikeresnek minősült diétát.

Ugrás a teljes írásra: Levelek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook