Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Level diéta fórum

Level diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Level diéta

22. Manon
2006. jún. 1. 14:09

Én ugyan nem ezt a diétát csinálom, de néha olvasgatom a leírásokat!


Hajrá, ügyes vagy!

21. rien
2006. jún. 1. 14:01
Hahó! Senki nem olvassa ezt a lapot? Na mindeggy csak annyit akartam mondani, hogy nagyon jól megy eddig. Tegnap bűnöztem szílvásgombóccal de így is lement tegnap óta 20 dkg.
20. rien
2006. máj. 31. 14:09

Sziasztok.

Ez a harmadik nap, és eddig minden ok.

19. rien
2006. máj. 29. 07:48
Sziasztok. Úgydöntöttem a hírek ellenére elkezdem megint ezt a diétát. Lessz ami lessz. Ha úgyérzem valami nem stimmel, akkor abbahagyom.
2006. máj. 9. 17:03

Elkezdtem csinálni a leveldiétát, és már a második napon tartok.:)


most viszont vacsira véletlenül egy helyett két darab kétszersültet ettem. most mit csináljak????

17. nyussz
2006. márc. 20. 11:57

sziasztok! Most kezdtem ujra a levelt, nalam hasznalt es en inkabb az ilyenek hive vagyok mint a hosszas dietaknak.

De lenne egy (ket... harom...) kerdesem: a ketszersulnek mi szamit? Piritos? Mert itt sokat latom emlegetni az Abonett-et peldaul de az nalunk nincsen.


Es hogy vegul tejfol vagy joghurt? En joghurt-ot eszem...

16. kisgé (válaszként erre: 15. - Rien)
2006. febr. 10. 15:32

Szia!


Ez attól függ, hogy érzed magad. Szerintem ésszerűbb egy komolyabb diétába fogni, ami nem 5 napig tart, mert ennek hosszú távon nincsen tartós eredménye. Szerintem attól is függ, mekkora súlyfelesleged van....

15. rien
2006. febr. 10. 14:17

Sziasztok. nekem ma van az 5. nap. Egyetlen egy-

szersem voltam éhes és mindent 100% an csináltam.

Most kicsit félek és nem tudom hogy fojtassam-e, mert azt mondták többen is, hogy nem egésséges. Van olyan e3mber akinek az ismerőse állítólag ez miatt van most korházban. Most próbálják a vércukórszintjét helyreállítani. Ezért nem tudom mit tegyek. Ti mit gondoltok erről?

14. bige (válaszként erre: 13. - Ekka)
2006. febr. 5. 19:44
Szia! Te mddig csináltad és mennyit fogytál vele?
13. Ekka
2006. febr. 5. 19:42
Látszólag "éhezel" Én pl. soha nem voltam éhes és ezt az ételmennyiséget 5r. osztottam el.
12. bige
2006. febr. 5. 19:34

nekem ma volt az első 5. napom, és végigcsináltam%!!!!! nem voltam éhes egyáltalán:-)

biokarnitint és krómot ettem mellé.

ja, folytatom:-)

2006. febr. 5. 15:27

szisztok.

elolvastam ezt a fajta diétát, hm, nem rossz, nem rossz, ha nem lennék elkötelezett híve az atkinsnek, a narancs hiánya miatt biztos kipróbálnám. mondjuk ahogy így elnéztem, elhiszem, hogy sokat lehet mellette fogyni, hiszen alig-alig lehet enni. finomakat ír ugyan, de nagyon kevesek szvsz.

de azért egy próbát megér - gondolom.


Sziasztok.

10. rien
2006. febr. 1. 14:31
Sziasztok! Már gondolkoztam, hogy kipróbáljam-e ezt a fajta diétát. Kinek mi a véleménye erről a diétárol? Nem tudom én csinálhatom-e, mert van egy sle nevű betegségem, és most épp nagyon alacsony a fehérvérsejt számom.
9. kisgé (válaszként erre: 8. - Mókica)
2006. febr. 1. 13:23
Miből adnál már le pár kilót? Lehet, hogy lemenne a Te súlyodból fél kiló és utána meg visszaszednél 1-et. Ne akarjál már fogyni, baba!
8. Mókica (válaszként erre: 7. - Kisgé)
2006. febr. 1. 11:48

Ja,igazad van....:(

Pár kilóért felesleges, igaz;)

puszó

7. kisgé (válaszként erre: 5. - Mókica)
2006. febr. 1. 09:57

Hali!


Ugye nem akarod ezt csinálni?????


g

2006. febr. 1. 09:40
nemrég csináltam 5 napig ezt a diétát, de csak 1 kg-ot fogytam =( (bár lehet, hogy azért, mert nekem nincs akkora súlyfeleslegem, ki tudja..)
2006. jan. 31. 23:04

Csajok!!!!


Mennyire tartós ez a fogyás???

Kinek milyen tapasztalata van mikor abbahagyta, mennyire másztak vissza a kilók?

Köszi ;)

4. Hoxa (válaszként erre: 3. - Sue)
2006. jan. 31. 19:45

Szia Sue!

Az eredményekről majd feltétlenül számolj be nekünk :)

Hoxa

3. Sue (válaszként erre: 2. - Hoxa)
2006. jan. 31. 16:03

Hallottam már róla és sokan dícsérik, mert valóban hatásos diéta. Mindenesetre nekem szimpibb, mint azok, ahol hatalmas hús adagokat kell beburkolni:)

Lehet, hogy ki is próbálom, mert mindent szeretek, amit csak felsorol benne.

2. Hoxa
2006. jan. 30. 13:32

Régebben több Level diétázó is volt. Gondoltam érdemes ezt is idebiggyeszteni a diéta listára :)


Van köztetek, aki most próbálkozik vele?

1. Hoxa
2006. jan. 26. 10:40
Ez a diéta egy öt napos étrendet ír elő, amit be kell tartani, max egy dolgot lehet helyettesíteni mással! Az első 5 nap után 2-5 kg mínusz figyelhetö meg, maximum háromszor lehet egymás után ismételni az 5 napot, utána pár nap szünetet kell tartani! Így a 15 nap alatt, akár 15 kg mínusz is elérhető!

Egy hátránya van a diétának, nagy akarat és kitartás kell hozzá, ha nincs meg benned az elhatározás, hogy végigcsinálod, ne is kezdj hozzá!

Ugrás a teljes írásra: Level diéta

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook