Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Létezik olyan, hogy később fogant a baba? fórum

Létezik olyan, hogy később fogant a baba? (beszélgetős fórum)


17. Alnisa (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 28. 12:01
Mennyi lett a hcg eredmény?
2022. júl. 28. 07:57
Vér eredményeim szerint negatív mert kevés a hcgm...a tesztjeim viszont napról napra erősebbek hiaba mondtam hogy nem kozepidoben fogant! Az számukra lehetetlen ...na mindegy...hétfőn visszamegyek egy extremen pozi teszttel
15. Ágio8405 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 27. 23:27
Ez jó hir. Drukkolok ☺️🤞🙏
2022. júl. 27. 14:48
Igen megvolt a doki most várok a vér eredményeimre. Reggel csináltam tesztet, elvittem megmutatni szépen erősödik kaptam duphastont hogy elálljon a vérzés és megmaradjon a baba :) nem nagyon bízok benne mert sajna a nyálkahártyám elég vékony :/ viszont a méhemben látott egy fekete picike pontocskát. Biztosra nem mondta,de mondta hogy lehet baba is akár...hát nemtudom meglátjuk :/
13. Ágio8405 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 27. 12:00
Csinálj újra tesztet ha az is pozitív menj el dokihoz biztos ami biztos. Vagy nézethetsz magánban hcg szintet. Abból is lehet következtetni hogy minden ok-e. Sokaknak meg jön rendesen a terhesség első pár hónapjában. Vagy pont így hogy enyhébb rövidebb de megjön. A méhenkivülinek ez nem tünete és ilyenkor még méhen belül sem látható csak 1-2 hét múlva.
12. Alnisa (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 27. 11:33

Meg volt a doki?

Kíváncsi vagyok mire jutottatok.

2022. júl. 26. 17:56
Az volt a furi hogy 7nap helyett, csak 3ig tartott, ebbol a harmadik nap csak pár kis maszat semmi több. Étvágyam egyáltalán nincs, és egesznap szedultem folyamatosan es hányingerem volt...holnap megyek dokihoz, o majd leveszi a vert is :)
2022. júl. 26. 17:04

Méhen kívülinek más tünetei vannak, még nem látszódna, úgy, ahogy a méhen belüli terhesség sem.

Teljesen megszokott volt a mensid?

Mi volt az a tünet, ami miatt mégis tesztet készítettél utána?

Vegyél teszteket, kettő naponta ismételd, hogy erősödik-e a csík, vagy ha van magánlabor a közeledben, egy hcg vérvétel is sokat elárul és az már biztos eredményt ad.

2022. júl. 26. 15:24
Vagy csak a teszt rossz.
2022. júl. 26. 11:50

Nem gondolom, hogy méhen kívüli, azzal nem vérzel rendesen, csak pecsételget. Illetve egyértelműen fél oldalas fájdalommal jár.

De ha az is, a doki nem fogja látni, mivel túl pici, ha jó helyen van azt sem fogja látni.

Ha szerencséd van, néznek egy HCG-t vérből és kiderül mi a helyzet. Lehet alacsony a progeszteronod vagy spontán elment, de még pozi a teszt (hcg-nek is kell idő mire kiürül)

2022. júl. 26. 09:50
Előtte negatív, menzesz után pozitív...nemvolt menzesz elott pozi tesztem
6. cc7a88f96d (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 09:47
Ha halvány a pozi és utàna megjön,az kémiai terhességre utal.
2022. júl. 26. 09:28
Mert erős hányingerem volt, es rettenet szédülés sjelentkezett....eszembe jutott h van meg egy teszt a táskámban...es 7nap helyett 3ig tartott es keves...ezert volt fura
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 09:25
Menzesz alatt egyáltalán minek tesztelsz? Ilyet még nem is hallottam...
2022. júl. 26. 09:17
Igen tudom, de mivel megvan a menzeszem ezért a méhen kívüli szeretnem kizaratni :/
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 09:15

Halvány pozitív is pozitív.

Dokihoz felesleges rohanni 7hét előtt mert semmit sem fog látni..

2022. júl. 26. 09:04
Kisbabát tervezünk a párommal. A menzesz előtti nap ellőttem egy tesztet, ami határozottan negatív volt...meg is jött időre, viszont maradt egy tesztem, ugyvoltam ellövöm...ami halványan ugyan de pozitív lett. Itt a kép sajna nem adja vissza eléggé gagyi telefonom van...szétszedni azért kellett mert vakuval a kis üveg nagyon tükröződött, szabad szemmel viszont jól látni...félek nagyon hogy méhen kívüli esetleg :/ holnap megyek dokihoz. Itt a kép: [link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook