Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Létezik, hogy valakinek jobban nő a szőre szülés után?és ez meddig tart? fórum

Létezik, hogy valakinek jobban nő a szőre szülés után?és ez meddig tart? (tudásbázis kérdés)


10. Laryan
2008. febr. 25. 15:40
Nekem ugyanolyan mint szülés előőt,de mikor várandós voltam szinte alig nőtt :)
2008. febr. 25. 10:46
A második baba után erősödött a szőrzetem:(, szerintem hormonok játéka..........sajna nem akar visszaállni a régi kerékvágásba.
2008. febr. 24. 15:01
Nekem a terhesség alatt, alig nőttek a szőrök. Szó szerint hónapokig nem kellett gyantáznom a lábam. Aztán a szülés után kipelyhesedtem, majd elkezdtem "kpaszodni". Kb 2-3 hónap kellet amíg helyreálltak a dolgok. (ahogy utána számolok a gyermekágyi időszakkal együtt rendeződött a helyzet)
2008. febr. 24. 00:38

Miota terhes vagyok, nagyon lassan no a szorom, viszont olyan helyen is, ahol azelott nem volt.

Ahoz persze nem nyulok, tudom elmulik majd.

Nem lehet hogy csak visszaall a szor novekedes a rendes kerekvagasba, csak ugy tunik, hogy jobban no, mert terhesseg alatt lelassult?


Nekem a hajam lett nagyon szep a terhesseg alatt, es nem is hullik egyaltalan, pedig elotte egesz nyaron ugy hulott, hogy attol feltem kopaszodom:DDD Es a borom is nagyon szep lett, nem igenyel semmit.

Remelem ez igy is marad:)

2008. jan. 17. 14:09
én a lábamon vettem észre, nem győzöm epilálni.gondolom ez addig fog tartani, míg szoptatok és meg nem jön a mensim.elég gáz...:(
2008. jan. 16. 19:51
en terhes vagyok, es nagyon beszorosodtem, igaz ezelott se voltam tul szortelen, de most sotetebb es erosebb, ja meg az allamon is kezdett par szal noni...
2008. jan. 16. 18:09
nekem is az arcom lett pihés, még jó hogy nem fekete! pfff )
2008. jan. 16. 18:01
én pattanással vagyok teli, de olyan szinten, ahogy még sose. serdülő korban se volt ennyi.. mióta megszültem
2008. jan. 16. 17:55

Nekem nem volt ilyen problémám. Mindkét terhességem alatt a hasam szőrösödött ki, de utána el is tüntek a szálak.

Ez a hormonok miatt lehet, ha újból úgy viselkedik a tested mint régen, szerintem elmúlik

2008. jan. 16. 17:46
Létezik, hogy valakinek jobban nő a szőre szülés után?és ez meddig tart?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook