Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Letettem a cigit fórum

Letettem a cigit (beszélgetős fórum)


1 2
5. 3922e0e3cc (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
2022. nov. 8. 16:39
Köszönöm szépen :) Engem leginkább az motivál,hogy az a pénz,amit elfüstöltem,rákölthetem a Kislányomra és magamra. Köszönöm a tanácsodat <3
4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - 3922e0e3cc)
2022. nov. 8. 16:35
Gratulálok, csak igy tovább. Menni fog. Nekem első pár nap segített hogy sokat rágoztam és takaritottam amikor otthon voltam hogy ne csak üljek, ne unatkozzak mert akkor az lett volna az első. Egyébként én pár nap után tudtam hogy ha ennyit sikerült kibírni akkor már nem lesz gond. Így is lett. Ez lassan 15 éve volt. Igaz én csak pár évet cigiztem és 24 voltam amikor leszoktam. Én megszokás függő voltam, nem a nikotin hiányzott. Lehet neked nem ártana tapasz vagy rágó. Sokaknak segít. Meg olvasd el Ellen Carr könyvét. Van ismerősöm aki 3 évekig nem cigizett utána.
3. 3922e0e3cc (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2022. nov. 8. 16:28
Köszönöm Te Drága <3
2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - 3922e0e3cc)
2022. nov. 8. 16:24

Van aki egyik percről a másikra teszi le. Állítólag bevált segítő az e-cigi, amit lehet kapni.

Én 12 évvel ezelőtt fokozatosan (minden nap kevesebbet szívtam) szoktam le róla. Azóta sem éreztem, hogy rá szeretnék gyújtani.

Különböző praktikákat vetettem be a siker érdekében. De ezzel a módszerrel nem volt kudarc érzésem... Írtam róla egy cikket, az adatlapomon megtalálod.


Akármelyik utat is választod, ha még megbotlasz is esetleg, ne hagyd abba! Menj tovább! Csináld, mintha semmi sem történt volna! Persze a siker titka, hogy a botlásokból nem lesz rendszer!

Az első 3 nap a legnehezebb! Azon már túl vagy! Akkor a többi is menni fog! Írd, hogyan haladsz. Vagyunk itt többen is, akik már sikerrel túladtunk rajta. Segítünk!

2022. nov. 8. 16:08
Sziasztok! Nagy döntést hoztam,32 éve dohányzom napi 1 doboz ment el. Vasárnap eldöntöttem leteszem,és nem veszek többet. Nem könnyű,de muszáj volt,sem anyagilag sem egészségügyileg sem bírta már. Igaz még csak a harmadik nap,de nem vettem azóta. Mit tanácsoltok hogy könnyebb legyen? Tudom,hogy akarat kérdése ( az megvan ) de van esetleg valami praktika is,hogy könnyebb legyen kitartanom a döntésem mellett? Köszönöm a tanácsokat :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook