Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leszámolás az ördöggel, avagy elég a kövérségből! fórum

Leszámolás az ördöggel, avagy elég a kövérségből! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Leszámolás az ördöggel, avagy elég a kövérségből!

1 2 3 4
32. 2d5a00656a (válaszként erre: 30. - Giorcub)
2009. jún. 18. 22:13
A BMI nem veszi figyelembe a kort ,az alkatot,így az sem túl jó.Gondolom neked is van több egysúlyban lévő ismerősöd,és mennyire más és más ugyanazzal a súllyal...
31. Gabriellaxp (válaszként erre: 28. - 7d6a4534c5)
2009. jún. 18. 22:09

Pedig azt mondják a fiatal bőr, mint amilyen te is vagy követni tudja a fogyást, én már nem vagyok fiatal, ezért féltem. De akkor ezt az iramot amit diktáltál a fiatal bőr sem tudta áthidalni.

Meg tudod tartani a súlyod, nem jön vissza? Te merre laksz Pest megyében?

2009. jún. 18. 22:09
azert az se mindegy ki mennyirol indul meg milyen magas. ezert szerencsesebb bmi-ben irni.
2009. jún. 18. 22:07
Jézus,most olvaslak!4hét/23 kiló?Az gyilkos,ugye tudod hogy csúnyán felborulhattál volna???"Szerencse "hogy csak külsérelmi nyomaid lettek!Azóte se kezd rendbejönni a bőröd??
28. 7d6a4534c5 (válaszként erre: 26. - Gabriellaxp)
2009. jún. 18. 21:58
Igen..Úgy sikerült hogy rengeteget dolgoztam és alig ettem...de nagyon megbántam mindent elvesztettem akkor ami a nőíességhez elengedhetetlen.Lóg a bőröm,a cicim,csúnyák a karjaim...Ne siessetek ez jó tanács csak!
2009. jún. 18. 21:45

Szia Hilda!

Azt írod holnaptól újra 90 naposozol,mert másfél hónap alatt 10 kilót fogytál tőle?!Az iszonyatosan sok!!!!Nem tudom mekkora a túlsúlyod,de ennyit semennyiből nem lehet szinte fogyni..Nem 90 nap alatt volt a 10 kiló??

Egyébként eléggé bizonytalannak tünsz,és ezért adsz rámadási felületet olyanoknak akik csak fröcsögni járnak a fórumra..Ha elhatároztad légy tökös/:)/és jelent ki ,holnaptól kezdek ,és punktum,ne határozatlankodj,akkor menni fog,és nem köthetnek beléd!!!

26. Gabriellaxp (válaszként erre: 24. - 7d6a4534c5)
2009. jún. 18. 21:39
Szia! Jól látom 4 hét alatt 23 kg. Ez iszonyú gyors. Hogy létezik ez? Én 8 hét 9kg de ennek is nagyon örülök. Nem tudtam hogy ilyen gyorsan is lehet fogyni. Hát én biztos nem tudok, de ez a lassú, is több a semminél. Mondjuk én félnék is a bőröm miatt, nehogy lötyögjön majd.
25. klaucsi (válaszként erre: 21. - 57f5663dd3)
2009. jún. 18. 21:39

Te mekkora egy idióta vagy... már megbocsáss!

A fórumozók java része diétázik és fogyókúrázik, ide pedig eszmecsere miatt jövünk fel.

Speciál én már lefogytam és másoknak próbálok segíteni, tehát nem igaz az, hogy itt a "kövérek" gyűlnek össze és torna helyett pofáznak...

Nem ismered mások időbeosztását, nem tudhatod, ki mennyit mozog a fórumozás után vagy előtt. Én pl túl vagyok egy 2 órás személyi edzésen, mégis feljöttem ide...

Nem értem, az ilyen emberek miért látogatnak el egy fogyiról szóló fórumra... neked sem lehet annyira boldog életed, ha abban éled ki magad, hogy betámadsz másokat. Elszégyelhetnéd magad a viselkedésed miatt... Te vagy nevetséges!!!

2009. jún. 18. 21:23
Helló mindenkinek...Csatlakoznék hozzátok,és külön Hlaan-nak üzenném hogy miért jó hogy van kinek panaszkodni????-mert amikor mélyponton vagy van aki virtuálisan "seggbe rúgjon" hogy szedd össze magad.Én két éve lefogytam nagyon sokat nagyon rövid idő alatt egy magam segítség nélkül..4hét-23kg,a magam diétájával.Folytattam míg a 36-kg le nem adtam..6 ruhamérettel lettem kisebb,csinos voltam és hogy mit értem el???A férjem lekoccolt ..Nem az a lényeg hogy az ember leakar fogyni hanem az hogy valami miatt akarja ezt tenni...és ha ez esik jól hogy egy ilyen portálon kibeszéli a gondolatait hát tessék...Én is elkezdtem magam átalakítani és igen is jól esett amikor csak úgy üzit kaptam jókivánságokkal..persze valószínüleg nem az ilyen tökéletes életet élő csajok írták ,mint te kedves Hlaan!-Tedd meg hogy ha valami olyat olvasol ami nem tetszik ne bántsd az illetőt,ha baja van magával majd rendet csinál maga körül...nem? A fogyizóknak pedig kitartást!
2009. jún. 18. 21:09

Sziasztok lányok!

Én már nyolc hete fogyózok, vagy nem is inkább úgy mondanám, életmódot váltottam. Eddig 9 kg ment le. Nagyon örülök neki. Nem éhezem, csak nem eszem édességet, gyümölcsöt, kenyeret.stb. Sokat mozgok, a közérzetem is sokkal jobb. Pedig még van bőven mit leadni. Nekem a mozgáshoz kellene egy partner aki szintén fogyni akar. Mert reggelente, 1 óra nem futás, hanem, gyors menést végzek. Egyedül nem olyan jó. Este meg itthon torna.

Ti hogy vagytok?

22. Meruru
2009. jún. 18. 21:07
Ha nem is ennyire sarkítva, de valamelyest egyet kell értenem hlaan-nal. Nagyon sok, sőt egyre több itt a "majdmostaztánnézzétekmeghogylefogyok" cikk, egyre-másra nyílnak a fórumok. Aztán amilyen hirtelen nyílt olyan hirtelen elhalkul, és egyre kevesebb sikersztorit lehet errefelé olvasni, főleg az imént említettek folytatásaként. Kellenek a sorstársak, akik fenékbe rúgják néha virtuálisan az embert, de tény, hogy az együtt sírás és utána semmittevésnek nincs értelme. Ha teszünk is mellette, az már más, az már döfi. De a majdegyszerfogok még egyelőre kevés (illetve az oldalon sok). Ha egy hónapig becsülettel végig tud csinálni valamit az ember, na az már valami. Mindenkinek sok sikert hozzá!
21. 57f5663dd3 (válaszként erre: 19. - Becc945bf8)
2009. jún. 18. 20:26
Komolyan, nem is értem, huszonévesen hogy jutottál arra a szintre, ahogy magadról beszélsz? Mi lesz 40 évesen, 1-2 szülés után? Talán nem beszélgetni kellene, hanem megmozdulni....
20. 57f5663dd3 (válaszként erre: 19. - Becc945bf8)
2009. jún. 18. 20:22

Nevetségesek vagytok, csak panaszkodtok, és várjátok, hogy csoda történjen.

Ébresztő!! Nem fog!

19. becc945bf8 (válaszként erre: 13. - 57f5663dd3)
2009. jún. 18. 20:19

én úgy gondolom, sokan vagyunk, akiknek segit, ha vannak sorstársak, akikkel lehet beszélgetni, tapasztalatot cserélni, biztatni egymást. Ha te 50 kgos, bomba alaku nő vagy, nem értem, miért olvasgatod a diétás forumokat?!

Szerintem ilyen rosszindulatra egyik forumon sincs szükség, ezért kár volt regisztrálnod...

18. 57f5663dd3 (válaszként erre: 16. - Princes47)
2009. jún. 18. 20:11

Ne hisztizz, nyugi. Ha jól tudom, nyílt a fórum, mindenki elmondhatja a véleményét. Ha neked ez nem tetszik, ne fórumozz.

Gondolom a túlsúlyod miatt érintett ilyen érzékenyen a véleményem.

2009. jún. 18. 20:08

Hallottatok -e az oxigéntornáról?

Itt ahol lakom van ilyen, már második hete járok minden nap, ez hasra, csípőre, fenékre edz.

2009. jún. 18. 20:06
Hlaan te csak fröcsögni tudsz, hogy lehetsz ilyen rosszindulatú lenni. A véleményed tarts meg magadnak, ha nem tudsz jót írni, akkor hallgass vagy menj más fórumra.
15. 57f5663dd3 (válaszként erre: 8. - Becc945bf8)
2009. jún. 18. 19:57

Hát én is mélyponton lennék.

Most is itt ülsz, ahelyett, hogy kocognál valahol.

Legalább sötétedés után menj ki

14. 57f5663dd3 (válaszként erre: 12. - Ppiiccii)
2009. jún. 18. 19:54
70 dkg 3 nap alatt?
2009. jún. 18. 19:52
Nem értem. Mindenki csak nyavajog, fórumokat indít, és panaszkodik. Pedig egyszerű, nem kell kétpofára kajálni, és tunyulni a gép előtt. Jobb nektek, ha sorstársakat találtok, és együtt sírdogáltok?
2009. jún. 18. 19:45

Sziasztok.

Én nem 21 éves vagyok, de kb. ennyi felesleg van rajtam. Én is a 90 napos diétát kezdtem el. Ma vagyok a 4. napnál. Eddig -70 dkg a 3 nap alatt. Két éve megcsináltam, akkor 10 kg ment le. Azóta 5 kg visszajött. Örülnék, ha a 10 megint lemenne, akkor -5 kg-mmal zárnék.

Mindenkinek türelmes, sikeres fogyózást kívánok.

Puszi, Pici

11. becc945bf8 (válaszként erre: 9. - Dbd26552ee)
2009. jún. 18. 18:55
bocsi látom már h Pesti vagy
2009. jún. 18. 18:50
én nagyon szivesen csatlakozom hozzád, fogyjunk le együtt! hova valosi vagy? milyen diétávl probálkoznál? kb mennyi a felesleg rajtad?
9. dbd26552ee (válaszként erre: 8. - Becc945bf8)
2009. jún. 18. 18:45

Dettó!!!

Nálam is ugyanez a tavalyi ruháim abszolút nem jönnek rám, ha meg elmegyek vásárolni, mert ugye azért valamiben mégiscsak járni kell, mindenben szörnyen nézek ki, úgyhogy inkább kiszaladok az üzletből, mielőtt elbőgném magam...

Tudom, erre most lehet azt írni, erről csak én tehetek, és valóban így is van....


Muszáj lefogynom, gyűlölöm magam így!!!

Remélem egy kicsit tudunk erőt adni egymásnak :-)

8. becc945bf8 (válaszként erre: 6. - Dbd26552ee)
2009. jún. 18. 18:38
Igen sajnos én is most vagyok a mélyponton... Útálom megyek az utcán és 2 oldalt a derekamon lóg a háj, hogy nem tudok felvenni normális ruhát, hogy ha jön hozzánk valaki, nyáron is nagy melegitőben, bő pólóban fogadom, hogy nem találok magamra ruhát, 2 polom van, amiben emberi kinézetem van, a tavalyi poloim majd szétszakadnak rajtam... soroljam még?!
2009. jún. 18. 18:36
Sziasztok! Igen, ugy gondoltam, újra a 90 napos diétát választom. Bár itt is sok negativ véleményt olvastam róla, de nekem az vált be és amiatt szeretem, mert nem vonok meg magamtól semmit. Olyan finomakat eszem, rengeteg zöldséget, gyümölcsöt, és az édességröl, tésztákról sem kell lemondanom, mégis fogyok!Egyszer már nagyon meg voltam vele elégedve, csak sajnos a könnyen jött sikert, 1,5 hónap alatt 10 kg- nem becsültem meg eléggé. De ha ujra lefogyok, ígérem megőrzöm a súlyom! Egyébként holnaptól gondoltam kezdeni, ha szeretne valaki velem tartani, szivesen veszem!
2009. jún. 18. 18:35

Sok olyan mondat és gondolat van a cikkben, ami akár én is írhattam volna.... uuuuutálom magam és azt, hogy így nézek ki :-((((


És valóban nyár van, ilyenkor sokkal-sokkal jobban zavarja az embert a súlyfelesleg. Én is azon vagyok, hogy megszabaduljak tőle???


Te milyen módszerrel próbálkozol???

2009. jún. 18. 17:57
Update-nél lehet finomságokat is enni, bár nem sokat.Ajánlom olvasd el a könyveit, nagyon érdekesek! Persze,ha a 90 napos diéta áll hozzád közelebb, akkor válaszd azt természetesen.
4. zani
2009. jún. 18. 17:21
melyik fogyi módszert választod? sok sikert kívánok én is!
2009. jún. 18. 17:10

szia!

én is sok sikert szeretnék kívánni!

de szerintem nem muszáj minden finomtól megválni, hanem sokat kell mozogni! keress valami tornát, amit szívesen csinálsz! nem azonnal látható az eredmény,de hosszútávú.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook