Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leszámolás az ördöggel, avagy elég a kövérségből! fórum

Leszámolás az ördöggel, avagy elég a kövérségből! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Leszámolás az ördöggel, avagy elég a kövérségből!

1 2 3 4
92. sdjhceo (válaszként erre: 13. - 57f5663dd3)
2012. jún. 4. 13:39

Kedves hlaan!


Látom,hogy régi a hozzászólásod,de én csak most regisztráltam,és nem bírok szó nélkül elmenni az ilyen "fafej" hozzászólások mellett!


Látszik,hogy a te agykapacitásod is csak addig jut el"nem kell kétpofára kajálni, és tunyulni a gép előtt".Az eszedbe sem jut(mint még rajtad kívül több ezer embernek sem),hogy valaki betegség miatt hízik el.Én személy szerint rheumatoid arthritiszben szenvedek.Ha nem szedek szteroidot(ami rohadtul növeli az étvágyat),menni sem bírok.Régen kung-fuztam 8 évig,tehát"nem tunyultam a gép előtt".Da sajnos amióta megvan a betegségem,a mozgás is fájdalmas.A szteroidtól pedig valóban többet "zabálok" mint kéne.

Ha még nem halottál a betegségről,itt megnézheted:


[link]


És még annyi:soha ne tudd meg milyen az,amikor aktívan sportolsz(heti 4-5-ször jártam időm függvényében)elkap egy betegség,és a korábbi fizikai erőnléted úgy lecsökken,hogy egy üveg ásványvizet nem tudsz kinyitni.Majd szép lassan felkúsznak a kilók,amiket a megváltozott életkörülményeid hoznak magukkal.Az,hogy olyan erős fájdalmaid vannak,hogy nehezedre esik a mozgás,hogy a fájdalomtól kifordúl a kezedből a kanál,hogy a szteroidtól hiába "zabálasz",olyan mintha a hátad mögé dobálnád.


Hát szóval "kedves" akkor szóljon hozzá egy ilyen oldalhoz,ha több lehetőséget is körbejárt,és helytálló a bejegyzése!!!

91. 57abc43d5b (válaszként erre: 90. - Zsazsa23)
2009. júl. 18. 16:46

Szia Zsazsa.

Kukkants be a Reductill tapasztalatok vagy a Lindaxa fórumokra.Ott tuti találsz támogatókat.Mindenki segít mindenkinek és régi motorosok vannak.Nem egy kihaló fórum.Remélem ott találkozunk!

Üdv:Valery

2009. júl. 11. 11:36

Szeretne valaki velem fogyózni?

75 kg vagyok és 164cm magas. Nem igazán tudom,h milyen fogyókúrát kezdjek, egyedül pedig feladom, szükségem van az állandó bíztatásra. Járok fitneszre napi 45 percet bírok. Hétfőtől bicajozom is egy keveset. Ennyi sport elég? Vagy kevés? Húúúú, nekem ez még nagyon új! Segítsen valaki... Mit és hogy egyek és mennyit?

Köszke a segítséget és ha valaki szeretne velem fogyózni, vagy akármi annak nagyon örülök:)

Puszi neketek!!!

89. 4b6a2525df (válaszként erre: 88. - Becc945bf8)
2009. júl. 5. 15:43

A Googl-ban találsz róla részletes leírást.

Ez egy 10 napos lébőjt kúra, juharsziruppal (azaz csak az alapja juharszirup, mert van benne pálma szirup is). Naponta másfél dl szirup másfél deci citrom és egy kicsi őrölt erőspaprika. Ez fel kell higiítani úgy másfél- két liternyire és egész nap ezt ihatod 10 napig. Ihatsz mellette még vizet. Reggel sós vizet kell inni, este pedig hashajtó teát. Semmi mást nem ehetsz, ihatsz.

88. becc945bf8 (válaszként erre: 87. - 4b6a2525df)
2009. júl. 5. 15:35
megkérdezhetem mi az a neera?
2009. júl. 3. 10:52

Csatlakozhatok?

172 magas és 99,8 kg, voltam a múlt hétfőig. Most 94,3 vagyok, mert csinálok a neerát. Az első nekifutásra múlt hétfőtől e hét kedd délutánig ment. De tegnap újra kezdtem. Amikor ezt befjezem, csinálok ey candida diétát, na nem azt az igen-igen szigorút, majd pedig a szétválasztós étkezéssel fpgom folytatni (remélem örökké:)

Én 54 éves vagyok és a változókor kitolásához a dokik irtak fel hormont és ezzel 26-28 kilót sikerül tmagamra rántani(fél év alatt), de ennek is már vagy 5 éve. Próbálkoztam mindennl,, de csak visszahízás lett a vége. Aztán önsajnálatba menekültem:) ami még tett rá egy kis kilót.

Végül 2 hete elszállt az agyam, mert a pszichikai türőképességemen átesett a sűlyom (100,3 kg-t mutatott a mérleg, de csak pár napig), uánna visszajött az állandosult 99,8 kg. Igy elindultam a neerával.

2009. jún. 25. 07:40

LEVEL DIÉTA:

REGGELI - minden napra!!!

1 narancs

2 kétszersült

1 csésze kávé vagy tea (max. édesítővel)


1. nap

EBÉD

1 narancs

1 tojás

1 tejföl

2 kétszersült

1 csésze kávé vagy tea


VACSORA

2 paradicsom

1/2 fejessaláta

2 tojás

2 kétszersült

½ tejföl



2. nap


EBÉD

1 narancs

1 tojás

1 tejföl

2 kétszersült


VACSORA

6 dkg tatárbifsztek

1 paradicsom

1 narancs

1 kétszersült

½ tejföl

1 csésze tea vagy kávé



3. nap


EBÉD

1 narancs

1 tojás

1 tejföl

1 fejessaláta


VACSORA

3 szelet párizsi

1 narancs

1 kétszersült

½ tejföl

1 csésze tea vagy kávé



4. nap


EBÉD

12,5 dkg túró

1 paradicsom

1 csemegeuborka

1 kétszersült


VACSORA

6 dkg tatárbifsztek

2 paradicsom

1 kétszersült

1 alma



5. nap


EBÉD

20 dkg gépsonka

1 paradicsom

1 kétszersült


VACSORA

25 dkg vízben főtt zöldség

1 paradicsom

1 tojás



A DIÉTA UTÁN MINDEN HÉTFŐN:


REGGELI

1 pohár citromos víz


EBÉD

1 alma

1 kétszersült


VACSORA

1 tojás

1 paradicsom

1 kétszersült


Az 5. nap után 2-5 kg-os fogyás tapasztalható. A diéta 1-3-szor ismételhető. A 15. napig akár 20 kg-os fogyás is elérhető.

2009. jún. 24. 18:36
És tényleg:mi az a level diéta? :)))
84. 57abc43d5b (válaszként erre: 13. - 57f5663dd3)
2009. jún. 24. 17:59

"kEDVES hlaan.

Mindenki saját maga dönti el,hogy hogyan és milyen segítséggel avagy lelki támasszal tudja elkezdeni a diétázást!Ez a lány társakat keres egy cél eléréséhez és nem azt,hogy mindenki kritizálva legyen aki írni merészel és olyan ember szóljon be neki aki azért lóg a fórumon,mert nincs jobb dolga.Ha neked ez a véleményed akkor nem tudom mit keresel egy ilyen témakörben indított fórumon!

83. hofehérke1975 (válaszként erre: 78. - Nati77)
2009. jún. 24. 14:04
Szia mi az a levél diéta?Megosztanád velünk?Köszi
82. dbd26552ee (válaszként erre: 78. - Nati77)
2009. jún. 24. 13:00

Szia!


Mi az a levél diéta, még sosem hallottam róla, de érdekelne, megosztod velünk!!!! Köszi

81. giorcub (válaszként erre: 80. - Becc945bf8)
2009. jún. 24. 12:28
tobbszor. akkor az biztos tartos lehet...
80. becc945bf8 (válaszként erre: 79. - Nati77)
2009. jún. 24. 11:53

Szia!


Barátnőm 3 hét alatt fogyott a level diétától 6 kg-t, már többször is!

79. nati77
2009. jún. 24. 11:37
Van esetleg valami tapasztalat negetív vagy pozitív valakinek?
78. nati77
2009. jún. 24. 11:36
Sziasztok 23.-án kezdtem a levél diétát. A szomszédom 15 nap alatt 8 kilót fogyott,hát legalább ennyi- nekem is kéne. Utálok nem enni, de ki bírom mert, lóg a farmerból a hájam:)
77. Gabriellaxp (válaszként erre: 67. - 7d6a4534c5)
2009. jún. 19. 12:46

Szia Szisza!

Olvastam,hogy nehezen alszol el. Én javaslok neked egy jó módszert, egészséges, Dr Lenkeinek van egy kálcium-magnézium por. Este forróvízben feloldod, megiszod. Csodálatosan fogsz aludni. Meg tudod nézni, sőt rendelni is lehet. www.drlenkei.hu

76. a19f86804f (válaszként erre: 69. - Giorcub)
2009. jún. 19. 11:37

Megvonási tünetek kajával szembe:

Rossz alvás, nagyon fáradtság egész nap, fejfájás, néha alig lehet levegőt kapni és ne is beszélve hogy jön egy olyan érzés hogy muszáj enni, mert ha nem akkor kórházba kerülök.

NA ezek már elvonási tünetek és 2-3 hétig van utána 6 hétbe és a 8 hónapba is jön elő egy napot. Nagyon nehéz.


Cigi megvonási tünetei: Fejfájás, zsibbadás, rossz alvás, fáradság és rémálmok.


Drognál meg a legrosszabb a elvonási tünetek... Ott rángatózik a test és aki lészokóbba van azt hiszi hogy jön a mumus.


Pár ember akit ismerek és leszokott ők mesélték. Cigi és a kajánál meg tapasztalatból ebszélek.

2009. jún. 19. 11:30
Komolyan tényleg így van. Annyi biztos, hogy rosszabb mint a cigi lerakása. Én tudom. 2 éve megcsináltam. Szép eredmény is lett, de fél év után vissza másztam a függőségbe. Én nem tagadom. Ételfüggő vagyok. Cigit leraktam 13 napja és jó érzés. Most jön, hogy újra olyan legyek mint régen és legyűrjem ezt a betegséget, ami ideg alapon alakult ki.
74. a19f86804f (válaszként erre: 13. - 57f5663dd3)
2009. jún. 19. 11:23
Szia . Ez nem siránkozás. Vagy te ilyen helyzetbe, mint egyes emberek, hogy a kaját nem bírják lerakni??? Van anorexia és van egy fordítottja az, hogy nem bírod lerakni a kaját. Függőség már. Csak mennek a kg-mok mennek. Az jó hogy van ilyen fórum, hogy egymásnak leírják, hogy mi a bajuk, hogy kezdték vagy tanácsot kérnek.
73. 00346cf747 (válaszként erre: 45. - 2d5a00656a)
2009. jún. 19. 09:23

:))

Számítógépes adatokat feltölteni segített anno egy aktív sportoló. A programban beépített BMI- számoló is volt. Sajátja több volt, mint azé, akin valóban van 20 kg felesleg. Fel is háborodott rendesen :)

72. dbd26552ee (válaszként erre: 17. - Princes47)
2009. jún. 19. 09:22
Oxigéntorna??? Jól hangzik, te merre laksz és hol van ilyen??? Csipő, popsi, comb - pont ezek a területek a legkritikusabbak, legalábbis nálam, innen tudom a legnehezebben leadni a felesleget...
71. knezsu (válaszként erre: 69. - Giorcub)
2009. jún. 19. 08:59
aztaa!! én most hagyom abba a cigit, és tényleg ilyen. legalábbis az első 2 hét...csak még annyi h itt a megvonási tünetek plusszban: rossz alvás, fejfájás, remegés...meg sorolhatnám még...
2009. jún. 19. 07:43

Sziasztok! Köszi a hozzászólásokat, a biztatásoka és a letolásokat :) Valóban 1, 5 hónap alatt fogytam le azt a 10 kgt, de mondjuk mellette futottam egy barátnőmmel, aki vékony és eléggé diktálta az iramot, biztatott és sokat segitett.

Igen, tudom hogy a különféle x napos diéták csak tűzoltásra jók, kétségbeesett próbálkozások. Reggelre én is eldöntöttem, hogy nem vágpk bele semmi diétába, hanem életmódváltás lesz. Akinek már sikerült igy fogyni, kérem irja meg mit, hogyan evett, mennyit mozgott. Értem én h sok zöldség, gyümi, no cukor, kenyér. De egy nap hányszor, mennyit evett.

Amúgy a kétkedőknek megigérem, hogy olyan 2-3 hetente mérem majd magam(csak anyáéknál van a mérleg 250 km-re) most olyan 81 kg körül lehetek, 162 cm. Ja,és tegnap tornáztam és ezentúl minden este fogok R.Rékára, Norbira vagy B. Alexandrára, ezek vannak meg DVD-n. Egyébként július 1-jétől dolgozom és a munkám eléggé mozgalmas, a napi 2-3 óra biciklizés meglesz.

69. giorcub (válaszként erre: 68. - 7d6a4534c5)
2009. jún. 18. 23:11

ha egyszer mar sikerult megallnod (bar nem tul szerencses veggel) akkor nagyjabol hasonlo lesz a helyzet most is. kell 2 het mire elmulnak az evesi rohamok meg reflexek. sztem nagyon jo modszerek vannak a megelozesre, de mindegyik tudatos odafigyelest kivan.

egyik a lassu eves. a hiretelen telieves azert van met olyan gyorsan behabzsolod hogy nem veszed eszre hogy mar reg jol laktal mert az erzes le van maradva a kajalas mogott.

masik hogy erdemes alacsony glikemias indexu etelt is enni befejezesre vagy nasi gyanant. persze csak nagyon keveset (en zabkekeszet szoktam). ez elmulasztja a hireten evesi ingert es mivel lassu a felszivodasa igy nem leszel 2 perc mulva ujra ehes.

persze kell az a 2 het amig "leszukul a gyomrod" azaz hozzaszoksz ahhoz hogy a kevesebb kaja is eltelitsen.

idovel majd eljon az az idoszak mikor mar nem fogsz allandoan a kajara gondolni, nem is leszel ehes es csak akkor fox enni amikor valoban szukseg lesz ra. en sem hittem ezt el, de eljott. na de addig kinszenvedes lesz. lesz olyan hogy egyszeruen nem fox tudni masra gondolni csak a kajara. ez lesz egy jo darabig. nagyon rossz, pedig olyankor ha atgondolod valojaban nem is vagy ehes. sztem ez hasonlo lehet a szenvedelybetegsegek megvonasi tuneteihez (mivel nem bagozom, nem iszom, igy nem tudom csak gyanitom).

68. 7d6a4534c5 (válaszként erre: 66. - Giorcub)
2009. jún. 18. 22:49
Nagyon szertném hidd el...de igen sokszor elgyengülök.de egykönnyen nem adom meg magam.
67. 7d6a4534c5 (válaszként erre: 62. - Giorcub)
2009. jún. 18. 22:47
Én nem féltem orvoshoz menni,hisz állandóan sírhatnékom volt,....Kaptam is jó kis Zoloft kedélyjavítót,aztán később rivotrilt,-nyugtatót szedtem is 1-2 hónapig csak eljött az a nap amikor elfogyott hétvégén.Szombat éjjel nem aludtam,és majd szét vetett az ideg a rabjává váltam és úgy döntöttem hogy anélkül fogok talpra állni..Nehezebben alszom el de anélkül.:)
66. giorcub (válaszként erre: 64. - 7d6a4534c5)
2009. jún. 18. 22:47

nem jo dolog a valas de lehet hogy tisztabb mint evekig kinlodni, meg ha a gyerekek nagyobbak jobban meg is ertik.

de, sztem ez lehet inspiralo is, hogy csak azert is megmutasd. en beleneztem a naplodba, ugy latom akarat beli problemak vannak;)

nehez megallni de meg kell, maskepp nem fog menni. nem kell ehezni de pontosan be kell tartani az eloirt mennyiseget es nem szabad engedni a kisertesnek. ez a legnehezebb. amit otthagy a gyerek, nem esszuk meg, ami marad a konderban azt sem. amikor csomagolunk a gyerekeknek nem csipegetunk bele, nem nyaljuk el az edenyt, nem esszuk meg az ott maradt 5db palacsintat mondvan pazarlas kidobni, stb-stb. fejben dol el, hiaba klise de igaz.

65. 2d5a00656a (válaszként erre: 64. - 7d6a4534c5)
2009. jún. 18. 22:41
Hát ez a gond,és nema fogyás..:(
2009. jún. 18. 22:39
Arra már vigyázok mert azt míg élek nem felejtem el...jött egy érdekes érzés amikor szóltam a bizt,őrnek hogy bajban vagyok a következő kép 2 nappal később a kórházban.Még életemben nem éreztem olyan kiszolgáltatottnak magam mint akkor.Igen azóta folyamatban van a válásunk,de itt a két gyermekem akik miatt vigyáznom kell magamra.
63. 2d5a00656a (válaszként erre: 62. - Giorcub)
2009. jún. 18. 22:38
Igen,hahosszabb ideig tart mindenképp doki:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook