Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lelkileg hogy viselsz el egy diétát? fórum

Lelkileg hogy viselsz el egy diétát? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2006. nov. 26. 15:36
Amikor elkezdek fogyni, utána már jól. Élvezem, hogy ura vagyok a helyzetnek, hogy meg tudom csinálni, ha akarom!
9. eee466847e (válaszként erre: 3. - Gpetra)
2006. nov. 24. 19:16
Kisgé és az előtte szóló elmondta a lényeget. Először a fejedben kell eldönteni, hogy akarsz e fogyni. Ekkor azt az egész napi mennyiséget 5-6 alkalommal fogyaszd el. Én mindíg úgy étkeztem, hogy jutalomként egy szem almát ettem minden étkezés után. 20 kg le is ment közel négy hónap alatt. Az első két hétben kajáról álmodtam. Nem volt könnyű. Két hét után már ment, mint a karikacsapás. Jött a sikerélmény, a kilók meg mentek.
8. kisgé (válaszként erre: 7. - Sheidi)
2006. nov. 24. 19:01

Nagyon igazad van. Én annó játszva attam le 6 kilót és még élveztem is, mert elképzeltem, hogy akarok kinézni, napi ötször ettem és ugyan voltak rosszabb periódusaim, de azt is túl éltem az addig elért eredménnyel. Valahogy nem szabad azt tudatosítani, hogy ez DIÉTA, hanem azt, hogy most jó lesz, most megcsinálom, mert képes vagyok rá! Enélkül a mentalitás nélkül nem megy. ÉS: NEM SZABAD UTÁLNI MAGUNKAT, MERT AZ IS EGY NEGATÍV GONDOLAT ÉS HOZZA MAGÁVAL AZ ÖSSZES ROSSZ ÉRZÉST!


Hajrá!!!!!!

7. sheidi (válaszként erre: 3. - Gpetra)
2006. nov. 24. 18:56

Szia Petra!

A titok pont abban van, hogy nem szabad korlátozva érezned magadat!

Önszántadból, saját magaddal megbeszélve, semmi tilalommal, hanem, mert TE NEM AKARSZ ezt, meg azt enni.

Tehát mindent megengedhetsz magadnak, de önmagaddal megbeszélve tudod csak feszültség nélkül végévinni.

Ha csak nem akarsz valamilyen kaját megenni, egyből nincs tiltás a dologban. (mindig a tilos dolgok a vonzók, ez már csak így van!)

Hidd el, sokkal könnyebb!!

Kitartást kívánok!

Szóval először fejben kell tisztáznod!

6. 0176bf78be (válaszként erre: 5. - Berni55)
2006. nov. 20. 19:52

Szia, Berni!

Igazad van, az nem semmi. Nekem az ősszel csak egy pár napig kellett tartanom a napi 160 szénhidrátot, mert valami miatt nagyon ingadozott a cukrom, hát mit mondjak nem volt egyszerű. Nagyon oda kell figyelni. Ráadásul még vegetáriánus is vagyok. Kitartást hozzá. Bár sajnos nincs is más választásod.

2006. nov. 20. 18:38
Nekem az egész életem egy diéta mivelhogy cukorbeteg vagyok, na azt aztán ha belegondoltok nem egyszerű egy életen át végigcsinálni. Valaki egy fogyókúra során kiborul.
4. 0176bf78be (válaszként erre: 3. - Gpetra)
2006. nov. 20. 18:33

Sziasztok,

Én inkább lehangolt vagyok időnként, mint például most is, de majd mindjárt iszom egy kis zöldséglét és az majd feldob...... Remélem.

Az a titka egyébként, hogy ne legyen az ember ideges a fogyi alatt, hogy tereljük a gondolatainkat vmi más felé. Én ilyenkor *san dolgozom.

3. gpetra (válaszként erre: 2. - Sheidi)
2006. nov. 20. 18:24
Hogy csinálod? Én sajnos nagyon ideges vagyok már alapból is, de amikor diétázom, megőrülök a tudattól, hogy korlátozva vagyok valamiben...
2. sheidi (válaszként erre: 1. - Lolinno)
2006. nov. 20. 17:20
Eddig volt bennem is feszültség, de amióta nem éhezek, és a tudatomban az rögzült, hogy nem fogyókúrázok, azóta sokkal jobb. (pedig 1 hónap alatt most már 8 kilónál járok)
2006. nov. 16. 22:29
én ilyenkor mindig feszültebb vagyok,mert izgulok h lesz-e a diétának eredménye..ti hogy vagytok vele?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook