Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lelkileg hogy viselsz el egy diétát? fórum

Lelkileg hogy viselsz el egy diétát? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. júl. 15. 09:09
érdekes, én sose centiztem magam, csak a kilókat nézem...pedig ez csalós lehet.
2009. júl. 14. 20:01
Az én tapasztalatom, hogy amikor elkezdtem hirtelen nagyon megindult, a lelkem röpködött. boldogság, pozitív érzések. Aztán egyre nehezebben ment, egyre több megvonás, egyre több víz ivás, egyre több fáradékonyság. És lassan mentek a kilók. dekákat számoltam. Viszont havonta centizem magam, és akkor sirva fakadtam az örömtől! Nehéz lányok fiúk de megéri!!!!! higyjétek el!!!! Tessék reggel a tükör elé állni h megcsinálom! Minden agyban dől el!
2009. júl. 14. 16:47
látom, h régi ez a fórum. ezért csak azt írom le, ami válasz az eredeti kérdésre: nekem sokat segített, h leírhattam nyilvános naplóban a fogyókúrám folyamatát. még nem tartok a végén, de eddig nagyon bejött. amikor csak magamnak írtam naplót, sosem sikerült; most viszont úgy néz ki, hogy ez egy jó megoldás. mások esetleges figyelme, az, h kénytelen vagyok beszámolni a botlásaimról, de mégsem kényszeresen, csak úgy, ahogy jön. eddig ez a legjobban elviselhető "diéta" számomra.
2008. júl. 21. 15:37
Teljesen egyetértek julis11 hsz-val. Nagy eredmény, hogy már eddig is eljutottál mert a kezdet mindig nehéz főleg ha nincs aki támogasson ezért is jók ezek a fórumok. CSak a cél lebegjen a szemed előtt. Azért is megmutatom, és akkora lesz az önbizalmad hogy a csillagokat is eléred majd. Kitartást és csak magaddal törődj. Ne foglalkozz mással.
2008. jan. 29. 15:43
köszike:)) aranyos vagy.:) majd ha lefogytam én is beszóhatok ... ha annyira nagy az arcuk akkor csinájják utánam..:))) anyu ugyis csak engem cseszeget... pedig 20 25 kilo fölös rajta is van, és ö csak nyafog hogy zavarja de nem fogyizna...
2008. jan. 29. 15:32
Füge minden elismerésem, nagyon jól haladsz,amit idáig elértél az már nagyon szép eredmény. Kitartás, meg se halld amit mondanak, sajnos tudom milyen, én is pont a családtagoktól szenvedtem el a legtöbb beszólást. Mindig arra a büszkeségre gondoltam, amit lefogyásomkor fogok érezni, mikor mindenki csak bámul és dicsér. Itt biztatást mindig kapsz. Sok sikert!
2008. jan. 28. 22:14

igen.. komolyan mondom...pl szombaton is beszolt egy rokon...hogy hát ránézésre olyan 180 kiló lehetek... pedig 160 rol indultam és most 124, 5 vok.. és haladok lefelé...

anyu is szokott piszkálni ha meglát egy dagi nöt a tv be akkor közli velem hogy naa igy nézel ki..

tök jol esik ám..:(

63. zsurmi (válaszként erre: 62. - 22f56b42c8)
2008. jan. 28. 22:10
Füge, ne hülyéskedj már! Otthon cseszegetnek? Ki? Ez tényleg kellemetlen. Pont otthon?
2008. jan. 28. 22:02

sziasztok

én már 10 éve küszködöm a kilókkal.. gyerekkorom óta. Probáltam mindenfélét.. 500 kalóriás diétát, 90 napost, káposztaleves diétát, fogyitablettát, eljártam konditerembe(ott volt a sok vékony csaj és szó szerint kinéztek onnan..)

aztán elkezdtem szénhidrátszegény ételeket enni, aztán norbi kódjait és idözónáit figyelni, 9 hónapja csinálom, 36 és fél kilóval vagyok könnyebb, és még igy is nagyon sok van hátra. Úgy érzem minden rendben. Bedumálom magamnak hogy sikerülni fog, lefogyok. Lelkileg a fogyókurával semmi bajom, megvagyok. A mozgást is mindennapossá tettem.

Engem az borit ki hogy föleg itthon.. cseszegetnek a sulyom miat... annak ellenére hogy mindenki tudja hogy fogyózok...és akkor mondják mondják oan dagattt vagy , nem vagy emberi lény, foggyál már le...foggyál már le..engem ez visel meg lelkileg nagyon.és ezzel nem segitenek, hanem inkább megnehezitik a dolgomat..:(

2008. jan. 28. 19:07
Kemény fogyinál kibukik az ember.
60. adri25
2007. dec. 12. 21:32
Mikor depis vagyok nem tudok odafigyelni a fogyira,ha minden rendben van lelkileg akkor megy a dolog.
59. s.irma
2007. dec. 12. 20:56

Én is fogyiztam eleget. De egyetértek azzal aki azt mondja lelkállapot függő a dolog. Igaz azt is vallom, hogy csak akkor érdemes belevágni egy kúrába ha az ember lelkileg 100 %.

Ha ez megvan akkor nem gond a fogyizás.

2007. szept. 6. 17:11

Rengeteget diétáztam már életem során! Mindig jobban viseltem a kúrát, ha rendszeresen mozogtam is közben. Pl. a 90 napos alatt szinte napról napra éreztem, ahogy erősödöm és foszlik le rólam a háj! Szuper érzés volt!

Mondjuk az éppen aktuális lelkiállapotom is sokat nyom a latban..

2007. szept. 6. 16:11
Ha stresszes napom van, akkor estére már nagyon nehezen, egyébként egész jól tűröm.
56. iriszb
2007. szept. 6. 09:57

Még birom, csak azt viselem nehezen ha (provokálnak) vagyis ha előtem eszegetnek... :))

-egyébként semmi gond.. (5-8 kg most a cél) a 66kg-ból...

55. Donyta
2007. szept. 4. 07:20
Még nem, de igyekszem pótolni. Nem régen költöztünk el, és még nem akadtam rá erre a folyamatosan vezetett füzetemre. De fejben sokat megjegyeztem. Amint megtalálom, folyamatosan kiírom a napi-heti szinten mit hogyan csináltam ettem. Finom volt, és nem éheztem. Tornáztam naponta keményen 1,5 órát. De megérte. 9 kilót fogytam és nagyon egészségesnek éreztem magam. Na meg a látvány, és a mérleg magáért beszélt.
54. dundy (válaszként erre: 53. - Donyta)
2007. szept. 4. 06:57
Publikus ez a sajátpróba?
53. Donyta
2007. szept. 4. 06:11
Az első pár nap kínzó lehet, de tornával gyorsabb eredményt tudok elérni. Ha viszont látom az eredményt, már több kedvem van a folytatáshoz, így nem keseredem el, sőt többször is ismételném naponta, de ez az energiavesztés miatt nem jöhet szóba! Nekem tuti sajátpróbás receptem van, csak el kell szánnom magam, és napi fél kiló lemegy. A siker meg örömmel telít el.
52. dundy
2007. szept. 4. 05:17
Attól függ, ha sikerül tornáznom, jobban átvészelem.Egyébként ha arra gondolok, hogy fogyózom, szinte állandóan a kaján jár az eszem.
2007. szept. 3. 17:39
Csak a végeredmény lebeg a szemem elött, nem szoktam kibukni, és nem ugy fogom fel, hogy kinlódom. A konditermi edzést nagyon élvezem.
2007. aug. 19. 04:54
Napi diszpoziciótol függ. van amikor könnyedén, van amikor nagyon idegessé válok
2007. aug. 3. 15:31

Nagyon kitartó voltam a cél érdekében.

Egyáltalán nem viselt meg lekileg,sőtt!

A lelkesedésem egyre nagyobb lett!

2007. aug. 3. 15:15
Az attól függ, milyen időszakom van. Igyekszem egyformán egészségesen enni, néha kilengek, utána tudom, hogy csak pár napig kell csak odafigyelnem. Így nem is megterhelő.
47. Peori
2007. máj. 27. 12:25
ha előre ráhangolódok, akkor semmi gond, könnyen
2007. máj. 6. 13:52
Nekem nagyon bejött ez a kapszula amit szedek,és nagyon jól érzem magam.
45. sizsu
2007. máj. 6. 13:31
Ez a súlykontroll nekem nagyon bejött, tök jól viselem lelkileg... A vizsgaszezont nem tom elviselni!!!
2007. máj. 6. 12:49
engem lelkileg nem visel meg. egy hét után, merg megszokja az ember szerintem:)
2007. máj. 5. 22:28
Sokkal jobban megvisel lekileg,mint fizikálisan.
2007. ápr. 28. 14:29
Nagyon nehezen. Folyamatosan ingerlékeny vagyok mindenkihez, és leginkább a párom és a gyermekeim sínylik meg a türelmetlenségemet. :( Próbálok odafigyelni, hogy legyek türelmesebb, de sajna hamar elszakad a cérna.
2007. ápr. 28. 11:10
Hát....egy idő után bekattanok,de nyugodtnak mutatom magam!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook