Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetséges, hogy egy átok valóra válik? fórum

Lehetséges, hogy egy átok valóra válik? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
126. f8db0709b8 (válaszként erre: 124. - Marlenka70)
2014. máj. 2. 05:23

Úgy tűnik csak a románok ilyen étkozósak..

Sajnálom ami veled történt!

125. 7fb29bdf03 (válaszként erre: 3. - Korall44)
2014. máj. 1. 21:20
Az,hogy elhagytak miért lenne már egy átok? Millió embert elhagynak,mégsincs mindegyik megátkozva. De,ha téged ez megnyugtat nézesd meg egy erre alkalmas szakemberrel.
2014. máj. 1. 18:31
Munkakapcsolatban álltam néhány évig egy özvegy asszonnyal (amikor még sok munkám volt akkor volt az alkalmazottam). Az állandó akoholizálása miatt addig fajult a helyzet,hogy felmondtam neki. Akkor azt mondta haza megy Romániába és megátkoztat valami pappal akinek mindíg fog az átka és senki nem tudja majd levenni. Egyik fülemen be a másikon ki. Nem különösebben foglalkoztam vele mikor állította úgy fogok járni mint ő. Soha életemben nem hittem semmiben ami nem kézzel fogható.Nem gondoltam többé a szavaira és kész. Eltelt valóban néhány év minden gond nélkül. Majd egy karácsony előtti héten megtudtam a párom rákbeteg. Amit lehetett mindent megpróbáltunk de nem lehetett segíteni rajta,a sok áttét miatt. Következő év nyarán temettem el. Azóta gyakran eszembe jut ez az asszony.....
123. kristo_f (válaszként erre: 111. - Eperke78)
2014. ápr. 30. 14:22

Pió atya "

Hmm!

Skrizofén tünetek és más testi betegségek

Hagyjuk a legendákat a megállitott légitámadás és több helyen való megjelenésröl, levitációrol.

2014. ápr. 30. 14:00
Hát előfordul, de vissza is üthet arra, aki kívánta másnak. Nekem pl. a volt lakótársam korábban annyira megharagudott rám, hogy a halálomat kívánta. Aztán nemrég kiderült, hogy az apja halálos beteg lett... :S
121. f8db0709b8 (válaszként erre: 120. - F8db0709b8)
2014. ápr. 30. 08:05
szülennes=szülessen
2014. ápr. 30. 08:04
Szerintem igen..egyszer egy barátom azt mondta,annak szülennes beteg gyereke,aki hazudott akkor az adott szituációban.......nekem egészséges lányom született,ellenben vele....
2014. ápr. 30. 06:24
természetesen
118. 978d6e406c (válaszként erre: 1. - Korall44)
2011. okt. 27. 13:29
Az átok nem valóra válik,mert abban a pillanatban,ahogy megátkoztak már sajnos él is.Ha úgy érzed,megátkoztak-fordulj szakemberhez.
2011. okt. 11. 14:28
igen sajnos,főleg ha hiszel benne.
2011. okt. 9. 08:35
Ha , megfelelö ember atkoz meg , akkor az atok beteljesul ! Teljessen fuggetlenul attol hogy , hiszel-e benne vagy nem !
115. 6b006fc769 (válaszként erre: 3. - Korall44)
2011. okt. 8. 17:45
ez nem átok. manapság roppant ritka, hogy valaki az első szerelmével marad, és valaki kimondja azt, hogy vége, akár többször is.
2011. okt. 8. 17:23
Hát, nem tudom.Még nem vettem észre..
113. boszi1968 (válaszként erre: 1. - Korall44)
2011. okt. 7. 22:52
igen lehetséges,de csak akkor ha hiszel benne.
112. 274c9996b8 (válaszként erre: 111. - Eperke78)
2011. márc. 7. 21:12

Emberi gonoszsag ? !

Ezen mar nagyon sok kicsi es nagy ember filozott es nem jutottak semmire :)

Talan azert kell a "gonosz!" hogy jobban megtudjuk becsulni a jot ?

De , ez sem az en agyszulemenyem , masok talaltak ki ! En nem tudom miert van a jo mellett mindeg ott a gonoszsag is ?

111. eperke78 (válaszként erre: 110. - 274c9996b8)
2011. márc. 7. 20:40

Hát Istvánról nekem megvan a véleményem, ami nem egyezik a pápáéval :D Meg még sok ilyen szent van. Az egyház, és Isten nem ugyanaz, sőt sokszor mintha a kettőnek nem lenne sok köze egymáshoz. Az egyház politizál, Isten nem. :)

De szentek között is van valóban jóindulatú ember, nekem pl Pió atya a kedvencem, egy végtelenül egyszerű, mondhatni hétköznapi plébános volt, gyógyított és törődött az emberek problémáival.Biztos hogy neki is volt rossz napja, vagy ő is kelt fel bal lábbal élete folyamán, de nagyjából nem ez volt a jellemző rá. Pedig ha valaki kiakadhatott volna, akkor az ő volt. Stigmái voltak, amik fájtak, évekig démoni zaklatásokat kellett elszenvednie ( éjjelente kékre zöldre verte valami láthatatlan erő), az egyház kb kiutálta, szóval ha ő azt mondta volna, hogy ebből nekem elegem van, mostantól mindenki elmehet a jó büdös francba, én megértettem volna. De nem ez történt :) Nem hagyta abba a gyógyítást, a kezét bekötözte, a lila foltokat eltakarta, és mindezek ellenére rengeteget mosolygott :) Én ilyen szentekre gondolok, amikor a szót használom, nem olyan királyokra, akik javarészt azért lettek listások, mert úgy ugráltak, ahogy az akkori egyház elvárta, és még a mészárlástól sem riadtak a cél érdekében vissza.

Remény mindíg van, nem hiszek az emberi gonoszságban, vagy érdekből tesznek rosszat emberek, vagy mert tele van már a tö..k, aztán megszokják, hogy ez működik, és úgy maradnak.

110. 274c9996b8 (válaszként erre: 108. - Eperke78)
2011. márc. 7. 18:25

Tudod erdekel a törtenelem es eleg sok jo forditas van pl korabeli Romai iroktol ( szoval a romai birodalomra gondolok itt.)

A törtenelmi,eletrajzi muveket sokszor ugy kezdik hogy ; " mindenki a termeszetenek megfelelöen cselekszik..." ez nagyon tetszik nekem ,mert nagyon sok igazsag van benne , szerintem.

En ugy gondolom hogy az apro jocselekedet is ut latba ,plane ha amugy egy megatalkodott , rossz ember tette , mert ez azt jelenti hogy esetleg ujra jot fog tenni .....

Szent ember,jo ember ,nezzunk csak egy ilyen meg a papa altal is felszentelt "szentet!"

Istvan kiralyt szente avatta a papa Ö volt a Magyarok elsö kereszteny kiralya ! Tenyleg olyan nagy szent volt ??? Tenyleg soha nem tett rosszat ! ?

Istvan kiraly behozta az orszagba a nemeteket es azok segitsegevel leverte,fördönfutova tette mindazokat a Magyarokat akik nem akartak atterni a keresztenysegre ! Ez tenyleg olyan udvös dolog volt hogy ezert jutalmat kapott a papatol es szente lett avatva ? ! Ne is beszeljunk rola mit szolt ehhez Isten , tenyleg kedvere volt az eröszakos ,verengzö cselekedetek hosszu evekig tarto kivitelezese idegen zsoldosok segitsegevel akik raadasban fosztogattak az orszagot ?

109. 9cf0020815 (válaszként erre: 108. - Eperke78)
2011. márc. 7. 12:57
Valahol igaz a mondás,hogy jót,csak jó helyben várj!:-)
108. eperke78 (válaszként erre: 107. - 274c9996b8)
2011. márc. 7. 12:11

Mindenki követhet el hibákat, csak az arány nem mindegy szerintem. Egy jó embernek is lehet elege, és egy rosszindulatúra is rájön néha az ötperc. De ezek, ha alkalmanként fordulnak csak elő, akkor nem sokat nyomnak a latban. Meg az sem mindegy hogy mit csinál amikor megbuggyanik. :D Alapjában véve mindenkiben ott van a hajlam mindkettőre, de dönthetünk is :)

:D Hát sajnos manapság nem divat egymás segítése, és hasonló viselkedés. Tényleg szörnyű, engem is nagyon zavar mikor ezt látom mindenhol, utcán, boltban stb.

De pl múlt héten vásároltam, és az eladó rosszul adott vissza, 500 Ft-al többet, mint amit kellett volna...nagyon rossz anyagi helyzetben vagyunk, az a plusz ötszázas jól jött volna, annyiból gyakran megfőzök a négyfős családomnak. De nem hagyott békén a gondolat, hogy a nap végén az elszámoláskor előveszik majd az eladót, netán el is küldik. Visszabattyogtam hát a boltba, és visszaadtam az ötszázast, mire az eladó úgy nézett rám, mintha kételkedne az épelméjűségemben :DDD Ezekután kaptunk egy levelet az Eontól, amiben azt írták, hogy semmi gond, ők átvettek minket a Gas.hu-tól, de nem egyhavi számlát óhajtanak majd küldeni, hanem többet. Hát mit mondjak...sűrű szentségelésbe kezdtem, és megbántam, hogy képes voltam visszavinni a pénzt a boltba. :(

Két nap múlva a párom hétezer forinttal állított haza, mert a főnöke valami csoda folytán, két hónapnyi variálás után, mégis úgy döntött, hogy nem teszi zsebre a nekünk járó családtámogatást. A jó Ég tudja mi ütött hirtelen a férjem főnökébe, de ki tudtuk fizetni a gázszámlát így, és kajára is jutott.:) Plusz az eladót sem rúgták ki :D Igaz szerintem ő azóta azon filózik, hogy hogy lehetek én szabadlábon, ha ilyen bolond vagyok. :DDD

107. 274c9996b8 (válaszként erre: 104. - Eperke78)
2011. márc. 5. 17:33

Nincs az a szenteletu ember aki elöbb vagy utobb ne csinalna gonoszsagot -:(

Nincs az a szemenszedett ,megatalkodott gonosz ember aki elöbb , vagy utobb meg ne inogna es valami jot is csinalna ....

A jo es a rossz allando harcban van egymassal es kulön-kulön bennunk is emberekben...

Egyebkent nem muszaly varazslatot,atkot stb alkalmazni az ember nem tagadja meg önmagat a hetköznapi eletben is naponta lathatjuk a rendkivuli "joindulatot" kisugarozni egymas ellen -:(

106. 274c9996b8 (válaszként erre: 103. - E07aa834c4)
2011. márc. 5. 17:27
A gondolatnak oriasi az ereje epp ugy mint a kimondott szonak .... es vannak emberek akik ezt profi modon alkalmazzak....
105. eperke78 (válaszként erre: 103. - E07aa834c4)
2011. márc. 4. 15:53
:DDD Nem olyan bonyolult betegséget előidézni, vannak erre jól bevált módszerek, némelyikhez bárki bármikor hozzáférhet. Most nem fogom leírni, hogy melyik népszerű ezoterikus tanfolyamon lehet ezt elsajátítani, de több mint 15 éve népszerű az ágazat itt Magyarországon is. Persze a tananyag csak gyógyításról beszél, de aki ezzel a technikával gyógyít, az ugyanúgy betegséget is gyárthat...és meg is teszi.
104. eperke78 (válaszként erre: 100. - 274c9996b8)
2011. márc. 4. 15:48

Nem ilyen egyszerű tudom :)

Csak úgy tudom van olyan, hogy a jóra lenne kíváncsi, és emiatt engedi hogy aki hajlandóságot érez erre, az szívhassa kicsit a vérét az emberkének :) Persze bizonyos mértékig, mert ha delikvens idő elött meghal, akkor nem derül ki hogy hogy reagált volna mondjuk több évnyi szivatásra. Pont a szabad akarat az ami miatt ezt sajnos meg kell várni.

Több szent átesett ilyenen, sőt még durvább dolgokon is.

103. e07aa834c4 (válaszként erre: 99. - Eperke78)
2011. márc. 4. 15:19
nem azt mondtam hogy nincsenek természetfeletti dolgok,hanem azt hogy ha csettintünk attól senki nem átkozódik meg hiszen varázserővel kellene rendelkezzünk vagyis a szabad gondolatunkal elrendezzük hogy kinek milyen baja legyen-ez viszont nevetséges,gondolattal abrakadabrával nem lehet embereknek fizikailag rosszat okozni csak tettel.De ha valaki ezt megcáfolja nagyon kérem átkozzon meg egy zsák huszezressel:D
102. 274c9996b8 (válaszként erre: 101. - 9cf0020815)
2011. márc. 4. 14:58

Erre nem tudom a valaszt , ugyanis en csak lattam hogyan dolgoznak ezek es tudom hogy , bejön mind a jo , mind a rossz ! Van amikor a varazslo,magus napra megmondja mi fog törtenni a kliens kivansaga szerint.

Azt viszont tudom hogy , ha olyan embert atkoznak meg aki ert hozza az visszatudja kuldeni a dolgot oda ahonnet jött ! Szoval rizikos a dolog.....

Viszont egy jo magus,shaman stb ezt kitudja nyomozni,persze penzbe kerul es nem is kevesbe ! Aztan ott a riziko hogy sarlatan kezeibe kerulsz aki mast nem tud csinalni azon kivul hogy , ujra es ujra penzt ker es hiteget ....

101. 9cf0020815 (válaszként erre: 91. - 274c9996b8)
2011. márc. 4. 14:19
Azt honnan veszem észre,hogy valaki megátkozott,és hogyan tudok megszabadulni az átoktól?
100. 274c9996b8 (válaszként erre: 97. - Eperke78)
2011. márc. 4. 13:33

Milyen jo is volna ha , ilyen egyszeru lenne ? !

Mint tudjuk Isten NEM szol bele az emberek dolgaiba, sem a rossz , sem pedig a jo dolgokba ,ugyanis szabad akaratot adott az embernek :)

Tudod egy ilyen "hozzaertö" ember vagy ilyennek szuletett , vagy pici gyerekkoratol erre van treningezve ! Ezt en lattam a sajat szememmel s, mi több nagy tiszteletnek örvend ! Azon kivul hogy semmive tesz egy embert , gyogyit,eleteket helyrehoz , jolettet,boldogsagot segit elö azoknak akik ,kepessek megfizetni....

99. eperke78 (válaszként erre: 96. - E07aa834c4)
2011. márc. 4. 13:24

Hát van ebben is valami. személy szerint pl hülyét kapok attól, hogy ipari méretekben folyik átok, és rontáslevétel, persze jópénzért. Emberke elmegy, mindjárt ráfogják, hogy átok-rontás-bűbáj van rajta, lehet fizetni.

De van ismerősöm aki ezzel foglalkozik, és történnek vele fura dolgok az tény.

Ő 15 éve folyamatosan rontással, átkokkal, és egyebekkel foglalkozik, csak nem a levétellel, és egyszercsak elkezdtek fájni a csontjai. Elment hát az orvoshoz, aki vizsgálatra küldte. A vizsgálat eredménye pediglen az lett, hogy őt megverték :O Soha senki nem bántotta, a felvételen mégis ütéstől származó zúzódásokat lehet látni, az összes!!! csontján, csakhogy külsérelmi nyomok nem voltak soha. Ha nem a saját szememmel látom a papírt, én sem hiszem el!!! Az egész úgy festett, mintha valaki belűlről verte volna meg. De ébredt már reggel monoklival ( egyedül aludt a lakásban), az ajtója állandóan kinyílik magától, ha kulcsra zárja akkor is, a szobanövényei rendre elpusztulnak, és tárgyak mozdulnak el a helyükről nála. És az egészben az a legfurcsább, hogy mindezek ellenére nem hagyja abba a tevékenységét. Hogy mi lesz a vége azt csak sejteni lehet...de hogy semmi jó az biztos.

98. 274c9996b8 (válaszként erre: 95. - E07aa834c4)
2011. márc. 4. 13:20

Ez a Te hited es ugye tiszteletben tartjuk :)

Nincsenek kulönössebben szerencsetlen emberek , csak szerencsetlenne tett emberek :)

Van akit megatkoznak , van akit a környezete ill. sajat maga teszi szerencsetlenne , mindenfele atok nelkul !

Ajanlom neked Michael Harner , anropologus könyveit !

97. eperke78 (válaszként erre: 91. - 274c9996b8)
2011. márc. 4. 13:15
Akkor sincs gáz ha sikerül a "hozzáértőnek" átkot szórni. Az átok visszaszáll a küldőjére, és abban soha nincs köszönet. Amúgy meg csak akkor fog az átok, ha Isten hagyja, Ő meg nem véletlenül tesz ilyet. :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook