Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetseges ezt feldolgozni valaha? fórum

Lehetseges ezt feldolgozni valaha? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2013. máj. 29. 19:56

LiZso..

Nagyon nagyon hosszu ido a gyasz..Foleg Az otthonodtol tavol,ahol nincsnek evekre evtizedekre visszameno ismeretsegek baratsagok.

Ilyenkor nem lehet okosat mondani.A fajdalmat senki nem veheti at,sajnos..

Nagyon nagyon sok erot kivanok neked es a ferjednek!Ti elkezdtetek valamit,amibe nagyon kevesen mernek belevagni a gyermekuk angyalla valasa utan,megprobaltok masokon segiteni.

Kiut ebbol sajnos nincs:-(

Mindig fajni fog..Talan idovel majd csokken a fajdalom,de a gyasz megmarad.

Szoritok ertetek!

2013. máj. 29. 19:50

Koszonom mindenkinek


Meg mindig nem latjuk a kiutat

Beszelunk rola, sirunk, tervezzuk a jovot, ha lehet tervezunk meg egy babat, neveljuk a nagyobbikat, aki hala a jo Istennek egeszseges.

De valahogy minden osszedolt :( Es itt kint mas minden :(

2013. máj. 29. 19:46

A legrosszabb, hogy ugye Angliaban elunk, a bucsuztatas jovo honap 10en lesz. Ez csak a hamvasztas... utana meg agyalnunk kell, hogy temetes, vagy szorjuk, vagy mi legyen ...


mar kikeszit az egesz

2013. máj. 29. 19:45
Nagyon sajnálom :( nem találok szavakat :( Öszinte részvétem.
2013. máj. 29. 19:44

Szia!


Én is vesztettem el babát, 22 hetes terhesen, megindult a szülés. Tudom ezt nem teljesen olyan. Csak azt tudom mondani, hogy adj magadnak, magatoknak időt feldolgozni. És sírj nyugodtan. (nekem segített, gyakorlatilag az első hónapot végigbőgtem.)

Ami még segített a feldogozásban, hogy sokszor beszélhettem róla. (munkám során sok emberrel találkoztam, és mindenki érdeklődött) Először nagyon nehéz volt beszélni róla, de végül sokat segített.


Sok erőt kívánok a most következő időszakhoz.

2013. máj. 29. 19:43
szintén, nagyon,sajnálom,nehéz feldolgozni,idő kel,sokerőt kivánok.üdv ágnes
5. 5c98b496b3 (válaszként erre: 3. - 3f5c7e70e6)
2013. máj. 29. 19:42

Koszonom. Zoe nekunk sem az elso volt, volt egy pocaklako is mar , evekkel elotte.


Oszinten, azt remelem, hogy az a konyv, amit megirunk errol az egesz betegsegrol , talan segiteni fog kicsit lelkileg.

4. sour (válaszként erre: 2. - 5c98b496b3)
2013. máj. 29. 19:41
Nagyon sajnálom. :(
3. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 2. - 5c98b496b3)
2013. máj. 29. 19:37

Nagyon sajnálom és részvétem!

Én is átéltem már ilyet, hasonlót, háromszor is. Ők még a pocakomban voltak.

Azt hiszem sok erő és sok idő kell hozzá, de fel tudsz állni, ha akarsz! Ne restelj segítséget kérni, akár pszichológustól és ne folytsd el az érzéseidet, gondolataidat. Beszélj róla, ha úgy érzed kell és sírj csak bármikor, amikor kell!


Sok erőt kívánok, és itt vagyok ha beszélgetni akarsz bármikor.

2013. máj. 29. 19:33

Ma 6 hete, hogy elvesztettuk 4 honapos kislanyunkat.


Fel lehet ezt valaha szulokent dolgozni ?

2013. máj. 29. 19:32
Lehetseges ezt feldolgozni valaha?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook