Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehetek terhes spontán? fórum

Lehetek terhes spontán? (tudásbázis kérdés)


9. nagymoni79 (válaszként erre: 3. - M.a.cs.e.k)
2013. aug. 14. 21:36
ennél bővebben nem tudom kifejteni csak ahogy fent megirtam már
8. kszb
2013. aug. 14. 17:13

Lehetni lehetsz, csak kérdés, h sikerül-e termékeny éveid alatt betalálni. A soha akkor élne, ha 1 petefészked, és méhed se lenne.

Volt évfolyamtársam pld úgy tudta, h meddő, és tényleg soha nme lehet gyereke. Soha nme menstruált életében, így amikor megtörtént a csoda, fel se tűnt neki, h kismama lett. Már több, mint félidős terhes volt, amikor kiderült, h nme rosszindulatú folyamat megy benne végbe, hanem egy baba mocorog a pocakjában :) (ő hitte rosszindulatú betegségnek, és nme is ment el orvoshoz sem hónapokig, mert félt)

Egészséges fia született :)

Szóval, a remény hal meg utoljára! :) De hallgass az orvosodra!!!

2013. aug. 14. 16:18
Mennyi ideje nem sikerül teherbe esni? A nőgyógyászok mit mondanak? Ha átjárhtó a petevezeték elvileg szerintem lehetsz. Anyukámnak is roncsolódott a petevezetéke és két gyereke is született, de persze minden helyzet más. Én biztos keresnék egy jó orvost.
2013. aug. 14. 16:14
Sajnos csak lombikkal. De jók úgy is az esélyek.
5. monilla (válaszként erre: 4. - Nagymoni79)
2013. aug. 14. 16:09
Igen csak lombikkal, de elvileg ezt az orvosnak világosan közölnie kellett volna veled a műtét után.
2013. aug. 14. 16:02
Volt nekem egy operációm immár 6 éve,kivették a bal oldali petefészkemet és vezetékét, ajobb oldali petefészek megvan de a petevezetőt lecsonkitották,méhem egézséges.Spontán nem estem teherbe...csak lombikkal lehet?
2013. aug. 14. 16:01
Szerintem most fejti ki bővebben...
2013. aug. 14. 16:00
hogy érted hogy spontán? :)
2013. aug. 14. 15:59
Lehetek terhes spontán?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook