Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehet vonzó egy anyajeggyel teli nő? fórum

Lehet vonzó egy anyajeggyel teli nő? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2012. jún. 7. 23:11
igen!!!! nagyon is!
60. virus2008 (válaszként erre: 1. - Ac2a415cbb)
2012. jún. 7. 10:23
Nekem is vannak nem zavar.Bár eddig nem számoltam hány.Ki nem s.rja le ki mit gondol :)
59. spatifillum (válaszként erre: 58. - 7c1b33f71d)
2012. jún. 7. 08:22

Bea, nekem nem világos a bőröm, mint a tiéd, de családi vonás, hogy tele vagyunk különböző típusú "mintázattal". Aki a családban világos bőrű, hajú, az nincs annyira tele...ők vannak kisebbségben:)

Bőrgyógyásznál tavaly voltam, mondta, hogy még sokkal több elváltozás várható az elkövetkező években. Sajnos, nem találom a papírt, nem emlékszem a latin nevekre.

58. 7c1b33f71d (válaszként erre: 39. - Vacsa)
2012. máj. 27. 19:44
Sajnos Nekem is Nagyon sok Anyajegyem van . es az eveksoran Szülések utan erösödött es meg több lett :( Vilagosbörü vagyok igy jobban vigyazok a Napon de hiaba .. zavarni nem zavar remelem több mar nem jön elö ..:)
57. ac2a415cbb (válaszként erre: 56. - Mkjudit)
2012. máj. 14. 17:21
Úgy tűnik akkor én kleoidra vagyok hajlamos, az összes anyajegy amit levetetnék magamról, így gyógyulna :( Hogy néznék ki 20 kleoidos heggel a hasamon meg a dekoltázsomon? :(:(:(
56. mkjudit (válaszként erre: 55. - Ac2a415cbb)
2012. máj. 14. 17:14
Azt jelenti, hogy vannak olyan emberek, akiknek ilyen dudor marad vagy széthúzódik és hatalmas heg marad utána. Úgy tudom, hogy minél sötétebb az ember bőre, annál kevésbé gyógyul szépen, illetve nyaktól felfelé is kisebb az esély, hogy csúnya maradjon.A szteroid injekciótól visszahúzódik a kiemelkedés.
55. ac2a415cbb (válaszként erre: 54. - Mkjudit)
2012. máj. 14. 17:09
Mit jelent ez hogy kleoidra vagyok hajlamos? És mi ez az injekció? :S
54. mkjudit (válaszként erre: 53. - Ac2a415cbb)
2012. máj. 14. 17:03
Ne aggódj a színe ki fog világosodni. A "dudor" ha nem múlik el az azt jelenti, hogy keloidra vagy hajlamos, de ezen is tud segíteni egy szteroidos injekció.
53. ac2a415cbb (válaszként erre: 52. - Mkjudit)
2012. máj. 14. 16:59
Nekem még rózsaszín a hegem és kiáll a bőrömből :/ Októberben szedték le..
52. mkjudit (válaszként erre: 45. - De Luca)
2012. máj. 14. 16:57
Van akinek keloidosan gyógyulnak a sebei, ez hajlamtól függ nem attól, hogy ki mennyi idős. Én undorodom ezektől az anyajegyektől,még a nevét is utálom kimondani. Én leszedettem magamról már sokat és mind nagyon szépen gyógyult. Picit ott világosabb a bőr ha lebarnulok, de inkább mint az a sok barna folt...Fúúúúúúúúúúúúj. De ezt mindenki maga dönti el, hogy tud.e vele élni vagy sem. Én eleve utálós vagyok, úgy hogy nem tudtam volna magamnak megmagyarázni, hogy ez másokat nem zavar, mert engem a másokon lévő is rettenetesen zavar.
2012. máj. 14. 16:01

iiigen:)

Párom tele van anyajeggyel,szerintem nagyon vonzó,nekem nagyon tetszik,de sajnos veszélyes,Ő fél évente jár ellenőrzésre!

50. ac2a415cbb (válaszként erre: 49. - Funny)
2012. máj. 14. 14:12
És leszedték neked?
49. Funny (válaszként erre: 48. - Bnedora)
2012. máj. 7. 15:29
Szerencsere nekem csak kb. 5 db van osszesen. De, mint emlitettem a ferjemnek rengeteg. Pontosan ezek miatt fogom elzavarni kivizsgalasra. Az enyem anno baromira nott. Szabalyos kerek volt, de nott ezerrel. Ezert mondtak, hogy jobb, ha leszedik.
48. bnedora (válaszként erre: 46. - Funny)
2012. máj. 7. 13:48

Az sem mindegy, hogy milyen az anyajegy. Többféle is van. A meglévő anyajegyeinket időnként meg kell vizsgálni alakjuk szerint, vagyis szabályosak-e vagy szabálytalanok. Az ártalmatlan anyajegyek alakja kerek, a szabálytalan alakú aszimmetrikus anyajegyek viszont nagyobb odafigyelést igényelnek. Ha változik az alakja, egyenetlen határú lesz, növekedésnek indul, akkor feltétlen meg kell mutatni bőrgyógyásznak. A színe lehet világos barnától a feketéig, a foltos, szemcseszerűen pigmentáltak daganat gyanúját keltik. Rosszindulatú elváltozás jele lehet, ha az anyajegy növekszik, sötétebbé, gyulladttá válik, viszket, kifekélyesedik vagy vérzik, ezért ilyenkor nemárt mielőbb orvoshoz fordulni.

Kerülni kell a napozást 11 és 15 óra között, nyáron a szabadban tartózkodás ideje alatt legalább 15-ös faktorszámú naptejet kell használni.

Az évek múlásával egyre több jön elő, erre is oda kell figyelni.

47. de Luca (válaszként erre: 46. - Funny)
2012. máj. 7. 13:17
Jaja, biztos sokat számít, hogy mennyire rugalmas a bőr. Én már szottyadok rendesen :-)
46. Funny (válaszként erre: 45. - De Luca)
2012. máj. 7. 13:15
Jajj, errol jut eszembe, nekem is volt egy hatalmas, kidudorodo, sotet barna a nyakamon, jobb oldalt. Kb. 12-13 eves koromban szedtek le. Erzestelenito szuri, szike es ki is dobtak. Egy kis borgyogyaszaton. Semmi nyoma nem maradt. Mondjuk ugye annyi idosen gyorsabb a regeneralodas.
45. de Luca (válaszként erre: 44. - A0c1361e44)
2012. máj. 7. 11:28

Az egyik lézeres honlapon azzal etettek, hogy csak addig égetik le a felszínt, hogy az alatta lévő réteg pigmenttermelése normális maradjon. Bár sejtettem, hogy láthatatlanra még senki nem tudja megcsinálni.

Egy barátnőm mutogatta viszont a sebészi úton eltávolított anyajegyeit, iszonyúan néztek ki a hegei: szélesek voltak és nagyon kidudorodtak a bőrfelszínből.

44. a0c1361e44 (válaszként erre: 35. - De Luca)
2012. máj. 7. 11:16

Rondának nem ronda, de látszik rendesen a helye.

SOTE

43. Csipkerózsika (válaszként erre: 42. - Csipkerózsika)
2012. máj. 7. 10:18
Kimaradt, hogy VAN. Mindenkinek van....
42. Csipkerózsika (válaszként erre: 40. - Ac2a415cbb)
2012. máj. 7. 10:18
Ne irigyeld őket, mert ha a helyükben lennél, akkor meg más nem tetszene: a feneked, a lábad, az úszógumid, a hajad vagy akármi... Mindenkinek problémás területe, ami több odafigyelést és elfogadást igényel, mint a többi része.
2012. máj. 7. 09:27
Ezt nem is értem hogy ha ennyire hajlamod van az anyajegyre eddig mért nem használtál neptejet. Találkoztam már sok emberrel akinek sok volt az anyajegye és igenis nem napoztak soha. Te is irtad hogy ha napozol jönnek ki ujak.... Egyébként a barnaságnak szerencsére vannak már más alternativái is mint a napozás.... Barnitó krém vagy a lefujásos barnulás. Azok nem ártanak és nem jönnek töle ki ujabbak. Én a helyedben nem napoznék mert 30 éves korodra még dupla ennyi lesz. ja és krém nélkül a kreol börüek sem napozhatnak nem hogy a fehér anyajegyes börüek.
2012. máj. 7. 08:11

Tudom hogy fontos az egészség, sőt, az a legfontosabb, de nyáron nem szeretek hófehér lenni :S Minden nyáron csak annyit napoztam hogy éppenhogy csak legyen valami színem, szóval nem viszem túlzásba tényleg. Kéne valami naptejet is vennem már, ami extra magas faktorszámú.

Annyira irigylem azokat akiknek alig van, vagy ha van is, akkor picik:(

39. vacsa
2012. máj. 7. 07:09

Rajtam is rengeteg anyajegy van, a karjaimon a legtöbb. Sosem zavart, ilyen típus vagyok és kész. Az arcomon is vannak és szeplős is vagyok:)


Ne aggódj, senkit sem zavar, csak magadban kell helyreraknod a dolgot:)

38. bnedora (válaszként erre: 2. - Ac2a415cbb)
2012. máj. 7. 07:07
Nem olvastam a hozzászólásokat, de ne azzal foglalkozz, hogy vonzó vagy-e, hanem inkább vigyázz magadra, mert az anyajegy könnyen rosszindulatúvá válhat, és az idő folyamán mindig szaporodik. Állandóan figyelni kell őket, és bizony kerülni kell a napozást. Az egészség fontosabb!
37. koxy
2012. máj. 7. 06:50
Nekem is rengeteg van! ez van, nem tudunk mit tenni, el kell fogadni! :))
2012. máj. 7. 06:38
Persze, hogy lehet, tök sexy:)
35. de Luca (válaszként erre: 33. - A0c1361e44)
2012. máj. 7. 06:31

Na bakter, pedig a beetető fotóikon olyan jól néznek ki az előtte-utána képek. Nyilván rásegítettek photoshoppal is. Pedig 1 anyajegytől épp így szerettem volna megszabadulni. Majd alszom még rá pár hetet.


Melyik klinikán voltál?

2012. máj. 7. 06:20

Gondolom lehet. Nekem ugyan összesen 3 van (1 kicsi "szépségpötty" arcomon, egy ugyanilyen a vállamon és egy pici a karomon), így nem tudom, hogy azt aki viseli, mennyire zavarja. Na, a férjem már nem olyan szerencsés mint én, neki van sok (hasán, mellén, hátán, karján) és a fiamnak is. Gondolom az apjától örökölte. Pedig ő is csak 2 db pöttyel született, de aztán néhány éves korára kijött rajta egy csomó. El is vittem dokihoz, aki azt mondta, hogy ez teljesen normális és kb. 35 éves korig jöhetnek ki. A barátnőmön is van jó néhány. Őt is zavarja, de a pasikat sosem zavarta.

Tehát ne izgulj miattuk!, Amelyik nagy és zavar, azt szedesd le, a többivel ne foglalkozz:)

33. a0c1361e44 (válaszként erre: 4. - De Luca)
2012. máj. 7. 06:10

A szemem alatt egy kicsi értágulatot lézerrel "szüntettek" meg. A lézerezés után a kis(2mm) piros folt helyett évekig egy nagyobb barna folt volt, majd azóta még 2x nagyobb fehér foltom van ott. Nem fogja meg a nap és múlt évben észrevettem, hogy egy kicsit ki is áll már.


Tehát a lézeres sem nyomtalan.

32. arrival (válaszként erre: 2. - Ac2a415cbb)
2012. máj. 7. 00:35

A napozás hozza elő az anyajegyeket, így egyáltalán nem kellene napoznod, mert egyre csak több lesz.

Egyebként meg persze, lehet ettől vonzó egy nő, sőt sokan kifejezetten vonzónak tartják!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook