Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vonzó lehet egy olyan pasi, aki nem szeret titokzatos lenni, hanem egyből kiteríti a lapjait? fórum

Vonzó lehet egy olyan pasi, aki nem szeret titokzatos lenni, hanem egyből kiteríti a lapjait? (beszélgetős fórum)


2015. jún. 7. 09:53
sokkal job az ilyen pasi,mint aki evekig veled jart es sosem beszel neked komoly kapcsolatrol.
2015. jún. 2. 18:58
Légy önmagad. Senkinek semmi köze hogy neked milyen gondjaid vannak a magán életben. Majd úgy is megtudja ha jobban meg akar ismerni
2015. jún. 2. 12:10
menekülnék egy olyan pasitól, aki az elején rám zúdítja gondját-baját. sőt, később se muszáj. egy férfi legyen férfi.
22. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Brenor)
2015. jún. 2. 12:05
Senkire se szabad rögtön mindent rázúdítani :) Szóval nem kell magad másnak mutatni ismerkedésnél a szerintem se.De azért nem is kell mindent rögtön kitálalni.
21. 563b626108 (válaszként erre: 17. - 408020f45e)
2015. jún. 2. 08:38
Ott a pont.Volt ilyen "ferfiban" reszem. Utalom az ilyet.
20. c40efa00cc (válaszként erre: 19. - 408020f45e)
2015. jún. 2. 08:37
Szerintem se keverjük. A fórumindító valószínűleg a nyafogós típus.
19. 408020f45e (válaszként erre: 13. - C40efa00cc)
2015. jún. 2. 08:33

Bocsi, de ne keverjük az őszinteséget a nyafogással.

Amit írtál arról az jutott eszembe, hogy akkor inkább legyen titokzatos, tehát titkolja el, hogy 3 gyerek után fizet tartásdíjat, mintsem panaszkodjon, hogy nincs miből!:)

2015. jún. 2. 08:26
Légy férfi! Egyenes, őszinte, de ne légy rinyagép. ;)
17. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Brenor)
2015. jún. 2. 08:25
Én soha nem bírtam a titkolózó, kiismerhetetlen alakokat. Nem kell minden gondolatát megosztania velem, de legyen egyenes és nyílt. Ha nem ilyen azt gondolom, hogy van rejtegetni valója, ami bizalmatlanná tesz. Pedig ez lenne az alapja minden kapcsolatnak.
2015. jún. 2. 08:02

Jó, de első randin ne öntsd a lányra az egész életed fájdalmát, csak mert "őszinte" akarsz lenni. Egy első randi nem erről szól szerintem.

Mi ez a titokzatos dolog amúgy? :D Valami új trend? :D


Annyira egyszerű amúgy. Egy első randi annyiról szól, hogy megismeritek egymást egy kicsit. Aztán ha tetszik, akkor megismeritek egymást jobban és jobban randiról randira. Nem kell az első randin elmesélni, hogy hogy sírsz esténként a párnát ölelgetve. De ez nem "titokzatosság", ez normális, emberi viselkedés, hogy meg tudja különböztetni, hogy melyik kommunikációnak hol a helye.


Ahogy a csajok írták, találj egy középutat! Bár továbbra sem tudom, mit értesz titokzatosságon. Zorro maszkban randizást?

2015. jún. 2. 07:54
Én csak azt nem értem, hogy mit jelent az, hogy kiadom a fájdalmaimat? Én nem szeretem a titokzatos embereket, de ha valaki rögtön a nyakamba zúdítja az összes múltbeli fájdalmát, attól szintén elmenekülnék. Azt úgyis neked, magadnak kell feldolgozni.
2015. jún. 2. 07:52
Hidegrázást kapnék egy titokzatos pasitól! Aki velem nem őszinte, az mehet a búsba.
2015. jún. 2. 06:51
Inkább titokzatos legyen, mint panaszkodós.
12. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Brenor)
2015. jún. 2. 06:18
Nyugalom, vannak, akik az őszinte, egyenes emberekhez vonzódnak, mert ők is azok.
2015. jún. 2. 06:12
Sztem inkább vonzó aki kiteríti, és nem titokzatos,mint a titokzatos..
10. Briell14 (válaszként erre: 1. - Brenor)
2015. jún. 2. 02:28
Ne titokzatos legyél, hanem férfi! :)
2015. jún. 2. 01:32
mindenkinek mas tipusu pasi jon be.
2015. jún. 2. 00:21

Egy korosztály vagyunk, én kiütést kapok a "titokzatos" pasiktól...

Beszélgettem már ilyen sráccal, illetve próbálkoztam beszélgetni. Nekem úgy jött le, hogy a kétszínűség egyenlő volt nála a "kiismerhetetlenséggel"...stb. Nem szeretem a játszmákat, amikor valaki csak rébuszoknak képes beszélni, saját magát pedig vmi megközelíthetetlen csodás misztériumként/lehengerlő macsóként szeretné beállítani. A legtöbb lány (legalábbis, akiket én ismerek) szintén nem kedveli ezt a hozzáállást. Add magadat, szerintem csak akkor leszel boldog egy lánnyal, hogyha nem kell megjátszanod magad a kedvéért. Másrészt, hogyha nem vagy őszinte a kezdetekben, idővel úgyis rájön, milyen ember vagy igazából...Sokkal rosszabb később rádöbbeni, hogy nem illetek egymáshoz.

Viszont, amikor azt írod, hogy jobb a személyes dolgokkal kezdeni, mint jelentéktelenekkel...Ancsika688 írta, hogy meg kell találni a középutat. Nekem inkább az a véleményem, hogy fokozatosan jobb ismerkedni. Hogyha beszélgetni kezdek egy fiúval, engem is zavarba hozna, hogyha rögtön a legintimebb témákat vetné fel, és teljesen megnyílna. Arra gondolnék, hogy még nem is ismerem, ráadásul a neten benne van a pakliban, hogy átver (attól függetlenül, hogyha te nem is vagy ilyen, sok a furcsa emberke, ugye). Szerintem érdemesebb olyan témákkal kezdeni, amik könnyedebbek, mégha érdektelennek is tűnnek. Így el tudjátok dönteni, hogy egyáltalán egy hullámhosszon vagytok-e, jól kijöttök-e/megértitek-e egymást. Ha beindul a beszélgetés, nyugodtan bele lehet menni mélyebb témákba is szerintem.

2015. jún. 1. 23:55
Pedig én elég érzékeny vagyok, nem tudok ezzel mit csinálni, szeretném ha valaki megszeretne úgy ahogy vagyok. Amúgy 25 éves vagyok, és vágyok már nagyon egy különleges lányra.
6. ancsika688 (válaszként erre: 4. - Brenor)
2015. jún. 1. 23:54
Helyes,ne játszmázz,mert előbb-utobb kiderül.
5. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Brenor)
2015. jún. 1. 23:53

Engem nem vonzanak a titokzatos férfiak,de ne legyenek nagyon kitárulkozóak és érzelgősek sem.

Meg kell találni a középutat,és természetesnek maradni.

2015. jún. 1. 23:51
Belefáradtam már ezekbe a játékokba. :( Nem rég ismerkedtem egy lánnyal neten adtam a titokzatosat erre más kell neki. :( Most kiadom mindenkinek a teljes magamat, fájdalmaimat a neten és vagy kellek így vagy nem. Jobb ha a személyes dolgokkal kezd az ember mint a munka, suli, filmek, hobbik egyéb baromságok, amik jelentéktelenek.
2015. jún. 1. 23:45
Egyetértek az előttem szólóval!:)
2. Mion
2015. jún. 1. 23:39

Hát nekem nem jön be, amikor titokzatos valaki... a felnőtteknek nem kell taktikáznia, szerintem, mert az már régen rossz.

Persze nyilván az egyenes tényközlés sem olyan egyszerű... de a normálisan felnőtt emberek kezelni tudják.

2015. jún. 1. 23:37
Sok helyen olvasom, hogy szeretik a lányok a titokzatos pasikat és ettől néha elmegy a kedvem az egész ismerkedéstől. :( Nem szeretem ezt a játékot játszani, hogy egyből csak a pozitívumokat mondom el magamról szépen adagolva, igenis ismerjen meg, hogy én milyen ember vagyok és aztán döntsük el, hogy ebből legyen e valami. Egyáltalán nem szeretek titkolózni, hiába vonzó a legtöbb lánynak, szeretném elmondani neki a fájdalmaimat és nagyon szeretném ha ő is kimerné mondani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook