Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet, hogy valakinek nem jár a szerelem? Sokan vannak pár nélkül vagy rossz kapcsolatban? fórum

Lehet, hogy valakinek nem jár a szerelem? Sokan vannak pár nélkül vagy rossz kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jan. 5. 18:01

Köszi Ria a biztatást. Igazából én nem akarok minden áron gyereket, a mai világban nagyon meg kell gondolni.

Ezt nem értem én sem, hogyha valaki kiírja, hogy mi a problémája, még megpróbál némely ember belerúgni, még jobban lehúzni a kedvét. Ezeknek milyen lehet az életük?

23. 702a316c64 (válaszként erre: 22. - 702a316c64)
2015. jan. 5. 17:52
Még annyit hozzá tennénk,hogy azért jöttem el egy másik női fórumról ,mert építő kritika helyett csak "rúgjunk jól bele a másikba" ment.Ezt néha falkában is tették :(
22. 702a316c64 (válaszként erre: 21. - Bársony)
2015. jan. 5. 17:44
Anyukám 36 évesen szülte meg az öcsémet,ha láttál még gyönyörű babát ,és Ő a legokosabb köztünk!!Tudom -tudom nem az elsőt...ezt a fórumtársunknak címezve.
21. Bársony (válaszként erre: 17. - Andi6020)
2015. jan. 5. 17:13

Neked muszáj kötekedned? Bőven 35 év alatt vagyok, nem érzem magam öregnek, már bocs. Szerinted aki 30 év alatt szül, ott nincs esetleg beteg gyerek? Egyik barátnőm 26 év körül szült és van egy autista gyereke, hát nem cserelnék vele.


Mindenki szépen szólt hozzá a témához, te meg negatívan, ne haragudj, de erre nincs szükségem.

2015. jan. 5. 17:10
Köszönöm szépen, aranyosak vagytok. :) Megpróbálok pozitívan gondolkozni. :) Csak hajlamos vagyok elkeseredni.
2015. jan. 5. 16:40
Akkor kell szülni, amikor az ember megtalálta a megfelelő partnert és szívből szeretne egy bizonyos embertől gyermeket. Ha csak azért szülök, mert jaj kifutok az időből, az régen rossz.
18. a71138dd52 (válaszként erre: 1. - Bársony)
2015. jan. 5. 16:33
Békülj ki magaddal, és azzal, hogy egyedül vagy, ha ez sikerül, akkor rád talál majd a nagy Ő is.
2015. jan. 5. 16:33
Persze lehet azzal nyugtatni, hogy fiatal, biztos jól is esik, meg épít, de annyira nem igaz.
16. andi6020 (válaszként erre: 14. - 702a316c64)
2015. jan. 5. 16:32

Azért azt nem mondanám, hogy olyan nagyon fiatal.

Bár divat manapság nagymamakorban gyereket vállalni, azért mégis csak egészségesebb 30 alatt szülni.

15. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Bársony)
2015. jan. 5. 16:27

Járni jár, csak nem JUT! :)

Alapból senkinek nem jár, meg kell érte küzdeni. Kinek többet kinek kevesebbet.

14. 702a316c64 (válaszként erre: 1. - Bársony)
2015. jan. 5. 13:51
Még nagyon fiatal vagy,nekem közel 40 évesen jött el az igazi(azóta férjem),miután teljes mértékben berendezkedtem az egyedüllétre.Ugyan én nem paráztam ,mert jól elvoltam magammal. :)Tehát soha nincs késő,csak ne görcsölj,mert az látszik.No meg akkor üt be a "mennykő" mikor nem számítasz rá.
2015. jan. 5. 13:41
37 vagyok és most úgy tűnik, át lettem verve, félrelépett. Ha ez bebizonyosodik, jön a szingli időszak, de nem tudom... milyen esélyeim vannak egy normálisat találni, aki korban is megfelelő. És korrekt.
12. fincsi5 (válaszként erre: 11. - Negi)
2015. jan. 5. 09:37
akkor kártyázni kell? DD
11. Negi
2015. jan. 5. 05:42
Szerintem sajnos lehet, hogy valakinek nincs szerencséje a szerelemben és nem találja meg párját. De a remény hal meg utoljára....:)
2015. jan. 5. 05:39
Ha erre programozod be magad, akkor nem lesz párod.
2015. jan. 5. 05:31
Szerintem nem kell görcsösen erőltetni, egyszer mindenki rátalál a párjára.Lehet többszöri próbálkozásra de igen.Én sose görcsölök ezen, élvezd az az időt amit eltöltesz egyedül vagy a kereséssel.:-)
2015. jan. 5. 01:40

vedd lazábban a dolgokat. el fog jönni hozzád is a szerelem.


ezt te sem fogod meguszni!



még fiatal vagy,sokan még most kezdenek el társat keresni. ne őröld magad, a szerelem megtalál,v forditva!



nem maradtál le még a gyermekvállalásról sem,hiszen sokan még most tervezgetik a korodbeliek közül a családalapitást.


sikeres vadászatot!

2015. jan. 5. 01:02

Próbálkozok, csak minden kudarc után egyre jobban elmegy a kedvem...Nem az a típus vagyok, hogy akkor "rajta, mutassuk meg, csakazértis..." Most is annyira reménykedtem, és megint kaptam egy pofont az élettől.


Csak azon is elgondolkoztam, hogy van néhány ismerősöm, hogy olyan férjük van, akik nekem nem kellenének...pl.: rondán beszél a feleségével, egyiknek indiai, van ahol beteg a gyerek és ezért voltak csak együtt pár évig nyúzták egymást, utána különmentek, a barátnőm összejött egy régi szerelmével, ott is van egy nem teljesen egészséges gyerek, egyre többet veszekednek.


Ha ezekre gondolok, akkor inkább egyedül vagyok.

6. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Bársony)
2015. jan. 5. 00:45

Jár neked is, csak valahogy még nem találkoztatok össze.


Próbálkozni kell, ismerkedni, ahogyan teszed is - és egyszer csak sikerül, ne add fel.

5. arrival (válaszként erre: 1. - Bársony)
2015. jan. 5. 00:17

En 33 evesen talaltam meg a szerelmet - veletlenul!

Elotte sosem voltam szerelmes ... volt persze kapcsolatom, de azokrol mar az elejen tudtam, ereztem, hogy nem fog sokaig tartani.

Ugyhogy kitartas, eljon a Te idod is!

4. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Bársony)
2015. jan. 5. 00:08

Detto így vagyok. Aki nekem tetszik annak én nem jövök be soha, akinek én tetszem az iránt meg minimális vonzalmat sem érzek :(

Lehet sajnos, de reménykedjünk:)

3. Mion
2015. jan. 4. 23:59

Ezen már én is gondolkoztam, de nem akarom elhinni, hogy tényleg így lenne... :/

Egyszerűen csak a világ ilyen.... nagyon megnehezíti a biztos magánéleti kapcsolatok kialakítását, mert mindenki retteg a pofára eséstől.

2015. jan. 4. 23:59
Lehet, de lehet, hogy nem lehet. Szerintem igen/szerintem igen, bár ez relatív. Mi a sok?
2015. jan. 4. 23:44

Eléggé magam alatt vagyok, mert nekem nem sikerül párt találnom. 30 felett vagyok és szeretnék valakit, akit szerethetek és viszont. De akik engem szeretnének, nem érzem hogy tudnám én is őket.


Már neten is regisztráltam társkeribe, és az utolsó férfi, akivel találkoztam, vele el tudtam volna képzelni kapcsolatot,...de szerinte nem működik a kémia...


Olyan rossz érzés, hogy a legtöbb ismerősömnek, barátomnak van férje meg gyereke, nekem meg nincs. :(


Lehet, hogy valakinek nem jár a szerelem?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook