Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2 eves kapcsolatot erdemes e felrugni egy 100km-re levo lehetseges szerelemert? fórum

2 eves kapcsolatot erdemes e felrugni egy 100km-re levo lehetseges szerelemert? (beszélgetős fórum)


25. Bree25 (válaszként erre: 4. - Kismuvesz)
2012. jan. 27. 17:33

Szia!


Nem tudom hány éves vagy. De a válaszodból úgy tűnt a mostani párod az első az életedben ha jól értem?

Mivel a véleményekre vagy kiváncsi ezért megírom az enyémet. Egy híres/ismert emberrel való kapcsolatban elve már sok buktató lehet. Pl pont az,hogy ismert. Folyton szem előtt van, sok a munkája, sok hivatásához kapcsolódó eseményen vesz részt, ergo kevés a szabadideje. És mivel fotós bár nem tudom milyen témában, de vegyük úgy, hogy divat fotós eleve csinos szép lányokkal van körülvéve ahol nagy a kisértés, vagy akár mondhatnám úgy is, hogy adott minden feltétel bármikor egy kis románcra. De ha mondjuk más jellegű fotós mint Clint Eastwood a szív hídjaiban,akkor lehet hogy sokat utazik, és még ha az ő városába is költöznél, sem látnád sűrűbben mint így hogy 100km-re vagytok egymástól.

(Az egyéb fotósok gondolom szóba se jöhetnek, mert nem hiszem, hogy egy étel fotós ismert lenne.)

De tegyük fel, hogy a fotóst választod, odaköltözöl, tök szerelmes vagy és tettre kész, mindig vacsorát csinálsz kicsinosítod magad stb, de ő egy héten sem ér időben haza, mert hol éjszakai fotózás van hol elutazik, hol stb.

Szerintem ismert ember párja lenni igen erőt próbáló dolog.

A mostanival kapcsolatban meg, lehet a szerelmed átalakult szeretetté, ha ez így van válj el Tőle békében, de ne rohanj rögtön egy másik karjaiba.

Nos az én véleményem, hogy vonulj vissza egy kicsit, mindkettőtől távol és mérlegeld, hogy ki mit tud nyújtani Neked. Mi az amire Te vágysz a jövődben? Biztos szeretett teljes légkör egy régóta ismert fiú oldalán olyan konvenciókkal, mint házasság gyerekek lakás autó oviba-isibe rohangálás,számla fizetés, háztartás vezetés, vagy egy szelet az ismertség/celebség világából, jó pénz, jó ruhák,ismert emberek társasága, sok társasági élet, kevés őszinteség, csillogás villogás, aztán üresség érzet lámpa oltás után?

2011. dec. 5. 12:05

Ne a kilométerek szabják meg a döntésed kimenetelét, hanem az érzéseid! Ha úgy érzed, jelenlegi kapcsolatod kezd ellaposodni, akkor először azt kéne rendbehoznod. A másik férfitól függetlenül úgy véled, lenne jövője a kapcsolatodnak, vagy inkább kilépnél belőle?

Sajnos nem könnyű a döntés, úgyis utólag fog kiderülni, mi lett volna jobb vagy kevésbé rossz.

2010. nov. 13. 17:48
Nem!
2010. febr. 13. 11:24
azt te érzed
2010. febr. 13. 11:05

nagyon ismerős a helyzet de én majdnem egy bizonyos 3, miatt égettemmeg magam :(

ezt neked kell eldöntened!!! jól ,és alaposan fontold meg!

2010. febr. 13. 10:56

Én 8 év házzasságot rúgtam fel egy 150km ért! Lehet!

De ezt neked kell érezned,és neked kell döntést hozznod!

2009. márc. 28. 21:09

Nem.

Jól gondold meg, hogy mit csinálsz és, hogy mit akarsz csinálni.

2009. jan. 14. 18:56
ja, a másik, meg hogy még nagyon fiatal vagy, ne ragadj le egy ember mellett..édes az élet, élvezd ki!!majd megállsz ha már komolyabb lesz a barátod, vagy ha a szándékok fordulnak komolyabbra!!te sem akarsz a tudattal élni, hogyha mégsem jön össze a mostani barátod elvesztegettél sok-sok időt:)
2009. jan. 14. 18:53
én bevállalnám a helyedbne.. az ember megérzi, hol kell megállni..addig meg rengeteg tapasztalatot lehet gyűjteni..voltam már mindkét oldalon hűtlen is és egy 4éves kapcsim is volt), nem bántam meg egyetlen percet sem..
2008. dec. 30. 01:04
Nagyon-nagyon rossz kérdés...
2008. dec. 20. 13:25

mindenhova befér még egy ha hűtlen vagy.

sehova se fér be még egy, ha hűséges vagy.

2008. dec. 20. 13:24
itt az a kérdés, hogy hűséges vagy hűtlen akarsz lenni?
2008. dec. 20. 13:21
bármilyen kapcsolaton érdemes lgondolkodni, ahova befér egy harmadik személy.
2008. dec. 20. 13:19

Gondolom kicsit késő de most láttam meg a kérdést. de esetleg másoknak is van hasonló esetük:


Egy kapcsolat akkor mélyül el és akkor lesztek a pároddal egy életre társak, ha az ilyen megingásokra nem adsz lehetőséget, ellene állsz.

Te is leszel idősebb, ha minden értékedet elosztogatod addigra, valószínűleg egyedül, vagy igazi lelki társ nélkül magányosan fogsz élni.

a hűtlenség egyenes út lefele egy lejtőn, ami egyre meredekebb.

11. cel
2008. júl. 30. 18:16

Sajnálatból nem szabad maradni. Ha már kifelé kacsingatsz egy kapcsolatból, akkor ott valami nem kerek.

De az is érdekes ahogyan a "lehetséges" kapcsolatról nyilatkoztál, az írtad "vágyom rá". A vágy és a szerelem nem ugyan az. Lehet, hogy egy picit bezavart az új fiú művész mivolta?

Szóval 1 : 1 az állás.

Ezt a döntést neked kell meghozni, leírhatjuk a véleményünket, de tanácsot nem adhatunk.

10. fe20557d00 (válaszként erre: 1. - Kismuvesz)
2008. júl. 30. 18:06
Én nem értem miért kell emberekkel játszani.....érdemes-e???Milyen kérdés már ez basszus?! Mi ez vásár?Megéri-e? Anyám!Mert ha nem éri meg.....nem rúgod fel?!Gyűűű de sok szeretet szorult beléd már bocs.Tisztességtelen játékot akarsz játszani,az helyett hogy őszinte lennél,és felvállalnád nem szereted már és elhagyod...majd nyitott lehetsz új kapcsolatra....
9. Rozália (válaszként erre: 4. - Kismuvesz)
2008. júl. 30. 18:00
Elég korán kerültetek össze. Nincs is talán mással tapasztalatotok. Nem biztos, hogy jó lesz ez a kapcs. hosszú távon. De a 100 km-re levő? Az meg csak lehetséges. Te gondolod? Vagy bíztatást is kaptál?
2008. jún. 20. 06:23
Kivülállóként könnyű tanácsot osztogatni,de mi itt a hoxán úgy mond nem ismerünk személyesen, igy a helyesléseink nem annyira megalapozottak, így nem lehetnek elég döntöket, mert ügye a körülményeket, a te személyes érzéseidet nem ismerjük.
2008. jún. 20. 06:16
Döntened neked kell,de szerintem ez a mostani kapcsolatod inkább a megszokásból adódik.
6. a7a90ace89 (válaszként erre: 1. - Kismuvesz)
2008. jún. 20. 05:24

Láttad már?

Biztos, hogy szerelem az?


Ha ez benned felmerült, akkor a mostani kapcsolatoddal valami nem stimmel. A döntést Neked kell meghoznod!!!!!!!!!!

2008. jún. 18. 19:11
ha már felmerült a kérdés, akkor vmi nem stimmelhet a jelenlegi kapcsolattal... én ha ugy érezném h az új jobb akkor lehet h változtatnék a jelenlegin, de persze a döntés a te kezedben van...
4. kismuvesz (válaszként erre: 2. - Kispola)
2008. jún. 18. 19:06
hat mar majdnem 3 eve vagyunk egyutt. minden ok egyutt, de talan mar tulsagosan megszoktuk egymast, mellette nottem fel, mellette lettem no. a nyaron megismertem egy hires fotos sracot. nagyon tetszik. es en is tetsze neki. o nem tud elkoltozni, en palyavalasztas elott allok es szivesen mennek oda. sajnalom a jelenlegit de vagyom a masikra. o az az ember akiert ebben a pillanatban itt hagynek mindent. es minden ellenere szivesen lennek az elete parja.nem tudom h mi volna a jo!
2008. jún. 17. 13:27

???

ne haragudj, de ha most itt bárki azt fogja írni, hogy "igen", akkor megteszed..?:O

nem értem az egész topik értelmét..

ilyen döntést mindenkinek magának kell meghoznia..

Nálad jobban senki sem ismeri a körülményeket, így tanácsot sem fog tudni adni senki..

2008. jún. 17. 13:25
Mi a baj a 2 éve tartó kapcsolatoddal? És, hogy jött a képbe a másik fiú? Kicsit mesélj bővebben róla, persze csak ha van kedved.
2008. jún. 17. 13:22
Dontes valsagban vagyok.Segitseg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook