Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet, hogy a párom homoszexuális? fórum

Lehet, hogy a párom homoszexuális? (beszélgetős fórum)


30. globus (válaszként erre: 28. - Bd55e3f068)
2013. jan. 29. 13:59
Egy homo chaten a felhasználók zöme nős :)
2013. jan. 29. 13:58
Huhaaaaaaa...ez nem semmi:(
28. bd55e3f068 (válaszként erre: 27. - Epertorta)
2013. jan. 29. 13:58
Valaki egy életet leél úgy, hogy a felesége, családja megvan róla győződve, hogy nem lenne ideje csalni, az meg végképp nem jutna eszükbe, hogy meleg a férj. És róluk mondják, hogy a legbagyobb ribik.
2013. jan. 29. 13:54

Mindig együtt vagyunk, szinte elképzelhetetlennek tartom, hogy talál alkalmat a megcsalásra. Egyébként a gép előtt is heti 1-2 órát tölt.

Mindegy, rá fogok kérdezni nála.

26. bd55e3f068 (válaszként erre: 22. - F5cd9eff0f)
2013. jan. 29. 13:53
Ha nem férfira vágyna, akkor nem férfit keresett volna.
25. andi6020 (válaszként erre: 22. - F5cd9eff0f)
2013. jan. 29. 13:51

Ez szerintem önámítás.

Ha egy pasinak több éves, jól működő kapcsolata van, és eközben meleg oldalakra regisztrál, és más pasik pöcsét bámulja, az tuti nem olyan örömöket keres, amit a nőnemű árja meg tudna adni neki.

(Főleg, hogy fel is lett kínálva a lehetőség)

24. csgybzs (válaszként erre: 20. - Epertorta)
2013. jan. 29. 13:50
Az baj. Akkor te sajnos nem segíthetsz az ügyben, mert nem tőled várja.
23. 481767f6b7 (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2013. jan. 29. 13:47
Milyen ügyben?
22. f5cd9eff0f (válaszként erre: 12. - Csgybzs)
2013. jan. 29. 13:46
Megelöztél. Ezt akartam irni. Én nem szólnék még a dologról, csak az emlitett újdonsàgok bedobàsa utàn, talàn jobban oldódik ha làtja h partner vagy ezekhez a dolgokhoz. Talàn csak ez a titkos vàgya, nem feltétlen egy màsik férfi karjaiban.
21. andi6020 (válaszként erre: 18. - Epertorta)
2013. jan. 29. 13:44
Pedig nincs más megoldás, szembesítened kell a tényekkel.
20. Epertorta (válaszként erre: 12. - Csgybzs)
2013. jan. 29. 13:44
Még régebben felvetettem neki ezt is, de teljesen elzárkózott!
19. andi6020 (válaszként erre: 13. - 481767f6b7)
2013. jan. 29. 13:43
Most konkrétan én is alig hiszek a szememnek.
18. Epertorta (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2013. jan. 29. 13:42

Köszönök minden hozzászólást!

Tudom, rá kell vennem magam, hogy rákérdezzek, mert azóta csak ez pörög az agyamban:(

Egyébként tegnap pont felvetettem a hármas ötletét, hogy megnézzem, hogyan reagál, de erre csak annyit mondott, hogy nem lenne benne, mert csak én kellek neki...

2013. jan. 29. 13:42
Basszus...subbasszus...
2013. jan. 29. 13:42

szerintem is beszélj vele és add tudtára, h. véletlenül rábukkantál arra(érezze a szavaidból, h.nem kutakodtál a dolgai közt!)csak találtál olyan képeket, és érdekelne,h. miért készültek (a regisztrációjáról talán ne is beszélj, főleg az elején ne, mert az már kicsit kutakodásnak tartható a részéről és esetleg nem hajlandó beszélni...)

szerintem, mindenképpen nagyon finoman kell megközelíteni ezt a témát, mert bezárkózhat előtted és az éket verhet közétek!

15. Ayna
2013. jan. 29. 13:39

Én is arra gondolok, hogy bi a fiú. Viszont igaza van az előttem szólóknak. Inkább beszéljetek, egy esetlegesen negatív kimenetel terhe mellett, minthogy egy életen keresztül kételyekben élj.

Szerintem. :)

2013. jan. 29. 13:39

Allitsd kesz tenyek ele. Ha neked igy nem felel meg ez a kapcsolat akkor vess veget neki.

Menj el nogyogyaszhoz es kerj egy alapos kivizsgalast, aids tesztet.

2013. jan. 29. 13:39
Ne mindig a szemednek higyjél. Kérdezd meg tőle mi az igazság, de csak nyugodtan, ne lássa rajtad, hogy zaklatott vagy. Akkor könnyebben színt vall.
12. csgybzs (válaszként erre: 1. - Epertorta)
2013. jan. 29. 13:39
Ajánld fel neki (ha számodra elfogadható), hogy ha szeretné kielégíted őt úgy. Prosztatamasszázs (azt a heterók is szeretik), vagy felcsatolható pénisz, stb. Lehet, hogy csak kíváncsi, ki akarná próbálni.
11. andi6020 (válaszként erre: 1. - Epertorta)
2013. jan. 29. 13:38

Szerintem csak biszexuális.

Vesd fel neki a hármas szex ötletét. Hátha ráharap.

10. Kimora
2013. jan. 29. 13:38

..arról nem beszélve hogy bármennyire is jónak látod a kapcsolatotokat mégsem olyan tökéletes.Hiszen feltehetően megcsalt és csal :(

Üljetek le, beszéljétek meg.

2013. jan. 29. 13:37

Ilyen "kincsek" megtalálása után nem kérdés, hogy meleg vér csörög az ereiben.


Ha nem akarsz hazugságban élni, akkor el kell engedni. (Hacsak nem megfelel, hogy életed végéig csalni fog pasikkal.)

2013. jan. 29. 13:37
Én a helyedben leülnék vele és elmondanám, h ezt találtam a számítógépen az előzmények között. Még mindig jobb az igazság, mint a bizonytalanságban őrlődni. Bátorság!
2013. jan. 29. 13:37

Lehet, h biszex...

Kérdezz rá, beszéljétek meg.

Ha nem tudod ezt elfogadni, szakíts vele, akármennyire is fáj.

De ne várd meg, míg magától szól: minél tovább vársz, annál nehezebb lesz - neked!

2013. jan. 29. 13:36
Biszexuális
5. Trinitas (válaszként erre: 1. - Epertorta)
2013. jan. 29. 13:36
Mégis milyen igazságtól félsz, ezek után még van benned kétség? a párod egyértelműen vonzódik a saját neméhez. ergo a kérdés az, hogy te ezt l tudod-e fogadni (nem hiszem).. ha nem akkor még most szállj ki!!
2013. jan. 29. 13:35
Elég egyértelműen biszexuális.
2013. jan. 29. 13:35

Hűű, ez nem semmi. Lehet, hogy "csak" biszexuális, nem?

Okosat nem tudok írni, csak azt, hogy megbeszélném vele, bármilyen fájdalmas is lesz esetleg:(

Remélem, hogy minden rendben lesz!

2. Rescue (válaszként erre: 1. - Epertorta)
2013. jan. 29. 13:35
Beszélgess vele. Ez így nem jó, hogy csak hallgatsz róla, fel fog emészteni.
2013. jan. 29. 13:32

Sziasztok,kedves Hoxázók!

Egy olyan dologgal fordulok Hozzátok, amit mással nem tudnék megbeszélni, mert nem szeretném esetleg kellemetlen helyzetbe hozni a páromat.

2 éve vagyunk együtt, és az első pillanattól kezdve minden tökéletesen működött. Kedves, figyelmes, a tenyerén hordoz, rengeteget nevetünk, szinte minden időnket együtt töltjük. Sokat beszélünk a jövőről, és egyértelművé tette, hogy velem tervezi. Biztos voltam benne, hogy ez az igaz szerelem, de úgy tűnik, ez most megdőlni látszik.

Egyik nap az interneten bolyongva épp egy képet készültem feltölteni, mire egy olyan mappa nyílt meg a gépéről, amiben képek voltak a micsodájáról. Ez még nem is lenne gond, de volt néhány kép, amin nem az övé volt... Ez elég gyanús lett számomra, de megpróbáltam nem nagy jelentőséget tulajdonítani neki, és elnyomni magamban. Nem is tettem említést róla.

Ám tegnapelőtt valami rávitt arra, hogy ismét megnézzem azt a bizonyos mappát, és láttam, hogy további képeket rakott bele a sajátjáról... Innen egyenes út vezetett odáig, hogy megnézzem a gépén az előzményeket, mire az összes vér kifutott a fejemből: jó pár meleg oldalra ellátogatott, és az egyiken regisztrálva is van a saját képeivel, és egyértelművé teszi a bemutatkozásában, hogy ő lenne a "nő" az aktus során. Egy világ omlott össze bennem, egyszerűen nem térek magamhoz. Az oldalra nem sokkal a megismerkedésünk előtt regisztrált. Szinte semmi jelét nem láttam ennek a dolognak! A szexuális életünk jó, kíván engem, szóval még ebben sem érzem, hogy gond lenne!

Most mi tévő legyek? Tudom, hogy beszélnem kellene vele erről, de mégis hogyan? Nem akarok hazugságban élni. Talán félek is attól, hogy megtudom az igazat és elveszítem...

Minden véleményt, tanácsot előre is köszönök!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook