Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet, hogy a párom homoszexuális? fórum

Lehet, hogy a párom homoszexuális? (beszélgetős fórum)


60. urbanszkyviki (válaszként erre: 51. - Epertorta)
2013. jan. 29. 14:41
Tökéletesen érthető.
59. Epertorta (válaszként erre: 52. - Psycheee)
2013. jan. 29. 14:39

A vonzalmat még talán el tudnám fogadni. Én úgy vagyok vele, hogy a hűség döntés kérdése. Akár heteró, akár bi vagy homo az illető.

De mint írtam, most nagyon megingott benne a bizalmam. Mit tikol/fog titkolni még előlem, amit nem mer valami miatt elmondani? Nekem borzaszó fontos az őszinteség, és ezen nem biztos, hogy túl fogok tudni lépni, bármit is mond majd.

58. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 1. - Epertorta)
2013. jan. 29. 14:39
Biszexuális. Érdekli,hogy milyen egy pasival és most biztos elszomoritalak még jobban,de ha már ennyire benne van,h képeket tesz fel,meg bemutatkozó szööveget és stb,akkor ki is próbálja ha még nem tette meg. Mindenképp beszélj vele! Mert ezt muszály megbeszélni. Sok sikert.
57. c0c88e77c0 (válaszként erre: 50. - Urbanszkyviki)
2013. jan. 29. 14:39

De igen, főleg sajnos az idő hosszúságára gondolva... Ha csak pár hete lenne regizve, azt mondom lehet, hogy csak nézelődik stb.

De ez évek már :(

Nem hiszem, hogy ha vannak benne ilyen vágyak, már pedig a tények alapján vannak, akkor "csak" nézeget...

Hisz pont a chat-ek, a másik nemi szervének nézegetése korbácsolja még inkább a vágyakat, és évekig nem marad nézelődő.

Hisz mi értelme lenne? Nézi-nézi-nézi, de nem élvezheti? Szerintem ilyen nincs :(

Ezért nem értek egyet pl, hogy valaki elnézi, hogy a párja mellette állandóan nőket nézi, és jön a mondás hűséget fogadtam nem vakságot!

Pedig ha valaki nézi, nézi, akkor az előbb utóbb félre fog lépni.

Minden elkezdődik valahol... és legtöbbször "csak" a nézéssel. És itt már több mint két évről van szó...

56. bd55e3f068 (válaszként erre: 53. - Epertorta)
2013. jan. 29. 14:36
Szerintem ez nem olyasmi, amit fel lehetne róni, nem olyan, mikor "szimplán" megcsalnak valakit. Általában próbálnak a természetükkel szembe menni.
55. Bojszi
2013. jan. 29. 14:35
Én nem tudom hogy értékelném magát a beszélgetést is. Mond valamit. Ha akarom elhiszem, ha nem akarom nem. Főleg hogy maga az egész dolog sem úgy derült ki, hogy elmondta volna, hanem "lebukott". Most ha azt mondja nem történt fizikálisan semmi, elhiszed? Szerintem még ha igaz is lenne én ezek után nem tudnám elhinni :( De ez én vagyok sajnos. Nem mellesleg ismertem én is olyan férfit, aki 2 gyerek és feleség mellől majd' 20 év után felállt, búcsút intett és összebútorozott egy fickóval...:S
2013. jan. 29. 14:34

Ami sok esetben gond, hogy a férfiaknak kell a biztos pont és akkor tudnak kalandozni!

Te erre megfelelő vagy számára, hisz mellette vagy, tervezgetsz, úgymond tényleg biztos pont vagy az életében!

Ha nem borítasz, akkor sajnos ez tovább fog menni. Éreznie kell, hogy nem élhet kettős életet melletted!

Ami engem nagyon megdöbbent, hogy úgy kezdett veled kapcsolatot, hogy már regizve volt az oldalon, és nem tisztelt meg annyira téged, hogy elmondja neked az ilyen irányú hajlamait. És egy ilyen emberrel nem tudom lehet -e tervezni!

Hisz ha azt vesszük a hátad mögött csinált olyat, ami nagyon is érint téged!

sokszor felmerül bennem, hogy veheti az egyik ember a bátorságot, hogy a másik életével-érzéseivel szórakozik!

szomorú...

53. Epertorta (válaszként erre: 49. - Bd55e3f068)
2013. jan. 29. 14:33
Eddig azt hittem, mi mindent meg tudunk beszélni. És azt is hittem, hogy tisztel és szeret annyira, hogy egy ekkora horderejű dolgot nem hallgat el előlem. Most minden, ami eddig volt, megkérdőjeleződött bennem.
52. psycheee (válaszként erre: 40. - Epertorta)
2013. jan. 29. 14:33
Igen, sejtettem, hogy te nyitottabb vagy erre, mint az átlag. Szerintem, érdemes átgondolnod, hogy ő nem azért nem beszélt veled őszintén, mert át akart vágni, hanem mert fél felvállalni a vonzódását előtted. Ha tényleg megérted ezt, akkor biztos elmúlik a haragod. A másik fontos kérdés, hogy tudnál-e te ezzel a vonzalommal együtt élni. Mert ha őt választod, nem kérdés, hogy a vonzalmat is választod.
51. Epertorta (válaszként erre: 45. - Urbanszkyviki)
2013. jan. 29. 14:30
Szerintem (legalábbis remélem!) ez a dolog csak a gép előtt zajlott. De akkor is zavar, és képtelen vagyok hallgatni a dologról. Mert valamit elhallgat előlem. Így már nem tudok megbízni benne. És ez lenne a valódi szakítóok.
50. urbanszkyviki (válaszként erre: 48. - C0c88e77c0)
2013. jan. 29. 14:29
Nem tudhatjuk......
49. bd55e3f068 (válaszként erre: 47. - Epertorta)
2013. jan. 29. 14:26
Persze az átverés az átverés, de mentségére legyen, a melegeknek kemény dió a neveltetés és a társadalmi nyomás áttörése.
48. c0c88e77c0 (válaszként erre: 45. - Urbanszkyviki)
2013. jan. 29. 14:25

Szerintem olyan nincs, hogy csak elméletben.

Főleg, hogy több mint 2 éve van ott!

47. Epertorta (válaszként erre: 41. - 5236d12e25)
2013. jan. 29. 14:24

Pont ez az, hazugságra építeni egy kapcsolatot? Rettenetesen el vagyok keseredve, mert én gondolatban már szépen előre mentem, ő meg partner volt ebben, és akkor csak ámított? Miért kell ezt?

Közben meg lányokra voltam féltékeny (saját hülyeségem miatt), akikkel csak 2 szót is váltott... Kissé röhejes...

Mindenképp beszélek vele, csak még össze kell szednem magam, hagyni kicsit leülepedni a dolgokat, mert nem szeretném letámadni. Ez neki is baromira kellemetlen lesz.

46. 3f2a864951 (válaszként erre: 42. - 8d7469dacc)
2013. jan. 29. 14:22
Akárcsak anno a legendás Rock Hudson, akiről csak akkor derült ki, amikor AIDS beteg lett...
2013. jan. 29. 14:20

Húúú b@sszus milyen kényes téma! :O Nem hiszem, hogy lenne férfi, aki ne hazudna erre a nőnek.:S

Akkor feltételezzük a rosszabbikat: mi van akkor, ha kérdőre lesz vonva, és persze hazudik? Akkor hogyan tovább....?

Csak egy röpke szál a fejemben: mi van, ha csak "elméletben" műveli ezeket a dolgokat? Mi van akkor, ha csak fotózgat, regisztrálgat, chatelget, ennél több viszont tényleg nem történt?

Persze lehet szemet hunyni is felette (ha megtörtént, ha nem), de képes valaki ilyen bizonytalanságban élni a szerelmével?

A férfi állítólag biztos a dolgában, és imád téged. Vajon állítaná ezt folyamatosan, szemrebbenés nélkül, ha hazugság volna?

44. 8d7469dacc (válaszként erre: 43. - Andi6020)
2013. jan. 29. 14:18

Nem lesz őszinte a beszélgetés...én ezt gondolom.:(

Kívánom, hogy sikerüljön tisztázni a dolgokat, de nem ilyen egyszerű ez.

43. andi6020 (válaszként erre: 34. - 8d7469dacc)
2013. jan. 29. 14:16
Tesztelni? Na az az, amin aztán sosem fognak tudni túllépni. Egy őszinte beszélgetést, szembesítést talán túlél a kapcsolat (nem csak az adott témában, máshol is), de ez a tesztelés véget vet mindennek.
2013. jan. 29. 14:16
Ismerek biszex férfit, aki két házasságot alapított hazugságra és gyerekek is születtek bele, közben meg a férfiak az alap vonzódása. Én szemétségnek tartom az ilyet és tagadta a végletekig.
41. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Epertorta)
2013. jan. 29. 14:15

Nagyon sok férfi él heteroszexuális kapcsolatban kiengyensúlyozottan anélkül hogy bármi jele lenne annak hogy esetleg a saját neme felé is kacsingat. Sokan elnyomják évekig aztán egyszer csak mikor már ott a család le húll a lepel, és szerintem nincs is annál rosszabb.

Mindenképp ülj le pároddal beszélni, ne akarj hazugságra építeni a jövőt egy családot. Finoman közöld hogy sajnos erre bukkantál, nem kutakodtál csak így sikerült és nem tudod mire vélni.

Lehet párod csak kiváncsi és vannak bisexuális hajlamai. Amúgy tény hogy a legtöbb férfiben ez benne van, hiába tagadják. :D

Mindenképp tisztázd,jobb tisztán látni és azután elgondolkodni a folytatáson, mint várni míg bevallja hogy mi a helyzet. Egyik sem lesz kellemes az biztos, de még mindig jobb túl lenni rajta mint leélni egy fél életet valaki mellett aki nem öszinte.

40. Epertorta (válaszként erre: 33. - C6973617d3)
2013. jan. 29. 14:15

Erre most nem tudnék válaszolni, annyira össze vagyok zavarodva. Ugyanúgy szeretem,mint mindezek előtt. Viszont rettenetesen dühös is vagyok, mert ha ez igaz, akkor becsapott!

Lehet, hogy furán hangzik, de jobban zavar, hogy nem őszinte, mint az, hogy esetleg a saját neméhez (is) vonzódik.

39. andi6020 (válaszként erre: 38. - 8d7469dacc)
2013. jan. 29. 14:14

Tagadni?

Le lehet menteni azokat az oldalakat, amin a regisztráció van. Mit lehet azon tagadni?

38. 8d7469dacc (válaszként erre: 35. - Andi6020)
2013. jan. 29. 14:12

Nem, mert szerintem és a kérdező szerint is tagadni fog. Ilyenkor én nem érzem ezt aljasnak. Ja, egyszerűbb leülni, beszélni és élni hazugságban esetleg.

Sokan élnek így és sajnos kimagyarázzák seperc alatt magukat.:(

37. bd55e3f068 (válaszként erre: 34. - 8d7469dacc)
2013. jan. 29. 14:11
Minek teztelni? Teljesen egyértelmű így is minden, és piszokmód megalázva fogja így is érezni magát, amiért kiderült a titka.
2013. jan. 29. 14:10

Ne húzd sokáig,hogy feltárod neki, mert téged is csak fel fog emészteni. Ha neki férfiakra is szüksége van, akkor vagy elfogadod, vagy lépj ki! Megváltozni nem valószínű, hogy meg fog, ha benne erős az ilyen jellegű vágy, viszont ha Te erre nem vagy nyitott, jobb kiszállni.

A másik, hogy ne csapd be magad!

Írod ritkán van a gép előtt, mégis töltött föl újabb képeket. Vagyis valószínű neki ez tényleg fontos. Még ha kis ideje van, is ezzel foglalkozik :(

tisztázd vele mihamarabb, és ha neked ezt nem veszi be a gyomrod, akkor szerintem véget kell vetni a kapcsolatnak, még akkor is ha most fáj, de így sok későbbi fájdalomtól , esetlegesen nemi fertőzéstől, stb. kíméled meg magad :S

35. andi6020 (válaszként erre: 31. - 8d7469dacc)
2013. jan. 29. 14:09

Ez olyan gáz. És aljas is szerintem.

Nem tisztább és egyszerűbb leülni, és megbeszélni a dolgokat?

34. 8d7469dacc (válaszként erre: 32. - Epertorta)
2013. jan. 29. 14:09
Na, akkor teszteld! Ha magad se vagy biztos benne, hogy őszinte lesz. Fájdalmas ez mindenhogy, de így nem élsz kétségek közt...sajnos hazudozhat is tovább, te meg lehet családot alapítasz erre.:(
33. c6973617d3 (válaszként erre: 32. - Epertorta)
2013. jan. 29. 14:08
Ha igazak a sejtéseid,... el tudnád fogadni?
32. Epertorta (válaszként erre: 31. - 8d7469dacc)
2013. jan. 29. 14:06

Gondoltam erre a lehetőségre is! De inkább nem szeretnék belemenni ilyen játékba, az is csak fájna. Akkor fájjon egyszer nagyon, de legyen őszinte!!

Félek,hogy tagadni fog, mert ez egy nagyon kényes téma... aztán ugyanúgy folytatja, csak eltüntet minden jelet...

31. 8d7469dacc (válaszként erre: 27. - Epertorta)
2013. jan. 29. 14:00

Az alkalom megoldható, sajnos:(

Ültesd le a gép elé és szembesítsd, különben törölni fog mindent és tagadni...esetleg regisztrálj a meleg oldalra, szerezz egy képet a netről és chatelj vele, így tutira kiderítheted volt-e már pasival és miért is regisztrált fel oda.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook