Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet ebből tartós kapcsolat? fórum

Lehet ebből tartós kapcsolat? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2021. dec. 1. 15:25
Ez az ajándék sztori az én tapasztalataim alapján a legtöbb pasas számára problémát jelent.
60. 37e1ff8723 (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 1. 15:06
Haszonleső? 🙄 Az ember ajándékot akar venni neked, de nem tudja, mit vegyen. Erre te, hogy semmit, mert nem vagy haszonleső. De ha nem vesz, akkor az a baj. És mi mást mondhattál volna??? Rajtad képtelenség eligazodni. Kezdem azt hinni, hogy ő választott rosszul, nem te.
59. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 1. 15:01
Ha ennyire különböztök, elég gáz. Vagy magadon teszel erőszakot, vagy őt változtatod meg erőszakkal.
2021. dec. 1. 15:01
Akkor ez üti azt, hogy nem megy el veled, mert ő már volt.
57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - 37e1ff8723)
2021. dec. 1. 14:55
Mert nem vagyok haszon leső
56. 37e1ff8723 (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 1. 14:52
Rosszul tetted. Miért nem mondtad, hogy ezt vagy azt kérsz? 😄
2021. dec. 1. 14:50
Például azt is mondta, hogy nem tud mit venni nekem ajándékba, erre csak annyit mondtam akkor ne vegyen semmit. Mi mást mondhattam volna
2021. dec. 1. 14:42
Látom hogy változik, anélkül hogy kérném erre, próbál a kedvemben járni, de önmagában nincs igénye. Ritkán kérek bármit, de azt eddig szívesen tette
2021. dec. 1. 14:27
És ha te tervezed, és vágysz, akkor valóban el se megy veled, mert már volt? Soha, sehova, pedig megtehetné? Mert az viszont már önzőség.
2021. dec. 1. 14:06
Nem azt mondta soha nem megyünk el, hanem azt hogy nincsenek tervei, nem vágyik, mert már volt
51. Mézes-Krémes (válaszként erre: 41. - Andi6020)
2021. dec. 1. 13:59

Annyira nem olvastam végig ezt a fórumot. Pont ezt írtam, amit te is mondasz, hogy ami az egyiknek posvány, a másik abban boldog, és fordítva is. Szóval nincsen helyes vagy jó, meg rossz életforma, csak olyan, amiben az adott ember boldog vagy sem, illenek-e egymáshoz, vagy sem.


És amúgy igen, ha a párom vágyik valamire, és van rá lehetőségünk ésszerű kereteken belül megvalósítani, akkor természetesen partner lennék benne, ez nem is kérdés! Kivéve, ha anyagi okok állnak mögötte, és amiatt egyszerűen nem megy. :) Vagy ha olyan dolgot akar, amit én magam nem bírnék elviselni. A tengerpart azért nem tartozik ezek közé... :D

50. andi6020 (válaszként erre: 43. - Borian)
2021. dec. 1. 13:56

:D

Ez így cuki, tényleg :D

49. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 1. 13:51
Pont ezért mondják hogy az gyanus ha egy 40 éves pasiknak nem volt meg felesége nincs gyereke. Ha ez rá is igaz akkor ő egy nagy felelőtlen gyerek még, szerintem ne pazarol rá a drága idődet, főleg ha szülni is szeretnél mèg.
2021. dec. 1. 13:43
Tudom, hogy nem szép dolog, de valószínűleg az előző kapcsolatomhoz hasonlítom, ott ilyen téren minden jól ment
2021. dec. 1. 13:36

hello


Azt hiszem erre a kapcsolatra mondják? NEM ELÉG A SZERELEM

Én is ugy gondolom/saját tapasztalat/, hogy bármilyen furcsa egy jól működő kapcsolathoz nem elég a serelem.

Sok-sok minden kell hozzá: 50évi házasságról beszélek.

Mi az elején nagyon fiatalok és nagyon szerelmesek voltunk.

Aztán jöttek a tragédiák: gyermek szülők elvesztése: és ha jellem belileg nem vagytok egy hullámhosszon, az végzetes hiba nem észre venni, vagy a szőnyeg alá söpörni.

Mégis miért maradtam???Mire észbe kaptam , már volt 3 egészséges és szép gyermekünk.

Őértük , miattuk maradtam.

46. andi6020 (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 1. 13:32

Értelmét is vesztette a fórum.

Legyetek nagyon boldogok.

2021. dec. 1. 13:30
Ezért írtam, hogy talány. Vannak dolgok amiket kijelent, ha úgy tetszik paraszt módon, aztán változtat rajta, hogy nekem jó legyen. Már azt is mondta, ne is figyeljek arra amit mond, hiszen 90%ban úgyis másképp van. Ha úgy tűnik, hogy magam sem tudom, hogy miért tettem fel a kérdést, hát ezért van. Ő egy kérdőjel..Nem tervez, elutasít dolgokat, aztán tálcán hozza elém.
2021. dec. 1. 13:29

Ebben a történetben senki sem jó vagy rossz,,készen kapták egymást.

Nem igen passzolnak,,,arról nem is beszélve ,ha most a kapcsolat elején tesz is a férfi megmozdulásokat,később már nem igen fog.40 körül ilyen alap dolgokban nem változunk.(ritkán)

43. Borian (válaszként erre: 41. - Andi6020)
2021. dec. 1. 13:26

:-)

én sokszor láttam, te egyszer sem, átlagosan pont elégszer láttuk, kisanyám :-)

42. andi6020 (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 1. 13:24

Akkor mégiscsak jó ez neked, és csak azt "hallod" meg, ami megerősít ebben.

Csak nehogy egyszer azt vedd észre, hogy már a hamut is mamunak mondod, és ha akarnál sem tudnál mozdulni semerre. Az idő rohan, azt nem tudjuk, hogy hány életünk van, egyesek szerint több, de az biztos, hogy ebben az elmeállapotunkban csak ez az egy. Erre az életre élményeket csak ebben az életedben tudsz gyűjteni.

41. andi6020 (válaszként erre: 34. - Mézes-Krémes)
2021. dec. 1. 13:20

Oké, de ami neked kényelmes, nyugodt életforma, az másnak lehet posvány. A címke amit ráragasztasz függ attól, hogy neked jó e. Fórumindítónak nem jó.

De amúgy meg ne is haragudj, de ez a faszi egy paraszt. Egy példát kiragadva, ha neked vágyad lenne megnézni a tengert, hogy esne ha I kötné az ebet a karóhoz, hogy márpediglen felejtsd el, mert ő látta már sokszor?

40. Mézes-Krémes (válaszként erre: 39. - Libikóka)
2021. dec. 1. 13:16
Hát ez az. Kedves, figyel rá, sokat változtatott, és ha szeretne valami a fi, akkor nem esik nehezére a dolog. És nem posvány, mert jó együtt, és sokat nevetnek. Akkor én most mégsem értem mi a baj.
39. libikóka (válaszként erre: 38. - Mézes-Krémes)
2021. dec. 1. 13:13
Már én sem:))Sőt lehet hogy FI sem.
2021. dec. 1. 13:11

De akkor most mi a baj? Vagy nincs is baj? Most egy kicsit már nem értem. :) Mit kell neki megtanítani? És mi az, amit nem tervez, és te szeretnéd, hogy tervezze?

Akkor végülis mentek ide-oda, ha te szeretnéd?

2021. dec. 1. 12:34
Alapjában véve, egy furcsa ember, olyan, akit mindenre meg kell tanítani. Ez furán hangzik ebben a korban, de így van. Nagyon sokat változott ez idő alatt, amit nem kértem, csak figyelt rám és próbál a kedvemben járni. Ettől függetlenül nem egy papucs. Inkább egy talány számomra.
2021. dec. 1. 12:29
Egyáltalán nem posvány, rengeteget nevetünk, szeretek vele lenni
2021. dec. 1. 12:27
Nem vagyok boldogtalan, és nem panaszkodom, mert szeret és figyel rám. Ha bármit szeretnék, akkor természetesen nem esik nehezére. Nekem azért furcsa, mert nem így éltem eddig. És azért is, mert én az a tervezgetős fajta vagyok, ő meg nem. De nem állítom hogy ez a jó, amit én képviselek, viszont nekem ez új. Szeret engem, tesz is értünk, egyszerűen csak ismeretlen a helyzet.
34. Mézes-Krémes (válaszként erre: 25. - Andi6020)
2021. dec. 1. 12:11

Aki így jól elvan, annak ez totál nem posvány ám. Én is javarészt posványban élek mások szerint, de nekem pont az lenne a kín, ha úgy kéne élnem ahogyan ők teszik. :)


Volt ilyen pasi jelöltem, aki megállás nélkül utazgatott, zsezsgett, hatalmas társasága volt, és mikor nem jött össze a románcunk és utólag átláttam az életvitelét arra gondoltam, hogy huhhh, bármennyi kémia is volt, és bárhogy oda tudtam volna lenni, én belepusztultam volna az ő életvitelébe. Ő pedig az enyémbe. Egész más ritmus. SOHA nem működött volna, de ettől függetlenül az egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál, csak más. :)

2021. dec. 1. 12:07

Ez hülyeség, itt nincsen olyan, hogy ki látja jól! Én alapvetően egy tökre befelé forduló ember vagyok, aki alig várja, hogy hazaérjen, meg hogy otthon legyen. Szeretek otthon lenni, és nem igazán vágyom máshová, vagy csak nagyon ritkán. Ahová vágyom, ott sincsenek egyéb emberek, és pontosan ezért is szeretek ott lenni. :) És nem, nem egy unalmas posvány az életem. Mármint másnak lehet, sőt tuti fix, hogy ez biztosan az, de számomra viszont nem. Én pont így érzem jól magamat, így vagyok boldog, így kiegyensúlyozott! És nagyon kevés dolog van, amire lecserélnék egy otthon kuckózós hétvégét és a könyvemet!


És bizony a férjem is ilyen, így megtaláltuk egymást. :)


Szóval itt - szerintem - nincsen olyan, hogy normális vagy nem normális. Te boldog vagy-e így, ez a kérdés? Ha nem, akkor nem egymást keresitek.

2021. dec. 1. 12:02
Miért, ha azt írjuk, hogy ez normális, akkor elfogadod, és így fogsz élni? :) Szerintem mindenkinek az a normális amiben boldog és kiegyensúlyozott tud lenni. Azt kell keresni. Ha ez nem passzol, akkor érdemes lépni, mert jó úgysem lesz.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook