Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lehet-e izmot építeni 50 évesen? fórum

Lehet-e izmot építeni 50 évesen? (beszélgetős fórum)


1 2
11. Minhon (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 7. 18:58
Próbáld ki, ha minden második nap edzel. Hány kg vagy? Mekkora súlyokkal edzel? Mit, hogyan? Alapgyakorlatokra érdemes fókuszálnod.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Minhon)
2020. márc. 7. 18:52

Gondolom úgy, hogy kevés a heti 2 eddzés, és táplálkozok ahogyan kellene.

Igen, tudom, nagyon nehéz, főleg, hogy az izmok már leépültek, visszacsinálni tudom nem lehet már, de azért csak lehet valamit tenni.GYenge ízületekkel viszont nagy súlyt emelni nem célszerű szerintem.

9. Minhon (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 7. 18:48
Fehérje, vitaminok ezek segíthetnek illetve jó lenne ismerni miként edzel. Jó ha tudod 50 évesen az izomépítés 10szer nehezebb mint 20 évesen. Aki 50 évesen izmos az valószínűleg nem is 50 évesen kezdte el. Azt még mindig nem értem, hogy nézhetsz ki rosszabbul a sporttól. Ez rejtély.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Timycat)
2020. márc. 7. 18:34
Faluban nem könnyű, de próbálok valamit tenni, csak egy kis biztatásra van szükségem, pozitív tapasztalatok alapján, mert van aki azt mondja, ebben a korban már úgysem segít semmi hiába tornázom.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Minhon)
2020. márc. 7. 18:32
Azt jelenti, hogy a ruháim rosszabbul állnak rajtam, pedig a súlyom nem változott.Petyhüdnek az izmok.
6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 7. 17:15

Persze.

Kérj segítséget egy edzőtől, étrend és edzéstervvel! Ő segíteni fog, hogy minél jobb eredményt érj el minél kisebb kockázattal.

5. Minhon (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 7. 16:39
Romlott az alakod? Az mégis miként lehet illetve mit jelent pontosan?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2020. márc. 7. 15:57
Nálam az a furcsa, hogy soha nics izomlázam, hiába csinálom végig a kemény eddzéseket.És nem is látok javulást.
2020. márc. 7. 15:52

Beírtam a keresőbe: Izomépítés 50 felett, és egy rakás találatot adott. Szerintem még megfelelő tanácsot is kaphatnál szakértőtől ha rákeresel erre. Az biztos hogy kemény munka, kitartás, és szigorú diéta is kellene. Én nem izmot akarok építeni, csak egyszerűen erősödök a rendszeres tornától, ezért csak a saját kis tapasztalatommal tudok szolgálni. :)


Hajrá neked, legyél erős, izmos, ettől az immunrendszered is toppon lesz. :)

2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 7. 15:46
Még idősebben is lehet. Én 15-tel több vagyok, és úgy érzem erősödik a megdolgoztatott izmom. Edzésre nem járok, itthon tornázok. A meridián tornában van 32 leguggolás-felállás napi 2-szer. 2 hónapja majd kinyúltam mikor csináltam, ma már könnyedén megy és erősödnek az ízületeim is. De utóbbi szerintem a torna többi részétől.
2020. márc. 7. 15:40
Szeretnék izmosodni.Nem vagyok kövér, és sovány sem, eddzésre járok pár hónapja, de nem javult, sőt romlott az alakom, szétfolyok.Túlságosan terhelni nem akarom magam, a gyenge ízületek és kötőszövetek miatt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook