Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet "csak szex és más semmi"? fórum

Lehet "csak szex és más semmi"? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
179. fehér csoki (válaszként erre: 178. - Kirizsu)
2014. aug. 20. 12:00
Nem:)Értem,ha olyan emberek között éltél ,akik valójában semmit sem jelentenek,akkor nincs mit mondani nekik:))
178. Kirizsu
2014. aug. 20. 11:55

Én csak az mondom hűséges voltam 15 évig a házasságomba. Annak ellenére, hogy 3 munkahelyen güriztem, két lányt neveltem és beteg anyámat gondoztam. Mi volt a fizetség?


Volt rendes ember az életemben. Hálás is vagyok a sorsnak érte. Nélküle nem bírtam volna talpra állni.


De túl sokáig hálálkodtam én már, most már szeretném ha nekem, értem, miattam hálálkodnának az emberek :)


Nem vagyok rossz ember és érzéketlen se. Segítem a nálam gyengébbeket, a beteg gyerekeket, az állatokért ölni tudnék. Megmentem azokat a nőket, akik kiszolgáltatott helyzetbe kerültek agresszív férjeik miatt. Segítem a rászorulókat.


Én erős ember vagyok és céltudatos. Nem szorulok rá senki segítségére, de ha mégis, akkor vannak igazán jó barátaim.


Szóval engem nem kell sajnálni :) Én csak ÉLNI akarok! MOST és úgy ahogyan NEKEM jó :)


Ez bűn?

177. 6fef80bd7d (válaszként erre: 176. - Mazsola81)
2014. aug. 20. 11:54
én csak véleményt írtam.
176. mazsola81 (válaszként erre: 174. - 6fef80bd7d)
2014. aug. 20. 11:46
De nem mindenki dönt egyformán, főleg úgy, hogy két szituáció, két életút sosem egyforma. Ezért ne ítélj el senkit.
175. Kirizsu (válaszként erre: 166. - Vágy1966)
2014. aug. 20. 11:45
Én aztán igazán megértelek és azt is ami most megy végben benned. Sem bátorítani nem akarlak, sem kétségeket ébreszteni benned. Ez a Te életed, amiért Te vagy a felelelős. És szívből kívánom, hogy bármelyik utat választod azt teljes boldogságban éld meg! Minden pillanatát érezd és élvezd az életednek!!!!!!!!!
174. 6fef80bd7d (válaszként erre: 173. - Mazsola81)
2014. aug. 20. 11:45
pontosan.
173. mazsola81 (válaszként erre: 171. - 6fef80bd7d)
2014. aug. 20. 11:43

Ebben nincs is kivetnivaló.

A hűség döntés... azt szokták mondani.

172. 3ceaf21574 (válaszként erre: 168. - Mazsola81)
2014. aug. 20. 11:42
Na én a másikhoz tartozom !!!!!
171. 6fef80bd7d (válaszként erre: 168. - Mazsola81)
2014. aug. 20. 11:41

sokszor tudni kell nemet mondani is. sőt, nem "kell"

hanem lehet.

170. 6fef80bd7d (válaszként erre: 169. - Kirizsu)
2014. aug. 20. 11:39
megesik az ilyen.
169. Kirizsu (válaszként erre: 167. - 6fef80bd7d)
2014. aug. 20. 11:38
És én tisztellek is ezért. Amúgy igen vannak rendes emberek. Én is az vagyok csak más a világ nézetem.
168. mazsola81 (válaszként erre: 167. - 6fef80bd7d)
2014. aug. 20. 11:38

Nem. Egyszerűen csak a pasik másként vannak genetikailag kódolva, mint a nők. Ezen lehet vitatkozni. De az ember is egy jó nagy állat. Csak az ösztöneit hellyel-közzel kordában tudja tartani. Soha nem tudhatod, hogy mikor kerülsz olyan helyzetbe, mikor találkozol olyan valakivel aki miatt borul az eddigi elvrendszered.

Én örülök, hogy ilyen vagy, maradjon is így azt kívánom. A kivételek erősítik a szabályt :)

167. 6fef80bd7d (válaszként erre: 164. - Mazsola81)
2014. aug. 20. 11:34

miért? szerinted csak szarházi palik vannak a világon és tisztességes nők?

akkor ha te így látod rossz helyen mozogtál...

bocs, de engem úgy tanítottak ha van másvalaki a láthatáron, akkor azt elmondom a jelenleginek, nem pedíg a háta mögött sunnyogok, hazudozok és csak mert mással jót lehet dugni időközben ezért vele maradok....

tudni kell a másikat tisztelni! ennyí

2014. aug. 20. 11:24

Köszönöm, Kirizsu! A miénk nem volt elsöprő szerelem, hanem egy hosszú barátság eredménye. Ott voltunk egymásnak, miért ne? Amit most érzek, olyan érzések, amit régen tapasztaltam. Várom a jelentkezését, csak hogy lássam, vágyom az érintését, ami még nem volt. Azt hiszem, teljesen érzelem mentesen én sem tudnám. Valami érzelem kell. És nem hiszem, hogy ez most szerelem. És nem azonnal bújtunk ágyba, ettől azért többre vágyunk. Jó volt beszélgetni, feszengeni mint két tinédzser.

Volt egy mély depresszióm más miatt. A pszichológus végül elmondta, hogy nagyon magamra vettem a kiszolgáló szerepet az életben, és teljesen alárendelt életet éltem. Ne higgyétek, hogy ebből könnyű kilépni, hogy akkor papírom van róla, mindent szabad. Ezt tudatosítani kell, hogyan valósítom meg, hol vagyok képes rá. Elfogadni és elfogadtatni a változást. És Kirizsu "útját" megértem, és nem irigylem tőle, amin átment. De talpra állt és élvezi az életet. Ez a a legjobb mindenkinek!

165. Kirizsu
2014. aug. 20. 11:21

team609 szívből gratulálok a párodnak! Igazán szerencsés ember! Mindaddig....amig békében, boldogságban és harmóniában éltek!


Tiszta szívemből kívánom, hogy ez életed végéig így legyen!!!!!

164. mazsola81 (válaszként erre: 162. - 6fef80bd7d)
2014. aug. 20. 11:14
Lehet lesz idő amikor majd másként látod. De ha nem akkor aranyba öntelek, keretbe foglallak vagy mittudomén :)
163. Kirizsu
2014. aug. 20. 11:13

Én nem csak itt merem!!! Bárki előtt vállalom minden gondolatom, tettem, cselekedetemet és annak összes következményét!!!!!


Tudjátok! Ne ítélj, hogy ne ítéltess!!!!


Soha nem tudhatod, hogy az életed mikor fordul olyan irányba, amikor Te kerülsz olyan helyzetbe ahonnan csak olyan kiút létezik, amit korábban zsigerből elutasítottál volna!


Örökké változunk. Mást érzünk, gondolunk 20-30-40-50-60-70 évesen. Mások vagyunk és ez így jó!


De bántani a másikat csak azért, mert Ő más, másként él, másként gondolkodik, más a faji, nemi hovatartozása nem szabad! Az acsarkodás gyűlöletet szül. A gyűlölet háborúkat indíthat el. A háborúkban ártatlan emberek, gyerekek eshetnek áldozatul....


Tehát ne ítélkezz inkább szexelj egy jót!!!!!!!!! :DDDDDDD

162. 6fef80bd7d (válaszként erre: 160. - Mazsola81)
2014. aug. 20. 11:09

én a lesza*om kategóriát választom.

én nem tudnék szerencsére aljas módon viselkedni.

főleg feleségem mellett félrekú*ok és még vele is maradok? áááá...nekem lenne gyomrom az ilyenhez!

161. 6fef80bd7d (válaszként erre: 159. - 16b5d6ae34)
2014. aug. 20. 11:06
magvető? :D hát ez jó
160. mazsola81 (válaszként erre: 157. - 6fef80bd7d)
2014. aug. 20. 11:06

Van aki még itt sem meri...

De választhatsz, végülis a te véleményed.

159. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 157. - 6fef80bd7d)
2014. aug. 20. 11:05
Magvető könyvkiadó...annak olvastam: magvető:))))
2014. aug. 20. 11:04
....inkább mindkettő
2014. aug. 20. 11:03
azon gondolkodom, hogy ez a szánalmas kategória akik itt merik csak kibeszélni az ilyeneket vagy megvető?
156. Kirizsu
2014. aug. 20. 11:00
Az jutott az eszembe hogy istenem ha most ez olvasná az ex férjem vagy a nője :))))))))))))))))
155. Kirizsu (válaszként erre: 152. - Vágy1966)
2014. aug. 20. 10:58

Nem akarok tanácsokat osztogatni, pláne nem egy több évtizedes házasságban, de igen én a mai eszemmel megtenném, sőt ezerszer tenném meg :D


Csak egyre nagyon vigyázz! Nehogy túl menj egy ponton érzelmileg, tudd kezelni a dolgokat a helyén!


Egyszer élünk, egy életünk van amit MOST kell élned!!!!

154. mazsola81 (válaszként erre: 152. - Vágy1966)
2014. aug. 20. 10:57

Nem kövezlek meg, sőt! Értékelem az őszinteségedet.

Aki nem volt még ilyen vagy ehhez hasonló szituációban az nem is értheti vagy éppen félreértheti.

Sok nő él önfeláldozó életet. De még több tart szeretőt. Van ebben kivetnivaló? A társadalom szerint igen. De emberileg? A sorsokat tekintve? Természetesen nem olyanokra gondolok most, akik hobbiból, szórakozásból vagy éppen unalomból tartanak maguk körül több pasit. Hanem olyanokra, mint te, Kirizsu vagy akár én. Aki emiatt ítélkezik mutasson makulátlan életet.

153. Kirizsu
2014. aug. 20. 10:50

Nem akarom szépíteni a témát csak azért azt hozzáteszem, hogy én nem azt gondolom, hogy naponta mással kell ágyba bújni érzelmek nélkül csak azt gondolom összefoglalva a dolgokat, hogy a szex az egyik legfontosabb része a férfi-nő kapcsolatnak. És ha minden tökéletes, de a szex nem működik képes felemészteni a legszebb, legbiztosabb emberi kapcsolatokat is. Legyen ez több éves házasság, vagy induló szerelem. Továbbá azt is merem gondolni ennyi idősen, hogy amikor szerelmes az ember a szexben sokkal elnézőbb. A vágy, amit szerelmünk tárgya iránt érzünk olyan erős tud lenni, hogy akár egy érintéstől is orgazmusod van...aztán valahogy elmúlik a szerelem és marad a rossz, vagy kevésbé jó szex. És itt jön be a vérmérséklet. Van aki ezt jól kezeli. Nem annyira hiányzik a dolog neki. Van aki kevésbé jól és nem tudja leküzdeni a fizikai vágyat. Ez még mindig egy jobb eset, mert akkor max tényleg ki-ki tekint a kapcsolatból és fizikailag megcsalja a másikat. Titokban elintézi a dolgokat. Nem szép ez a dolog sem, de ha amúgy meg működik a kapcsolat és a másik nem tud róla nem fáj neki. A baj akkor kezdődik ha ez már leküzdhetetlen, rendszeres és elkezdi megrontani a kapcsolatot.


A másik része amikor független az ember és úgy gondolja valamiért, hogy nem akarja elköteleződni. Az a baj, hogy a fizikai vágy, a szerxuális vágy akkor is megvan. És szinte minden egészséges emberben megvan valamilyen fokon. Kibe jobban, kibe kevésbé.


Ilyenkor mit tehetünk?


Persze vegyünk egy vibrit... jó-jó de az ezért nem ugyan az!


Szerintem tök normális ebben az esetben, ha olyan eszközöket veszünk igénybe, ami adódik :D


Érzelem nélkül...hát igen. Hogy is értjük ezt?


Gondolom mindenki úgy érti, hogy szerelem, gyerek nemzési vágy nélkül.

Eddig oké is. De és itt jön az érdekes :D

A vgy, vágyódás a másik fizikai lénye után nem érzelem? Az, hogy kivánom a testét, az érintését, a közeledését és igen azt hogy maga alá gyűrjön egy lepedőn az nem érzelem????


Aki erre azt mondja, hogy nem egy frenetikusan nagy érzelem az kérem sürgősen menjen el orvoshoz!!!


A másik véglet és szintén orvosi eset ha valaki tényleg ninfomán és bárkivel bármikor... mondjuk ha egy számomra gusztustalan, izzadós, kövér, pattanásos muksó aki minden ízében taszít mégis hagyom, hogy belém ürítsen (bizonyos forum társam megfogalmazása szerint) szóval azzal már én sem tudok azonosulni. Annak a lánynak aki ilyen tud lenni annak tényleg azt tanácsolom, hogy váltson szakmát, mert egész jól megélhetne a testéből :D


Összefoglalva azt gondolom, hogy igenis szükség van nőnek, férfinak egyaránt az igazán jó szexre, mert ez hozzánk tartozik. És lehet tagadni, lehet elfogadni, de megváltoztatni az emberi szervezetet nem lehet, nem szabad és nem érdemes!

2014. aug. 20. 10:42
Érdekes vélemények. Megköveztek, ha leírom az esetemet, de mindegy. 48 éves vagyok, 25 éve férjnél. És most azon gondolkodom, hogy mi a szerelem. Ugyanis el kezdett udvarolni egy kollégám, 12 évvel fiatalabb. Előbb csak néha beszélgettünk, kereste a társaságom. Megszerezte a mobilszámomat és sms-eket kezdett írni. Nagyon kedveseket, főleg ha szabin volt. Volt nap, hogy napi 60-70 smst váltottunk. Megvolt az első randi. Nagyon tisztességesek voltunk, csak beszélgettünk. A végén adott két puszit. Aztán volt egy-két tétova mozdulat egy csók irányába, de abba maradt. Azóta még több sms. A férjemmel azért működik a szex, mert a pasira gondolok. Ha csak eszembejut, beindul valami a gyomromban. Még hozzám sem ért. De vágyom rá. Ezt persze nem mutatom ki. Egyenlőre. Mire várjak még? A szex teljesen megszokássá vált, sőt, van hogy visszautasít, nem egyszer. Nem, elválni nem fogok. És ezért szidhattok. Ahogy Kirizsu írta, önfeláldozó életet éltem én is. A magam igényeit hagytam utoljára, csak a "mások", a "környezet" véleménye, igénye számított. Megfelelni nekik. És nekem mi maradt? Most jött valaki, aki megindított valamit. Szerelem? Nem hiszem. De vele lefeküdnék. szerelem nélkül, de nem vonzalom, vágy nélkül. Ige, a nőkben is lehet erős vágy szerelem nélkül. Ha kicsit zavaros volt , bocs. Kirizsunak amit mondott a férje, az nagyon durva. Hasonlót kaptam és is, amikor itthon voltam szülésin, és a gyerek napi 24 órában üvöltött. Ez megalázóbb, mint a megszokott szex. Nagyon drukkolok Neked Kirizsu, és becsüllek az őszinteségedért!
151. mazsola81 (válaszként erre: 150. - Angelic smile)
2014. aug. 19. 23:43
Valahogy sejtettem, hogy ez a válasz jön :D
150. angelic smile (válaszként erre: 149. - Mazsola81)
2014. aug. 19. 23:41
Az enyémnek ugyan nem! :D
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook